• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • et ve salam konserveleri

Sonuçlar

Et ve salam konserveleri - Ithalat/Ihracat

 1. LE COUSTELOUS

  Fransa

  Verified by europages badge

  Le Coustelous, Castelnaudary'nin ünlü cassoulet güveçine özel bir ilgi göstererek güneybatı yöresinin gastronomik ürünlerini size sunmaktan gurur duyar. Malzemelerimizin kalitesi konusunda hassasız ve size en iyisini sunmak için yerel üreticilerle çalışıyoruz. Ürünlerimizi Avrupa, ABD ve Fransa'ya, şarküterilere, şarap tüccarlarına ve gastronomi ve diğer özel gıda ürünlerinde uzmanlaşmış mağazalara ihraç ediyoruz. Fransa gastronomisiyle tanınmaktadır ve güneybatı bölgemiz, çeşitli ve lezzetli yemekleriyle en ünlülerinden biridir. Ailemiz 1993 yılından beri müşterilerimiz için lezzetli yemekler hazırlamakla uğraşmaktadır. Bölgemizden taze, ev yapımı ürünleri öne çıkarmaya kararlıyız. Kaz ciğeri, kan sosisi, ördek göğsü... Ama hepsinden önemlisi, Castelnaudary'den beyaz fasulye ve bölgesel üreticilerden alınan et ile aile geleneğine göre hazırlanan ünlü cassoulet güvecimizdir. Ürünlerimiz hakkında her tür ek bilgi için iletişime açığız. "Le Coustelous" olarak aile, konserve fabrikamızın merkezinde yer almaktadır ve güneybatı gastronomisine olan tutkumuzu sizinle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. MARMARA MAKINA KALIP MUH. VE MUM. SANAYI TIC. A.S

  Türkiye

  1974 yılında Istanbul Silivride kurulan firmamız 1987 yılından bu yana teneke kutu imalatı için makine, kalıp, takım ve yedek parça tasarlamakta ve üretmektedir. Firma yıllar içinde plastik şişe ve kavanoz kapağı üretimine yönelikte hizmet vermeye başlamıştır. MARMARA MAKİNA KALIP tasarım, imalat, otomasyon ve montaj aşamalarında en ileri teknoloji yazılımları ve en hassas tezgahları kullanmaktadır. MARMARA MAKİNA KALIP Amerika Birleşik Devletleri ve Fransa'nın yanı sıra pek çok ülkeye makine, kalıp, takım ve yedek parça ihraç etmektedir. Firmanın ürettiği makinelerin arasında tam otomatik zigzag kapak makası, yüksek hızlı tam otomatik tris yediricili kapak presi, yüksek hızlı tam otomatik levha yediricili cnc kapak presi, tam otomatik aerosol kapak transfer presi, tam otomatik yuvarlak ve köşeli kapak körling makinası, tam otomatik yuvarlak ve köşeli kapak contalama makinası, tam otomatik kapaklar için dik kurutma fırını, tam otomatik kutu gövdesi duble makası, tam otomatik kutu gövdesi dikiş lakı kurutma fırını, tam otomatik kutu gövdesi kesme makinası, tam otomatik kutu gövdesi boğum makinası, tam otomatik kutu gövdesi kordon makinası, tam otomatik kutu paletizörü, tam otomatik kutu delik test makinası, tam otomatik kutu gövdesi köşelendirme makinası, tam otomatik kapak punta kaynak ve delik delme makinası, tam otomatik kavanoz kapağı kapatma makinası ve başka isteğe özel makinalarda bulunmaktadır.

 3. LA DROSERA GOURMANDE

  Fransa

  LA DROSERA GOURMANDE, yılında kurulan ve Et ve salam konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaz ciğeri, İş hediyeleri, madalya, Kaz ciğeri, İş hediyeleri, yöresel ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Laguiole, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. IBÉRICOS DE VEGASECA

  İspanya

  IBÉRICOS DE VEGASECA, yılında kurulan ve Et ve salam konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Peynir, şarküteri ürünleri, jambon, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cuéllar, Segovia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. SANPAREIL

  Belçika

  SANPAREIL, yılında kurulan ve Et ve salam konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Sucuk,sosis, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Sucuk,sosis sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kapelle-Op-Den-Bos, Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SCHIETSE

  Belçika

  SCHIETSE, yılında kurulan ve Et ve salam konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Lokantalar, hazır yemek servisleri ve evlere servis, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Lokantalar, hazır yemek servisleri ve evlere servis, lahana turşusu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Groot-Bijgaarden, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. TASTE OF PROVENCE

  Fransa

  TASTE OF PROVENCE, yılında kurulan ve Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Et ve salam konserveleri, Et ve salam konserveleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sisteron, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. MAISON CONQUET

  Fransa

  MAISON CONQUET, yılında kurulan ve Et ve salam konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kasaplık, sığır eti, dana eti, domuz eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Laguiole, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. TERBEKE

  Belçika

  TERBEKE, yılında kurulan ve Et ve salam konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, konserve gıda, Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Veurne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. BUVENS

  Belçika

  BUVENS, yılında kurulan ve Et ve salam konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Et ve şarküteri, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Et ve şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Diest, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. JN PACK ( JN FOOD )

