• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel yıkama tesisleri

Sonuçlar

Endüstriyel yıkama tesisleri - Ithalat/Ihracat

 1. DOLFIN INDUSTRIAL PARTS WASHING MACHINE AND SYSTEMS

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Dolfin , Endüstriyel Parça Yıkama Makinelerini 40 yılı aşkın imalat tecrübesi ile üretmektedir. Bugüne kadar 5 kıtada 30 dan fazla ülkede 5.000 den fazla standart ve özel tasarım endüstriyel parça yıkama makinesini imal ederek müşterilerine teslim etmiştir. Dolfin , ürettiği tüm Endüstriyel parça yıkama makine ve sistemlerini ISO-9001 kalite yönetim sistemi eşliğinde , CE / EAC/Ghost standart ve direktiflerine tam uyumludur. Dolfin, Parça Yıkama Makineleri imalatında 40 yılı aşkın imalat tecrübesi ile ; Gelişmiş Spreyleme ve Ultrasonik Yıkama tekniğini kullanarak , Standart ve özel tasarım parça yıkama makineleri ile; -Otomotiv ve Servis Sektörü, -İnşaat Makineleri Sektörü , -MedikalSektörü, -Savunma Ve Silah Sanayi, -Cıvata ve Bağlantı Parçaları Sektörü, -Metal Kaplama Sektörü , - Enerji Sektörü içerisinde imalatı yapılan tüm parçaların yağ, gres, çapak ve kirliliklerin temizliği için müşterilerinin hizmetindedir.

 2. DUO-TECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Duo-Technik GmbH firması 25 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir. Şirket bu yıllarda bir satış şirketinden Flexo ve dijital baskının tüm gereksinimleri için sistem sağlayıcısına dönüşmüştür. 1989 yılında Duo-Technik kurulduğundan beri satış organizasyonu bir üretici işletmeye dönüşmüştür ve baskı endüstrisi için yardımcı ekipmanlarda geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Müşterilerin artan talepleri bizim geliştirme motorumuzdur. Bugün ürün portföyümüz şunları kapsamaktadır: Sulu boyalar ve vernikler için kızılötesi ve sıcak havalı kurutucular, direkli ve yörüngeli baskı tesisleri için toz alma, UV boyaları ve vernikleri için polimerizasyon tesisleri, boyaların şartlandırılması, klişe ve aniloks silindirleri yıkama sistemleri, dirseklerin taşınması

 3. GÜLERSAN LUBRICATION EQUIPMENT

  Türkiye

  Dear Sirs, Our Company is the exporter/producer of Lubrication Equipment , Cleaning Equipment and Garage Equipment and we would like to make our company and its products known to you.If you are interested, we will be happy to send you any further information.We may be available in the near future to discuss the subject with you as well. Thanking for your kind interest and we look forward your early reply, we remain, Yours sincerely,

 4. HAVER NIAGARA GMBH

  Almanya

  HAVER NIAGARA GmbH'nin ana uzmanlığı eleme, yıkama ve peletleme alanlarındadır. Bunun için müşteri isteklerinin entegre edildiği ve gerçekleştirildiği genel çözümler sunuyoruz. HAVER NIAGARA GmbH'nin ürün programı madencilik, endüstri mineralleri ve yapı, geri dönüşüm gibi kimya endüstrisi alanlarındaki süreç zincirinde yer almaktadır. "Hazırlama teknolojisi" alanındaki teklif çeşitliliği münferit makineler için bireysel çözümlerden, ve karmaşık tesislerin anahtar teslim sistem konfigürasyonlarına kadar geniş kapsamlıdır. Müşterilerimiz ve lider konumdaki mühendislik firmaları ve yöntem sağlayıcıları ile birlikte müşterilerimizin tam memnuniyeti için kalıcı çözümler geliştiriyoruz. Mükemmel teknik çözümler, kusursuz kalite, garanti edilmiş emniyet ve mutlak esneklikle müşterilerimize artı değer katmak istiyoruz!

 5. AMBER ELEKTRONIK

  Türkiye

  2013 yılında kurulan Amber Elektronik sadece Ultrasonik Yıkama Makineleri üzerine uzmanlaşmış bir firmadır. Gerek akademik, gerekse pratik uygulamalarla her geçen gün gelişim göstermektedir. Başta imalat, medikal, otomotiv, talaşlı imalat olmak üzere yıkamanın olduğu bir çok sektörde kullanılmaktadır. Kullanıcıların ihtiyacına göre karar verilerek üretilmekte olan makineler 4 lt kapasiteden başlayarak istenilen kapasiteye kadar çıkarılabilmektedir. Ayrıca ön yıkama ve kurutma gibi ek sistemlerle, ihtiyaçların daha hızlı ve sorunsuz karşılanması da sağlanmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FIRAT YIKAMA, BOYAMA VE ORGANIK BOYAMA

  Türkiye

  1998 Yılında Kağıthane’de kurulan firmamız %100 müşteri memnuniyeti esas alarak, sosyal ve çevresel sürdürülebilirlik vizyonu çerçevesinde, kendini sürekli yenileyip güncelleyerek bugünlere kadar hizmet vermiştir.Tüm süreçlerde öncelikle insana ve doğaya saygılı ürünler hazırlamak , teknolojiyi takip ederek sürdürebilir ürünler hazırlamaktır. Bugün Bayrampaşa Terazidere'de aylık 500.000 Boya ve Yıkama kapasitesiyle ve tam donanımlı AR-GE laboratuvar'ı ile 30'a aşkın ihracat ve iç piyasa müşterisi ile hizmet vermektedir. AR-GE laboratuvarımızda 1 yılı aşkın çalışmalarımız sonucu tamamen doğadan, hiçbir kimyasal madde içeriği olmayan elde edilen renk pigmentleri ile %100 sağlıklı boya hizmetini vermekteyiz. Bu sayede artık malzemeler doğayı kirletmiyor hatta gübre olarak kullanılabiliyor. Yıkanmada sonucu renkler solma meydana gelmiyor ve cilde zararsız nihai ürün elde edilmiş oluyor.

 2. GEYSER LLC

  Rusya

  Geyser LLC, 2010 yılından bu yana metal ürünleri ve test tezgahları için basınçlı havalı yıkama makineleri üretmektedir. Parça yıkama makinelerimiz yağlı ürünler, toz, soğutma sıvısı-kesme sıvıları, kompozit malzemeler, kalıp şekillendirme sonrası yağ, koruyucu yağlar, parlatma bileşenleri, emülsiyonlar, ter ve gres birikmelerini etkin bir şekilde çıkarır. Geyser LLC tarafından üretilen otomatik yıkama makineleri yüzey ön işlem otomasyonunu kolaylaştırır ve hem büyük endüstriyel tesislerde ve küçük araç tamir atölyelerinde çelik ve diğer malzemelerdeki işlem ve oyulma problemlerini etkin bir şekilde çözer. Şirketimiz 40 g–20 t arasındaki parçaları temizlemek ve için özel otomatik yıkama makineleri ve ekipman kusurlarını belirlemek ve motorları test etmek için tezgahların seri ve özel üretimini yapar. Geyser LLC tarafından üretilen yedek parça yıkama makineleri ve test tezgahları güvenilir, servis yapılabilir ve bakımı kolaydır. Yıkama makinelerimiz hem bağımsız olarak hem de mevcut endüstriyel konveyörün bir parçası olarak kullanılabilir.

 3. OZ KOKSALLAR MAKINA SAN. TIC.LTD.STI

  Türkiye

  Firmamız kurulduğu 1996 yılından bu yana , siz değerli müşterilerimize teknolojik gelişmeler ışığında kalite ve güvenilirliğinden ödün vermeden hizmet vermekteyiz.ÖZ KÖKSALLAR MAKİNA İMALAT YEDEK PARÇA gün geçtikçe katlanarak büyümekte.Firmamızın sektörü cevher zenginleştirme kapsamında Taş ocakları , Kömür Ocakları, Kum Çakıl işletmeleri , Beton santralleri , Çimento Fabrikaları , Kireç Ocakları , yurt içi yurt dışında da Arab üzlekeleri başta olmak üzere faliyet göstermektedir.Öz Köksallar Makina olarak , bundan önce olduğu gibi bundan sonrada kalite politikalarımız çerçevesinde müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı olarak siz değerli müşterilerimizle çalışmaktan gurur duyarız .

