• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • et işleme makineleri

Sonuçlar

Et işleme makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. VARLET MACHINES

  Fransa

  Verified by europages badge

  Boulogne-sur-Mer merkezli bir Fransız şirketi olan Varlet Machines, balık, et ve kümes hayvanlarının işlenmesine yönelik makinelerin tasarımı, üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmıştır. Tüm makinelerimiz sağlam malzemelerden tasarlanmış ve Fransa'da kendi atölyelerimizde üretilmiştir. Teknisyenlerimiz makinelerinizi teslim etmek ve kurmak için tesislerinize gelmektedir. 80 yılı aşkın deneyimimizle, gıda endüstrisindeki oyuncuların özel ihtiyaçlarını karşılamak için her bir bileşenini ve malzemesini özenle seçerek yenilikçi makineler tasarlıyoruz: -Tüccarlar, -Üreticiler, -Sanayiciler. Ekiplerimiz tesisimizde yılda 200'den fazla makine üretmektedir ve bunların %50'den fazlası ihracata yöneliktir. Şirket dünya çapında 30'dan fazla ülkede faaliyet göstermekte ve güvenilir ortaklar, distribütörler ve acentelerden oluşan geniş bir ağa dayanmaktadır. Varlet, müşterilerine dünya çapında hizmet verecek şekilde büyümüştür. Varlet, balık, et ve kümes hayvanlarının hazırlanması ve işlenmesi için Fransa'nın önde gelen makine üreticisidir.

 2. ET TAMBURU DONER TEKNIK

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Son teknoloji et işleme çözümleri için öncelikli iş ortağınız olan ET TAMBURU DÖNER TEKNİK'e hoş geldiniz. 35 yılı aşkın sektör uzmanlığımızla, Türkiye'deki üssümüzden restoranlara, kebapçılara, otellere ve et imalat şirketlerine gururla hizmet veriyoruz. Et Tambur Makinelerimiz, gelişmiş bir soğutmalı karıştırma yöntemiyle marine etme ve kürlemede devrim yaratarak optimum lezzet ve doku iyileştirmesi sağlar. Benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılamak için özelleştirilebilir seçenekler sunan ETY Serisi Yatay ve ETD Serisi Dikey Et Tambur Makineleri de dahil olmak üzere ürün yelpazemizi keşfedebilirsiniz. Çözümlerimiz değişken saatlik işleme kapasiteleri, soğutma seçenekleri, kaşıklı karıştırma mekanizmaları ve verimli ürün karıştırma ve boşaltma özellikleri ile uyarlanmıştır. Operasyonunuzu kolaylaştırmak için Baharat Mikserleri, Ürün Yükleme Asansörleri, Et Hazırlama Tezgahları ve Döner Taşıma Arabaları gibi tamamlayıcı ürünleri keşfedebilirsiniz. Et işleme çalışmalarınızı ileriye taşımak için iş birliği yapabiliriz.

 3. NANOY STAVROULA MON LTD

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  30 yılı şaan deneyimiyle, NANOS M. LTD., et işleme ve standardizasyon sektöründeki profesyonellere üstün kaliteli ürünler ve hizmetler sağlama konusunda uzmanlaşmıştır. Mükemmelliğe olan bağlılığımız, sektörün çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış geniş makine, aksesuar ve sarf malzemesi yelpazemizle gösterilmektedir. Endüstri standartlarını ve müşteri beklentilerini aşma konusundaki sarsılmaz kararlılığımızla gurur duyuyoruz.

 4. VELATI - TECNOLOGIE ALIMENTARI DAL 1867

  İtalya

  Verified by europages badge

  Velati Şirketinin uzun bir tarihi vardır. Kurulduğunda, sektörün küçük ve orta ölçekli şirketleri için kıyma makineleri üretirdi, daha sonra geniş bir seri et işleme makineleri sunarak gelişmiştir ve sosis, mortadelle peyniri, Frankfurt sosisi, hamburger dönüştürme için komple hatlar üreten ve birleştiren bir şirket olarak pazarda yer alır. Günümüzde, Velati karmaşık projeler geliştirebilir

 5. BOSFOR INDUSTRIAL KITCHEN EQUIPMENT

  Türkiye

  Türkiye’nin her bölgesinde geniş bir pazarlama ve teknik servis ağına sahip olan BOSFOR, bayilerine kusursuz hizmeti ilke edinmiştir. Endüstriyel mutfak sektöründe kaliteli ürün anlayışından ödün vermeden üretim yapmayı hedeflemektedir. Ürünlerle ilgili problemlerde Türkiye’nin her bölgesinde bulunan alanında uzman teknik servis ağıyla anında müdahale edecek potansiyele sahiptir. BOSFOR geniş ihracat hacmiyle dünya pazarında kısa sürede kendini konumlandırmıştır. Ürünlerini 3 kıtaya ihraç eden BOSFOR tüm birimleriyle hedef müşterilerine koşulsuz ürün memnuniyeti ve satış sonrası destek uygulamalarını sunmaktadır. Kendi alanında Türkiye’nin adını yurt dışında da en iyi şekilde temsil etmekte ve uluslararası alanda ülkemizin tanıtımını en iyi şekilde yapmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SCHNITZELMASTER GMBH

  Almanya

  Restoranlar, kasaplar ve yemek şirketleri için manuel Schnitzelmaster cihazı - endüstriyel mutfaklar ve kesimhaneler için otomatik Schnitzelmaster cihazı. Eti ya döversiniz (ki bu hem gürültülü hem de çok temiz olmayan bir işlemdir), ya da eti, "steak“ haline getirirsiniz, burada etin başlangıçtaki kalitesi artmaz, aksine "kıyma" gibi işlenmiş olur. Farkı yaratan Schnitzelmaster cihazlarıdır. "Mastern®“ eti yumuşatmak için yapılan özel bir işlemdir. Bu işlem özellikle kemiksiz et parçaları için uygundur. Bu işlemde et lifleri kopmadan gerilir, bu sayede taze et karakteri korunur.

 2. C.M.D. DI CARLINI GIUSEPPE&C S.N.C.

  İtalya

  C.M.D. DI CARLINI GIUSEPPE&C S.N.C., yılında kurulan ve Et işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, ticari kullanıma yönelik elektrikli rendeler, ev için elektrikli peynir rendeleme makinaları, elektrikli kahve değirmenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verucchio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. HNC INDUSTRIAL FOOD MACHINERY INDUSTRY TRADE LIMITED COMPANY

  Türkiye

  HNC INDUSTRIAL FOOD MACHINERY INDUSTRY TRADE LIMITED COMPANY, yılında kurulan ve Et işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda endüstrisi için katkı maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. TEKNIKO TASARIM

  Türkiye

 5. UMBRA MACCHINE DI CECCHETTI GIANCARLO

  İtalya

  UMBRA MACCHINE DI CECCHETTI GIANCARLO, yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Et işleme makineleri, Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları, Et işleme makineleri, Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Umbertide, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. SIRMAN S.P.A.

  İtalya

  SIRMAN S.P.A., yılında kurulan ve Et işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Curtarolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ICO SERVICE DI UGENTI FEDERICO

  İtalya

  ICO SERVICE DI UGENTI FEDERICO, yılında kurulan ve Tartı ve dozaj aygıtları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Nakit sayaçlar, Et işleme makineleri, Nakit sayaçlar, Et işleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brescia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. BENELLI MAURIZIO

  İtalya

  BENELLI MAURIZIO, yılında kurulan ve Tartı ve dozaj aygıtları sektöründe faaliyet gösteren bir. Et işleme makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Et işleme makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bologna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. APOSTOLI BILANCE S.A.S. DI APOSTOLI MASSIMO & C.

  İtalya

  APOSTOLI BILANCE S.A.S. DI APOSTOLI MASSIMO & C., yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Tartı ve dozaj aygıtları, Et işleme makineleri, Tartı ve dozaj aygıtları, Et işleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ELIDAN S.N.C. DI MAROSSI E CARRARO

  İtalya

  ELIDAN S.N.C. DI MAROSSI E CARRARO, yılında kurulan ve Nakit sayaçlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Et işleme makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Et işleme makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bergamo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. A.C.R. S.R.L.

  İtalya

  A.C.R. S.R.L., yılında kurulan ve Et işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gallarate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. DEVECCHI DI DEVECCHI MICHELE

  İtalya

  DEVECCHI DI DEVECCHI MICHELE, yılında kurulan ve Et işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verbania, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. DOMENICHINI BILANCE DI DOMENICHINI E PIERI ( S.N.C. )

  İtalya

  DOMENICHINI BILANCE DI DOMENICHINI E PIERI ( S.N.C. ), yılında kurulan ve Tartı ve dozaj aygıtları sektöründe faaliyet gösteren bir. Nakit sayaçlar, Et işleme makineleri, Nakit sayaçlar, Et işleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cesena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. BILANCIA TER DI DENARI PAOLO S.A.S.

  İtalya

  BILANCIA TER DI DENARI PAOLO S.A.S., yılında kurulan ve Et işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casale Monferrato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. VE.BA. S.N.C.

  İtalya

  VE.BA. S.N.C., yılında kurulan ve Et işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. BRAMBILLA ANGELO S.R.L.

  İtalya

  BRAMBILLA ANGELO S.R.L., yılında kurulan ve Tartı ve dozaj aygıtları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Et işleme makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Et işleme makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Agrate Brianza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. GÊNIOS LOUVAVEIS

  Portekiz

  GÊNIOS LOUVAVEIS, yılında kurulan ve Et işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Entroncamento, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. VDS S.R.L.

  İtalya

  VDS S.R.L., yılında kurulan ve Tartı ve dozaj aygıtları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Nakit sayaçlar, Et işleme makineleri, Nakit sayaçlar, Et işleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rubano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. O.M.S. S.R.L.

  İtalya

  O.M.S. S.R.L., yılında kurulan ve Et işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jerago Con Orago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. IVIR ZIVIR

  Türkiye

  IVIR ZIVIR, yılında kurulan ve Et işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. MISTRO S.R.L.

  İtalya

  MISTRO S.R.L., yılında kurulan ve Et işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gallarate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. BECKERS ITALY S.R.L.

  İtalya

 8. OFFICINE C.G.T. S.R.L.

  İtalya

 9. QUAGLIA FRANCO

  İtalya

 10. BONFATTI ENGINEERING DI BONFATTI SABBIONI GUGLIELMO

  İtalya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz