• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • eriticiler ve incelticiler

Sonuçlar

Eriticiler ve incelticiler - Ithalat/Ihracat

 1. LAMBIOTTE & CIE

  Belçika

  Verified by europages badge

  Lambiotte & Cie S.A., asetal adı verilen kimyasal sınıfının üretiminde dünya lideridir. Fizikokimyasal özellikleri ve düşük toksikolojik ve eko-toksikolojik etiketleri, hem profesyonel kullanıcılar hem de genel halk için yenilikçi ve daha güvenli ürünlerin formülasyonu için endüstri tarafından aranan alternatifler haline getirir. Çok yönlülükleri sayesinde asetaller, temizleyiciler ve diğer tüm endüstriyel veya ev temizlik ürünleri gibi çok sayıda bitmiş ürün ve uygulamada kullanılabilir; kozmetik veya teknik aerosoller; plastikler, kompozitler ve poliüretan köpükler; boyalar, mürekkepler ve yapıştırıcılar; Farmasötik sentez, veterinerlik alanı ve zirai kimyasallar. Distribütör ağımız aracılığıyla, yıllık üretimin %98'i Belçika dışına gönderilirken bunun %30'undan fazlası Avrupa dışı pazarlara (Kuzey Amerika, Güney Amerika, Doğu, Asya) gitmektedir.

 2. LAMBERT CHEMICALS SRL

  Belçika

  Verified by europages badge

  LAMBERT CHEMICALS SRL, yılında kurulan ve Gıda katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Eriticiler ve incelticiler, amonyak, aseton, kazan taşı sökme ürünleri, endüstriyel kimyasal ürünler, gıda endüstrisi için kimyasal ürünler, klorohidrik asit, demineralize su sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herstal, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. CARISMA DI L. VIANO & C. SNC

  İtalya

  Verified by europages badge

  CARISMA DI L. VIANO & C. SNC, yılında kurulan ve Eriticiler ve incelticiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çözücüler, solventler, baskı işleri için solventler, asfalt ve bitum solventler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SOCIÉTÉ PICARDIE DE REGENERATION (SPR)

  Fransa

  SPR işletmesi, kullanılmış çözücüleri yenileyip tekrar kullanıma sunarak, geri toplama ve değerlendirme çözümleriyle çevreyi koruma uğraşlarınıza yardımcı oluyor. İşletmemiz üç ayrı sertifika sahibidir: ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001. SPR işletmesi, özel veya tehlikeli atıkların yönetimi, işlenmesi, beyazlatılması, damıtılması, tekrar damıtılmasında sizlere kalite ve çabuk teslimatı garanti ediyor. Araştırmalarımız ve sürekli geliştirme çalışmalarımızla boyaların durulanması konusundaki etkinliğimizi mükemmelleştiriyoruz. SPR ihtiyaçlarınıza uyarlanmış çözümler hazırlar, standart formüllü ürünler dökme ve ambalajlı olarak teslim edilebilir. 20 yılı aşkın deneyimiyle boya durulama çözücülerinde uzmanlaşmış SPR işletmesi sizlere düzenli ürün teslimi ve sabit kalite sağlamayı gündelik uğraşı kabul etmiştir. SPR, otomotiv endüstrisindeki bilgi ve deneyim birikiminin verdiği güçle karoser sektörünün ihtiyaçlarına uyarlanmış bir seyreltici ürünler serisi geliştirmiştir.

 5. BRENNA

  İtalya

  Brenna SRL işletmesi yıllardan beri kimyasal çözücüler ve yapıştırıcılar imal etmekte, laboratuarlar ve inşaat sektörüne yönelik kimyasal ürünler üretmektedir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SOLVENT SOLUTIONS

  Ukrayna

  SOLVENT SOLUTIONS, yılında kurulan ve Eriticiler ve incelticiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kiev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. LABORATOIRES CEETAL SA

  Fransa

  LABORATOIRES CEETAL SA, yılında kurulan ve Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Eriticiler ve incelticiler, Eriticiler ve incelticiler, endüstriyel hijyen, toptan endüstriyel deterjanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Etienne Cedex 1, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. CÖLNER BENZIN RAFFINERIE

  Almanya

  CÖLNER BENZIN RAFFINERIE, yılında kurulan ve Petrol yakıtları ve katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar, Eriticiler ve incelticiler, Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar, Eriticiler ve incelticiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DOLLMAR S.P.A.

  İtalya

  DOLLMAR S.P.A., yılında kurulan ve Eriticiler ve incelticiler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Epoksi reçineler, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, endüstriyel kimyasal ürünler, Epoksi reçineler, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, çözücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caleppio Di Settala, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. HIMBALT SIA

  Latviya

  HIMBALT SIA, yılında kurulan ve Kimya - İthalat/İhracat sektöründe faaliyet gösteren bir. İthalat-İhracat - kimyasallar ve eczacılık ürünleri, Eriticiler ve incelticiler, Endüstriyel yağlar, fenoller, İthalat-İhracat - kimyasallar ve eczacılık ürünleri, Eriticiler ve incelticiler, Endüstriyel yağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, RIGA, Latviya 'de bulunmaktadır.

 1. CHIMIE MACHINE SERVICES HIGH TECH CMS HIGH TECH

  Fransa

  CHIMIE MACHINE SERVICES HIGH TECH CMS HIGH TECH, yılında kurulan ve Eriticiler ve incelticiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Luigny, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. LA CELTIQUE INDUSTRIELLE

  Fransa

  LA CELTIQUE INDUSTRIELLE, yılında kurulan ve Eriticiler ve incelticiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Boyalar ve cilalar, Endüstriyel yağlama ürünleri, Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Boyalar ve cilalar, Endüstriyel yağlama ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plerin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. FAMA PROFI CENTRE

  Rusya

  FAMA PROFI CENTRE, yılında kurulan ve Emülsiyon boyalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ağaç ürünler, Ahşap masalar, Eriticiler ve incelticiler, Ağaç ürünler, Ahşap masalar, Eriticiler ve incelticiler, sulu boya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Podolsk, Rusya 'de bulunmaktadır.

 2. EQUILEX BV

  Hollanda

  EQUILEX BV, yılında kurulan ve Kimyada organik hammaddeler ve türevleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Eriticiler ve incelticiler, İthalat-İhracat - kimyasallar ve eczacılık ürünleri, Alkol, fenol ve türleri, Eriticiler ve incelticiler, İthalat-İhracat - kimyasallar ve eczacılık ürünleri, Alkol, fenol ve türleri, kimyasal katkılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schiedam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. GONFERSOL - PRODUTOS QUÍMICOS, S.A.

  Portekiz

  GONFERSOL - PRODUTOS QUÍMICOS, S.A., yılında kurulan ve Eriticiler ve incelticiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çözücüler, geri dönüşümlü tinerler, Profesyonel yağ çıkarıcılar ve deterjanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Atalaia-Vila Nova Da Barquinha, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. COMERX

  Hollanda

  COMERX, yılında kurulan ve Eriticiler ve incelticiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İncelticiler, solventler, İncelticiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rotterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. BRABANT CHIMIE

  Fransa

  BRABANT CHIMIE, yılında kurulan ve Eriticiler ve incelticiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alkoller, geri dönüşümlü solventler, metil alkol, rejenere edilmiş aseton sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mignères, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. KRUSE GMBH & CO. KG

  Almanya

  KRUSE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer ve doğal taşlar, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Eriticiler ve incelticiler, Mermer ve doğal taşlar, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Eriticiler ve incelticiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. TRIFER AG

  İsviçre

  TRIFER AG, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Eriticiler ve incelticiler, Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Eriticiler ve incelticiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oensingen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 8. WB-CHEMIE

  Avusturya

  WB-CHEMIE, yılında kurulan ve Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Eriticiler ve incelticiler, Kimyasal madeni cilalar ve zımparalar, Temel ve yardımcı ilaç ürünleri/maddeleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Eriticiler ve incelticiler, Kimyasal madeni cilalar ve zımparalar, Temel ve yardımcı ilaç ürünleri/maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leopoldsdorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. VIATIX

  Fas

  VIATIX, yılında kurulan ve Eriticiler ve incelticiler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. çözücüler, geri dönüşümlü solventler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casablanca, Fas 'de bulunmaktadır.

 2. CHIMEN S.R.L.

  İtalya

  CHIMEN S.R.L., yılında kurulan ve Eriticiler ve incelticiler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. plastik malzeme için için solventler, çözücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Dona' Di Piave, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. WAKRA TEC E.K.

  Almanya

  WAKRA TEC E.K., yılında kurulan ve Araba yıkama sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Oto aksesuarları, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Eriticiler ve incelticiler, Oto aksesuarları, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Eriticiler ve incelticiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grünsfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. COPROCHIME

  Fas

  COPROCHIME, yılında kurulan ve Eriticiler ve incelticiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bina boyama işleri, deterjan ürünleri dağıtıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casablanca, Fas 'de bulunmaktadır.

 5. COMERCIAL PEACH CHEMICAL S.L

  İspanya

  COMERCIAL PEACH CHEMICAL S.L, yılında kurulan ve Eriticiler ve incelticiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, tozlaştırıcılar, Profesyonel yağ çıkarıcılar ve deterjanlar, bronz vanalar, Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. ENVIRO PLUS

  Fransa

  ENVIRO PLUS, yılında kurulan ve Eriticiler ve incelticiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ekolojik temizleme ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dormans, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. KEMIPOL SRL

  İtalya

  KEMIPOL SRL, yılında kurulan ve Eriticiler ve incelticiler sektöründe faaliyet gösteren bir. Eriticiler, İncelticiler, Vernikler, taklit mermerler, Eriticiler, İncelticiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pineto (te), İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. NC ESPANSI ALBANIA SH P K

  Arnavutluk

  NC ESPANSI ALBANIA SH P K, yılında kurulan ve Eriticiler ve incelticiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Maqellare, Arnavutluk 'de bulunmaktadır.

 9. MARBAR CHIMIE

  Fas

  MARBAR CHIMIE, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Gübreler ve toprak verimliliği, Eriticiler ve incelticiler, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Gübreler ve toprak verimliliği, Eriticiler ve incelticiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casablanca, Fas 'de bulunmaktadır.

 10. SAFETYKLEEN ITALIA

  İtalya

  SAFETYKLEEN ITALIA, yılında kurulan ve Eriticiler ve incelticiler sektöründe faaliyet gösteren bir. tehlikeli atıkları yok edilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pero, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Eriticiler ve incelticiler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

162 Şirketler