• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • eritme ocakları

Sonuçlar

Eritme ocakları - Ithalat/Ihracat

 1. INDUCTOHEAT EUROPE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  60 yıla dayanan endüksiyon uzmanları karşınızda! Inductoheat Europe - endüktif ısıtma ve ısıl işlemle ilgili her sorununuzda doğru iş ortağı! Tüm dünyada faaliyet gösteren Inductotherm grubunun bir parçası olarak, endüktif ısıtma alanında Avrupa'nın teknoloji lideriyiz. Reichenbach'taki ana fabrikamızda en farklı endüstriyel uygulamalar için endüktif ısıtma tesislerini geliştiriyor, üretiyor ve sizlere sunuyoruz. Hem standart hem de özel sertleştirme sistemlerinin yanı sıra büyük bir bant genişliğinde invertörler de sunuyoruz. Ayrıca Inductoheat Europe Reichenbach ve Darmstadt'taki iki fason üretim tesisinde müşterilerimiz için büyük ve küçük seri sertleştirme işlemlerini de gerçekleştiriyoruz. Endüksiyon imalatımız ile uygulamaya özgü aşınan parçaları orijinal parça kalitesinde üretiyoruz - üstelik isterseniz "Ekspres hız" ile!

 2. BOREL SWISS

  İsviçre

  Borel, Avrupa'daki en eski fırın ve ocak üreticilerinden biridir. Borel, 1927'den beri dünya genelinde 10.000 den fazla endüstriyel fırın sattı. Çeşitli aplikasyonlarımız : metalurji, kol saati üretim endüstrisi, aletler, savaş ürünleri, otomotiv, madeni paralar, seramikler, çömlekçilik, plastik endüstrisi, mücevherat sanatı. Bugün, Borel'in 3 faaliyeti vardır: Borel, Avrupa'daki en eski fırın ve ocak üreticilerinden biridir. 1927 yılından bu yana Borel, dünya çapında çeşitli uygulamalara yönelik 10.000'den fazla endüstriyel fırın satmıştır. Bu uygulamalar şöyle sıralanabilir: metalürji, saat yapımı endüstrisi, aletler, savaş malzemeleri, otomotiv, bozuk para, seramik, çömlekçilik, plastik endüstrisi, mücevher sanatı. Bugün Borel'in 3 faaliyet alanı bulunmaktadır: standart fırınların ve ocakların satışı, endüstriyel fırınlara ait yedek parçaların bakımı ve satışı, özel fırınların tasarımı ve üretimi

 3. FIVES CELES

  Fransa

  Fives Celes işletmesi dünyanın her köşesine indüksiyonla ısıtmada ve endüstriyel soğutmada kullanılan donanımlar tasarlıyor ve üretiyor. Fives Celes indüksiyonla ısıtma uygulamalarının hemen tümünü kapsayan bir donanım yelpazesi sunuyor: lehimleme, yapıştırma, kaynak, tavlama, ergitme, dövme, ısıl işlem, parça birleştirme, vida ovalama, tel ve kablo ısıtma, boru ısıtma ve kaynatma, ısıl yapıştırma, şekillendirme öncesi ön ısıtma, grafitleştirme fırınları, atmosfer kontrollü fırınlar

 4. INSERTEC- INGENIERÍA Y SERVICIOS TÉCNICOS, S.A

  İspanya

  INSERTEC- INGENIERÍA Y SERVICIOS TÉCNICOS, S.A, yılında kurulan ve Eritme ocakları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel fırın, refraktörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Basauri, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. GRUPPO PEDERCINI

  İtalya

  GRUPPO PEDERCINI, yılında kurulan ve Metalurji ve Demir çelik sanayi - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel fırınlar, Elektrikli sanayi ocakları/fırınları, Eritme ocakları, Termik işlem için ocakları/fırınları, Endüstriyel fırınlar, Elektrikli sanayi ocakları/fırınları, Eritme ocakları, Termik işlem için ocakları/fırınları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nuvolera, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SOCIETE THERMIDOR

  Fransa

  SOCIETE THERMIDOR, yılında kurulan ve Termik işlem için ocakları/fırınları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Eritme ocakları, Endüstriyel fırınlar, Eritme ocakları, dökümevleri, Endüstriyel fırınlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Romans Sur Isère, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ZPF THERM MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  ZPF THERM MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel yapı inşaatı, Eritme ocakları, Endüstriyel yapı inşaatı, Eritme ocakları, endüstriyel fırın sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Siegelsbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. LAC, S.R.O.

  Çek Cum.

  LAC, S.R.O., yılında kurulan ve Termik işlem için ocakları/fırınları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrikli sanayi ocakları/fırınları, Eritme ocakları, endüstriyel fırın, Elektrikli sanayi ocakları/fırınları, Eritme ocakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Židlochovice, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 4. TERMOLITMASH

  Ukrayna

  TERMOLITMASH, yılında kurulan ve Eritme ocakları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ark elektrikli fırınlar, döküm cebi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Melitopol, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. BREFOND

  Fransa

  BREFOND, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Eritme ocakları, özel makineler, Eritme ocakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Clichy-Sous-Bois, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. IAS GMBH

  Almanya

  IAS GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler, Eritme ocakları, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler, Eritme ocakları, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Iserlohn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MELTECH LTD

  Birleşik Krallık

  MELTECH LTD, yılında kurulan ve Elektrikli sanayi ocakları/fırınları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Eritme ocakları, endüksiyon fırınları, orta frekanslı elektrikli endüstriyel fırınlar, Eritme ocakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wolverhampton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. VGN REFRATTARI

  İtalya

  VGN REFRATTARI, yılında kurulan ve Eritme ocakları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lograto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TERMEL SK SPOL.S.R.O.

  Slovakya

  TERMEL SK SPOL.S.R.O., yılında kurulan ve Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Eritme ocakları, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Eritme ocakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kysucké Nové Mesto , Slovakya 'de bulunmaktadır.

 3. MARX OFENBAU GMBH

  Almanya

  MARX OFENBAU GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Eritme ocakları, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Eritme ocakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Donauwörth, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. REALISTIC, A.S.

  Çek Cum.

  REALISTIC, A.S., yılında kurulan ve Eritme ocakları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrikli sanayi ocakları/fırınları, Elektrikli sanayi ocakları/fırınları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Karlovy Vary, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 5. K S O - GOBI OFENBAU GMBH

  Almanya

  K S O - GOBI OFENBAU GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Eritme ocakları, Eritme ocakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geldern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. OISCHINGER APPARATEBAU GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Almanya

  OISCHINGER APPARATEBAU GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, yılında kurulan ve Yüksek basınçlı temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Eritme ocakları, Eritme ocakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wiesbaden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. IWG INGENIEURBÜRO WAGENBAUER GLASOFENBAU GMBH

  Almanya

  IWG INGENIEURBÜRO WAGENBAUER GLASOFENBAU GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Eritme ocakları, Eritme ocakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zwiesel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. HORNOS Y METALES SA

  İspanya

  HORNOS Y METALES SA, yılında kurulan ve Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Eritme ocakları, Eritme ocakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ajalvir, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. ELEKO- PRAHA, S.R.O.

  Çek Cum.

  ELEKO- PRAHA, S.R.O., yılında kurulan ve Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Eritme ocakları, Eritme ocakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Praha 9 , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 2. JUNKER INDUSTRIAL EQUIPMENT, S.R.O.

  Çek Cum.

 3. HI-STRUT SYSTEMS LTD

  Birleşik Krallık

 4. VEZAS SPOL. S R.O.

  Çek Cum.

 5. OPTRIS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Optris: Kızılötesi sıcaklık ölçüm teknolojisi ortağınız.2003 yılında kurulduktan sonra Optris GmbH temassız sıcaklık ölçümü alanında lider ve en yenilikçi ölçüm aleti üreticilerinden biri haline gelmiştir. Ürün programı taşınabilir ve sabit endüstriyel termometreleri ve kızılötesi kameraları kapsamaktadır. Optris GmbH, temassız ölçüm sensörlerini yenilikçi ölçüm ve uygulama prensipleri açısından zenginleştirme amacıyla kurulmuştur. Optris ayrıca kızılötesi termometrelerin ve termal görüntü kameralarının yüksek kalitesini - Made in Germany - çağdaş fiyatlarla bir araya getirmektedir. Buradaki hedef, en modern kızılötesi teknolojisini tüm müşteriler için uygun hale getirmektir. Temel teknolojimizin büyük bir bölümü yarı iletken ürünlere dayanmaktadır. Müşterilerimize modern teknolojiler sunmak için Optris yarı iletken endüstrisindeki üreticilerle iş birliği yapmaktadır.