• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel yapı inşaatı

Sonuçlar

Endüstriyel yapı inşaatı - Ithalat/Ihracat

 1. HFP BANDSTAHL GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Bad Salzungen'deki HFP şerit çeliği şirketimizde geriye dönüp artık soğuk haddelemede 100 yılı aşkın ve metal sektöründe neredeyse 150 yıllık tecrübemize bakıyoruz. 250'den fazla çalışanıyla aynı zamanda en büyük merkezimizdir. Soğuk hadde mamulü çelik şerit EN 10139/10140'a göre ticari mallar, kalınlığı 0, 20 - 2, 50 mm, genişliği 4 - 525 mm sertleştirilmiş, ısıl işlem görmüş ve yaylı çelik EN 10132 T1-4/10140'a göre soğuk haddelenmiş ticari mallar, sağlamlık durumu G vb. G + K, kalınlık 0, 20 - 1, 80 mm, genişlik 10 - 370 mm yüzey durumu: normal kalsine edilmiş, özel pürüzlendirilmiş veya pürüzsüzleştirilmiş, yırtığı ve gözeneği olmayan, sarılı bobinler, yağdan arındırılmış ve/veya plana göre uzatılmış.

 2. STOPA ANLAGENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  STOPA sac, uzun ürün ve otomatik otopark sistemleri için otomatik depolama sistemleri alanında Avrupa çapında lider, üstün kaliteli bir üreticidir. Teklifler bağımsız uygulamalardan bütünleştirici otomasyon modüllerine kadar çeşitli seçenekleri kapsamaktadır. Dünya çapında 1.900'ün üzerinde kurulu sistem ve karmaşık konstrüksiyonlara dayanan 40 yıllık uygulamalı deneyim bu bağımsız firmaya ürün kalitesi, proses güvenliği, proses otomasyonu ve yazılım geliştirme bakımından eşsiz bir bilgi birikimi sağlamaktadır. Ürünlerimiz: Depolama ve sevk tertibatlarının otomasyonu; Metalden makine muhafazaları; Depolama ve işletim tertibatları; Sac için depolama tertibatları; Depolama sistemleri; Uzun malzeme depolama tertibatları; Kaynaklı konstrüksiyonlar; Paslanmaz çelikten sistem üretimi; Çelik konstrüksiyon; Zincirli transportörler

 3. SCHWARZ SYSTEMS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Schwarz Systems GmbH – Schwarz Apparate- und Behälterbau GmbH – AMP GmbH. Felsefesi bir olan üç şirket. “Schwarzarbeiter” grubu, 1921 yılında kurulmuş olan ve paslanmaz çelik ve özel malzemelerin işlenmesinde 30 yıllık uzmanlığa sahip, geleneksel orta ölçekli bir işletmedir. Bu süre zarfında Schwarz Apparate- und Behälterbau GmbH sadece konteyner, tesis ve aparat yapımında uluslararası tanınmış, uzman bir şirket olarak öne çıkmakla kalmamış, aynı zamanda silisyum üreticileri için tanınmış bir tesis üreticisi olarak da sivrilmiştir. Schwarz Systems GmbH, paslanmaz çelik yüzey işleme, seri konteyner üretimi, şekillendirme teknolojisi, robot kaynak teknolojisi ve büyük ölçekli parçaların işlenmesi konusunda uzman ve servis sağlayıcınızdır. Grubun en genç üyesi olan AMP GmbH, tahribatsız malzeme testi, lazer ölçümü ve servisi alanlarında hizmet sağlayıcısı ve servis şirketi olarak kendini göstermektedir..

 4. KÖSTER & CO. GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Köster, kendi saplama kaynak makineleri ve donanımı ile, kaynak saplaması, başlı cıvata ve soğuk şekillendirilmiş parça üreticisidir. KÖCO, çeşitli endüstrilerdeki her türlü uygulama için geniş bir çözüm yelpazesi sunmaktadır: Bina inşaatı / çelik konstrüksiyon / köprü inşaatı, enerji santrali / elektrik üretim tesisleri inşaatı, otomotiv / demiryolu araçları inşaatı, tesis yapımı / makine yapımı, gemi yapımı, refrakter inşaatı. Sağlam teknik bilgi birikimimiz ve inovasyon cesaretimiz sayesinde emniyetli ve verimli çözümler üretmekteyiz. Saplama ve saplama kaynak teknolojimiz dünya çapında kullanılmaktadır, çünkü saplama kaynak teknolojisinde güvenilir iş ortağınızız. Kapsamlı malzeme, ürün ve süreç bilgi birikimimiz sayesinde gerekli emniyeti garanti etmekteyiz. İlgili uygulama için doğru KÖCO ürünlerinin kullanıldığından emin olmak için, memnuniyetle yerinde uygulama desteği sağlamaktayız.

 5. ANDREAS WOLFF METALLBEARBEITUNG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  1998 yılında kuruldu ve o zamandan beri sürekli büyüyor. Yakl. 35 çalışanlı orta ölçekli bir şirket olarak kaliteli torna parçaları, freze parçaları ve komple yapı grupları üretimi alanında uzmanlaştık. Tedarikçi işletmesi olarak makine ve sistem yapımı gibi tüm branşlardan müşterilerimize hizmet veriyoruz. 2020'den beri SGS Sommerer Grubenlift firmasının üretimi devralmış durumdayız ve o zamandan veri hala SGS adı altında işletilen çukur krikolarını üretiyoruz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. A. BOLZ APPARATEBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Paslanmaz çelik tank yapısı - Allgäu'dan kalite ve yenilik! Bolz-EDEL Grubu, kalitesi en üst düzeyde paslanmaz çelik konteynerler tasarlamakta ve üretmektedir. Proses konteynerleri ve depolama konteynerleri alanında yetkin çözümlere ihtiyaç duyduğunuzda iş ortağınız biziz. 3 boyutlu konstrüksiyon ile yenilikçi planlama, en modern üretim teknolojileri ve eksiksiz konteyner dokümantasyonu ile kalite yönetiminin yanı sıra eğitimli kalifiye işçiler, kalite ve güvenilirliğin garantisidir. Proses mühendisliği alanındaki ihtiyaçlarınız, sektörde deneyimli mühendisler tarafından tutarlı bir şekilde uygulanmaktadır – 10 litre kapasiteli farmasötik hazırlama tankından, bira fabrikaları için silindirik konik fermantasyon tanklarına ve 2 milyon litre kapasiteli yerinde imal edilen büyük tanka kadar her ebat ve kalitede mümkündür. Uluslararası olarak tanınan Bolz Apparatebau ve EDEL Tank markaları, Allgäu'nun onlarca yıldır kalite ve yenilikçiliğinin simgesi olmuştur!

 2. WEIDNER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  60 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Weidner GmbH şirketi, katma değer zinciri boyunca, "Her şey bir kaynaktan" sloganına sadık kalarak, çeşitli hizmetler ve ürünler sunmaktadır. Günümüzde şirketler grubunun Avrupa'daki beş şubesinde 200'ün üzerinde çalışanı vardır. Yenilikçilik, güvenilirlik ve uzmanlık bilgisine dayanan şirket, müşterilerinin isteklerine esnek ve optimal bir şekilde cevap verebilmektedir.

 3. ANDREAS BERG STAHL- UND MASCHINENBAU E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kriyojenik çapak alma için ekipman olup olmadığı ve Dekapaj, yüksek basınçlı yıkama, aşındırıcı kumlama veya çelik konstrüksiyon, kaynak teknolojisi, mekanik işleme, sac işleme ve 3D baskı - sahibi tarafından yönetilen aile şirketi Berg Stahl- und Maschinenbau e.K. geliştirme ve üretimde birinci sınıf kalite anlamına gelir! 40 yılı aşkın deneyimimizle geniş bir bilgi birikiminden yararlanabiliyoruz: Elastomer çapak alma ve kriyojenik dekapaj, özel yıkama, aşındırıcı kumlama, çelik yapılar, ses geçirmez kabinler, kaplama ve Kapak, makine çerçeveleri, montajlar, kaynak işlemleri (MIG, MAG, TIG, direnç punta kaynağı, saplama kaynağı, E-kaynak, kaynak robot sistemleri), 7 m freze uzunluğuna kadar 3/4/5 eksenli CNC freze makineleri, 3 m'ye kadar CNC torna tezgahları, CNC alev kesme makineleri, plazma ve Otojen, CNC abkant presler, delik delme, yuvarlak haddeleme, yüzey bitirme (boyama, sıcak daldırma galvanizleme, kromlama, kum ve Cam boncuk kumlama, asitleme ve Perdahlama) ve çok daha fazlası. Dünya çapında teslimat yapıyoruz! !

 4. S & W ROHRSYSTEME GMBH + CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Modüler sisteme göre borular ve bağlantı parçaları. S & W RohrSysteme GmbH + Co. KG şirketi emme ve havalandırmaya yönelik boru ve kalıp parçalarının üretimi konusunda uzmanlaşmıştır. Ürün yelpazesi aşağıdaki ürünleri içermektedir: Borular, dirsekler, çatal parçaları, kontrol soketleri, gaz kelebeği valfleri, katlanır kutular, koniler, geçişler, deflektör davlumbazları, yağmur davlumbazları ve makaslar. Buna ek olarak, akıllı bir modüler sistem ve NW 200mm'den 1.250 mm'ye kadar çaplarda kalıplanmış flanşlara sahip yenilikçi bir flanşlı boru yapısı da mevcuttur. Kendi üretim hattımızdaki en modern teknoloji lazerli kesim sistemleri, delme ve çekme presleri değişmeyen ve tutarlı kaliteyi garanti etmektedir. Üretim, sac işleme programlı 2D ve 3D CAD sistemleri ile donatılmış üretim planlamamızla desteklenmektedir. Standart bileşenlerimize ek olarak, spesifikasyonlarınıza veya çizimlerinize göre müşteri spesifikasyonlarına göre tasarlanmış her türlü özel sac bileşenleri üretiyoruz - ve bunu da makul fiyatlarla ve hızlı yapıyoruz!

 5. STAHL-PROJEKTBAU WENTZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  "Çok ağır şeyler söz konusu olduğunda" sanayi, inşaat ve araştırma alanlarında ideal iş ortağıyız. Çelik konstrüksiyon disiplinleri şirketimizde tek çatı altında toplanmıştır: İnşaattan planlamaya, statikten üretime ve montaja kadar projeniz için ihtiyacınız olan tüm hizmetleri şirketimiz bünyemizde sunmaktayız. Tasarım ofisindeki mühendislerimiz, inşaat planlamacılarımız ve statik uzmanlarımız münferit çelik projenizi planlar ve üretim ve montaj teknisyenlerimiz de imalat ve sahadaki kurulumu gerçekleştirir. Çok sayıda farklı sektörler ve şirketlerle çalışmaktayız. Müşterilerimiz, konsantre çelik konstrüksiyon bilgisinin gerekli olduğu her yerde bize daima güvenebilirler. Müşterilerimiz arasında çeşitli sektörlerdeki ve büyüklüklerdeki sanayi kuruluşları ile üniversiteler ve diğer araştırma enstitüleri bulunmaktadır. Sahibi tarafından yönetilen ve kendi tasarım ofisi bulunan bir şirket olarak müşterilerimiz bize güvenebilir. Teknoloji konusunda istekli, kararlı ve esneğiz

 1. ORION BAUSYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ORION takımyıldızındaki savaşçı bizim için, taktikleri, operasyonel ve stratejik yetenekleriyle destekleyen bir sağ koldur. Adımızı takımyıldızından aldığımızdan, günümüzde, geleceği düşünerek hareket etmek bizim için bir yükümlülüktür. ORION Bausysteme ve ORION Stadtmöblierung şirketleri kuruldukları 1980 ve 1995 yıllarından bu yana, faaliyette bulunduğumuz "şehir mobilyaları" sektöründeki gelişime uygun ve bir şekilde "uygun adım" bir gelişme göstermişlerdir. Değişimin ve modanın kalıcı olmadığını biliyoruz ve var olan değişimi, müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine yönelik uygun ürünleri geliştirebilmek için bir teşvik olarak görerek piyasada rekabetin bir adım ilerisinde kalmaya devam ediyoruz. Gelişimimiz için sloganımız "Pazar için, pazara göre"dir. Hedefimiz, yenilikçi şehir tasarımları için daima eğilim belirleyici olmak ve bunun için açık fikirli müşterilere yönelmektir.

 2. W. PILLING KESSELFABRIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Schmied Ludwig Lüling ve otelci Wilhelm Pilling 1873 yılında W. Pilling & Co şirketini kurdular. Neredeyse 150 yılda zanaat işletmesi 4 merkezde yakl. 160 çalışanı ile global olarak faaliyet gösteren şirketler grubu olarak büyüdü. Dünyadaki 100'den fazla ülkede artık Pilling ürünleri bulunuyor. Kazanlarımızda, potalarımızda ve tanklarımızda fakat W. Pilling şirketinin tüm ürünlerinde neredeyse bir buçuk yıllık metal işleme deneyimi gizlidir. Bu değerli esaslara dayanarak ürününüzü azami kalite taleplerine göre geliştiriyoruz, tasarlıyoruz ve üretiyoruz. Fakat seve seve yeni zorluklarla yüzleşiyoruz ve sıcak galvanize, basınçlı döküm gibi alanlarda da gereksinimleriniz için, çelik ve şerit çelik işletmeler ve metal eriyik ve ısıl işlem işletmeleri için esnek olarak çalışıyoruz.

 1. POHL METALL GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Zımbalama yoluyla üretilen parçalar, tel bükme parçalar, yaylar ve boru parçaları imalatının yanı sıra röntgen spektrometresi ve ark (kıvılcım) spektrometresi ile mühendislik (malzeme analizi) hizmetleri, yüzey işleme ve ısıl işleme. Avusturya'nın Tiroller bölgesindeki Ötztal-Bahnhof'ta bulunan Pohl Metall şirketi üretim konusunda derin uzmanlığa sahip olup, zımbalama, bükme, presleme ve boru işleme yöntemleriyle metal parçalar üretmektedir. Sanayi ve ticaret için küçük metal parçalar üretiminde uzman iş ortağınızı. Zımbalama yoluyla üretilen parçalar, bükme parçalar, yaylar, boru parçaları, halat/tel aksesuarları ve montajlı yapı grupları üretilmektedir. Müşterilerimize, prototip imalatından büyük seri üretime kadar her hacimde destek vermekteyiz. Şirketimizin Avusturya'da bulunan merkezinden verdiğimiz her türlü metal işleme hizmeti yüzey işleme, ısıl işleme, ambalajlama ve kalite güvenliğini de kapsamaktadır.

 2. CARBOMECH SP. Z O.O.

  Polanya

  Verified by europages badge

  Carbomech Sp. z o.o. madencilik sektöründe onlarca yıllık tecrübeye sahip, yurt içi ve yurt dışı pazarda başarıyla faaliyet gösteren bir şirkettir. Teklifimiz, hem yeraltı madenlerinde hem de diğer sanayi sektörlerinde işletilmek üzere tasarlanmış makineler, cihazlar ve yapıları içermektedir. Önde gelen ürünlerimiz, elektrikli cihazları hareket ettirmek için taşıma sistemleri, şaft kabloları için kendinden kilitli tutucular, operasyonu kişiler tarafından yapılan bantlı konveyörler için operatör platformları ve manüel raylı taşımayı destekleyen sistemlerdir.

 3. ADFIL

  Belçika

  Verified by europages badge

  ADFIL, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Beton yapılar, sentetik elyaf, kasaplar için kasalar, beton, Beton yapılar, mikro lif, beton armatürleri, beton yer döşemeleri, Beton kaldırım taşları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zele, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. KLEINMETALLWAREN WEBER INH. GERD WEBER

  Almanya

  Verified by europages badge

  KLEINMETALLWAREN WEBER INH. GERD WEBER, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bernsbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. HALTEC HALLENSYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HALTEC HALLENSYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hemer, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. APROKON GMBH KONSTRUKTIONSBÜRO

  Almanya

  Verified by europages badge

  APROKON GMBH KONSTRUKTIONSBÜRO, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Leuna, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. WIERIG PROFILTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WIERIG PROFILTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Siegburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. NIESSING ANLAGENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  NIESSING ANLAGENBAU GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Borken, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. DRAHT-WEISSBÄCKER KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  DRAHT-WEISSBÄCKER KG, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Dieburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GERLACH TECHNOLOGY GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  GERLACH TECHNOLOGY GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wirges, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. INDUSTRIEANLAGEN & KRAFTWERKS SERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  INDUSTRIEANLAGEN & KRAFTWERKS SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Worms, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TOSCANO STAHLBAU AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  TOSCANO STAHLBAU AG, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Cazis, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. METALLKONSTRUKTIONEN EGGERT TORSTEN

  Almanya

  Verified by europages badge

  METALLKONSTRUKTIONEN EGGERT TORSTEN, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Duderstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. KANEKA BELGIUM

  Belçika

  Verified by europages badge

  KANEKA BELGIUM, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ambalaj, Polimerler, Reçineler, Güneş enerjisi, Kimya - İthalat/İhracat, Otomotiv, Ambalaj, nakliye, Hammaddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Westerlo, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. TECHNO-METALL MICHALK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TECHNO-METALL MICHALK GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Leutersdorf Ot Spitzkunnersdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. VOS KAISER GMBH & BING KAISER

  Almanya

  Verified by europages badge

  VOS KAISER GMBH & BING KAISER, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neckargemünd, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. BAS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BAS GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mittenwalde, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. MSH METALLSYSTEM GMBH - INDUSTRIESCHALLSCHUTZ

  Almanya

  Verified by europages badge

  MSH METALLSYSTEM GMBH - INDUSTRIESCHALLSCHUTZ, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hamm, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Endüstriyel yapı inşaatı - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

36.393 Şirketler