• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • et terbiyesi ekipmanları

Sonuçlar

Et terbiyesi ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. ROVOM

  İtalya

  ROVOM, yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Et terbiyesi ekipmanları, etten kemik ayırma işlemleri için tesisat ve ekipmanlar, et endüstrisi için çalışma tezgahları, Et terbiyesi ekipmanları, mezbahalarda işleme için raylı sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Basilicanova-Montechiarugolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SA SALAISONS PYRENEENNES

  Fransa

  SA SALAISONS PYRENEENNES, yılında kurulan ve Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Jambon, Et terbiyesi ekipmanları, Jambon, Et terbiyesi ekipmanları, dağ jambonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ibos, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. STE COMMERC ETUDES REALISAT AGROALIMENTAIRE

  Fransa

  STE COMMERC ETUDES REALISAT AGROALIMENTAIRE, yılında kurulan ve Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Et terbiyesi ekipmanları, Bisküvi yapımı için makine ve ekipmanlar, Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları, Şarküteri imalatçıları için kızartma ve dumanlama sistemleri, Et terbiyesi ekipmanları, Bisküvi yapımı için makine ve ekipmanlar, Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları, Şarküteri imalatçıları için kızartma ve dumanlama sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solesmes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. BERTOLOTTI MAURO

  İtalya

  BERTOLOTTI MAURO, yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Et terbiyesi ekipmanları, Şarküteri imalatçıları için kızartma ve dumanlama sistemleri, Et terbiyesi ekipmanları, Şarküteri imalatçıları için kızartma ve dumanlama sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. DAGLI ALBERI UMBERTO DI L.MANTOVANI &C. S.A.S.

  İtalya

  DAGLI ALBERI UMBERTO DI L.MANTOVANI &C. S.A.S., yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Et terbiyesi ekipmanları, Şarküteri imalatçıları için kızartma ve dumanlama sistemleri, Et terbiyesi ekipmanları, Şarküteri imalatçıları için kızartma ve dumanlama sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Felino, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MACCHINE SONCINI ALBERTO S.P.A.

  İtalya

  MACCHINE SONCINI ALBERTO S.P.A., yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Et terbiyesi ekipmanları, Şarküteri imalatçıları için kızartma ve dumanlama sistemleri, Et terbiyesi ekipmanları, Şarküteri imalatçıları için kızartma ve dumanlama sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Langhirano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. LATIK

  İtalya

  LATIK, yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Et terbiyesi ekipmanları, Şarküteri imalatçıları için kızartma ve dumanlama sistemleri, Et terbiyesi ekipmanları, Şarküteri imalatçıları için kızartma ve dumanlama sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Coseano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. GRASSELLI S.P.A.

  İtalya

  GRASSELLI S.P.A., yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Et terbiyesi ekipmanları, Şarküteri imalatçıları için kızartma ve dumanlama sistemleri, Et terbiyesi ekipmanları, Şarküteri imalatçıları için kızartma ve dumanlama sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albinea, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ZN BEARING CO.,LTD

  Çin

  ZN BEARING CO.,LTD, yılında kurulan ve Et terbiyesi ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaymalı yataklar  sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jiaxing, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. FRATELLI COSTANZINI S.R.L.

  İtalya

  FRATELLI COSTANZINI S.R.L., yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Et terbiyesi ekipmanları, Şarküteri imalatçıları için kızartma ve dumanlama sistemleri, Et terbiyesi ekipmanları, Şarküteri imalatçıları için kızartma ve dumanlama sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelnuovo Rangone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. L.M. DI GIANLUCA MANZINI & C. S.R.L.

  İtalya

  L.M. DI GIANLUCA MANZINI & C. S.R.L., yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Et terbiyesi ekipmanları, Şarküteri imalatçıları için kızartma ve dumanlama sistemleri, Et terbiyesi ekipmanları, Şarküteri imalatçıları için kızartma ve dumanlama sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mamiano Di Traversetolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MARICAN S.A.S. DI CANETTI ROBERTO E C.

  İtalya

  MARICAN S.A.S. DI CANETTI ROBERTO E C., yılında kurulan ve İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Et terbiyesi ekipmanları, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Et terbiyesi ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Langhirano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. SALSI LUCIANO

  İtalya

  SALSI LUCIANO, yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Et terbiyesi ekipmanları, Şarküteri imalatçıları için kızartma ve dumanlama sistemleri, Et terbiyesi ekipmanları, Şarküteri imalatçıları için kızartma ve dumanlama sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maranello, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TRH CLIMATIC SYSTEM S.N.C. DI TOMARELLI RENZO E POLIDORI IGOR

  İtalya

  TRH CLIMATIC SYSTEM S.N.C. DI TOMARELLI RENZO E POLIDORI IGOR, yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Et terbiyesi ekipmanları, Şarküteri imalatçıları için kızartma ve dumanlama sistemleri, Et terbiyesi ekipmanları, Şarküteri imalatçıları için kızartma ve dumanlama sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bastia Umbra, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. NURLU

  Türkiye

  NURLU, yılında kurulan ve Et terbiyesi ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. DIVAN MAKINE SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  DIVAN MAKINE SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Et terbiyesi ekipmanları, Et terbiyesi ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. PADERNA CLADOR S.R.L.

  İtalya

 6. SAN PIETRO S.R.L.

  İtalya

 7. MARVERTI - RIGHI S.R.L.

  İtalya

 8. MENOZZI LUIGI & C. S.P.A.

  İtalya

 1. SOMIL

  İtalya

 2. SCUNGIO SEVERINO

  İtalya

 3. GIGA AUTOMAZIONI INDUSTRIALI S.R.L.

  İtalya

 4. COPPI FOOD MACHINERY S.R.L.

  İtalya

 5. OFFICINE PARMEGGIANI S.R.L.

  İtalya

 6. STEFANOINOX S.R.L.

  İtalya

 7. TECSAL S.P.A. TECSAL S.R.L.

  İtalya

 8. I.A.B.A.

  İtalya

 9. SALUMIFICIO SAN PIETRO S.R.L.

  İtalya

 10. I.M.A.S. S.R.L.

  İtalya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz