• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler silindirler

Sonuçlar

Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler silindirler - Ithalat/Ihracat

 1. SHENZHEN TENKING TECHNOLOGY CO., LTD.

  Çin

  Verified by europages badge

  Shenzhen Tenking Tech, 14 yıllık ihracat tecrübesiyle her zaman "önce kalite, benzersiz ürünler, sürekli kreasyon" ilkesine bağlı kalmıştır. 2022'de 4 üretim hattına ve 200'den fazla çalışana ulaştık. Çok sayıda müşterinin güvenini kazanıyor ve 70'ten fazla ülkedeki müşteriler için tanınmış markalara OEM/ODM hizmetleri sağlıyoruz. ODM ve OEM'deki avantajlar: 1. İyi donanımlı 2800 metrekarelik montaj atölyesi, 4 üretim hattı & alınan tüm siparişlerin zamanında teslim edilmesini sağlamak için 150.000 adet/ay kapasite. 2. 1200 metrekarelik enjeksiyon atölyesi, ODM'yi daha hızlı, daha ucuz ve daha güvenli hale getiriyor. 3. Profesyonel Ar-Ge ve mühendislik ekipleri, tüm fikirlerinizi gerçeğe dönüştürür. 4. Ürün kalitesinin mükemmel performansa ulaşmasını sağlamak için bitmiş ürünlerin %100 denetimi. 5. UPS / DHL kargolarıyla uzun vadeli anlaşmalarla, Avrupa'ya nakliye maliyetini rekabetçi fiyat ve zamanında teslimatla yapar.

 2. A.R.E.S.

  İtalya

  Verified by europages badge

  A.R.E.S., yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, endüstriyel yollar, çeşitli işçilikler için tekerlekler, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, çinko ayaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baranzate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. MARX-ROLLENTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MARX-ROLLENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Halstenbek, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ITOH DENKI EUROPE SAS ZWEIGNIEDERLASSUNG DEUTSCHLAND

  Almanya

  Verified by europages badge

  ITOH DENKI EUROPE SAS ZWEIGNIEDERLASSUNG DEUTSCHLAND, yılında kurulan ve Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Saarbrücken, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. RHÔNE ÉLASTOMÈRES

  Fransa

  1976 yılında kurulmuş olan Rhône Elastomères şirketi, elleçlemeye yönelik aletler için her birinin faydalı yük taşıma ağırlığı 20 kg'dan 12 tona kadar olan tekerleklerin üretimi alanında uzmanlaşmıştır. Rhône Elastomères, mükemmel bir kalite/fiyat oranına sahip, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek özelliklerde kapasitelerde, çeşitli uygulama alanlarına yönelik geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Rhône Elastomères, ağır ve çok ağır yüklere yönelik mekanik olarak kaynaklanmış çelik jant üzerine kauçuk, poliüretan tekerleklerin plana göre özel olarak üretimi alanında yılların deneyimine ve uzmanlığına sahip kuruluştur. Ölçüye göre özel sipariş üretimi küçük tekerleklerin üretimi, çok geniş bir ürün yelpazesi ve yüksek kaliteli bir hizmet anlayışıyla Rhône Elastomères kısa sürede sektörünün ünlü ve saygın kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ROLLENTECHNIK VOM STEIN GMBH

  Almanya

  İç malzeme akışı söz konusu olduğunda 30 yıldan uzun süredir en iyi ortağınızız. Tam 12 mm çaplı en küçük mobilya tekerinden, 15.000 kg'ye kadar taşıma kapasiteli ağır yük tekerine kadar endüstri ve endüstriyel kamyonlar için her türlü tekerlek ve teker sunuyoruz. Bunun yanında, verilerinize göre optimal malzeme akışı sistemleri ve taşıma tekerleri hazırlıyoruz. Ayrıca, verilerinize göre çok çeşitli tekerlek ve teker imal ediyoruz. Bu işlerde renk vb bir çok opsiyon, tarafınızdan seçilebilir. Benzersiz Rollfigurator®'ımızla hızlı ve kolayca arzu ettiğiniz uygun ürüne ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgiyi www.rollfigurator.de adresinde bulabilirsiniz. Sorularınızı cevaplamaktan zevk duyarız. Stein GmbH'daki teker tekniği ekibiniz. Not: Yeni hibrit teker serimizi gördünüz mü? Kaster ve makine ayağı tek üründe! Daha fazlası, web sitemizde: www.rollentechnik.de.

 2. DIMITRIADIS S.A. IMPORT - EXPORT

  Yunanistan

  G.P. Dimitriadis şirketi 1965 yılında George Dimitriadis tarafından Yunanistan'ın Pire şehrinde küçük bir işletme olarak kurularak faaliyete geçmiştir. Kuruluşundan bu yana, şirket sürekli gelişerek kısa süre içinde, her türlü tekerlek ve mobilya tekerleği konusunda uzmanlaşmış ve yerel sanayide yerini almıştır. 1991 yılında, şirket G. P. DIMITRIADIS S.A adı altında anonim bir şirkete dönüşmüş ve merkezini Mesollogiou Caddesi 8 numaralı adresteki kendi binasına taşımıştır. Bugün, ailenin ikinci kuşağı tarafından yönetilen şirket, tekerlek ve mobilya tekerleğinden, el arabaları, kaldırma platformları, dökme malzeme için konveyörler, birim yük için konveyörler, birim yükler için kesintisiz mekanik elleçleme, yük tablaları, iki tekerlekli el arabaları, forkliftler, malzeme elleçleme araçları için tekerleklere kadar geniş bir ürün yelpazesinin yanı sıra Yunan ve uluslararası piyasaya sürekli hizmet de sunmaktadır. AVO - İtalya, Blickle - Almanya, LAG - İtalya, Rhombus - Almanya, Steinco - Almanya gibi Avrupa'nın en büyük üreticilerini temsil etmekteyiz

 3. TROKAR - PALIADELIS WHEELS & CASTORS

  Yunanistan

  Selanik'te bulunan TROKAR PALIADELIS, endüstriyel tekerlek, döner tekerlek ve forklift, el arabası aksesuarları, el arabaları için döner tekerlek, lastik, forkliftler için döner tekerlek, malzeme yükleme taşıtları, motorlu taşıtlar ve hareket, yükleme ve depolama ekipmanları üretir. Ürünlerimiz: Tekerlekler ve Naylon döner tekerlekler, poliüretan döner tekerlekler, döner mobilya tekerlekleri, kurumsal tekerlekler. Dünya çapında ticaret ve üretici ve dünya genelinde döner tekerlek distribütörleri arıyoruz

 4. KONIJNENBURG

  Hollanda

  Yüksek kaliteli tekerlekler ve tekerlek sistemleri. Sanayi ve kritik uygulama çalıştırma ve mobilizasyonu için. Ürünlerimiz plastikten, kauçuktan, poliüretandan, metalden ve dökümden üretilmektedir. 1946 yılından beri bu malzemelerin işlenmesi ve uygulanmasında deneyimimizi ortaya koyduk. Bunlar bizi ürün ve sipariş üzerine uygulama uzmanı yapmaktadır. Danışmanlarımız, ürünlerimizin ve çözümlerimizin nasıl şirketinizin hedeflerine katkıda bulanabileceği konusunda inceleme yapar. Birkaç referans : - ASML Cleanrooms için sipariş üzerine tekerlek geliştirme. - Mobilya için çiftli 1 300 000 tekerlek mühendisliği ve tedariği. - Brigthon Tower (Hollandia) için 15 tonluk yüke kadar taşıyabilen Poliamit döküm motor dişlisi. - Danışmanlarımız, stokta tekerlek tipleri için standart 22 000 tekerlekli serimizin içinden seçmenize yardımcı olmak için hizmetinizdedir.

 5. YONCA KASTOR

  Türkiye

  Better decisions , more effective strategies for faster and better quality service , more competitive enterprises, more efficient institutions ... The road to success " knowledge" and made possible by the effective use of today's technology . Turkey 's few large firms who aims to be the YONCA CASTOR , in 1981, under the name Yonca Rubber , rubber to Turkey's elite brand has been established to meet the need . In 1999 Yonca Castor & Wheel Co.Ltd. the name of our company , our customers needs and expectations fully satisfactory products and services , top quality and at reasonable cost , at a time, just in time to present basic objectives set as ; achieve this goal our products to the international standards of quality produce and the job right the first time to do basic have been accepted as methods and principles . To manage change , to meet the needs and provide solutions beyond expectations , to know our customers , to provide industry-specific solutions are based on the organization of sectoral restructuring . That it provides integration system of the solutions before the Middle East and Europe market offering YONCA CASTORS , so many institutions and organizations of the projects successfully realized and the acquired experience and knowledge now of the world in many countries since started to .

 1. HONGXING CASTORS MANUFACTURER CO., LTD

  Çin

  Hongxing, dünyanın en rekabetçi lastik ve kauçuk tekerlek ve teker imalatçısıdır; ayrıca, seçmeniz için çok çeşitli teker ve tekerleklerimiz vardır. Dünyadaki birçok ünlü teker imalatçısı için OEM tipi ürünler yapmaktayız. Kalite sloganımız, "Kalite, şirketimizin yaşamıdır". Rekabetçi kalite ve fiyatlarla, ürünlerimiz daha fazla pazar edinmenize kesinlikle yardım edecektir. Hongxing kaliteli ürünlerimizi seçmeye hoş geldiniz.

 2. SAMTEK OTOMOTIV INC.

  Türkiye

  Üretim ve Hizmet Alanlarımız- Kalıp Tasarım ve İmalatı- Talaşlı İmalat (CNC Tezgahlar ile)- Tel Erezyon Kesim Hizmetleri- Pres Baskı İşleri- Plastik Enjeksiyon Baskı İşleri- Lazer Abkant Giyotin ve Kaynaklı İmalat- Endüstriyel Teker İmalatı- Treyler Ekipmanları İmalatı

 1. ANKA ENDUSTRIYEL TEKER SAN

  Türkiye

  maşalı teker, döner teker, sabit teker, frenli teker, sarhoş teker, ağır yük tekeri, hafif yük tekeri, döküm teker, demir teker, polyamid teker, poliüretan teker, kaplama teker, teker imalatı, teker üreticisi, dolma teker, mobilya tekeri, pazar arabası tekeri, el arabası tekeri, tarım aletleri tekeri, pancar tekeri, forklift tekeri, fırın tekeri, tava tekeri, çöp konteyner tekeri, transpalet tekeri, inşaat makine tekeri, ziraat makine tekeri, sanayi tekeri, jantlı teker

 2. AQUITAINE ROUES CHARIOTS

  Fransa

  AQUITAINE ROUES CHARIOTS, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, rulmanlar, pimler, Organik bitki suları, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bordeaux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. GAFUROV SERVIS EOOD

  Bulgaristan

  GAFUROV SERVIS EOOD, yılında kurulan ve Atıkların stoklama ve toplanması - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Çöp kutuları, artık madde kutuları, atık toplama kapları, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Çöp kutuları, artık madde kutuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Svishtov, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 4. STRONGO, S.R.O.

  Çek Cum.

  STRONGO, S.R.O., yılında kurulan ve Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kıvırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nivnice , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 5. TAIZHOU CHIYUE CASTER CO.,LTD.

  Çin

  TAIZHOU CHIYUE CASTER CO.,LTD., yılında kurulan ve Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Taizhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. BECOME PARTNERS

  İspanya

  BECOME PARTNERS, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Figueres (girona), İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. DOBRUDZHA KIT

  Bulgaristan

  DOBRUDZHA KIT, yılında kurulan ve Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Taze sebze, Yük vagonları, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Taze sebze, Yük vagonları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Isperich, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 8. INTEGDIFF, LTD

  Ukrayna

  INTEGDIFF, LTD, yılında kurulan ve Konteynerler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, stoklama için ikinci el konteynerler, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. ZHANGJIAGANG TAIHAO MACHINERY MANUFACTURE CO.,LTD

  Çin

  ZHANGJIAGANG TAIHAO MACHINERY MANUFACTURE CO.,LTD, yılında kurulan ve Ticari hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zhangjiagang City, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. MOLCON INTERWHEELS

  Belçika

  MOLCON INTERWHEELS, yılında kurulan ve Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Lastikler ve aksesuarlar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Lastikler ve aksesuarlar, endüstriyel yollar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, tekerlekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dendermonde, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. VDW RÄDER TRANSPORTGERÄTE E.K.

  Almanya

  VDW RÄDER TRANSPORTGERÄTE E.K., yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geldern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TECROLLS GMBH, POLYURETHANE TECHNOLOGY & RAPID PROTOTYPING

  Almanya

  TECROLLS GMBH, POLYURETHANE TECHNOLOGY & RAPID PROTOTYPING, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mülheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BLICKLE CASTORS & WHEELS LTD

  Birleşik Krallık

  BLICKLE CASTORS & WHEELS LTD, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Döner küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Döner küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Crownhill, Milton Keynes, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. WILD AG ZUG

  İsviçre

  WILD AG ZUG, yılında kurulan ve Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zug, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 7. POLIKAV POLIÜRETAN KAUÇUK VE MAKINA SAN.

  Türkiye

  POLIKAV POLIÜRETAN KAUÇUK VE MAKINA SAN., yılında kurulan ve Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Poliüretan, merdane kaplamaları, silindir tasarımları, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Poliüretan sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. DELEX-ROLLEN

  Almanya

  DELEX-ROLLEN, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zwenkau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. CÉH KFT.

  Macaristan

  CÉH KFT., yılında kurulan ve Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Fotosinematografi için fotoğraf sehpaları/üç ayaklı sehpalar, Yük vagonları, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Fotosinematografi için fotoğraf sehpaları/üç ayaklı sehpalar, Yük vagonları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 10. LUC URETHAN KUNSTSTOFF GMBH

  Almanya

  LUC URETHAN KUNSTSTOFF GMBH, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jüchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz