• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • et işleme makineleri

Sonuçlar

Et işleme makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. VELATI - TECNOLOGIE ALIMENTARI DAL 1867

  İtalya

  Verified by europages badge

  Velati Şirketinin uzun bir tarihi vardır. Kurulduğunda, sektörün küçük ve orta ölçekli şirketleri için kıyma makineleri üretirdi, daha sonra geniş bir seri et işleme makineleri sunarak gelişmiştir ve sosis, mortadelle peyniri, Frankfurt sosisi, hamburger dönüştürme için komple hatlar üreten ve birleştiren bir şirket olarak pazarda yer alır. Günümüzde, Velati karmaşık projeler geliştirebilir

 2. BOSFOR INDUSTRIAL KITCHEN EQUIPMENT

  Türkiye

  Türkiye’nin her bölgesinde geniş bir pazarlama ve teknik servis ağına sahip olan BOSFOR, bayilerine kusursuz hizmeti ilke edinmiştir. Endüstriyel mutfak sektöründe kaliteli ürün anlayışından ödün vermeden üretim yapmayı hedeflemektedir. Ürünlerle ilgili problemlerde Türkiye’nin her bölgesinde bulunan alanında uzman teknik servis ağıyla anında müdahale edecek potansiyele sahiptir. BOSFOR geniş ihracat hacmiyle dünya pazarında kısa sürede kendini konumlandırmıştır. Ürünlerini 3 kıtaya ihraç eden BOSFOR tüm birimleriyle hedef müşterilerine koşulsuz ürün memnuniyeti ve satış sonrası destek uygulamalarını sunmaktadır. Kendi alanında Türkiye’nin adını yurt dışında da en iyi şekilde temsil etmekte ve uluslararası alanda ülkemizin tanıtımını en iyi şekilde yapmaktadır.

  Tüm ürünler arasında "et işleme makineleri"

 3. SCHNITZELMASTER GMBH

  Almanya

  Restoranlar, kasaplar ve yemek şirketleri için manuel Schnitzelmaster cihazı - endüstriyel mutfaklar ve kesimhaneler için otomatik Schnitzelmaster cihazı. Eti ya döversiniz (ki bu hem gürültülü hem de çok temiz olmayan bir işlemdir), ya da eti, "steak“ haline getirirsiniz, burada etin başlangıçtaki kalitesi artmaz, aksine "kıyma" gibi işlenmiş olur. Farkı yaratan Schnitzelmaster cihazlarıdır. "Mastern®“ eti yumuşatmak için yapılan özel bir işlemdir. Bu işlem özellikle kemiksiz et parçaları için uygundur. Bu işlemde et lifleri kopmadan gerilir, bu sayede taze et karakteri korunur.

 4. C.M.D. DI CARLINI GIUSEPPE&C S.N.C.

  İtalya

  C.M.D. DI CARLINI GIUSEPPE&C S.N.C., yılında kurulan ve Et işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, ticari kullanıma yönelik elektrikli rendeler, ev için elektrikli peynir rendeleme makinaları, elektrikli kahve değirmenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verucchio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ELLER S.R.L

  İtalya

  ELLER S.R.L, yılında kurulan ve Gıda dönüşümü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Et işleme makineleri, derin dondurulmuş hazır yemekler, lokantacılık hizmetleri için gereçler, Et işleme makineleri, endüstriyel et kıyma makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lagundo, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HNC INDUSTRIAL FOOD MACHINERY INDUSTRY TRADE LIMITED COMPANY

  Türkiye

  HNC INDUSTRIAL FOOD MACHINERY INDUSTRY TRADE LIMITED COMPANY, yılında kurulan ve Et işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda endüstrisi için katkı maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. TEKNIKO TASARIM

  Türkiye

  TEKNIKO TASARIM, yılında kurulan ve Gıda - makineler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

  Tüm ürünler arasında "et işleme makineleri"

 3. ICO SERVICE DI UGENTI FEDERICO

  İtalya

  ICO SERVICE DI UGENTI FEDERICO, yılında kurulan ve Tartı ve dozaj aygıtları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Nakit sayaçlar, Et işleme makineleri, Nakit sayaçlar, Et işleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brescia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SIRMAN S.P.A.

  İtalya

  SIRMAN S.P.A., yılında kurulan ve Et işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Curtarolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ELIDAN S.N.C. DI MAROSSI E CARRARO

  İtalya

  ELIDAN S.N.C. DI MAROSSI E CARRARO, yılında kurulan ve Nakit sayaçlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Et işleme makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Et işleme makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bergamo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. APOSTOLI BILANCE S.A.S. DI APOSTOLI MASSIMO & C.

  İtalya

  APOSTOLI BILANCE S.A.S. DI APOSTOLI MASSIMO & C., yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Tartı ve dozaj aygıtları, Et işleme makineleri, Tartı ve dozaj aygıtları, Et işleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. UMBRA MACCHINE DI CECCHETTI GIANCARLO

  İtalya

  UMBRA MACCHINE DI CECCHETTI GIANCARLO, yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Et işleme makineleri, Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları, Et işleme makineleri, Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Umbertide, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. BENELLI MAURIZIO

  İtalya

  BENELLI MAURIZIO, yılında kurulan ve Tartı ve dozaj aygıtları sektöründe faaliyet gösteren bir. Et işleme makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Et işleme makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bologna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. VE.BA. S.N.C.

  İtalya

  VE.BA. S.N.C., yılında kurulan ve Et işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. GÊNIOS LOUVAVEIS

  Portekiz

  GÊNIOS LOUVAVEIS, yılında kurulan ve Et işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Entroncamento, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. BRAMBILLA ANGELO S.R.L.

  İtalya

  BRAMBILLA ANGELO S.R.L., yılında kurulan ve Tartı ve dozaj aygıtları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Et işleme makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Et işleme makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Agrate Brianza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. A.C.R. S.R.L.

  İtalya

  A.C.R. S.R.L., yılında kurulan ve Et işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gallarate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. VDS S.R.L.

  İtalya

  VDS S.R.L., yılında kurulan ve Tartı ve dozaj aygıtları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Nakit sayaçlar, Et işleme makineleri, Nakit sayaçlar, Et işleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rubano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. MISTRO S.R.L.

  İtalya

  MISTRO S.R.L., yılında kurulan ve Et işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gallarate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. BILANCIA TER DI DENARI PAOLO S.A.S.

  İtalya

  BILANCIA TER DI DENARI PAOLO S.A.S., yılında kurulan ve Et işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casale Monferrato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. O.M.S. S.R.L.

  İtalya

  O.M.S. S.R.L., yılında kurulan ve Et işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jerago Con Orago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. DEVECCHI DI DEVECCHI MICHELE

  İtalya

  DEVECCHI DI DEVECCHI MICHELE, yılında kurulan ve Et işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verbania, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. DOMENICHINI BILANCE DI DOMENICHINI E PIERI ( S.N.C. )

  İtalya

  DOMENICHINI BILANCE DI DOMENICHINI E PIERI ( S.N.C. ), yılında kurulan ve Tartı ve dozaj aygıtları sektöründe faaliyet gösteren bir. Nakit sayaçlar, Et işleme makineleri, Nakit sayaçlar, Et işleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cesena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. IVIR ZIVIR

  Türkiye

  IVIR ZIVIR, yılında kurulan ve Et işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. MULTI SERVICE S.N.C. DI GAZZELLA DANILO E MALVESTITI FRANCESCO

  İtalya

 6. O.M.A.R. S.N.C. DI CUCCHI M.STEFANO & C.

  İtalya

 7. BECKERS ITALY S.R.L.

  İtalya

 8. BONFATTI ENGINEERING DI BONFATTI SABBIONI GUGLIELMO

  İtalya

 9. OFFICINE C.G.T. S.R.L.

  İtalya

 10. COLELLA MAFALDA

  İtalya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Et işleme makineleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

202 Şirketler