 4. SELSU

  Türkiye

  Halı yıkama insanların ihtiyaçları içerisinde bir sektör haline geldiğinden Selsu halı yıkama fabrikası olarak Beylikdüzü Esenyurt Büyükçekmece ilçelerine profesyonel halı yıkama, yorgan yıkama, stor perde yıkama hizmetleri veriyoruz. İnsanlar teknolojik gelişmeleri takip ederek artık halı yıkama gibi ihtiyaçlarının ve hizmetlerinin karşılanmasını kolay hale gelmesini istemektedir. Beylikdüzü halı yıkama fabrikası arayan müşterilerimizin bizim hakkımızda ne söyledikleri bizim için çok kıymetlidir. Buradan hizmet alan bir kişi Esenyurt halı yıkama fabrikası arayışında olduğunda mutlaka bir firmanın referansını bilmek isteyecektir. Bu nedenle biz Selsu Yıkama fabrikası olarak profesyonel halı yıkama hizmeti sunmak zorundayız. Sadece halı yıkama değil yorgan battaniye stor perde yıkama hizmeti de veriyoruz.Halı Yıkama ve Halı Temizliği Beylikdüzü Halı yıkama deyince ne anlıyoruz? Sadece size göre halıların üzerindeki kirleri çıkması anlamına mı geliyor? Elbette birçok kişi böyle düşünmüyor. Halıların üzerindeki kir ve lekelerin çıkması elbette çok önemli ve bir diğer konu halılar dezenfekte edilmelidir. Selsu Halı Yıkama Fabrikasına verdiğiniz halıların dezenfekte yapıldığını biliyor muydunuz? Toplu yıkama yapılan alanlarda halılar başkalarının halıları ile mutlaka temas ettiği bir gerçektir. Her evin halısındaki kirlenme oranı ve bakteri bulundurma oranı aynı ölçüde değildir. Halıların kirlenmişlik oranı genellikle bazı semtlere göre de yaşam tarzına göre de değişir.

 5. TORYAP GRUP

  Türkiye

 1. DOLFIN INDUSTRIAL PARTS WASHING SYSTEMS

  Türkiye

  40 yıllık makine imalat tecrübesi ile spreyleme tekniğinde standart ve özel yıkama makineleri ile daldırma tip ve ultrasonik yıkama makineleri üretiminde motor/blok yıkama makineleri, yüzey temizleme makineleri, ultrasonik yıkama makineleri, vida ile bağlantı elemanları defosfat ve yıkama makineleri, oto yedek parça yıkama makineleri, uçak, gemi, tren ve lokomotif parçaları yıkama makineleri sektöründe Türkiye’nin lider firması haline gelmiştir. ÇNK, geleceğe güven veren hizmet kalitesi ile, çağın gerektirdiği teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, müşterisine, çalışanına ve çevresine değer veren, talepler doğrultusunda sürekli yenilenen, KALİTE VE GÜVEN başta olmak üzere 20’den fazla ülkeye ihracat yapan ve daha da büyümeyi hedefleyen, çağdaş, yenilikçi yönetim anlayışı ile hizmetlerini ve varlığını devam ettirecektir. parça yıkama, endüstriyel yıkama, döner sepetli yıkama, konveyör yıkama, tünel yıkama, sprey yıkama, sanayi tip yıkama, metal temizlik, ultrasoink temizlik, daldırma tip temizlik, Dolfin Parça yıkama Sistemleri, Yüksek basınçlı yıkama sistemleri, sıcak sulu yıkama makinaları, kimyasal ile temizlik, çok banyolu temizlik sistemleri.

 2. DEMIRKAYA MAKINA

  Irak

  Hali yikama maki̇neleri̇ i̇malat ve sanayi̇. Hali sikma maki̇nesi̇ hali toz çirpma maki̇nesi̇ yorgan battani̇ye yikama maki̇nesi̇ hali hav alma paketleme maki̇nesi̇ otomati̇k hali yikama maki̇neleri̇ 15 yillik tecrübe i̇le i̇steni̇len ölçüde maki̇ne i̇malati yapilmaktadir

 1. DOMO MEDIOAMBIENTE

  İspanya

  DOMO MEDIOAMBIENTE, yılında kurulan ve Endüstriyel yıkama tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Montcada i Reixac, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. KABO INDUSTRIEBEDARF INH. KAI BORNEMANN

  Almanya

  KABO INDUSTRIEBEDARF INH. KAI BORNEMANN, yılında kurulan ve Endüstriyel yıkama tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Einbeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ROFA NIJKERK HOLDING B.V.

  Hollanda

  ROFA NIJKERK HOLDING B.V., yılında kurulan ve Endüstriyel yıkama tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. temizleme makinesi aksesuarları, özel metal eşyaların yıkanması, metal fosfatlama, otomatik yıkama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Apeldoorn, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. ID WASH

  Fransa

  ID WASH, yılında kurulan ve Endüstriyel yıkama tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Maulévrier, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. DOLLMAR MECCANICA

  İtalya

  DOLLMAR MECCANICA, yılında kurulan ve Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel yıkama tesisleri, metal yıkama, yedek parça yıkama, Yıkama düzenekleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caleppio Di Settala, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. TERMA-GMBH

  Almanya

  TERMA-GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel yıkama tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Scheinfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. VERPA BENELUX

  Belçika

  VERPA BENELUX, yılında kurulan ve Endüstriyel yıkama tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Havlu ve sabun dağıtıcılar, elde yıkama için çamaşır suyu, nem giderici ürün imalatçısı, lavabo, Havlu ve sabun dağıtıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vorst (Kempen), Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. TEKNOX SRL

  İtalya

  TEKNOX SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel Temizleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yedek parça yıkama, endüstriyel yıkama tesisleri, Metallerin ayıklanması - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Prunaro Di Budrio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. BEST SPRING ECOCLEAN SRL

  Romanya

  BEST SPRING ECOCLEAN SRL, yılında kurulan ve Temizlik hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yüksek basınçlı temizleme makineleri, Endüstriyel yıkama tesisleri, Islak temizleyiciler, Endüstriyel ütü makineleri, Yüksek basınçlı temizleme makineleri, Endüstriyel yıkama tesisleri, Islak temizleyiciler, Endüstriyel ütü makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Botosani, Romanya 'de bulunmaktadır.

 2. UNION S.P.A. - METALCLEANING DIVISION

  İtalya

  UNION S.P.A. - METALCLEANING DIVISION, yılında kurulan ve Endüstriyel yıkama tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ultrasonlu yıkama için donanımlar, Yıkama düzenekleri, maden yıkama makineleri, metal yıkama tüneli sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sala Bolognese (bo), İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. PADA SRL

  İtalya

  PADA SRL, yılında kurulan ve Metal yüzeylerin cilalanması işlemi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ultrason çamaşır makinaları, endüstriyel yıkama tesisleri, endüstriyel çamaşır yıkama makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santo Stefano Ticino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. EQUIP LAVAGGI INDUSTRIALI

  İtalya

  EQUIP LAVAGGI INDUSTRIALI, yılında kurulan ve Endüstriyel yıkama tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yıkama düzenekleri, endüstriyel araç yıkama, arazi aracı yıkama düzenekleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vesime, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. JJ.VICEDO

  İspanya

  JJ.VICEDO, yılında kurulan ve Endüstriyel yıkama tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, El Puig, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. BASCA SRL

  İtalya

  BASCA SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel yıkama tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Vignola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. STE LHEUREUX & CIE

  Fransa

  STE LHEUREUX & CIE, yılında kurulan ve Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tarama sistemleri, Endüstriyel yıkama tesisleri, Yer altı işleri müteahhitleri, Tarama sistemleri, mineral kırıcı makinaları tesisatları, Endüstriyel yıkama tesisleri, Yer altı işleri müteahhitleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Perigny, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. CAR WASH MACHINE SRL

  İtalya

  CAR WASH MACHINE SRL, yılında kurulan ve Araba yıkama sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. otomatik yıkama, endüstriyel yıkama tesisleri, Kolimatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trezzano Sul Naviglio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. GIBAC CHEMIE B.V.

  Hollanda

  GIBAC CHEMIE B.V., yılında kurulan ve Endüstriyel yıkama tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Apeldoorn, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 10. CEEVER SRL

  İtalya

  CEEVER SRL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel yıkama tesisleri, pvd kaplamalar, hassas yıkama donanımları, Ultrasonik banyo, Endüstriyel yıkama tesisleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Settala, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz