• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel tertibatlar için valfler

Sonuçlar

Endüstriyel tertibatlar için valfler - Ithalat/Ihracat

 1. HERBERHOLZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  60 yıldan uzun süredir ağırlıklı olarak endüstriyel uygulamalar, bina tekniği ve otomatik sektörleri için çok farklı malzemelerden ve nominal çaplarda kesme klapeleri, kelebek klapeler ve kontrol klapeleri üretiyoruz. Bu süreçte stoktaki yapı parçalarını kullanıyor, kısa sürede monte ediyor ve istenen tahrik sistemleriyle donatıyoruz. Sistem görevlerinize çözüm getirmek bizim işimiz.

 2. HO-MATIC AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Farklı ortamların kumandası için vana ve aksesuarlar arıyorsanız, HO-Matic AG'de doğru yerdesiniz. Zira şirketimizin 1977 yılında kurulmasından bu yana gaz ve sıvı ortamlar ile aşındırıcı akışkanların kontrolünde uzmanlaşmış bulunmaktayız. Çeşitli türlerde vanalar üreten ( örn. ROSS EUROPA GmbH veya Buschjost Magnetventile GmbH & Co. KG gibi) dünya çapında tanınmış tedarikçi şirketlerle yakın işbirliğinin yanı sıra HO-Matic AG kendi ürünü olan HOmatic Esnek Vanasını da geliştirmiştir. Şimdi bu ürün çeşitli kumanda sorunlarını çözmek için tüm kıt'alardaki müşteriler tarafından çok takdir görmektedir. Vana teknolojisi alanında uzun yıllardadır biriken deneyimimiz ve ürünlerimizin yüksek kalitesi sayesinde, müşterilerin ihtiyaçlarını ikna edici teknik çözümlere dönüştürebilecek durumdayız. Ürünlerimiz: Boru hatları için regülasyon vanaları; Esnek vanalar; Akış kesme vanaları; Basınçlı hava kontrol vanaları, ve birçok başka ürün

 3. GNALI BOCIA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Brescia ilinin Lumezzane bölgesinde bulunan, Gnali kardeşler tarafından 70'li yılların sonunda kurulan GNALI BOCIA GPL, Teknik Gaz ve su bazlı çalışan teçhizatlar için regülatörler, basınç düşürücüleri, vanalar, emniyet vafleri ve rakor üretiminde uzman bir firmadır. GPL gazı içn emniyetli ve kaliteli, pirin., bakır ve çinko alaşımlarından imal edilmil rakorlar üretiyoruz. Uzun yıllara varan deneyimi ve bilgi birikimi sayesinde, Gnali Bocia kendi sektöründe, büyük üretici şirketlerin ve ulusal ve uluslararası bayilerin de yer aldığı pazarda lider konumuna yükselmiştir. Yüksek kalite standatları ve kalite-fiyat oranını sürekli olarak en iyi duruma getirmek için gösterdiğimiz gayret ile Gnali Bocia firması insana ve teknolojiye daima yatırım yapmaktan kaçınmayarak sahip olduğu konumu koruma, müşterilerini memnun etme ve geleceğe yönelik yeni hedefler belirleme çizgisinde kararlılıkla devam etmektedir. Kuruluş ISO 9001: 2015 sertifikasına sahiptir. UNI CEI EN, ISO/IEC 17025

 4. WESA-ARMATUREN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kalitesiyle ünlü WESA, sıhhi tesisat, ısıtma ve teknik malzeme toptan satışı ihtiyaç ve istekleri için kapsamlı bir küresel vana, ısıtma, boru hattı ve endüstriyel armatürler ürün yelpazesine sahiptir. Ürünlerimiz: Armatürler, boru hattı armatürleri, flanşlı küresel vanalar, kesme klapeleri, paslanmaz çelik armatürler, pislik tutucular (armatürler), paslanmaz çelikten küresel vanalar, klapeler, çekvalfler

 5. I.V.A.R. SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  IVAR işletmesi ısıtma tesisatları ve sıhhi tesisatlar için tümüyle İtalya'da üretilmiş yenilikçi ürünler imal etmektedir: ısıtma gövdesi vanaları, doğrudan muhasebeleştirme modülleri, ısı dağılım düzenekleri, borular ve rakorlar, termik santral alt istasyonları, dağıtım manifoldları, ısıtma sistemleri ve panelleri, güneş enerjisi ve jeotermal sistemler için parçalar.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KB SCHMIEDETECHNIK GMBH - A GERMAN DROP FORGE - CLOSED DIE FORGINGS - ALL STEEL GRADES

  Almanya

  Verified by europages badge

  DENEN ISO14001 sertifikasına sahip KB Schmiedetechnik bağımsız ve orta ölçekli bir şirkettir. 100 yıldan uzun deneyimi sayesinde yüksek basınç, yüksek / düşük sıcaklık, yüksek güvenlik gibi aşırı koşulların getirdiği gereksinimlere uygun olarak ve çok çeşitli uygulama alanları için kalıpta dövme parçalar üretmektedir. 130 kg birim ağırlığa kadar küçük serilerde, ham ya da mekanik olarak frezelenmiş her tür çelikte uzmanlaştık. Sertifikalar: ISO9001, AD2000, DGRL 97/23/EG, KTA, AVSD, ASME/ASTM, RCC-M, DENEN ISO14001.

 2. ADIS FRANCE

  Fransa

  Verified by europages badge

  ADIS France, ATEO Group, su şebeke bağlantıları ve vana ekipmanı üreticisi ve dağıtıcısıdır. Web sitemizde, öncelikle profesyoneller için tasarlanmış su şebeke ekipmanı konusunda ihtiyaçlarınıza birçok cevap bulabilirsiniz. Etkileşimli bir katalog, dökme demir ve pirinç ürünlerimizi görüntülemenize ve teknik veri sayfalarını indirmenize olanak tanır. ISO 9001 sertifikalıyız. Bu, üretimin tüm aşamalarında kontrollü bir süreç ve titiz kontroller için garantinizdir. CE standartlarına uygun olarak ürünlerimiz kaliteyi, yeniliği ve güvenliği garanti eder. ATEO, müşterilerine her zaman kaliteli ürünler ve hizmetler sunma konusunda kararlı olmuştur. Bünyemizde uygulanan süreçler, kalitenin hizmetinde ve ekibimizin müşterilerimize yönelik taahhütlerine saygı duymada gerçek araçlar oluşturmaktadır.

 3. GEP VALVES SAS

  İtalya

  Verified by europages badge

  Şirketimiz Gep Valves sas, 20 yılı aşkın süredir petrokimya, denizcilik, çelik ve mekanik tesislerin faaliyetlerine uygun endüstriyel valflerin tedariği ve teknik desteğinde bir referans noktası rolü oynamaktadır. Üretim zincirimiz için sürekli yenilik ve iyileştirme arayışımızla güçlenerek, yıllar içinde önemli bir büyüme kaydettik ve birçok ulusal ve uluslararası firma ile iş ortaklığı kurduk.

 4. VALVOMEC SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Valvomec, 85 yıldır endüstriyel bronz vana üretimi sektöründe faaliyet göstermenin verdiği güç ve bilgi birikimiyle kendine haklı bir yer edinmiş kuruluşlardan biridir. Günümüzde ise Roccapietra (Vercelli) endüstriyel kuruluşlar bölgesinde Valsesia'da kurulmuş yüksek kapasiteli ve modern bir tesiste, genç ve dinamik kadrosuyla, yıllar boyunca edinmiş olduğu deneyim ve bilgiyle üretim yapmaktadır.

 5. LA QUOTATA SARACINESCA SNC

  İtalya

  Verified by europages badge

  Kırk yıldır valfler ve endüstriyel kepenkler sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz özellikle elektromekanik, kimya ve endüstriyel tesisatlar alanlarında geliştirdiği know-how bilgisi ile müşterinin talebi üzerine her türlü sıvı ile çalışan tesisatlar için endüstriyel vana sistemleri üretir. Müşterinin ihtiyacını değerlendirmek ve kendisi ile birlikte, teknik olarak en uyun çözümleri bulmak adına çalışmak üzere her zaman hazırız.

 1. BART

  İtalya

  Verified by europages badge

  BART, yılında kurulan ve Basınç ölçüm ve ayarı - Aygıtlar ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel tertibatlar için valfler, Manometreler, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller, Termometreler, ölçme ve hassas ölçüm aletleri için basınç regülatörleri, sıcaklık ayar ve kontrol aletleri, Endüstriyel tertibatlar için valfler, termometreler, Manometreler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. RUBINETTERIE PARACCHINI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  RUBINETTERIE PARACCHINI SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel tertibatlar için valfler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Musluklar ve valfler, klapeli vanalar, tutma supabı, Musluklar ve valfler, perde supaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Borgosesia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. GLOBAL HYDRAULIC

  Türkiye

  Our Company is the leader exporter and producer of mobil hydraulic component and we would like to make our company and its products known to you. We have already experience in export business, particularly in European, Middle East, Asia and Africa markets. Our production programe: - HYDRAULIC GEAR PUMPS - HYDRAULIC PISTON PUMPS -BENT AXIS PISTON PUMPS -P.T.O ( POWER TAKE-OFF) -HYDRAULIC DIRECTIONAL AND UMITATION VALVE -HYDRAULIC ADAPTER -MOBIL HYDRAULIC EQUIPMENT HIGH QUALITY. COMPETITIVE AFFORDABLE PRICE. FOR MORE INFORMATION. WHATSAPP: 00-90-531-525 07 07 E-MAIL: hasan@globalhyd.com

 2. ŞAHI MEKANIK TEKNOLOJI LTD STI

  Türkiye

  Yapi/i̇nşaat projeleri̇nde kullanilan her türlü mekani̇k kisim isitma ve soğutma si̇stemleri̇ ve parçalari i̇le boru ve boru ekleme parçalari (fi̇tti̇ngsler)(pvc, pprc, patent, döküm) boyler vs. Si̇stemleri̇ni̇n paket yada parçalar hali̇nde tedari̇ği̇ ve tesli̇mi̇ yapilmaktadir.Gerekli̇ durumlarda mühendi̇sli̇k desteği̇ ve tekni̇k destek veri̇lmektedi̇r.

 3. WILHELM GELDBACH GMBH

  Almanya

  Ürün paletimiz, yaygın kullanılan tüm karbon çeliği ve paslanmaz çelik kalitelerinde, DIN EN, ANSI ve İngiliz Standardı gibi farklı standartlara göre üretilen, yaygın kullanım alanı bulmuş flanş ve fitingleri içerir.

 4. SICOM ITALIA

  İtalya

  Borular, rakorlar, boru ürünleri ve tüm ürünler : ANSI - ASME - ASTM MSS SP DIN - UNI - AFNOR BS - GOST. Rakorlar, forje ve kalıplanmış valflar, kaynak edilmiş ve edilmemiş borular, ölçme ve sıcaklık kontrolü, BW-SW forje edilmiş rakorlar - ANSI B 16.11 fileler, balata ve cıvatalar.

 5. DETA TRADE

  Türkiye

 6. ÖZKAR A.Ş.

  Türkiye

  İthalat fi̇rmasiyiz .Ki̇mya sektörüne de kullanilan sprey başliklari tedari̇kçi̇ fi̇rmayiz

 7. PETRAS

  Fransa

  PETRAS, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler, Endüstriyel tertibatlar için valfler, Endüstriyel su tesisatı kumandaları, pnömatik kumandalar, Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler, Endüstriyel tertibatlar için valfler, Endüstriyel su tesisatı kumandaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pourrieres, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. PROVAL DORUK ENDUSTRI LTD

  Türkiye

  PROVAL DORUK ENDUSTRI LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel tertibatlar için valfler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kelebek vanalar, pnömatik aksiyonörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, KOCAELI, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. CHINA VIHUNG VALVE CO.,LTD.

  Çin

  CHINA VIHUNG VALVE CO.,LTD., yılında kurulan ve Endüstriyel tertibatlar için valfler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yüksek sıcaklı sistemler için bilyalı supaplar, kelebek vanalar, perde supaplar, yağda konserveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wenzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. IDROSFER SRL

  İtalya

  IDROSFER SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel tertibatlar için valfler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. artistik musluklar, servomotorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Prato Sesia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. BETA VALVE SYSTEMS LTD

  Birleşik Krallık

  BETA VALVE SYSTEMS LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel tertibatlar için valfler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Sarmal vanalar, paslanmaz çelik supaplar, su tesisatları için debi ayarlama ve ölçme cihazları, filtrasyon ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, High Wycombe, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. MAROS ENGINEERING

  İtalya

  MAROS ENGINEERING, yılında kurulan ve Endüstriyel tertibatlar için valfler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. vakumlu sistem vanaları, pnömatik valfler, pnömatik silindir ve valfler, vana tasarımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ferrara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. GUTH VENTILTECHNIK GMBH

  Almanya

  GUTH VENTILTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel tertibatlar için valfler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. paslanmaz çelik supaplar, bira üretimi için tesisat ve ekipmanlar, Şarap sanayi için paslanmaz çelikten aksesuarlar, armatürler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Landau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. FAF ROBINETTERIE INDUSTRIELLE

  Türkiye

  FAF ROBINETTERIE INDUSTRIELLE, yılında kurulan ve Endüstriyel tertibatlar için valfler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. musluk-vanalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. VCL - VALVE COMPETENCE LUXEMBOURG

  Lüksemburg

  VCL - VALVE COMPETENCE LUXEMBOURG, yılında kurulan ve Endüstriyel mühendislik danışmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Musluklar ve valfler, Endüstriyel tertibatlar için valfler, Musluklar ve valfler, Endüstriyel tertibatlar için valfler, yüksek fırın ekipmanları için malzemeler, endüstriyel ekipman sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grevenmacher, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 8. LECOMTE SECURITAS

  Fransa

  LECOMTE SECURITAS, yılında kurulan ve Endüstriyel tertibatlar için valfler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel vana üreticisi, cıvatalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Les-Mureaux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. FRANCE EQUIPEMENT DISTRIBUTION

  Fransa

  FRANCE EQUIPEMENT DISTRIBUTION, yılında kurulan ve Endüstriyel tertibatlar için valfler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. tesisatçılık aksesuarları, sarfiyat ölçen alıcılar, su değerledirme işlemeleri için vana sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genay, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. EVDOS S.A. MECHANICAL CONSTRUCTIONS

  Yunanistan

  EVDOS S.A. MECHANICAL CONSTRUCTIONS, yılında kurulan ve Sulama sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel tertibatlar için valfler, Endüstriyel tertibatlar için valfler, sulama malzemeleri, sulama tesisatı rakorları, sulama tesisatlarının tasarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Efkarpia, Thessaloniki, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz