• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • ev ürünleri - çelik ürünler maddeler

Sonuçlar

Ev ürünleri - çelik ürünler maddeler - Ithalat/Ihracat

 1. GEPPETTO EIS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Dondurmalarımızdaki malzemelerin mümkün olduğunca büyük bir oranının doğal ve yüksek kaliteli hammaddelerden oluşmasına büyük önem veriyoruz. Sadece en iyi ve en üstün kaliteli hammaddeler ile benzersiz GEPPETTO lezzetini garantileyebilir. Dondurmalarınız geleneksel yöntemlerle elde ve taze olarak üretilir. Adını ve tadını bilenler dondurmamızı yumuşaklığı, tazeliği ve kendine özel lezzeti nedeniyle çok severler. Çünkü tüm dondurma türlerimiz her zaman tazedir, büyük bir özen göstererek ve eskiden beri kullandığımız tariflere uygun olarak sizler için hazırlanır. Tadı güzel ve kalitesi güvenilir dondurma! Sürekli kontrollerle – hijyen açısından da – standartlarımızı iyileştirmeye ve beklentilerinizi aşmaya çalışıyoruz.

 2. BB & B CASALINGHI DI BIANCHI G. & C. SNC

  İtalya

  Verified by europages badge

  BB & B CASALINGHI DI BIANCHI G. & C. SNC, yılında kurulan ve Ev ürünleri - Çelik ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yer elması soyacağı, püre presi, Mutfak Gereçleri, rendelenmiş peynir, mutfak aksesuarları, ağaç oyma işleri, eşyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pettenasco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. GRAND METAL SANAYI VE TICARET A.S.

  Türkiye

  Grand Metal Sanayi ve Ticaret A.S. was establishment in 1999 located at the city of Kahramanmaras / TURKEY. Kahramanmaras city is at a very convenient location which is closed to the exporting Port of Iskenderun and Mersin. Our business is focusing on manufacturing, domestic and exporting market, Stainless steel kitchenware for all over the world. Europe, North Africa and Middle East are our main export market. Our Plant area is 22000 m². And we are using of this area’s 11000 m² to be production line. We have been running kitchenware exporting business over 12years. During these 12 years, we had owned too many experiences, a professional technical team and a high tech manufacturing system to develop more useful, fashionable and high quality products to meet customer’s standards and design. Because of our high quality, and good looking products with the reasonable price, Brought to us many complements from our customers. We truly believe that customer’s satisfaction is our biggest references. As these kindly feedbacks are evidence of our success on this field. We cordially promise that we will always provide new and high quality products and high professional service to our customers. We are warmly welcome any customers who are very interested in our production business to have discussion with us about the trading possibilities products; with capsule bottomed Stock, Deep and Cous cous Pots, Saucepans, Frying Pans, Cookware Sets, Pressure Cookers, Tea Pots, Milk pots.

 4. EMKO FENNI MALZ. SAN. VE TIC. AS

  Türkiye

  EMKO estabilished in 1993.During in these 30 years activities , has export to 67 countries in South america – Europe – Middle East – East Asia. EMKO produces Combi Boilers, Panel Radiators, Towel Radiators, Solid Fuel Boilers.During in these 30 years activities.EMKO always has commitment to its quality and because of that, can to continue as well as ıt wants. EMKO is very proud to having professional clients in the World. EMKO is going on its manufactures in 70.000 sqm open area and 40.000 sqm closed area with 300 active persons. As EMKO, it has integrated with its consumers by meeting customer expectations at the highest level and realizing production in modern production facilities where the latest technologies in the sector are used. It is a company that has determined to have a say in the international arena as its main goal and always improves itself and its products.

 5. ONUR BAKALIT

  Türkiye

  Üretim yelpazesi içinde; tencere kulpu ve tepesi, tava kulpu, çaydanlık kulpu ve tepesi, cezve kulpu gibi pek çok çeşitte ürün yer alıyor. Züccaciye sektöründe faaliyete başlayan firmamız , Onur Bakalit markasıyla Türkiye'de ve dünyanın bir çok yerinde hizmet vermektedir. Onur Bakalit; hayatın her alanında güvenle kullanılan, kaliteli, sağlam ve yenilikçi ürünler sunuyor. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye uyum sağlayıp, bilgimizi, tecrübemizi ve teknolojimizi dünya piyasalarından aldığımız bilgiler doğrultusunda daima yenilikçi ve çevreci bir firma olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön plana alarak hizmetlerimize devam etmekteyiz. Kurumsal bir yapı içerisinde teknolojiye yatırım yaparak pazarlama ağımızı Dünya genelinde genişletmek, siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunmayı hedeflemekteyiz. Bizler tüm ekibimiz olarak farklılıklar oluşturarak kalıcı üstünlükler sağlamaya devam edeceğiz..

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MERLYNX INC.

  Türkiye

 2. KUPCUOGLU METAL

  Türkiye

 3. MORCHIO FRATELLI SNC

  İtalya

  Ferramenta Fratelli Morchio şirketi, profesyonellerden ve şahıslardan oluşan beklentisi yüksek müşterilerine geniş bir hırdavat ürünü çeşidi sunar, en iyi markalardan İngiliz anahtarı, makaslar, elektrikli aletler, matkap, zincirli testere, ot biçme makineleri, yapıştırıcılar, solventler, cilalar ve boyalar, bahçivanlık ürünleri ve ev aletleri ürünleri, kilitler, asma kilitler, şifreli veya anahtarlı güvenlik kasaları, kulplar, metal kafesler, rakorlar, musluklar ve raflar.

 4. TTWELDER

  Türkiye

 5. METSAN RAF

  Türkiye

  Yılların tecrübesi ve birikimi ve onca verilen profesyonel emek Firmamızı İç pazarda Lider dış pazarda ise hatrı sayılır yere getirmiştir.İç ve dış piyasadaki partnerlerimizle birçok satış ağına ulaşan Şirketimiz 2018 yılındaki satış cirosunun % 45 ini ihracat yaparak tamamlamıştır.Küçük bir atölyede başlayan ve dunyanın birçok noktasına uzanan bu başarının altında sadece emek ve inanç yatmaktadır.

 1. ATLI CELIK

  Türkiye

  Atlı Çelik Metal Sanayi, Kahramanmaraş'ta 5000 m² kapalı alanda yerleşik olup, teknolojiyi yakından takip ederek müşteri portföyünü, profesyonel üretim ve yönetim anlayışı ile sürekli geliştirerek üretime devam etmektedir.

 2. ÇABUK YAPI

  Türkiye

  2001 yılından itibaren bursa ve çevre illerde faaliyet gösteren firmamız çelik konstrüksiyon, metal ev esyaları, çelik konstüksiyon kaplama vb işlerle ticarete devam eden bir firmayız. Veb sitemizden detaylı olarak görebilirsiniz. www.cabukyapi.com

 1. A.C.R.I. SRL FORNITURE PER RISTORAZIONE

  İtalya

  İşletmemiz kızartma tenceresi tel sepetleri, fırın tel ızgaraları, plastik süzgeç ve rendeler, bulaşık makinesi sepetleri için tel mesnetler, koruyucu ızgaralar ve telden mamul her türlü ürünü imal etmektedir. Bize bildirilen her türlü ihtiyacı yeni tasarımlarda işbirliği sunarak ve teslimat miktarları ve sürelerinde azami esnekliği garanti ederek karşılayabilecek kapasiteye sahibiz.

 2. KURT YAY IMALAT VE PAZARLAMA

  Türkiye

  firmamız yay ürenleri imalatı yapmaktadır, her türlü yay baskı yayları, çekme yaylar, kurma yaylar, form yaylar paslanmaz yaylar üreimi yapmaktadır..

 3. DEMSAN METAL

  Türkiye

  .We are teapot (kettle ) manuufacturer in addiatıon manufacturıng coffe pot and guvec .Our product 18/10 cr/nı

 4. MEX FASTENERS AND HARDWARE FACTORY

  Türkiye

  MEX FASTENERS AND HARDWARE FACTORY, yılında kurulan ve Ev ürünleri - Çelik ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. DORAN HAGEN

  Türkiye

  DORAN HAGEN, yılında kurulan ve Ev ürünleri - Çelik ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tencereler, tencereler, sobalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Yeşilyurt/malatya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. LYSVA PLANT OF ENAMELLED COOKWARE

  Rusya

  LYSVA PLANT OF ENAMELLED COOKWARE, yılında kurulan ve Ev ürünleri - Çelik ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sofra ürünleri, Ev ürünleri - Emaye maddeler, Yemek takımları, Parlatıcı boyalar, Sofra ürünleri, Ev ürünleri - Emaye maddeler, Yemek takımları, Parlatıcı boyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lysva, Rusya 'de bulunmaktadır.

 7. HOMAPEX PRACTICAL HOME ITEMS

  Türkiye

  HOMAPEX PRACTICAL HOME ITEMS, yılında kurulan ve Ev ürünleri - Çelik ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kurutucular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. AZOVELEKTROSBYT LLC

  Ukrayna

  AZOVELEKTROSBYT LLC, yılında kurulan ve Ev ürünleri - Çelik ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kovalar, konik damperler, kristal buzluklar, metal kovalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mariupol, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. KRAUFF GMBH

  Almanya

  KRAUFF GMBH, yılında kurulan ve Ev ürünleri - Çelik ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ADA STEEL

  Türkiye

  ADA STEEL, yılında kurulan ve Ev ürünleri - Çelik ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mutfak aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Merkez Kahramanmaraş, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. STERNSTEIGER STAHLWAREN GMBH

  Almanya

  STERNSTEIGER STAHLWAREN GMBH, yılında kurulan ve Özel çelikler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev ürünleri - Çelik ürünler/maddeler, Ev ürünleri - Çelik ürünler/maddeler, paslanmaz çelik mutfak bıçağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BERGFELD + SCHWAN ARTIKEL GMBH ARTIKEL - DESIGN ®

  Almanya

  BERGFELD + SCHWAN ARTIKEL GMBH ARTIKEL - DESIGN ®, yılında kurulan ve Ev ürünleri - Çelik ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Remscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. OPERA PRIMA S.A.S

  İtalya

  OPERA PRIMA S.A.S, yılında kurulan ve Ev ürünleri - Çelik ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. ev ürünleri, şekerlikler, mutfak aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Triggiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. THE COOKWARE COMPANY

  Belçika

  THE COOKWARE COMPANY, yılında kurulan ve Ev ürünleri - Çelik ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yapışmaz tavalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Drongen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. GERS EQUIPEMENT

  Fransa

  GERS EQUIPEMENT, yılında kurulan ve Ev ürünleri - Çelik ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sofra ürünleri, mutfak eşyası, Masa süsleri, Sofra ürünleri, Mutfak Gereçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mirande Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. NUOVO CENTRO CASALINGHI SRL

  İtalya

  NUOVO CENTRO CASALINGHI SRL, yılında kurulan ve Ev ürünleri - Çelik ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. ev eşyaları, plaj şemsiyeleri, oyuncaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Francavilla Fontana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. AVEDKO

  Hollanda

  AVEDKO, yılında kurulan ve Metal ev eşyaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev ürünleri - Çelik ürünler/maddeler, Ev ürünleri - Çelik ürünler/maddeler, metal dolaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dordrecht, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 10. MC CORREDI D'AUTORE S.A.S.

  İtalya

  MC CORREDI D'AUTORE S.A.S., yılında kurulan ve Ev ürünleri - Çelik ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çamaşır takımı, tencereler, porselen, kristal malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Crotone, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Ev ürünleri - çelik ürünler maddeler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

4.236 Şirketler