• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • enjeksiyon pompaları ve sistemleri

Sonuçlar

Enjeksiyon pompaları ve sistemleri - Ithalat/Ihracat

 1. D.I.M. S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  D.I.M. Srl 1980 yılından beri püskürtme sistemleri üretmektedir. Üretimimiz, orijinal parçanın pistonunu/pimini yenileyerek, fason ürünlerin yanı sıra yeni ürünler tedarik etmemize olanak sağlar. Denizcilik sektörü ile el ele ilerleyen üretim, plastik sektörü tarafından da desteklenmektedir. Poliüretan püskürtmek için 8 ve 9 delikli pülverizatörler üretilir.

 2. SCHMIDT AUTOMOTIVE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHMIDT AUTOMOTIVE GMBH, yılında kurulan ve Enjeksiyon pompaları ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Westhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SODIT

  Fransa

  Orijinal ve yan sanayi mamulü dizel enjeksiyon malzemeleri. Avrupa'nın başlıca üreticileri BOSCH, DELPHI, PIERBURG (akış ölçer) ve STANADYNE firmalarının ürünlerini dağıtıyoruz, ayrıca DENSO, YANMAR, ZEXEL gibi Japon ürünlerinin satışını yapıyoruz. Tüm yan sanayi veya orijinal ürün markalarının alet takımlarından yedek parçalarına kadar çok geniş bir ürün yelpazesini sunmaktayız. Ayrıca Denizcilik, kamusal bayındırlık işleri ve endüstri kullanımına yönelik ürünler de mevcuttur. Dizel servis istasyonlarıyla iş ortaklığı arayışındayız.

 4. BILIM DIZEL

  Türkiye

  Enjektör dünyası dizel motor, yedek parça, enjektör ve pompa üzerine internet üzerinden satış destek saglayan firmadır. Enjektör dünyası içerisinde bir çok markaya yer veren dizel enjektör ve pompaların bulundugu bir kaynaktır. İstediğiniz marka ve modeli aracınıza en güvenilir şekilde uygulayarak işin sonucunu görerek hizmet alabileceğiniz kaliteli merez noktasıdır. Sizden gelen her revizyon işleminde biz olan enjektör dünyasına daha fazla adet girebilmek için hergün çalışmakta olan profosyonel ekibimiz ile riskleri sıfıra çekip siz değerli müşterilerimize daha kolayca ulaşabilmek adına hizmet vermekteyiz.

 5. PINI SERGIO

  İtalya

  Pini Sergio dizel motor servisinde, mekanik ve elektronik enjeksiyonlu dizel motorların bakımı yapılmakta, enjeksiyon sistemleri ve pompaları revize edilmekte ve onarılmakta, EDC (Electronic Diesel Control) sistemleri ve yüksek basınç pompalarının bakımı yapılmakta, common rail dizel sistemlerine arıza teşhisleri uygulanmakta ve enjeksiyon pompaları revize edildikten sonra testten geçirilmektedir. Aracın elektronik sistemlerine arıza teşhisi uygulanmakta ünlü markaların yedek parçaları temin edilmektedir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SE-FA ELEKTRONIK BILGISAYAR INŞ.TAAH.SAN.TIC.LTD.ŞTI.

  Türkiye

  dizel araçlar için yakıt pompa enjektörleri satmaktayız ürünlerimiz yeni olup reviyonlu parçalarda temin edilir markalarımız bosch denso delphi sıemens cat

 2. DSC PUMPS SRL

  İtalya

  DSC PUMPS SRL, yılında kurulan ve Enjeksiyon pompaları ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dozaj pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Busto Arsizio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. OFFICINA MECCANICA VACCARI S.A.S. DI LATTANZIO ANDREA & C

  İtalya

  OFFICINA MECCANICA VACCARI S.A.S. DI LATTANZIO ANDREA & C, yılında kurulan ve Enjeksiyon pompaları ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Araba yedek parçaları ve kısımları, mekanisyen, otomobil garajı, Araba yedek parçaları ve kısımları, otomobil sesli uyarıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ATG MACHINE

  Türkiye

  ATG MACHINE, yılında kurulan ve Enjeksiyon pompaları ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. poliüretan sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kayseri, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. AUTODIESEL SNC

  İtalya

  AUTODIESEL SNC, yılında kurulan ve Enjeksiyon pompaları ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. enjeksiyon pompası onarımı, motor enjeksiyon pompası, enjeksiyon pompası için gerekli malzemeler, elektronik teşhis sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. ASE MACHINERY INDUSTRY INC.

  Türkiye

  ASE MACHINERY INDUSTRY INC., yılında kurulan ve Enjeksiyon pompaları ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. NS KOREA

  Güney Kore

  NS KOREA, yılında kurulan ve Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Endüstriyel sistemler - Montaj ve demontaj, Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Endüstriyel sistemler - Montaj ve demontaj, Vakum pompaları, Kontrol vanası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Incheon, Güney Kore 'de bulunmaktadır.

 1. PHU MOTO MAZURY SP. Z O.O.

  Polanya

  PHU MOTO MAZURY SP. Z O.O., yılında kurulan ve Enjeksiyon pompaları ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Otomobil, kamyonlar, şantiye makineleri için filtreler, motorlu taşıtlar için enjeksiyon pompaları, motor enjeksiyon pompası, Otomobil, kamyonlar, şantiye makineleri için filtreler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mrągowo, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. MTM POLSKA JAROSLAW SZPAK

  Polanya

  MTM POLSKA JAROSLAW SZPAK, yılında kurulan ve Enjeksiyon pompaları ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. motor yağları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wroclaw, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. MARBED SURL - PROFESSIONAL DIESEL SERVICE TOOLS

  İtalya

  MARBED SURL - PROFESSIONAL DIESEL SERVICE TOOLS, yılında kurulan ve Enjeksiyon pompaları ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Araçların onarımı için motorsuz el aletleri, dizel motorlar için common rail sistemi, mekanik atölye ekipmanları, Araçların onarımı için motorsuz el aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quinzano D'oglio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. IDE SERVICE

  Belçika

  IDE SERVICE, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, enjektör test ekipmanları, motor enjektörleri, otomobil sökülebilir parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pittem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. D.I.M. S.R.L.

  İtalya

  D.I.M. S.R.L., yılında kurulan ve Dizel motorlar için yedek parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, motor enjektörleri, enjektör test ekipmanları, Enjeksiyon pompaları ve sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Osimo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. OTTO MÄNNER GMBH

  Almanya

  OTTO MÄNNER GMBH, yılında kurulan ve Kalıp ve modeller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları, Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları, Plastik parçalar, yüksek performanslı plastikler, Enjeksiyon pompaları ve sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bahlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ELECTROMECÁNICA ONCINA S.L.U.

  İspanya

  ELECTROMECÁNICA ONCINA S.L.U., yılında kurulan ve Enjeksiyon pompaları ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. su tesisatları için dalgıç ve daldırılabilir pompalar, su tesisatları için yatay ve dikey pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ogíjares, Granada, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. PAPAPIETRO SRL

  İtalya

  PAPAPIETRO SRL, yılında kurulan ve Enjeksiyon pompaları ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Matera, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. REPARATII POMPE INJECTIE

  Romanya

  REPARATII POMPE INJECTIE, yılında kurulan ve Enjeksiyon pompaları ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. enjeksiyon pompası onarımı, elektronik enjeksiyon pompaları, enjeksiyon pompası için gerekli malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucharest, Romanya 'de bulunmaktadır.

 2. TOYO PUMPS EUROPE

  Belçika

  TOYO PUMPS EUROPE, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, pompa imalatı, Enjeksiyon pompaları ve sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nivelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. ROTORFLUSH FILTERS

  Birleşik Krallık

  ROTORFLUSH FILTERS, yılında kurulan ve Enjeksiyon pompaları ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Filtreleme - Cihazlar ve gereçler, Pompalar, filtre pompalar, Filtreleme - Cihazlar ve gereçler, Pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bridport, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. JRC JUNG IMPORT EXPORT GMBH

  Almanya

  JRC JUNG IMPORT EXPORT GMBH, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Enjeksiyon pompaları ve sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saarlouis, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PENSTAR LTD

  Birleşik Krallık

  PENSTAR LTD, yılında kurulan ve Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir. Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Su analizi - Ekipmanlar, denizde azık ve gereç sağlama, Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Su analizi - Ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cardigan, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. DIESEL LINE SRL

  İtalya

  DIESEL LINE SRL, yılında kurulan ve Enjeksiyon pompaları ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ISO 9002 kalite belgesi, Dizel motoru - enjeksiyon pompa ve malzemesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oderzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. CENTRO DIESEL DI FEOLI PAOLO & C. S.N.C.

  İtalya

  CENTRO DIESEL DI FEOLI PAOLO & C. S.N.C., yılında kurulan ve Motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri, Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Civitavecchia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. LUTONG CHINA ENGINE PARTS PLANT

  Çin

  LUTONG CHINA ENGINE PARTS PLANT, yılında kurulan ve Enjeksiyon pompaları ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dizel motorlar için common rail sistemi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Putian, Çin 'de bulunmaktadır.

 9. QUARTA & VIVA S.N.C. DI QUARTA MASSIMO E VIVA BIAGIO

  İtalya

  QUARTA & VIVA S.N.C. DI QUARTA MASSIMO E VIVA BIAGIO, yılında kurulan ve Motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Turbo kompresörler, Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Turbo kompresörler, Enjeksiyon pompaları ve sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lecce, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. MARCHI SERVICE DI MARCHI FABIO & C. S.N.C.

  İtalya

  MARCHI SERVICE DI MARCHI FABIO & C. S.N.C., yılında kurulan ve Motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri, Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castiglione Delle Stiviere, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz