• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • esnek ince borular - demirsiz metaller

Sonuçlar

Esnek ince borular - demirsiz metaller - Ithalat/Ihracat

 1. FLEXOMAT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Flexomat GmbH tanınmış bir kompansatör, metal körük ve metal hortum üreticisidir. Kurucusu, 1975 yılından beri bu ürünlerle ilgilenmiş, tüm evrelerinde deneyim sahibidir. Metal körükler ve kompanzatörler, kabul görmüş teknik kurallara ve yöntemlere göre hesaplanır ve CAD ile tasarlanır. Bir PPS sistemi ile organize edilen ürünler en yeni kesme, biçimlendirme ve kaynak makineleri ile üretilir. Flexomat üretici olarak AD-2000 veri sayfası HPO, TRD 201 ve DIN EN ISO 3834-2'e göre kontrol edilmiş ve kabul görmüş, TÜV SÜD, GL ve DVGW tarafından sertifikalandırılmıştır. Ayrıca Flexomat ISO 9001: 2015'e uygun bir kalite yönetim sistemine sahiptir.

 2. POSA DI POSA GEOM. GIUSEPPE & C. SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Posa Tubi düşük, orta, yüksek ve çok yüksek basınçlara dayanıklı küçük malzemelerin ve hortumların üretim ve pazarlamasını yapar. Yüksek basınca dayanıklı hidrolik hortumlarımızı Brescia bölgesi civarında ve Bergame, Milan, Trente, Vérone ve Vicence'ye yayılan servis ağımızda müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Bütün İtalya çapında, organizasyonları, iletişimi ve teslimatları içeren bir ağ çerçevesinde hizmet veriyoruz. Çok çeşitli aksesuarların temini konusunda uzman bir şirketiz.

 3. ARDIMA INDUSTRIESERVICE BÖHM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ARDIMA INDUSTRIESERVICE BÖHM GMBH, yılında kurulan ve Esnek ince borular - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hockenheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. PIRTEK DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PIRTEK DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Esnek ince borular - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. WHF KOMPENSATOREN

  Almanya

  Verified by europages badge

  WHF KOMPENSATOREN, yılında kurulan ve Esnek ince borular - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mönsheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PEKOMP KOMPENSATORENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PEKOMP KOMPENSATORENBAU GMBH, yılında kurulan ve Esnek ince borular - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wegberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FLEXA GMBH & CO PRODUKTION & VERTRIEB KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  FLEXA GMBH & CO PRODUKTION & VERTRIEB KG, yılında kurulan ve Esnek ince borular - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hanau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HEITZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HEITZ GMBH, yılında kurulan ve Esnek ince borular - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rheinstetten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BENNO LEMPER KBS

  Almanya

  Verified by europages badge

  BENNO LEMPER KBS, yılında kurulan ve Esnek ince borular - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Steinfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BERGHÖFER KOMPENSATOREN TECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BERGHÖFER KOMPENSATOREN TECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Esnek ince borular - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HAB INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HAB INDUSTRIETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Esnek ince borular - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Ditfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. WITZENMANN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WITZENMANN GMBH, yılında kurulan ve Esnek ince borular - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pforzheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. STENFLEX RUDOLF STENDER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  STENFLEX RUDOLF STENDER GMBH, yılında kurulan ve Esnek ince borular - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Norderstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. EUGEN METZGER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EUGEN METZGER GMBH, yılında kurulan ve Esnek ince borular - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. DEKOMTE DE TEMPLE KOMPENSATOR-TECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DEKOMTE DE TEMPLE KOMPENSATOR-TECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Esnek ince borular - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Seligenstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SCHLAUCHFUXX DONAU - RIES - HYDRAULIKSERVICE INH. FRITZ KAST

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHLAUCHFUXX DONAU - RIES - HYDRAULIKSERVICE INH. FRITZ KAST, yılında kurulan ve Esnek ince borular - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Möttingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BERGHÖFER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BERGHÖFER GMBH, yılında kurulan ve Esnek ince borular - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Fuldabrück, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. GEDACK ROHRSYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GEDACK ROHRSYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Esnek ince borular - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Dessau-Roßlau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. RATTAY METALLSCHLAUCH- UND KOMPENSATORENTECHNIK GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  RATTAY METALLSCHLAUCH- UND KOMPENSATORENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Esnek ince borular - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Himberg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 8. IHB INDUSTRIE- UND HYDRAULIKBEDARF GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  IHB INDUSTRIE- UND HYDRAULIKBEDARF GMBH, yılında kurulan ve Esnek ince borular - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Illingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BALTIC TUBE SERVICE, UAB

  Litvanya

  2006 yılında kurulmuş olan "Baltic Tube Service“ anonim şirketi yeni ve ikinci el boruların yanı sıra yassı çelik kazıklar da satmaktadır. Şirketin kurulmasından bu yana Baltic Tube Service birçok Avrupa ülkesinde çeşitli projelerde, çukur açmadan inşaat teknolojisini kullanarak ihracat limanları ve boru hatlarının inşaat ve işletilmesinde "yer almıştır". Baltic Tube Service malların depolarından herhangi bir Avrupa ülkesine hızlı teslimatını garanti eder. Personelimiz en iyi kazan-kazan çözümünü seçmenizde size yardımcı olacaktır

 2. ABEILLON

  Fransa

  Ürünlerimizi tüm dünyaya yayıyoruz ve ciromuzun %65’e yakınını ihracatta gerçekleştiriyoruz. ABEILLON S.A., müşteri ihtiyaçlarına uygun ürün yaratmasını sağlayan gelişme ve araştırma sayesinde iyi bir üne sahiptir. Öte yandan bilgisi sayesinde, ABEILLON S.A. müşterilerinin siparişlerine göre gerçekleştirilen özel ürünler tasarlayabilir ve üretebilir.

 3. ISOFLEX - METALLSCHLAUCH - PRODUKTIONS - GMBH

  Almanya

  Kuğu boynu olarak da bilinen esnek metal hortumların, esnek millerin, esnek kolların, esnek hortumların ve ışık tutucu hortumlarının üreticisi. Müşteri isteklerine özel üretim de mümkündür. Ürünlerimiz: • Elektronik endüstrisi için gövde • Metal hortumlar • Bilyalı mafsallar • Esnek hortumlar • Tıp teknolojisi için bileşenler • Lamba eklenti sistemleri • Aydınlatma endüstrisi için metal parçalar • Lamba aksesuarları • Döner mafsallar

 4. KURT KÖBERL GMBH & CO. KG

  Almanya

  KURT KÖBERL GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Esnek ince borular - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Offenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MB DICHTUNGEN GMBH

  Almanya

  MB DICHTUNGEN GMBH, yılında kurulan ve Esnek ince borular - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jetzendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. JS AUPPERLE GMBH

  Almanya

  JS AUPPERLE GMBH, yılında kurulan ve Esnek ince borular - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Zell, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. CARL WEYDEMEYER GMBH

  Almanya

  CARL WEYDEMEYER GMBH, yılında kurulan ve Esnek ince borular - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. LAGRA SYSTEMTECHNIK GMBH

  Almanya

  LAGRA SYSTEMTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Esnek ince borular - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Nußloch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. COPPER TUBE PLANT MAJDANPEK

  Sırbistan

  COPPER TUBE PLANT MAJDANPEK, yılında kurulan ve Bakır ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır ve alaşımlar, Esnek ince borular - Demirsiz metaller, Bakır ve alaşımlar, Esnek ince borular - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Majdanpek, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 10. H. SEYBOLD GMBH & CO. KG

  Almanya

  H. SEYBOLD GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Esnek ince borular - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Düren, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Esnek ince borular - demirsiz metaller - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.188 Şirketler