• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • et ve şarküteri

Sonuçlar

Et ve şarküteri - Ithalat/Ihracat

 1. UMIXMART

  Birleşik Arap Emirlikleri

  Verified by europages badge

  Umixmart, her bütçeye uygun yüksek kaliteli gıda ürünleri sağlayarak müşterileriyle kalıcı ilişkiler kurmuş ve Orta Doğu ülkelerinde pazarını genişletmeyi hedefleyen bir gıda tedarikçisidir. Çeşitlerimiz ağırlıklı olarak Ukraynalı, Brezilyalı ve Arjantinli çiftçilerin ürünlerinden oluşmaktadır. Ortadoğu, Avrupa ve Asya ülkelerine ihraç ediyoruz. Tavuk ürün çeşitlerimiz: soğutulmuş veya dondurulmuş bütün tavuk, çeyrek but, kemiksiz tavuk (shawarma), tavuk baget, tavuk orta kanat, alt kanat, ayaklar vb. Müşterilerimiz için hazırlamış olduğumuz dana eti ürünleri arasında: antrikot, bavetta, incik, boyun, göz, kol, omuz ve sığır filetosu. Ayrıca rosto dana eti, kanat, döş eti, kaburga, kalem, işkembe, karaciğer ve kol da sunuyoruz. İnsanların refahını artıran sağlıklı ve besleyici yiyecekler sağlamak şirketimiz için çok önemlidir. Birleşik Arap Emirlikleri ve Orta Doğu ülkeleri pazarının ana yiyecek ve içecek tedarikçisi olan Umixmart, müşterilerinin artan sağlıklı gıda ürünleri ve malzemeleri talebini karşılamaktadır. Müslüman pazarı için Helal sertifikalı ürünler sunuyoruz.

 2. SAN BONO SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  SAN BONO SRL, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pişirilmiş ve terbiyeli etler, karışık et şarküterisi, domuz yağı, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, domuz eti, toptan mortadella satışı, vakumlu ambalaj, coppa dı testa (şarküteri), jambon ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ponte Dell'olio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CAN KIKU ARTESANOS DE LA CARNE

  İspanya

  Verified by europages badge

  CAN KIKU ARTESANOS DE LA CARNE, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Peynir, dana eti, domuz eti, koyun eti, kümes hayvanı etleri, Peynir, hamburger sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant Feliu De Guixols-Girona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. JOKO GASTRONOMIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  JOKO GASTRONOMIE, yılında kurulan ve Özel tadımlıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Et ve şarküteri, Esnaflar, gastronomik ürün, Gastronomi ürünleri, domuz eti, şarküteri, sığır eti şarküterisi, av hayvanı şerküterisi, domuz eti şarküterisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lyon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ILCO FOOD

  Fransa

  Verified by europages badge

  ILCO FOOD, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dana eti, Sakatat, domuz eti, Dana eti, Kuzu eti, Sakatat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rungis Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GOLDEN MEAT SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  GOLDEN MEAT SRL, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - acentalar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Dondurulmuş etler, Et ve şarküteri, sığır eti, et, Dondurulmuş etler, et işleme, Et ve şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Desenzano Del Garda, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. AGRIFOOD TOSCANA SOC. AGROALIMENTARE ARL

  İtalya

  Yetkili şubelerimiz: Azienda Lecciola di Rendina Luciana, Azienda Passeri Angelo e Figli ve Cooperativa Agricola Zootecnica Casa del Corto - Agrifood Toscana adlı kuruluş ile bölgenin yaklaşık on kadar kooperatif üyesinin birleşmesinden oluşan bu topluluk birleşerek Val di Paglia Alleva Srl adında bir şirket kurdular ve Toskana Bölgesi Ticaret Odasının 21/03/2005 tarihli ve 1652 sayılı kararı ve Ticaret Kanunu Madde 309 uyarınca Agriqualità markasını ürünlerinde kullanma hakkına, ürünlerini işlemek ve pazarlamak için yan kuruluşlar ve şubeler açma yetkisine sahip oldular.

 3. COURTIN HERVOUET

  Fransa

  COURTIN HERVOUET, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Kaz ciğeri, Et ve şarküteri, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Kaz ciğeri, helal ürün belgeleme, Et ve şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rungis, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. HANS ADLER OHG

  Almanya

  HANS ADLER OHG, yılında kurulan ve Jambon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Et ve şarküteri, Et ve şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bonndorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. CR ONLINE SHOP S.N.C DI NICOLA CINI & C.

  İtalya

  CR ONLINE SHOP S.N.C DI NICOLA CINI & C., yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Marciano Della Chiana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. JAMONES Y EMBUTIDOS JUAN FERNÁNDEZ S.L. EL BIERZO

  İspanya

  JAMONES Y EMBUTIDOS JUAN FERNÁNDEZ S.L. EL BIERZO, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Toral De Los Vados-León-España, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. BONSABOR

  İspanya

  BONSABOR, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Salamanca, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. WINDAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  WINDAU GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. salam, Riletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Harsewinkel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FRIGORIFICO ANDINO S.A

  Şili

  FRIGORIFICO ANDINO S.A, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dondurulmuş domuz etleri, dondurulmuş sığır etleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quilicura, Santiago,, Şili 'de bulunmaktadır.

 3. ÁNGEL ARÉVALO

  İspanya

  ÁNGEL ARÉVALO, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Soğutuculu antrepolar, Et ve şarküteri, Konaklama odası, Soğutuculu antrepolar, Et ve şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. EMBUTIDOS LEFRAMA

  İspanya

  EMBUTIDOS LEFRAMA, yılında kurulan ve Özel gıdalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Et ve şarküteri, Et ve şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tudela (navarra), İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. NAVARRETINTO IBERICOS

  İspanya

  NAVARRETINTO IBERICOS, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Alcobendas-Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. POLSKAMP S.A.

  Polanya

  POLSKAMP S.A., yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. derin dondurulmuş kümes hayvanı etleri, hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wiązowna, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. Frigorífico Karmac Spa

  Şili

  Frigorífico Karmac Spa, yılında kurulan ve Kesimlik dana ve sığırlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Et ve şarküteri, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Kemiksiz et, Et ve şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santiago, Şili 'de bulunmaktadır.

 8. VALEDEAL, LDA

  Portekiz

  VALEDEAL, LDA, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Et ve şarküteri, derin dondurulmuş etler, dondurulmuş ürünler, et, Et ve şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Setúbal, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. VALLÉGRAIN

  Fransa

  VALLÉGRAIN, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Coudray Au Perche, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. EMBUTIDOS HOMPANERA

  İspanya

  EMBUTIDOS HOMPANERA, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, León, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. VITESSE

  Belçika

  VITESSE, yılında kurulan ve Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Et ve şarküteri, Et ve şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grobbendonk, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. JOSEF UND ISABELLA TEUFL GMBH

  Avusturya

  JOSEF UND ISABELLA TEUFL GMBH, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ruprechtshofen, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. DISTRIBUCIONES DEL JAMÓN CEREZO

  İspanya

  DISTRIBUCIONES DEL JAMÓN CEREZO, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. FRESH CONCEPT

  Belçika

  FRESH CONCEPT, yılında kurulan ve Kesilmiş et sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Et ve şarküteri, parlak tel, Et ambalajları, Et ve şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marcinelle, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. METZGEREI PARTYSERVICE GRIES

  Almanya

  METZGEREI PARTYSERVICE GRIES, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Waldmohr, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. LESAGE ET FILS

  Fransa

  LESAGE ET FILS, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Chemy, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. TRANSMEAT NORD GALOS & NIESLER GMBH

  Almanya

  TRANSMEAT NORD GALOS & NIESLER GMBH, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gıda maddeleri – ithalat/ihracat , arjantin etleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Elmshorn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. VIANDES DE CORRÈZE

  Fransa

  VIANDES DE CORRÈZE, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Saint-Viance, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Et ve şarküteri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

4.378 Şirketler