• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • eterli yağlar

Sonuçlar

Eterli yağlar - Ithalat/Ihracat

 1. ETERIKA LTD

  Bulgaristan

  Verified by europages badge

  ETERİKA LTD. 1990'dan beri esansiyel yağlar ve çiçek özleri, aromaterapi ürünleri, yüz, saç ve vücut bakımı için kozmetik ürünler üreten bir Bulgar üreticisidir. Bulgaristan'ın kalbinde, yağ içeren Gül 'Rosa damascena', Lavanta 'Lavandula angustifolia' ve onlardan yüksek kaliteli esansiyel yağlar elde etmek için diğer esansiyel yağ içeren tarlaların yetiştirilmesi için en uygun toprak ve iklim koşullarını sağlayan Gül Vadisi'nde bulunuyoruz. Bizi gururlandıran gerçek: Bulgaristan'da özel bir kuruluş tarafından o zaman mevcut devlet damıtma tesisleri arasında üretilen ilk gül yağı partisini ürettik. Sofya Devlet Laboratuvarı "Bulgar Gülü" tarafından şirketimize verilen 1/19.06.1992 sayılı Protokol ile onaylanan bir gerçek bu. Eterika® markası 1996 yılında tescillendi. Ürünlerimiz boya, sentetik koku, hayvansal ürün içermez; ambalajları geri dönüştürüyoruz. Ürünlerimizin üretiminde ve tedariğinde öne çıkmak ve yorulmadan temel anlayışımızı sürdürmek için çalışıyoruz: kendi hammaddemiz, kapalı üretim döngüsü, doğal ve saf ürünler, uygun fiyatlar. Bizi ve ürünlerimizi merak eden herkes için dileğimiz: 'Doğaya olan hayranlığınızı genişletin.' Ürün yelpazemiz arasında şunları bulacaksınız: : ESANSİYEL YAĞLAR, AROMA KARIŞIMLARI, ÇİÇEK SULARI, BİTKİSEL TAŞIYICI YAĞLAR, YÜZ BAKIMI KOZMETİK YAĞLARI, SAÇ BAKIMI KOZMETİK YAĞLARI, VÜCUT BAKIMI İÇİN MASAJ YAĞLARI, EL MASAJ YAĞLARI, TOPUK MASAJ YAĞLARI, BULGARİSTAN GÜL ÜRÜNLERİ, KOZMETİK AMBALAJLARI, AROMALAR, AKSESUARLAR, KOLAJENLER VE TAKVİYELER

 2. ESKAGE-ESKAMINT SCHIERHOLZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Tatlı endüstrisi, ciklet endüstrisi ve diğer benzer endüstriler için nane yağları, mentol ve diğer uçucu yağların üretimi ve satışı. Özellikle kozmetik, ev, bakım (insan ve hayvan), tekstil, yem, gıda maddesi, ağız bakımı, sağlık ve daha fazla sektörde ürünlerimiz kullanılmaktadır. Tecrübeli parfüm uzmanlarımız yenilikçi kreasyonlarını tamamen hayal güçlerine ve talep profillerine göre geliştiriyorlar. Ürününüzü yeni geliştirirken elbette yasal hükümleri ve güvenlik tekniği hükümlerini ayrıca özel kayıt taleplerini de dikkate alıyoruz. Parfüm yağlarımız üstün kaliteye sahiptir ve çok amaçlı kullanılabilir. Taleplerinize uygun şekilde özel olarak geliştirilen nane yağlarını üstün kalitede tedarik ediyoruz - hem ağız hijyeni, tatlı su sanayisi hem de farmasötik taleplere uygundur.

 3. INTELCARE

  Fas

  Verified by europages badge

  Firmamız Intelcare, doğal aktif bileşenlere dayalı organik kozmetik tasarımcısıdır. 2017 yılında kurulan Intelcare, yerel ve yenilenebilir kaynaklardan elde edilen malzemeler kullanılarak uluslararası müşterilerin ihtiyaçlarına uyarlanmış ürünler yaratmaktadır. INTELCARE Kozmetik Laboratuvarı, olağanüstü teknik bilgisi ve ekibinin sözlerini tutan kaliteli güzellik ve sağlık bakımları geliştirme tutkusu ile ünlüdür.Kozmetik laboratuvarımız ve üretim birimlerimiz iyi üretim uygulamaları standartlarına göre tasarlanmış olup ISO22716 ve ISO 9001 sertifikalarına sahiptir. Atölyelerimiz ve stoklarımız, üretim alanı, paketleme alanı, geliştirme ve formülasyon laboratuvarı, hammadde stokları, ambalaj ürünleri ve bitmiş ürünler arasında bölünmüş toplam 1000 m2'lik bir alanı kapsamaktadır. Proses, dolum ve paketleme makinelerine sahip geniş ve verimli bir makine parkına sahibiz. Müşterilerimizin sağlığını ve çevreyi korumaya kararlıyız, bu nedenle ürünlerimiz paraben, silikon veya mineral yağ içermemektedir. Ürünlerimizin ana aktif maddeleri doğadan elde edilmektedir. Vitamin bakımından zengin bitkisel özler, esansiyel yağ asitleri içeren bitkisel yağlar, aromatik esansiyel yağlar kullanıyoruz. Gerçek besin konsantreleridir.

 4. MELINADESTOCK

  Fransa

  Verified by europages badge

  MELINADESTOCK, 30 yılı aşkın süredir 400 M2'lik showroom'u ile Aubervilliers merkezli büyük markalı kozmetik ürünlerin üreticisi ve perakendecisidir. Stoktan satış (Parfüm, Çanta, Giyim, kozmetik vb.) (Azzaro, Nina Ricci, Paco Rabanne, Hugo Boss, Ted Lapidus, Mauboussin, Mugler, Cacharel, vb.) konusunda 300'den fazla marka ve 2500'den fazla referans sunuyoruz. Karma parfümlerle birlikte Fransa'daki fabrikamızda üretilen kendi Massimo parfüm koleksiyonumuza sahibiz. Özel koleksiyonlar sunuyoruz, bunlar arasında Maissa + Body Mist for body (Parfum Niche, Victoria's Secret, Women's Secret, Pascal Morabito, Birraci...) + Kozmetik Ürünler (Botox, Saç Düzleştirme, Keratin, Jean Michel Cavada) ve Parfüm bazlı büyük markaların esintilerini taşıyan parfüm esansları sunuyoruz (Essential Oil) (Baccarat, Bois d'argent, vanilya...) + Makyaj, Oda kokuları, Mekan Kokuları (Black UP, Bouregeois...) 24 saat içinde adrese teslim ücretsiz - Aubervilliers'deki Showroom'umuzda mağazaya gelebilirsiniz (Bakın/test edin/satın alın/pazarlık yapın) - Perakende alımlar için lütfen sitemizden sipariş verin. (Sykze.com) İletişim bilgileri profilimizde mevcuttur (Adres, telefon numarası ve e-posta) Fiyatlar adetlere göre değişmektedir. Tüm istekleriniz için lütfen sadece WhatsApp (+33752825732) ile iletişime geçin

 5. LABORATOIRE ROSIER DAVENNE

  Fransa

  Verified by europages badge

  Birkaç yıldır, Fransa'nın güneyindeki Avignon yakınlarında bulunan laboratuvarımız, uçucu yağların biyolojik aktivitelerini inceler. Laboratuvar, spesifikasyonlarınıza göre bir veya daha fazla doğal aromatik bileşimin işlenmesini sağlar. Kozmetik, ilaç ve veterinerlik sanayilerinin yanı sıra eczaneler için uçucu yağlar sunuyoruz. Ayrıca, yerleşik biyolojik işlevleri (zayıflama, yatıştırma, nemlendirme, ...) baştan çıkarıcı koku alma formlarıyla birleştirebilen uçucu yağ karışımları da üretiyoruz. İsteğiniz üzerine, belirli kompozisyonlar yapabiliriz (açıklanabilir alerjenler içermeyen, Ecocert sertifikalı, ...). Uçucu bir yağı fiziksel olarak karakterize eden her şey, yoğunluk, kırılma indeksi, optik sapma gibi tüm fiziksel kontrolleri gerçekleştirmek için şirket içinde donanımlıyız. Ek olarak, molekülleri tanımlamak için bir gaz kromatografisi ve bir kütle spektrometresine sahibiz. Organik ve geleneksel uçucu yağlarımız için tüm dünya ile çalışıyoruz ; Kanada, Çin veya Endonezya ve Güney Afrika. Bizim için amaç kaliteli hammadde bulmaktır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AZA GLOBAL IMPEX B.V

  Hollanda

  Verified by europages badge

  AZA Global Impex BV, dünyanın dört bir yanından temin edilen çok çeşitli ürünlerin ithalatında uzmanlaşmıştır. İster benzersiz bir konsepti hayata geçirmek istiyor olun, ister belirli bir ürünün üretimi konusunda yardıma ihtiyacınız olsun, özel ekibimiz her zaman hizmetinizdedir. 'Hayır' kelimesi sözlüğümüzde yoktur; gereksinimlerinize tam olarak uyan özel çözümler bulmaya kararlıyız. Yeteneklerimiz, yalnızca sizin yararınıza özel ürünler tedarik etmeye uzanmaktadır. Çok çeşitli ürün portföyümüzde çiçekler, kozmetikler, Noel paketleri ve Hızlı Tüketim Malları (FMCG) gibi geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Herhangi bir şirketin benzersiz özelliklerine hitap eden anlaşmaları müzakere etmekte ustayız. Sürdürülebilirliğe olan bağlılığımızla geri dönüşümde de önemli bir rol oynuyoruz. Kullanılmış giysileri çanta veya özelleştirilmiş giysiler gibi yeni ve yenilikçi ürünlere dönüştürüyoruz. Tıbbi ve dental cihaz ihtiyaçlarınız için, tüm gereksinimlerinizi karşılayacak özel departmanımıza güvenebilirsiniz. Gıda ürünleri alanında, departmanımız sebze ve balık da dahil olmak üzere hem dondurulmuş hem de taze geniş bir ürün yelpazesini tedarik edecek donanıma sahiptir. Sadece etik olarak üretilen, çocuk işçiliği içermeyen ve ilgili tüm işçiler için adil ücretler garanti eden ürünlerle ilgileniyoruz. Bunun ötesinde, aileler için istihdam fırsatları yaratmak ve faaliyet gösterdiğimiz bölgelerin ekonomik büyümesine katkıda bulunmak için aktif olarak çalışıyoruz.

 2. ESSENCES NATURELLES CORSES

  Fransa

  Verified by europages badge

  Çiftçiler, damıtıcılar, kimyagerler ve aromaterapi, kozmetik ve parfümeri uzmanları olarak Essences Naturelles Corses, Korsika'nın aromatik ve tıbbi bitkilerinin yetiştirilmesi, damıtılması, ekstraksiyonu ve işlenmesine kendini adamıştır. Şirketimizin kökleri, 1962 yılından beri ailemiz tarafından işletilen Bordéo çiftliğinin topraklarına dayanmaktadır. Bitkiler, ailemiz ve dolayısıyla şirketimiz arasında saygılı ve simbiyotik bir ilişki kurulmuştur. 1985'ten beri Ecocert ve Demeter'den organik ve biyodinamik tarım sertifikasına sahip olmaktan gurur duyuyoruz. Damıtım tesisimizde kullanılan hammaddeler ya kendi bahçelerimizden ve tarlalarımızdan ya da özellikle Korsika'ya özgü aromatik bitkilerin yabani hasadından elde edilmektedir. 2020'den bu yana Ölmez Otu gibi bitkilerin üretimine yönelik ortaklıklarla da yeniden bağlantı kurduk. Kaliteye olan bağlılığımız ve doğaya olan saygımız yaptığımız her şeye rehberlik ediyor. Essences Naturelles Corses'teki tüm uçucu yağlarımız %100 organik, %100 saf, %100 doğal ve %100 toplam sertifikalıdır ve bitkinin tüm aromatik bileşenlerini içerir. Bu mükemmellik, ekimden damıtmaya kadar doğaya saygılı biyodinamik tarıma olan bağlılığımızın sürekliliğinin bir parçasıdır.

 3. INSITU GREEN TECHNOLOGIES

  Türkiye

  Verified by europages badge

  2019'dan beri güvenilir endüstriyel kenevir üreticiniz olan Insitu Green Technology'ye hoş geldiniz. Son teknoloji süperkritik CO2 sistemiyle elde edilen özleri kullanarak dermo-kozmetik ürünler üretme konusunda uzmanız. Türkiye'nin öncü mikrobiyom dostu ürün üreticisi olarak, mükemmelliği sunmaktan gurur duyuyoruz. Karbondioksit (CO2) SFE ile elde edilen süperkritik ekstraktlarımız hem gıda hem de kozmetik uygulamaları için benzersiz faydalar sağlar. Saflıkları, konsantrasyonları ve değerli biyoaktif bileşikleri muhafaza etmeleriyle tanınan bu özütler kalite standardını belirlemektedir. Kozmetik markamız CforB altında bir dizi dermokozmetik mucize sunuyoruz: • Mucizevi yüz serumu: Gün boyunca cildin yenilenmesi için yaşlanma karşıtı, cildi yatıştırıcı ve nem dengeleyici özelliklerin kilidini açın. •Y Şeklinde Yağ: Yüzünüz ve boynunuz için sıkılaştırıcı ve hücre yenileyici etkileri, dengeli cilt tonunu ve artan nemi deneyimleyin. Kenevir sabunu: Cilde zarar vermeden elleri etkili bir şekilde temizler. CforB Oil koleksiyonumuz ile doğal iyilikler dünyasını keşfedin: • Kenevir Çekirdeği Özleri - Kahve Çekirdeği Özleri - Kekik Özleri - Tohum Özleri - Kakao Özleri - Keten Tohumu Özleri - Çörek Otu Özleri - Nar Çekirdeği Özleri Ürünlerimiz sıkı kozmetik testlerden başarıyla geçerek olumlu sonuçlar ve tavizsiz kalite sunmaktadır. Sosyal sorumluluk girişimlerimizin bir parçası olarak, kadın kooperatifleri kurduk ve kenevir sabunlarımızın üretiminde kadınları güçlendirdik.

 4. PHYTO 3000

  Fransa

  Verified by europages badge

  Phyto 3000, 3000 yılı aşkın bir geçmişe dayanan geleneksel Çin bitkisel tıbbından esinlenen ürünler üreten ve dağıtan bir Fransız laboratuvarıdır. Birkaç yüzyıl önce Çin efsanevi bir balsam icat etti. Phyto 3000, aylar süren araştırmalardan sonra, orijinal karakterine uygun olarak kendi formülünü geliştirdi. Bir zamanlar eski Çin imparatorlarının seçkinleri için ayrılmış bir merhem olarak kabul edilen bu balsam artık sağlık ve uyum arayan herkesin kullanımına sunuldu. Bu geleneksel merhemden esinlenen laboratuvar, maksimum etkinlik için daha da konsantre hale getirilmiş ilk sıvı versiyonu geliştirdi. Tüm formüllerimiz geleneksel Çin bitkisel tıbbının atalarından kalma ilaçlarından esinlenmiştir. Bu bitkisel ilaç 3.000 yılı aşkın bir süredir insan vücudu için olağanüstü doğal faydalarını kanıtlamıştır. Phyto 3000 (eski adıyla Equilibre-Sino Vital) bu alanda yaklaşık 30 yıllık uzmanlığa sahiptir. Phyto 3000, mümkün olduğunca çok sayıda insanın dengesini, sağlığını ve rahatlığını yeniden kazanmasına veya korumasına yardımcı olmak için ataların bilgi birikimine dayanan kaliteli ürünler sunmayı taahhüt ediyor. Phyto 3000 ürünleri, fizyoterapistler, osteopatlar ve naturopatlar da dahil olmak üzere birçok profesyonel arasında şimdiden çok popülerdir.

 5. ROYAL BIO

  İspanya

  Verified by europages badge

  Royal Bio, kozmetik, gıda, ilaç ve bitki sağlığı ürünleri sektörleri için %100 saf ve ekolojik doğal bileşenler toptancısıdır. 2.500'den fazla bitkisel yağ, uçucu yağ, tereyağ, mum, bitki özü, alkol, gliserin, aloe vera, hidrosol, eksfoliant, tohum, kurutulmuş bitki, baharat gibi ürünün satışını yapıyoruz. Geniş çeşitliliğimiz, üretim kapasiteleri ne olursa olsun, tüm müşterilerimizin faaliyetlerine çok yönlülük ve esneklik sunar. Öncelikle doğal kozmetiklere yönelik olarak, gıda, aromaterapi, parfümeri, bitkisel ilaçlar ve bitki sağlığı ürünleri gibi diğer sektörlere yönelik ürün yelpazemizi genişlettik. İhracatçılar ve ithalatçılar olarak, dünyanın her yerinden doğal bir ürün serisine sahibiz. 30'dan fazla farklı ülkelerden üreticilerimizle yakın bir ilişki halinde olmamız tüm süreci dikkatli bir şekilde kontrol etmemizi sağlar.

 1. ACANTHIS LABORATOIRE

  Fransa

  Verified by europages badge

  Fransız florasından elde edilen organik taze bitki özleri konusunda uzmanlaşmış üretici laboratuvar olan Acanthis Laboratuvarı şirketlere, sipariş üzerine fason kozmetik ürünler, gıda ve diyet takviyeleri veya bitkisel özler geliştirmek için uzmanlığını sunmaktadır. Bitki dünyasının üreticisi olan Acanthis laboratuvarı bir ürünün geliştirme zincirinin tümünü yönetir : organik e doğal ve mümkün olduğu ölçüde yerli üretim ham madde tedariği ; Hautes-Alpes merkezinde, atölyelerinde fason bitmiş ürün üretiminden ambalajına. Araştırma ve Geliştirme ekibimiz, ürününüzün sipariş üzerine geliştirilmesi, bitkisel aktif araştırması konusunda size destek verir ve yasal ve teknik konularda danışmanlık sunar. Sitemiz ISO 9001 v 2015 sertifikalıdır, HACCP prensiplerine ve Kozmetik ve Farmasötik standartlara göre üretim yapıyoruz.

 2. INSTITUTO FITOLOGICO S.L.

  İspanya

  Verified by europages badge

  Instituto Fitológico, 1971 yılında Barselona'da kurulmuş, 50 yılı aşkın süredir ilaç, gıda, diyetetik, hayvan yemi, veterinerlik ve tarım endüstrileri için bitkisel kökenli ürünler, bitki özleri, uçucu yağlar, esanslar, parfümler ve aromalar üreten bir şirkettir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için 300'den fazla bitki ve birçok nihai ürünle doğal ve biyoekolojik süreçlerle çalışıyoruz.

 1. BIO NEUF

  Belçika

  Verified by europages badge

  Doğaya ve çevreye karşı hassas BIO NEUF işletmesi, doğal güzelliğiniz için sizlere BIO kozmetik ürünler serisini sunuyor: AKTİF PRENSİPLİ YÜKSEK KONSANTRASYON ve CERTISYS sertifikalı eteri yağlı güzellik ürünleri (AROMATERAPİ), bitkisel yağlar ve biyolojik hidrolat. Belçika'da tekiz: %100 BİO, yani tüm malzemeler BİYOLOJİK’tir. Ürünlerimizi Belçika’da ve Avrupa’nın her yerine dağıtıyoruz !

 2. CDF SOURCING

  Fransa

  Verified by europages badge

  CDF SOURCING, yılında kurulan ve Bitkisel yağlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. eterli yağlar, Biyo sertifikalı temel yağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Noisy-Le-Grand, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. CAKESPACE - PRODUITS BIO

  Fransa

  Verified by europages badge

  CAKESPACE - PRODUITS BIO, yılında kurulan ve Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sağlıklı yaşam ve formda kalma, Çiçekler, Bitkisel yağlar, İçecekler, gıdalar / içecekler – toptan ve perakende , Atıştırmalık gıdalar, Sağlıklı yaşam ve formda kalma, masaj yağları, doğal kozmetik ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. BIOLANDES

  Fransa

  Verified by europages badge

  BIOLANDES, yılında kurulan ve Parfümler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kozmetik ürünleri, Gıda tatlandırıcıları, Bitkisel yağlar, Kozmetik ürünleri, Gıda tatlandırıcıları, aromaterapi, güzellik ürünleri, eterli yağlar, bitki özleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Sen, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. PHOENIX IMPORT

  Hollanda

  Verified by europages badge

  PHOENIX IMPORT, yılında kurulan ve Değerli taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Mumlar, Mücevherler, buhurluklar, bilezikler, yarı değerli taşlar, eterli yağlar, buhur, Vücut bakımı - ürünler, Mumlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dalfsen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 6. ETHNIKSTORE

  Fransa

  Verified by europages badge

  ETHNIKSTORE, yılında kurulan ve Baharat özü ve baharat sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Baharatlar, Bitki çayları, Bitkisel yağlar, Yiyecek ithalat - ihracatı, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, eterli yağlar, zeytinyağı ihracatı, safran, Gıdasal sıvı yağ sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. MOUNTAIN ROSE BULGARIA LTD

  Bulgaristan

  Verified by europages badge

  MOUNTAIN ROSE BULGARIA LTD, yılında kurulan ve Mahsul hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. BİYOLOJİK TARIM, BİYOLOJİK TARIM, %100 doğal atomatik yağlar, eterli yağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 8. LE PETIT GRASSOIS

  Fransa

  Verified by europages badge

  LE PETIT GRASSOIS, yılında kurulan ve Mumlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. doğal mumlar, kokulu mum, kişiye özel parfümler, eterli yağlar, mum için balmumu, Mum fitilleri, Mumlar için parfümler, kokulu yağlar, oda parfümleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mouans-Sartoux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. SASU DOMAINE DES AROMES FRANCAIS

  Fransa

  Verified by europages badge

  SASU DOMAINE DES AROMES FRANCAIS, yılında kurulan ve Eter yağlar ve resinoidler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. eterli yağlar, Biyositler, Doğal kozmetik ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Jalle, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. OGREENLAB

  Fransa

  Verified by europages badge

  OGREENLAB, yılında kurulan ve Tütün ve tütün içmek için ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. eterli yağlar, kenevir, Kenevir -bitkiler, şifalı otlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amayé-Sur-Seulles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. ALL4HOUSE

  Fransa

  Verified by europages badge

  ALL4HOUSE, yılında kurulan ve Biyolojik kozmetik ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. eterli yağlar, SPA öz yağları, uçucu yağ difüzörü, vücut için uçucu yağlar, doğal aromalar ve uçucu yağlar için aromalar, esanslı yağlar ve aromalar, Biyo sertifikalı temel yağlar, %100 doğal atomatik yağlar, Jojoba yağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. LA VIE EN BLEU

  İsviçre

  Verified by europages badge

  LA VIE EN BLEU, yılında kurulan ve Tuvalet sabunları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. eterli yağlar, sabun ürünleri, Sabun üretimi, bronz vanalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fribourg, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. LIGNE D COSMETIQUE

  Fransa

  Verified by europages badge

  LIGNE D COSMETIQUE, yılında kurulan ve Kozmetik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Cilt bakım ürünleri, Güzellik kremi, Biyolojik kozmetik ürünler, Cilt bakım ürünleri, eterli yağlar, doğal bazlı kozmetik ürünler, selülit bakımı, yüz güzelleştirme ürünleri, vücut kremleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montpellier, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. GREEN VERDE B.V

  Hollanda

  Verified by europages badge

  GREEN VERDE B.V, yılında kurulan ve Kozmetik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Doğal kozmetik ürünler, yüz güzelleştirme ürünleri, yüz kremleri, eterli yağlar, Güzellik ürünleri, yüz tuvalet ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amsterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. FERMEE DEFINITIVEMENT

  Fransa

  Verified by europages badge

  FERMEE DEFINITIVEMENT, yılında kurulan ve Kozmetik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Talasoterapi (deniz suyu ile tedavi), aromaterapi, Talasoterapi (deniz suyu ile tedavi), eterli yağlar, Doğal kozmetik ürün üreticisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fermeture, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. CENA NATURAL - MEDICINAL AND AROMATICS FROM THE MEDITERRANEAN

  Türkiye

  As a committed, high-quality, environmentally-friendly, and customer-focused B2B supplier of Medicinal and Aromatic herbs, we take satisfaction in striving to establish ourselves as a trusted supplier to the Cosmetics, Pharma and Food & Beverage industries. We focus on the sourcing and wholesale of: Oregano Sage Rosemary Bay Leaf Lavender Rose As: Herbs, Oils, Hydrosols and Extracts.

 9. COSMÉTIC PROVENCE INDUSTRY

  Fransa

  Algovital, jeller, kremler ​​veya yağ gibi kozmetik ve bakım ürünlerinin üretiminde uzmanlaşmıştır. 40 yıllık deneyimimiz ve Fransa ve dünyadaki uçucu yağ üreticilerinin bize gösterdiği güvenle, ihtiyaçlarınızı karşılamak için %100 doğal, saf ve sertifikalı organik uçucu yağlar sunuyoruz. Ürünlerimiz kozmetik, gıda takviyeleri, enerji içecekleri, ilaçlar, parfümler ve aromaterapi gibi çeşitli uygulamalar için uygundur. Yağlarımız 1Kg ila 1Ton arası metal kutularda paketlenmiştir. Tanınmış tedarikçi olarak, ilk çalışmalardan titiz kalite kontrollerine kadar üretim süreci boyunca size destek olabiliyoruz. ALGOVITAL hammaddeden bitmiş ürüne kadar çalışmaktadır. Ar-Ge laboratuvarımız, kişiye özel kaliteli ürünler formüle etmek için teknik bilgi ve yaratıcılığını hizmetinize sunmaktadır.

 10. BABA SIDI HERBS

  Fas

  BABA SIDI HERBS Fas Marekeş'te yerleşik medikal bitki, aromatik ot ve birti ve esanslar üretimi ve ihracatı konusunda uzman bir şirkettir. BABA SIDI HERBS en önem verdiği nokta ciddiyeti ile uluslararası ölçekte bir marka imajı kazanmaktır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz