• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • et ve şarküteri

Sonuçlar

Et ve şarküteri - Ithalat/Ihracat

 1. MUDRAC SRLS

  İtalya

  Verified by europages badge

  MUDRAC SRLS, yılında kurulan ve Zeytinyağı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yiyecek ithalat - ihracatı, Makarna, Şarküteri, Özel gıdalar, Et ve şarküteri, ev yapımı yağlar, zeytin yağları, işlenmemiş ekstra zeytinyağı, zeytinyağı üreticisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castellamare, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SA CONSERVERIE DU SUD

  Fransa

  Verified by europages badge

  SA CONSERVERIE DU SUD, yılında kurulan ve Pate (Börek) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Et ve şarküteri, Konserveler, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Özel gıdalar, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, terin tedarikçileri, Et ve şarküteri, şarküteri, yabandomuzu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rabastens De Bigorre, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. MAX ZANDER

  İspanya

  Verified by europages badge

  MAX ZANDER, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Montcada i Reixac-Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. LES FERMIERS D'ARGOAT

  Fransa

  Verified by europages badge

  LES FERMIERS D'ARGOAT, yılında kurulan ve Yumurtalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Et ve şarküteri, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, tarım ürünleri, kümes hayvanları, Et ve şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ploufragan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. CAN KIKU ARTESANOS DE LA CARNE

  İspanya

  Verified by europages badge

  CAN KIKU ARTESANOS DE LA CARNE, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Peynir, dana eti, domuz eti, koyun eti, kümes hayvanı etleri, Peynir, hamburger sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant Feliu De Guixols-Girona, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. JOKO GASTRONOMIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  JOKO GASTRONOMIE, yılında kurulan ve Özel tadımlıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Et ve şarküteri, Esnaflar, gastronomik ürün, Gastronomi ürünleri, domuz eti, şarküteri, sığır eti şarküterisi, av hayvanı şerküterisi, domuz eti şarküterisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lyon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. GOLDEN MEAT SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  GOLDEN MEAT SRL, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - acentalar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Dondurulmuş etler, Et ve şarküteri, sığır eti, et, Dondurulmuş etler, et işleme, Et ve şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Desenzano Del Garda, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ILCO FOOD

  Fransa

  Verified by europages badge

  ILCO FOOD, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dana eti, Sakatat, domuz eti, Dana eti, Kuzu eti, Sakatat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rungis Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. AGRIFOOD TOSCANA SOC. AGROALIMENTARE ARL

  İtalya

  Yetkili şubelerimiz: Azienda Lecciola di Rendina Luciana, Azienda Passeri Angelo e Figli ve Cooperativa Agricola Zootecnica Casa del Corto - Agrifood Toscana adlı kuruluş ile bölgenin yaklaşık on kadar kooperatif üyesinin birleşmesinden oluşan bu topluluk birleşerek Val di Paglia Alleva Srl adında bir şirket kurdular ve Toskana Bölgesi Ticaret Odasının 21/03/2005 tarihli ve 1652 sayılı kararı ve Ticaret Kanunu Madde 309 uyarınca Agriqualità markasını ürünlerinde kullanma hakkına, ürünlerini işlemek ve pazarlamak için yan kuruluşlar ve şubeler açma yetkisine sahip oldular.

 5. HANS ADLER OHG

  Almanya

  HANS ADLER OHG, yılında kurulan ve Jambon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Et ve şarküteri, Et ve şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bonndorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. COURTIN HERVOUET

  Fransa

  COURTIN HERVOUET, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Kaz ciğeri, Et ve şarküteri, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Kaz ciğeri, helal ürün belgeleme, Et ve şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rungis, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. CR ONLINE SHOP S.N.C DI NICOLA CINI & C.

  İtalya

  CR ONLINE SHOP S.N.C DI NICOLA CINI & C., yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Marciano Della Chiana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. SAN BONO SRL

  İtalya

  SAN BONO SRL, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pişirilmiş ve terbiyeli etler, karışık et şarküterisi, domuz yağı, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, domuz eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ponte Dell'olio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. JAMONES Y EMBUTIDOS JUAN FERNÁNDEZ S.L. EL BIERZO

  İspanya

  JAMONES Y EMBUTIDOS JUAN FERNÁNDEZ S.L. EL BIERZO, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Toral De Los Vados-León-España, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. BONSABOR

  İspanya

  BONSABOR, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Salamanca, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. WINDAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  WINDAU GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. salam, Riletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Harsewinkel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ÁNGEL ARÉVALO

  İspanya

  ÁNGEL ARÉVALO, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Soğutuculu antrepolar, Et ve şarküteri, Konaklama odası, Soğutuculu antrepolar, Et ve şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. FRIGORIFICO ANDINO S.A

  Şili

  FRIGORIFICO ANDINO S.A, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dondurulmuş domuz etleri, dondurulmuş sığır etleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quilicura, Santiago,, Şili 'de bulunmaktadır.

 7. POLSKAMP S.A.

  Polanya

  POLSKAMP S.A., yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. derin dondurulmuş kümes hayvanı etleri, hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wiązowna, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. NAVARRETINTO IBERICOS

  İspanya

  NAVARRETINTO IBERICOS, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Alcobendas-Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. EMBUTIDOS LEFRAMA

  İspanya

  EMBUTIDOS LEFRAMA, yılında kurulan ve Özel gıdalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Et ve şarküteri, Et ve şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tudela (navarra), İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. Frigorífico Karmac Spa

  Şili

  Frigorífico Karmac Spa, yılında kurulan ve Kesimlik dana ve sığırlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Et ve şarküteri, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Kemiksiz et, Et ve şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santiago, Şili 'de bulunmaktadır.

 3. KISZECZKA

  Polanya

  KISZECZKA, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Kasap eti ve taze kümes hayvanları, şarküteri ürünleri, beyaz jambon, sosisler, Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Karczew, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. EXPORTACION DE DELICIAS S.L.

  İspanya

  EXPORTACION DE DELICIAS S.L., yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. İber jambonları, İber chorizo sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Coslada, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. EUROTRADER BUSINESS SRL

  Romanya

  EUROTRADER BUSINESS SRL, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İçecekler, Dondurulmuş etler, Konserve etler, Et ve şarküteri, İçecekler, Dondurulmuş etler, Konserve etler, Et ve şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucuresti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 6. MÄSOVÝROBA KOPČANY S.R.O.

  Slovakya

  MÄSOVÝROBA KOPČANY S.R.O., yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İsleme yeri ve salamura, Domuz eti, Sığır eti, Dana eti, İsleme yeri ve salamura, Domuz eti, Sığır eti, Dana eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kopčany, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 7. NATURDARM IMPORT-EXPORT MOHSEN RAHMANI

  Almanya

  NATURDARM IMPORT-EXPORT MOHSEN RAHMANI, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Sinsheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. FARMA ELAKRE VAMPOULAS CHRISTOS & SIA O.E

  Yunanistan

  FARMA ELAKRE VAMPOULAS CHRISTOS & SIA O.E, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Trikala, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 9. 'T VLEESHUIS

  Belçika

  'T VLEESHUIS, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. sığır eti, et, çiğ sığır eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roeselare, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. M.ESTHER MUÑOZ VELASCO

  İspanya

  M.ESTHER MUÑOZ VELASCO, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Cuellar, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Et ve şarküteri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

4.399 Şirketler