• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • enerji tasarrufu - danışmanlık

Sonuçlar

Enerji tasarrufu - danışmanlık - Ithalat/Ihracat

 1. ENERGY SUN HABITAT

  Fransa

  Verified by europages badge

  ENERGY SUN HABITAT, yılında kurulan ve Güneş enerjisi panelleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Enerji tasarrufu - Danışmanlık, fotovoltaik tesisatlar, fotovoltaik güneş panelleri, Enerji tasarrufu - Danışmanlık, fotovoltaik paneller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moustey, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. GENPRO TEKNIK ELEKTRONIK MÜHENDISLIK SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  "Genpro Electrical and Lighting is an illumination company based in Konya, Turkey. Our company aims to provide quality and innovative lighting products to meet the needs of our customers. We take great care in our work to earn the trust of our customers. Customer satisfaction is our top priority. Therefore, we strive to understand our customers' needs and provide them with products and services that meet their expectations. Our team continuously works to provide custom lighting solutions tailored to our customers' needs. Our company has over 10 years of experience in lighting. By keeping up with the latest technological advancements, we provide our customers with the latest and highest quality lighting products. Our team of engineers, specialized in lighting projects, provide planning, calculation, and consulting services to meet our customers' needs. In addition, our company produces custom-made lighting fixtures. Depending on our customers' imagination, we can produce all kinds of lighting products. This way, we provide the most suitable solutions for our customers' demands and needs. With our in-house design and technical team, we design and manufacture our products exclusively for our customers. Genpro Electrical and Lighting provides high-quality services to our customers at reasonable prices.

 3. ANATOLIA ADVICE

  Türkiye

  Nous sommes une entreprise spécialisée dans le sourcing et l'import-export basée en Turquie. Forts d'un réseau de professionnels répartis sur l'ensemble du territoire, nous proposons des produits certifiés conformes aux normes européennes et américaines. Nos équipes se mobilisent pour vous trouver les produits conformes à vos attentes disponibles en Turquie : marbres, matériaux BTP, textile, matières premières, etc. Notre société a développé des partenariats avec les meilleurs logisticiens du pays afin de vous garantir des livraisons dans les meilleurs délais au meilleur prix en toute sécurité. Ainsi, nous pouvons livrer vos marchandises sur l'ensemble de l'Europe et en Afrique de l'Ouest. Nos équipes répondent à vos attentes en français, anglais, espagnol et arabe. Pour plus de renseignements, n'hésitez pas à nous contacter. Nous sommes joignables : - Par téléphone : Standard Turquie : +90.542.221.45.33 Standard France : +33.644.69.46.56 - Par courriel : anatolia.advice@gmail.com

 4. MANNESMANN KIMYA VE ARITMA SANAYI LTD. STI.

  Türkiye

  Mannesmann, bünyesindeki uluslararası tecrübeye sahip proje uzmanları ile, yeni ve mevcut binaların su verimliliği değerlendirme sürecinin her yönüyle yönetimi ve bu kapsamda ön etüt çalışmalarını yaparak proje uygulamasında gerekli tüm hizmetleri veriyor. Amacı, bina işletiminde orta ve büyük ölçekteki kurumsal müşterilerin su tüketimindeki verimliliği arttıran, işlevlerini kaliteden ödün vermeden, yeşil bina hedeflerinde çevreye daha saygılı bir biçimde yürütmeleri için gerekli donanımların belirlenmesi ve uygulanmasını sağlamaktır. Mannesmann, Türkiye’nin bu kapsamda hizmet veren ilk sürdürülebilirlik yönetimi şirketidir. Akıllı teknik çözümleriyle yüksek performanslı tekno polimer malzemelerin buluşması, su tasarrufuna önemli ölçüde katkı ve kolaylık sağlamaktadır. Eviye, lavabo ve duş armatürlerine uygulanan akış düzenleyiciler ile hiçbir konfor kaybı hissedilmeden % 70‘lere ulaşan bir ekonomi sağlanmaktadır. Mannesmann Kimya ve Arıtma San. Tic. Ltd. Şti.

 5. LEFA TEMSILCILIK

  Türkiye

  LEFA TEMSILCILIK ITHALAT IHRACAT PAZARLAMA LIMITED SIRKETI
(LEFA REPRESENTATION IMPORT EXPORT MARKETING LTD CO.), LEFA 1997 yılında kurulmuş olup profesyonel hayattaki birikimlerin sonucu olarak birçok sektörde temsilcilik yapan bir kuruluştur.Şirketin kurulduğu ilk yıllardan itibaren ana faaliyet dalımız Petrol, Tekstil ve Kimya sanayii piyasasına ısı transfer sıvısı sunmak olmuştur.Kullanım süresinin uzunluğu kullanıcıya büyük bir avantaj sağlamaktadır.Pratikte kullanım ömrü 30-40 yılı aşmaktadır. Isı transfer sıvıları, kızgın yağ kazanlarında sıvı faz ve gaz faz sistemlerde çalışan sıvılar olup değişik şartlara uygun ürünleri vardır.(Farklı ürünler -120 derece ile +400 derece arasındaki sıcaklıklarda kullanılabilmektedir.) Dizayn, start up, işletme ve test konularında teknik destek sağlanmaktadır.Enerji sektöründe yıllarca varlığımızın sonucu olarak elbette yenilenebilir enerji alanında aktivitelerimizi arttırmak gerekiyordu.Bu nedenle yeni bir alan olarak Atık Isıdan Değer Yaratma

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. COGENGREEN

  Belçika

  Congengreen mikro ısı ve elektrik ortak üretimi ve mini ısı ve elektrik ortak üretimi üniteleri üretir : bitkisel yağ, biyodizel, doğalgaz ve mazot... Kuruluşu yapacaklara müşterilerine bu üniteleri entegre etmelerine yardımcı oluyoruz. Neden Cogengreen'i seçmelisiniz ? - Projenizin randımanını inceleyen ve ihtiyaçlarınıza uygun teknik çözüm ve finansal formül sunan bir ekip. - Yenilikçi çözümler: Mühendislerimiz taleplerinizi daha iyi yanıtlamak için durmadan ürün tasarlar, geliştirir ve iyileştirir. Partnerlerimizin yaratıcılığı ve deneyimi hizmetinizdedir. - kaliteli bir ürün - Atölyelerimizde üretim de dahil olmak üzere tasarımdan kuruluma, çalışma yöntemlerimiz ve kalite standartlarımız güvenilir ve sağlam bir ürün garanti eder.

 2. ERDA ENERJI DANISMANLIK MÜHENDISLIK TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  ERDA Enerji Danışmanlık; merkezi İstanbul'da bulunan, Türkiye’nin her noktasına hizmet sağlayan etkin bir firmadır. Uzun yıllara dayanan deneyimli sektör profesyonelleri sayesinde uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Enerji danışmalığı ve yenilenebilir enerji projelerine odaklanan, alanında birçok hizmeti tek çatı altında sağlayan ERDA Enerji Danışmanlık, ticari ve endüstriyel işletmelerin yanı sıra kamu kuruluşlarına hizmet sunmaktadır. Kendimizi yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sunan deneyimli bir enerji danışmanlık şirketi olarak tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Enerji maliyetlerinin kontrolü ve optimize edilmesi, sürdürülebilir enerji çözümleri, faturalarda bulunan gizli anormalliklerin kontrolü, enerji tedarik anlaşmaları, yenilenebilir enerji projeleri, elektrikli araç şarj istasyonu (EV), enerji depolama (ESS), I-REC, tarife danışmanlığı, toplu abonelik, tedarik şirketi operasyonları ve mevzuat danışmanlığı başta olmak üzere, birçok farklı konuyu kapsayan çözümleri iş ortaklarına güvenilir şekilde sağlamaktadır.

 3. OIKOTECH - O.B.T.C. SÀRL

  Lüksemburg

  OIKOTECH Sözleşme makamlarına destek verir ve üç ana kısıtlamaya uyulması çerçevesinde projelerin teslim edilmesi için katkı sağlar : kalite, süre ve bütçe saygınlığı. OIKOTECH, ister şahis ister şirket olun, binanızın enerji optimizasyonu veya gayrimenkul projelerinizin tasarımı ve uygulaması sırasında size destek ve danışmanlık verir. Aynı zamanda, ENERGIEPASS‘ınız için gerekli sertifikalandırmalara sahip uzmanlarız.

 4. UMISOL GROUP

  Belçika

  Yazın Luxa Solar cam filmleri, kızılötesi ışınları %93'e kadar engeller ve böylece sıcaklığın azaltılması sağlanır. Luxa Solar bir filtre görevi görür. Sıcaklık yükseldikçe Luxa Solar sıcaklığı daha da azaltır. Luxa Solar® cam filmini takarak klima için gerekli soğutma kapasitesini büyük ölçüde azaltırsınız. Luxa Solar cam filmlerinin takılması ile camların mevcut ısı izolasyonunun kışın belirgin şekilde iyileştirilmesi sağlanır.

 5. POWER PIPE FRANCE

  Fransa

  « Power-Pipe™ » atık sulardan ısıyı geri kazanan bir düzenektir. Doğrudan atık su gider borularına yerleştirilen Power-Pipe™, atık sulardaki kaloriyi şofbene ve duşun sıcak-soğuk karıştırıcı vanasına giren soğuk suya aktarır. Power-Pipe™ özel olarak evlerde, toplu konutlarda, hizmet sektöründe ve endüstride (özel konutlar, toplu konutlar, oteller, sağlık kuruluşları, havuzlar, vb.) sıcak su üretimini azaltmak üzere tasarlanmıştır

 1. ARTICAE SMART TECHNOLOGIES

  İspanya

  ARTICAE SMART TECHNOLOGIES, yılında kurulan ve Enerji tasarrufu - Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. bilgilendirme hizmetleri, endüstriyel klima, enerji ile ilgili optimizasyon, Soğutma sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valladolid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. TECNO S.R.L

  İtalya

  TECNO S.R.L, yılında kurulan ve Enerji tasarrufu - Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. GPI GESELLSCHAFT FÜR PRÜFTSTANDUNTERSUCHUNGEN UND INGENIEURDIENSTLEISTUNGEN MBH

  Almanya

  GPI GESELLSCHAFT FÜR PRÜFTSTANDUNTERSUCHUNGEN UND INGENIEURDIENSTLEISTUNGEN MBH, yılında kurulan ve Enerji tasarrufu - Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Enerji Yönetimi Yazılımı, enerji ile ilgili etkinlik, enerji idaresi, Enerji giderleri optimizasyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lichtentanne, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BARTH.ENERGY SERVICES

  Almanya

  BARTH.ENERGY SERVICES, yılında kurulan ve Enerji tasarrufu - Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Schöneck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ANALYTICS OPERIT

  İspanya

  ANALYTICS OPERIT, yılında kurulan ve Enerji tasarrufu - Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. GROUPE CASOL

  Fransa

  GROUPE CASOL, yılında kurulan ve Enerji tasarrufu - Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. cee aygıtları, genel renovasyon işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Toulouse, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. IBPC GMBH

  Almanya

  IBPC GMBH, yılında kurulan ve Enerji tasarrufu - Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Iserlohn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. AHORRODIRECT

  İspanya

  AHORRODIRECT, yılında kurulan ve Enerji tasarrufu - Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. enerji tasarrufu konusunda teknik DANIŞMANLIK, Metal yapı tedariki, enerji performansı, enerji sektörü kurulu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pamplona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. EMAZE

  Belçika

  EMAZE, yılında kurulan ve Enerji tasarrufu - Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. hvac tasarımı, enerji sektörü kurulu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Merelbeke, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. BEST CONNECT UNTERNEHMERGEMEINSCHAFT GMBH

  Avusturya

  BEST CONNECT UNTERNEHMERGEMEINSCHAFT GMBH, yılında kurulan ve Enerji tasarrufu - Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Klagenfurt Am Wörthersee, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. INDUSTRIAL SOLAR GMBH

  Almanya

  INDUSTRIAL SOLAR GMBH, yılında kurulan ve Güneş enerjisi üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Enerji tasarrufu - Danışmanlık, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler, Enerji tasarrufu - Danışmanlık, Yenilenebilir enerjiler, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Freiburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. LLC NOVTEA

  Beyaz Rusya

  LLC NOVTEA, yılında kurulan ve Enerji tasarrufu - Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. enerji tasarrufu sağlayan cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Minsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 3. CERTICALIA

  İspanya

  CERTICALIA, yılında kurulan ve Enerji tasarrufu - Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Zaragoza, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. THERMTECH LTD

  Birleşik Krallık

  THERMTECH LTD, yılında kurulan ve Enerji tasarrufu - Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ashton-Under-Lyne, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. OMNERGIA

  Fransa

  OMNERGIA, yılında kurulan ve Enerji tasarrufu - Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. enerji ile ilgili etkinlik, elektronik fare imha, odun tanecikleri, elektrik enerjisi malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. VEH TECHNICS

  Belçika

  VEH TECHNICS, yılında kurulan ve Enerji tasarrufu - Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Merkezi ısıtma - Sistemler, hvac tasarımı, havalandırma, Merkezi ısıtma - Sistemler, Yenilenebilir enerjiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lennik, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. ACTIF

  Lüksemburg

  ACTIF, yılında kurulan ve Enerji tasarrufu - Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. ısı analizi, küflenme önleyici çözüm sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Windhof, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 8. CIEX

  Lüksemburg

  CIEX, yılında kurulan ve Enerji tasarrufu - Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel mühendislik danışmanları, binaların bakımı, enerji performansı, Endüstriyel mühendislik danışmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Windhof, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 9. GLOBAL FACILITIES

  Lüksemburg

  GLOBAL FACILITIES, yılında kurulan ve Yönetim eğitimi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Enerji tasarrufu - Danışmanlık, Enerji tasarrufu - Danışmanlık, enerji ile ilgili bilanço denetimi, bina temizleme, taşıyıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Strassen, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 10. REENERGIZA, AHORRO Y EFICIENCIA ENERGÉTICA

  İspanya

  REENERGIZA, AHORRO Y EFICIENCIA ENERGÉTICA, yılında kurulan ve Endüstriyel deviralımlar - Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Enerji tasarrufu - Danışmanlık, Enerji - yenilenebilir, Enerji tasarrufu - Danışmanlık, Enerji - yenilenebilir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paterna, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Enerji tasarrufu - danışmanlık - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

459 Şirketler