  Polanya

  JN PACK ( JN FOOD ), yılında kurulan ve Konserveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Et ve salam konserveleri, hazır ana yemekler, sebze konserveleri, Et ve salam konserveleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gdynia, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. BRUGSE VLEESCENTRALE

  Belçika

  BRUGSE VLEESCENTRALE, yılında kurulan ve Et ve salam konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Et ve şarküteri, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, ezilmiş etler, et ve paketlenmiş ürün işçilikleri için tesisat ve ekipmanlar, Et ve şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brugge, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. MARQUES & MARQUES SALSICHARIA REGIONAL ALENTEJANA

  Portekiz

  MARQUES & MARQUES SALSICHARIA REGIONAL ALENTEJANA, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Et ve salam konserveleri, sosisler, çiğ et, Et ve salam konserveleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vila Nova De Santo André, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. MAISON GARCIA

  Fransa

  MAISON GARCIA, yılında kurulan ve Et ve salam konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Domuz eti konservesi, Domuz eti konservesi, şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villeneuve Les Bouloc, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. HEIDINGER GMBH

  Almanya

  HEIDINGER GMBH, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fırın ekmeği, Et ve salam konserveleri, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Otel, Fırın ekmeği, Et ve salam konserveleri, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Otel sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frankfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. EURALIS GASTRONOMIE

  Fransa

  EURALIS GASTRONOMIE, yılında kurulan ve Et ve salam konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaz ciğeri, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Kaz ciğeri, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Tam ördek ciğeri bloğu, ördek budu yemeği tedarikçileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lescar Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. EL POZO

  İspanya

  EL POZO, yılında kurulan ve Et ve salam konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. et ve türevleri halleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alhama De Murcia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. BEEF EXCLUSIEF

  Hollanda

  BEEF EXCLUSIEF, yılında kurulan ve Et ve salam konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. çiğ et, barbekü, biyolojik et sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waddinxveen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. VLEESWAREN STEEN

  Belçika

  VLEESWAREN STEEN, yılında kurulan ve Et ve salam konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Sanal sunucu, toptan et, Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eernegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. SALAISONS JOUVIN

  Fransa

  SALAISONS JOUVIN, yılında kurulan ve Et ve salam konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Korizolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nogent Sur Oise, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. WYTWÓRNIA WĘDLIN SWOSZOWICE K.KOWALCZYK I B.LEHMAN SP.J.

  Polanya

  WYTWÓRNIA WĘDLIN SWOSZOWICE K.KOWALCZYK I B.LEHMAN SP.J., yılında kurulan ve Et ve salam konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. şarküteri, sosisler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kraków, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. SAS LE REVELOIS

  Fransa

  SAS LE REVELOIS, yılında kurulan ve Et ve salam konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserve etler, Konserve etler, Konserveler, Tam ördek ciğeri bloğu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Revel, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. LES COCHONNAILLES

  Belçika

  LES COCHONNAILLES, yılında kurulan ve Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Et ve salam konserveleri, Plastik malzemeden ambalajlar, Et ve salam konserveleri, dondurulmuş gıdalar, Endüstriyel bakım - ürünler, Plastik malzemeden ambalajlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Liège, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. EBNER GMBH

  Avusturya

  EBNER GMBH, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sakatat, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Sucuk,sosis, Et ve salam konserveleri, Sakatat, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Sucuk,sosis, Et ve salam konserveleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Irnfritz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. MAYTE SAUVEUR ET FILS SARL

  Fransa

  MAYTE SAUVEUR ET FILS SARL, yılında kurulan ve Et ve salam konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Domuz eti konservesi, Jambon, Domuz eti konservesi, Jambon, ördek eti, Tam ördek ciğeri bloğu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Jean-Le-Vieux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. NIFICO

  Polanya

  NIFICO, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taze tavuk ve piliç eti, Et ve salam konserveleri, kümes hayvanları, Taze tavuk ve piliç eti, Et ve salam konserveleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Goczalkowice Zdroj, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. KURHOTEL STRANDHOF

  Almanya

  KURHOTEL STRANDHOF, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Et ve salam konserveleri, Gezi/Seyahat ve turizm, Seyahat acenteleri, Otel, Et ve salam konserveleri, Gezi/Seyahat ve turizm, Seyahat acenteleri, Otel sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Butjadingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. KAESER 360° EVENTS GMBH

  İsviçre

  KAESER 360° EVENTS GMBH, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Et ve salam konserveleri, Gezi/Seyahat ve turizm, Seyahat acenteleri, Otel, Et ve salam konserveleri, Gezi/Seyahat ve turizm, Seyahat acenteleri, Otel sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zurich, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 9. HOTEL BRUNNENHOF INTERNATIONAL AIRPORTHOTEL NORD

  Almanya

  HOTEL BRUNNENHOF INTERNATIONAL AIRPORTHOTEL NORD, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ekmek, kekler ve hamur işleri, Et ve salam konserveleri, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Özel tadımlıklar, Ekmek, kekler ve hamur işleri, Et ve salam konserveleri, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Özel tadımlıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wedemark, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. EVENT CREW INTERNATIONAL GMBH

  Almanya

  EVENT CREW INTERNATIONAL GMBH, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Et ve salam konserveleri, Gezi/Seyahat ve turizm, Seyahat acenteleri, Otel, Et ve salam konserveleri, Gezi/Seyahat ve turizm, Seyahat acenteleri, Otel sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leipzig, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz