• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel temizleme - makineler

Sonuçlar

Endüstriyel temizleme - makineler - Ithalat/Ihracat

 1. IBL CONCEPT

  Fransa

  Verified by europages badge

  IBL SPECIFIK, profesyoneller ve sanayiciler için kuru buharla temizleme ve dezenfeksiyon çözümleri alanında Fransız üretici ve tasarımcıdır: Profesyonel Buharlı Temizleyici, doymuş kuru buharlı endüstriyel buharlı temizleyici, Robot konveyör bantlı temizleyici, Köpük tabancası ve Dezenfeksiyon püskürtücü (NFT72-281 Standartlarına uygundur). Tesislerinizin tüm yüzeylerini mevcut standartlara uygun olarak temizlemek ve dezenfekte etmek için endüstriyel buharlı temizleyiciler ve buhar makineleri tasarlayan, üreten ve pazarlayan yenilikçi bir şirketiz. IBL SPECIFIK, web sitesinde sizi tesislerin temizliği ve dezenfeksiyonu için profesyonel ve endüstriyel ekipman yelpazesini keşfetmeye davet ediyor. Ulaşım, oteller, kreşler, catering, ortak alanlar, gıda endüstrisi, sanayi, temiz odalar ve iklimlendirme alanlarında uzmanlaşmış olarak insanlara ve çevreye saygılı yenilikçi çözümler sunuyoruz. Büyük deneyimimiz sayesinde, çok yüksek üretim kalitesi ve %100 Fransa üretimi cihazları garanti ediyoruz. İsteğimiz en güvenilir ekipmanları sağlamaktır. Amacımız size daha az kimyasal, su ve enerji tüketen yenilikçi teknolojik çözümler sunmaktır. Teknolojilerimiz kullanıcıyı ve gereksinimlerini dikkate alır: ergonomi, kullanım ve uygulama kolaylığı.

 2. WESPY INDUSTRIAL PARTS WASHING MACHINES

  Türkiye

  Verified by europages badge

  WESPY, Türkiye Konya merkezli bir parça temizleme/yağ alma makineleri üreticisidir. 2005 yılından bu yana, hem perakende hem de toptan makine grubu imalatı yapmaktayız ve işletmemiz kısa sürede Türkiye'nin Yüzey Temizleme Teknolojisi alanında önde gelen uzmanlarından biri haline gelmiştir. Her çeşit ve mükemmel kalitede ürünlere (makinelerimizde Avrupalı markalara ait parçalar ve sadece Paslanmaz çelik kullanıyoruz) ve kesinlikle ilginizi çekecek rekabetçi fiyatlara sahibiz. Geniş bir portföy yelpazemiz bulunmaktadır: -DÖNER SEPETLİ PÜSKÜRTMELİ YIKAMA MAKİNELERİ (Üstten Doldurulan, Önden Doldurulan) -MANUEL FIRÇALI YIKAMA MAKİNELERİ -YÜKSEK BASINÇLI YIKAMA MAKİNELERİ -HELEZON TAMBURLU KONVOYER SERİSİ -PARTİKÜL FİLTRESİ TEMİZLEME MAKİNELERİ -KONVEYÖR ÖZEL HAT YIKAMA MAKİNELERİ -PARTİKÜL FİLTRESİ TEMİZLEME MAKİNELERİ -TEPSİ YIKAMA MAKİNELERİ -HİDROLİK TEST MAKİNELERİ -TORK KONVERTÖRÜ VE KAYNAK TEST MAKİNESİ -VANA TAŞLAMA MAKİNESİ -İŞ MAKİNESİ TAKIMI -SİLİNDİR KAPAK TEST EKİPMANLARI (elektrikli vakum test cihazı, otomatik ve manuel honlama başlığı, küçük ve büyük vana lastiği sökme aleti, açı bileme aparatı, cila makinesi, yuva taşlama motoru vb.) Bunun yanında, değerli müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına göre standart ve özel ölçülerde hizmet vermekteyiz. Deneyimli ekibimiz ve çok avantajlı fiyatlarımız ile ihtiyaçlarınızı karşılamak için uygun bir iş ortağı olduğumuzu garanti ediyoruz. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edin.

 3. PRISM

  Fransa

  Verified by europages badge

  PRISM : %100 Fransız sağlığı ve mikrobiyal koruma. Ağustos 2020'de sağlık krizi sırasında kurulan PRISM (Médical Protect) şirketi, sağlık alanında deneyimli birkaç girişimci ile bir maske makinesi tasarımcısının buluşmasından doğan bir Fransız endüstriyel üreticisidir. •Fransa'da üretilmektedir: Montpellier yakınlarında bulunan şirket, ekonomik, çevreye duyarlı ve sürdürülebilir temizlik ve dezenfeksiyon için Made-in-France çözümler geliştirmiştir. Ayrıca, Fransa genelinde tek kullanımlık solunum koruma maskelerinin otonom bir sektörünü de yapılandırmıştır. •2023 Yenilikleri - biyolojik temizlik: D-VAP 2000 & 5000 : temizlik & kimyasal içermeyen buharlı dezenfeksiyon. •Ürünlerimiz: FFP1, FFP2 ve FFP3 maskeler: Ördek gagası tipi. Üç renkte Tip I, II ve IIR cerrahi maskeler: mavi, beyaz ve siyah. FFP2 maskelerinin özelleştirilmesi (logo, mesajlar vb.). Tek renkli ve dört renkli (logo, mesajlar vb.) cerrahi maskelerin (tip I, II ve IIR) özelleştirilmesi. •Test edilmiş ve onaylanmıştır: FFP1, FFP2 ve FFP3 ürünlerimize çifte sertifika: EN 149 : 2001 + A1 : 2009 FFP2 NR ve EN 14683 : 2019 + AC : 2019. Standarda uygun cerrahi maskeler: EN 14683 : 2019 + AC : 2019. D-VAP : AFNOR NF T72-110 normu Bakterisit - Virüsit - Fongisit Sertifikalar PRISM : ISO 13485 (sağlık), ISO 9001 ve LABEL ENVOL. •Tıbbi cihaz kataloğunuzu zenginleştirin: Yelpazenizi ve PRISM ürünlerinizi geliştirin. İletişim : j.yvanez@prism-medical-protect.fr

 4. TPS INDUSTRIEWASCHMASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TPS şirketi, 1996 yılından bu yana endüstriyel yıkama makineleri geliştirmekte ve üretmektedir. TPS üretim ekibinin güçlü yanlarından biri, müşterilerimizin gereksinimlerine ve ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanmış çözümler geliştirmek ve bunları 2000 m²'lik üretim alanlarında eksiksiz olarak üretmektir. Çok yüksek şirket içi üretim derinliği sayesinde, sadece birkaç gramlık küçük tornalanmış ve frezelenmiş parçalar için temizleme çözümlerinden, 12 metre uzunluğundaki çerçeve taşıyıcılar gibi, 40 ton veya hatta çok uzun bileşenlerin işlendiği sertleştirme sektörünün büyük partilerine kadar her türlü ürün imalat programımızda bulunmaktadır. TPS sadece bireysel yıkama teknolojisini oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda ara bağlantı, platformlar ve bileşenleri elleçlenmesi ile eksiksiz çözümler sunmaktadır.

 5. BOUS RENZMANN CLEANTECH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BOUS RENZMANN Cleantech GmbH kendisini sulu bazlı temizlik ve yağ giderme sistemlerinin üretiminde uzman olarak görmektedir. Geçtiğimiz on yıllarda, odak noktası her zaman ilgili tüm bileşenlerin sürekli olarak daha da geliştirilmesi ve optimize edilmesi olmuştur. Sistemlerimiz, örneğin aşağıdaki gibi malzemelerden yapılmış bileşenlerin ve iş parçalarının temizlenmesi ve yağdan arındırılması için kullanılır. Metal, plastik, cam, seramik veya bunların kombinasyonları çok çeşitli sektörlerde kullanılmaktadır. Kapsamlı bir standart programın yanı sıra, müşteri gereksinimlerine göre çok yönlü özel tasarımlara da odaklanılmaktadır. Şirketin kendi pilot tesisinde, temizlik görevinin kapsamını ve temizlik gerekliliklerinin pratik koşullar altında uygulanabilirliğini belirlemek için yıkama testleri gerçekleştirilmektedir. BOUS böylece dünya çapındaki üretim şirketlerinin ürünlerini teslimat veya daha ileri işlemler için en iyi şekilde temizlemelerini sağlar. BOUS, kurulum, devreye alma ve talimatlara ek olarak, arıza durumunda derhal veya yıllık bakım ve benzeri işlemler için düzenli olarak iletişime geçilebilen kendi müşteri hizmetlerine sahiptir. Buna ek olarak, sistemin doğru bakımı ve bakımı konusunda talimat veriyor ve ilk yıkama denemelerine ve ideal yıkama parametrelerinin yerinde belirlenmesine - gerekirse uzun süreli kimyasal ortağımızla işbirliği içinde - eşlik ediyoruz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DHD CLEAN PARTS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  DHD Clean Parts GmbH & Co. KG firmasının kuruluşu Kasım 2017'de DHD Technology GmbH & Co. KG firmasından ayrılmasıyla gerçekleşmiştir. DHD Clean Parts GmbH & Co. KG firmasının temel yetkinlikleri endüstriyel parça temizliği üzerine kuruludur. Bu üretim faaliyetlerinin yanı sıra DHD Clean Parts GmbH & Co. KG kalan kir analizlerine yönelik bir laboratuvardan da sorumludur. Burada dahili kalite güvenliğine ilişkin kontrollerin yanı sıra müşteri isteği üzerine kontroller de gerçekleştirilir. Bu laboratuvar şirketin diğer ticari etkinliklerinden tamamen bağımsız bir şekilde faaliyet göstermektedir. Müşterilerimiz otomobil endüstrisi ve bunların tedarikçilerinden, elektrik ve elektroteknik endüstriden, ısıtma sistemlerinden ve ısı teknolojileri alanlarından, makine mühendislerinden, çevre ve yöntem tekniklerinden ve daha çok sayıda endüstri dallarında faaliyet gösteren kuruluşlardan oluşmaktadır.

 2. WHITE LION GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Söz konusu yüzey teknolojisine yönelik yüksek kaliteli kuru buz püskürtme sistemleri ve çözümleri olduğunda ortağınız: White Lion. Müşterilerimiz arasında otomotiv endüstrisinde önde gelen küresel şirketlerin yanı sıra uluslararası endüstriyel hizmet sağlayıcılar, enerji santralleri, kimya şirketleri, hava yolları ve daha fazlası yer almaktadır. İhtiyaçlarınıza cevap veriyor ve kuru buz ile otomatik ve manuel temizlik için kişiye özel çözümler geliştiriyoruz. Geniş aksesuar yelpazemiz ile kuru buz cihazınızı istediğiniz zaman özel bir şekilde konfigüre edebilir ve uyarlayabilirsiniz. Hava taşımacılığı sayesinde kuru buz sistemlerimiz 24 saat içinde küresel olarak mevcuttur. Bu alandaki sistem tedarikçisi olarak Made in Germany kalitesiyle öne çıkıyoruz, böylece kuru buz teknolojisi ve uygulamasında 25 yılı aşkın tecrübemizden de faydalanırsınız. White Lion kuru buz püskürtme cihazları ve portfolyosu her açıdan ikna edicidir. Kuru buz mucidi White Lion

 3. AUROMAK MAKINA

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Türkiye merkezli Auromak Makine, endüstriyel temizlik makineleri ve parça yıkama çözümleri alanında önde gelen bir üretici konumundadır. Titizlikle hazırlanmış ürünlerimiz, estetik, üstün kalite ve pratiklik özellikleriyle hem perakende hem de toptan pazarların çeşitli gereksinimlerini karşılamak üzere geliştirilmiştir. Makinelerimiz, otomotiv, ambalaj ve gıda endüstrisi de dahil olmak üzere çeşitli sektörlerin zorlu taleplerini ustalıkla karşılayacak şekilde çok yönlülük göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Özellikle parça yıkama uygulamalarında mükemmeldirler. Sepetli Tip Parça Yıkama Makineleri: •Parça Temizleme Makinesi -Döner Tablalı Parça Temizleme Makinesi -Sepetli Yıkama Makinesi -Pnömatik Döner Tablalı Parça Temizleme Makinesi -Kabinli Parça Yıkama Makinesi -Manuel Parça Yıkama Makineleri ve Solventli Manuel Fırçalı Yıkama Teknesi / Turbo Parça Yıkama Makineleri: •Manuel Basınçlı Turbo Yıkama Makinesi -Basınçlı Turbo Yıkayıcı / Islak Kumlama Makineleri: •Sulu Kumlama Makinesi -Islak Kumlama Makinesi ve daha fazlasını web sitemizde keşfedebilirsiniz! Yeniliğe olan bağlılığımız, endüstri standartlarını sürekli olarak yükseltmemiz ve müşterilerimize katma değer sunmamızdan büyük gurur duyuyoruz. Dinamik ekibimiz, müşterilerimizin gelişen ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde uyum sağlayarak teknolojik gelişmelerde önde olmamızı sağlamaktadır. Tüm ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarına uygundur. Daha fazla ayrıntı ve bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin: ihracat@auromakmakine.com

 4. BRIO ULTRASONICS

  İspanya

  Verified by europages badge

  A&J Tecno Innovacions S.L. şirketi 20 yıldan fazla bir süredir ultrasonik temizlik de dahil olmak üzere ulusal ve uluslararası endüstriyel makinelerin tasarım, üretim ve satışına kendini adamıştır. Kendimizi her zaman güçlü ArGe yaklaşımımız ve en iyi sonuçları korurken çevre üzerindeki etkiyi ve her uygulamanın enerji maliyetini azaltma arzusuyla ayrı gördük. Dünyanın her yerindeki şirketler için makineler üretiyoruz.

 5. GENERAL VAPEUR S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Otuz yılı aşkın bir süredir profesyonel ve endüstriyel temizlik alanında faaliyet gösteren Menikini grubunun şirketleri, pazarlama, araştırma ve üretimi optimize etmek için bir araya geldi. Tüm ürünler, en yüksek kalite ve belgelendirme standartlarına uygunluğu garanti edecek şekilde tamamen kendi fabrikalarında ve en kaliteli malzemelerle üretilir. Menikini grubu, en özgün İtalyan "aile şirketi" örneklerinden biridir.

 1. JETCLEAN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  JETCLEAN GmbH firması 1998 yılında Duisburg şehrinde kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana endüstriyel hortum ve boru içi temizliği ile ilgili çözümlerin geliştirilmesi ve bunların satımı konusunda faaliyet gösteriyoruz.

 2. LINDHAUS S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Lindhaus, her türlü ortamda yüksek hijyen standartlarını garanti etmek üzere tasarlanmış profesyonel temizlik makinelerinin üretiminde uzman bir firmadır. Ürünlerimiz arasında hem sırtta taşımalı hem de çekilebilir profesyonel elektrikli süpürgeler ve dik elektrikli süpürgeler bulunmaktadır. Sürekli hijyen bakımının gerekli olduğu mağazalar, barlar, restoranlar, ofisler, hastaneler ve diğer çok sık kullanılan halka açık yerler için ideal halı temizleme ve zemin fırçalama çözümleri sunuyoruz.

 1. LABOREX

  Belçika

  Verified by europages badge

  LABOREX, yılında kurulan ve Endüstriyel Temizleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel bakım, Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Temizlik makineleri parçaları, Endüstriyel bakım, endüstriyel tesisatların bakımı, endüstriyel makine bakımı, Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, endüstriyel temizlik makineleri, temizlik makinelerinin yedek parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. ASCO CARBON DIOXIDE LTD

  İsviçre

  Verified by europages badge

  ASCO CARBON DIOXIDE LTD, yılında kurulan ve Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konteynerler, Endüstriyel Temizleme - Makineler, kuru buz, şişeleme, nakliye, Konteynerler, Endüstriyel Temizleme - Makineler, karbon dioksit, püskürteç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Romanshorn, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. D.W. RENZMANN APPARATEBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  D.W. RENZMANN APPARATEBAU GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel Temizleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Monzingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. APSIS TECHNOLOGIES

  Fransa

  Verified by europages badge

  APSIS TECHNOLOGIES, yılında kurulan ve Endüstriyel Temizleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler, Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler, yıkama kafaları, Endüstriyel püskürtme araçları - Sistemler, endüstriyel yıkama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vannes Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ASPIRATION BOIS INDUSTRIES

  Fransa

  Verified by europages badge

  ASPIRATION BOIS INDUSTRIES, yılında kurulan ve Endüstriyel Temizleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tahliye tesisleri, Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Havalandırmalar ve vantilatörler - Ekipman, Tahliye tesisleri, Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Toz alma kartuşları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valence, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. KITTNER ANLAGEN - UND MASCHINENBAU

  Bulgaristan

  Verified by europages badge

  KITTNER ANLAGEN - UND MASCHINENBAU, yılında kurulan ve Endüstriyel Temizleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kaloyanovo, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 7. SAFETY-KLEEN DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SAFETY-KLEEN DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel Temizleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bad Oeynhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. GIULIATTINI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  GIULIATTINI SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel Temizleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Deterjanlar ve sabunlar - endüstriyel ve profesyonel, endüstriyel temizlik makineleri, sulu endüstriyel temizleyiciler, Deterjanlar ve sabunlar - endüstriyel ve profesyonel, endüstriyel yıkama için zemin temizleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Civitella In Val Di Chiana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. RSA CUTTING SYSTEMS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RSA CUTTING SYSTEMS GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel Temizleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schwerte, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MÜLLER & TADDA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MÜLLER & TADDA GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel Temizleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Neuwied, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HCR HYGIENE GBR

  Almanya

  Verified by europages badge

  HCR HYGIENE GBR, yılında kurulan ve Endüstriyel Temizleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Weyarn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. FISCHER SAUGSYSTEME OHG

  Almanya

  Verified by europages badge

  FISCHER SAUGSYSTEME OHG, yılında kurulan ve Endüstriyel Temizleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Karlsruhe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SIMOFLEX GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SIMOFLEX GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel Temizleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Argenbühl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. LUBI- INDUSTRIESERVICE GBR

  Almanya

  Verified by europages badge

  LUBI- INDUSTRIESERVICE GBR, yılında kurulan ve Endüstriyel Temizleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Finnentrop, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. CH. BATSCH VERFAHRENSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CH. BATSCH VERFAHRENSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel Temizleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Meckenheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. IROSOFT-CLEANTECH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  IROSOFT-CLEANTECH GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel Temizleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Elsterwerda, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. BIG EASY

  Almanya

  Verified by europages badge

  BIG EASY, yılında kurulan ve Endüstriyel Temizleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hilpoltstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. TROCKENEISHANDEL BAD BERKA INH. ANDREAS OESTERHELD

  Almanya

  Verified by europages badge

  TROCKENEISHANDEL BAD BERKA INH. ANDREAS OESTERHELD, yılında kurulan ve Endüstriyel Temizleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Bad Berka, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Endüstriyel temizleme - makineler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.434 Şirketler