• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • ev ürünleri - alüminyum maddeler

Sonuçlar

Ev ürünleri - alüminyum maddeler - Ithalat/Ihracat

 1. IZEM ISI VE INSAAT MALZEMELERI DIS TICARET LTD.STI.

  Türkiye

  İzem Ltd specialises in supplying a varied range of high quality bathroom , home products into the retail, wholesale and construction industry all across the US & Europen & UK ., we have an innovative approach to developing our products that are competitive in the industry, as well as consistently ensuring we are up to date with the latest moving trends.We aim to provide an experience better than anyone else in the market through ethical business practice and outstanding service levels built on trust, integrity and good values. As we move towards our goal of being the best supplier in the industry, we continually research and evaluate the market to provide our customers with the best experience when dealing with us. We promote innovation and strive to invent and deliver products that help our clients eliminate time to market.When it comes to quality, we begin at the initial process to establish all the correct measures are taken and only the best materials are sourced. Our products are of the highest quality, with quality control applied to the manufacturing stages and thoroughly tested. We have an extensive team of trained inspectors as quality is at the forefront of our enterprise. As an entrepreneurial company, we encourage new ideas and ways of mastering our development and growth. We have built interdependence by making use of our clients and supplier’s skills and capacities to ensure we constantly deliver contemporary and original products that our clients expect.

 2. BUYUKOGLU INSAAT MALZ. VE DIS TICARET

  Türkiye

  Kocaeli Dilovası'da kapı ve pencere kolu ve 3d menteşe üretimi yapmaktayız. Ayrıca her türlü kapı ve pencere aksesuarları tedariği de tarafımızdan sağlanmaktadır. İç pazarda ve ihracatını gerçekleştirdiğimiz 30'dan fazla ülkede kapı ve pencere kolları konusunda büyük bir marka haline geldik. İhtiyaçlarınıza göre ürettiğimiz kapı ve pencere kollarını güvenle sizlere ulaştırıyoruz. Wboss markasıyla çıktığımız bu yolda bütün müşterilerimize bütün ihtiyaçları doğrultusunda güvenilir hizmeti yüksek kalite ile sunuyoruz. Ürettiğimiz 3 farklı kapı ve pencere kolu modeliyle zevkinize ve stilinize göre seçenekler sunuyoruz. En büyük referansımız güveniniz ve kalitemiz.

 3. FURKANLAR ALUMINYUM IMPORT&EXPORT

  Türkiye

  Furkanlar Alüminyum, alüminyum polisaj, aksesuar imalatı, alüminyum küpeşte ve korkuluk imalat ve uygulamaları, balkon korkuluk uygulamaları, merdiven korkuluk ve küpeşteleri, alüminyum ankrajlar, kapı birleştirme ekipmanları, topuz, mızrak, tutucular, sabit mafsallar, dönüş, flanş , duvar bağlantıları, bilezik imalatı konularında Sultanbeyli'de yeralan atölyelerinde imal etmektedir. Konusunda uzman personeli, kaliteli ürün kaliteli üretim anlayışı ile teknolojiyi yakından takip eden üretim alt yapısı, geniş ürün yelpazesi ile koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktayız. Uygulama projelerinde, müşteri beklentileri tam karşılayan, estetik, ergonomik ve ekonomik çözümler sunmak, hızlı iş teslimi, kaliteli işçilik ve kaliteli malzeme seçimi, geniş ürün seçenekleri ile balkon ve merdiven korkukuluk ve küpeşte işlerinizi itina ile yapıyoruz. Alüminyum Polisaj işlerinizi zamanında, kaliteli ve ekonomik olarak yapıyoruz.

 4. ESLON MUTFAK EŞYALARI

  Türkiye

  Eslon mutfak eşyalari 2006 yilinda köklü sanayi̇ci̇li̇k geçmi̇şi̇ olan kuruculari tarafindan faali̇yete geçi̇ri̇ldi̇. Kurucular bu tari̇hten önce 30 yil boyunca mutfak eşyalari i̇malatinin hammaddesi̇ olan alümi̇nyum di̇sk levha üreterek sektöre hi̇zmet etti̇. Fi̇rmamiz kahramanmaraş organi̇ze sanayi̇ bölgesi̇n de bulunan 30.000 M2 alan üzeri̇ne kurulu 15.000 M2 kapali alanda son teknoloji̇ üreti̇m hatlari i̇le faali̇yeti̇ne devam etmektedi̇r. Üreti̇mi̇n her adiminda kali̇teyi̇ çalişanlarinin bi̇li̇nci̇ne yerleşti̇rerek iso-9001 kali̇te si̇stemi̇ adi altinda değer yaratmaktadir. Ürünleri̇mi̇z alümi̇nyum üzeri̇ne yanmaz - yapişmaz; p.T.F.E. , Serami̇k, grani̇t ve ti̇tanyum kaplanmiş tava , tencere , firin tepsi̇ , kek kaliplari , kizartma (ci̇ps) tenceresi̇ , sos tencere ve kaserol' dan oluşmaktadir. Vi̇zyonumuz, en üst kali̇tede sağlikli ürünleri̇ müşteri̇leri̇mi̇ze rekabetçi̇ fi̇yatlarda sunmak, çalişanlarimizin mutluluğunu maksi̇mi̇ze etmek ve doğaya zarar vermeden faali̇yeti̇mi̇zi̇ gerçekleşti̇rmekti̇r.

 5. ELMATEKS BRANDA TEKSTIL SAN.TIC.LTD.ŞTI

  Türkiye

  Tente sektörünün önde gelen isimlerinde biri olan Elmateks Branda Tekstil San. Tic. Ltd. Şti. 1986 yılından beri kazandığı birikim ve tecrübe ile kalitede öncü olmaya devam ediyor. Elmateks İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde kendisine ait 5.000 metrekarelik kapalı alanda imalat yapmakta ve bu imalatını hem yurt içi hem de yurtdışında birçok ülkeye pazarlamaktadır. Firmamız profesyonel yönetim kadrosu, tecrübeli pazarlama ekibi, ar-ge ve mimari tasarım departmanı ile kalite ve konforu en üst seviyede sunmaktadır. Elmateks Branda Tekstil San. Tic. Ltd. Şti. kalite, sağlamlık, güvenirlilik, yenilik ve estetiğin buluştuğu noktadır. Müşterilerimizin gözünde saygın bir yer elde etmemizde ki en büyük sebep kesintisiz müşteri memnuniyeti, odaklı çalışmak ve gölgeden fazlası parolası ile yola çıkarak kendimizi sürekli geliştirmemizdir. Biz Elmateks olarak siz müşterilerimize kaliteyi, konforu ve estetiği sunmaktan gurur duymaktayız

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KIRTEKS METAL TEKSTIL SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Hayata karşı tavrımız, tarzımız, emeğimiz ve katkılarımızla dünyaya sesleniriz bir yandan da...Sonra bütün bu sesleri bir potada eritir, size “Kırteks Metal” olarak yansıtırız. Dünya bizim için çelik çaydanlık…Dünya bizim için çelik tencere…Dünya bizim için granitin ta kendisi…Ve dünya bizim için son harikamız Ametist, yani döküm tencerenin zirvesi… İşte tam bu zirvede yer alan, beş farklı üretim hattının çalıştığı tam entegre işletmemizde, Endüstri 4.0 ve Code of Ethics prensiplerini işletmemizin kalbine koyuyoruz MARKALARIN BİR BİLDİĞİ VAR! Çünkü, biz sadece Dünya'ya üretim yapmakla kalmıyor, Dünya markalarının da ana tedarikçisi, hatta üretim markası olmanın gururunu yaşıyoruz DÜNYAYI BİR TEK ÜRETİM DEĞİŞTİRİR! Alın terine bulanmış telaşlı bir günü kapadığımızda susar ve dinlemeye başlarız. Sonra yorgunluğumuzun yerine tatlı bir huzur gelir, üretmenin gururunu taşırız. Dünyanın kaç yerine, kaç aileye, kaç kalbe girmişiz, kaç mutlu sofra kurmuş, etrafında kaç insanı buluşturmuşuz; yüzlerine bakar, emeğimizin karşılığını görmeye çalışırız.

 2. ELMAS GROUP DANISMANLIK MUSAVIRLIK SIRKETI

  Türkiye

  Firmamız 15 yıllık bilgi birikimini alüminyum korkuluk aksesuarları üretim, satış ve teknik hizmetler alanında yetkin olarak kullanan bir firmadır. Kurulduğu ilk andan itibaren üretim ruhuna uygun, tercih edilebilir bedelde, kaliteli ve hızlı servis prensibini hayata geçirmiştir. Railtech Aluminium müşterilerinin beklentisi olan yüksek kalite, zamanında teslim ve uygun fiyat için yeterli donanıma sahip ekip ve makine donanımını bünyesinde bulundurmaktadır. Yurt içinde ve yurt dışında alüminyum korkuluk aksesuarları alanında kaliteden ödün vermeden faaliyetlerini sürdürmektedir. Temel İlkemiz Müşteri memnuniyeti olacak şekilde güvenilir, rekabetçi ve dinamik bir şirket olmak. Vizyonumuz Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmak, Değişime ve gelişime açık olmak, Sürekli gelişmek için fon ve kaynak yaratma çabasında olmak. Misyonumuz Kaliteden taviz vermeden, müşterilerimizle ve tedarikçilerimizle güvene dayalı uzun süreli ve kalıcı ilişkiler geliştirmektir.

 3. FORZA MAKINA SANAYI V E TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Türkiye

  ANKARA TURKİYE'DE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZ 15 YILLIK TECRÜBEYLE, MAKİNA İMALATI, METAL DEKORASYON, ile beraber firmamız bünyesi altında metal sektöründe faaliyet göstermekteyiz. İstediğiniz ve hayalinizde, fabrika makineleri ve metal dekorasyon, makina yedek parçaları için bir mesaj kadar uzağınızdayız.

 4. MIKAPEN

  Türkiye

  MIKAPEN is a privately held company headquartered in Ankara. We manufacture a wide range of aluminum and PVC doors and windows and shutters, custom-made to our customers' specifications. Our products are designed and manufactured using the latest technology and highest quality materials, ensuring they are durable, energy-efficient, and visually appealing.

 5. UNIMAT FABRYKA WYCIERACZEK

  Polanya

  Unimat, Poznań merkezlidir. En yüksek kalitede iç ve dış sistem paspasları tedarik ediyoruz. Geniş bir yelpazede alüminyum ve kauçuk drenaj paspasları, kendinden temizlemeli sistemler ve kaymaz paspaslara sahibiz. Doğal hindistancevizi elyafından üretilmiş iç mekan paspaslara, özel üretim kurumsal paspaslara ve drenajlı paspas sistemlerine sahibiz. Ürün gamımız paspas montaj aksesuarlarıyla birlikte kompledir. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 1. GÖKAY MADENI EŞYA SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

 2. ENKAY MUTFAK EŞYALARI SAN. TİC. LTD. ŞTİ

  Türkiye

 1. GRANIT DAYANIKLI TUKETIM MALLARI URETIM VE PAZARLAMA SANAYI TICARET LTD STI

  Türkiye

  Türkiye'nin en büyük ve köklü ütü masası, çamaşır kurutmalık, ütü masası kılıfı ve merdiven üreticisi olan firmamız, 200 farklı kalemdeki ürün yelpazesiyle, dünyanın 60 ülkesine ihracat yapmaktadır.

 2. ZECCHI BOTTEGA D'ARTE CASA

  İtalya

  ZECCHI BOTTEGA D'ARTE CASA, yılında kurulan ve Hediyelik eşyalar ve ilana yönelik ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Ev ürünleri - Alüminyum maddeler, hediyelik eşyalar, şekerlikler, Ev ürünleri - Alüminyum maddeler, mobilya ekleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cento, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ADHOC ENTWICKLUNG UND VERTRIEB GMBH

  Almanya

  ADHOC ENTWICKLUNG UND VERTRIEB GMBH, yılında kurulan ve Plastik malzeme - Ev ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal ev eşyaları, Ev ürünleri - Alüminyum maddeler, Metal ev eşyaları, Ev ürünleri - Alüminyum maddeler, elektrikli değirmenler, içki soğutucusu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mannheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SFYGA ALUMINIUM

  Yunanistan

  SFYGA ALUMINIUM, yılında kurulan ve Metal ev eşyaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev ürünleri - Alüminyum maddeler, Ev ürünleri - Alüminyum maddeler, tencereler, Özel alüminyum yapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Peristeri, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 5. JOSEF BECKER, BECKLAND-ERZEUGNISSE GMBH & CO.KG, ONLINE -SHOP

  Almanya

  JOSEF BECKER, BECKLAND-ERZEUGNISSE GMBH & CO.KG, ONLINE -SHOP, yılında kurulan ve Ev ürünleri - Alüminyum maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. paspaslar, Hindistan cevizi tel paspaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lünen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. NAVA IDEAS

  Yunanistan

  NAVA IDEAS, yılında kurulan ve Ev ürünleri - Alüminyum maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Ionia, Thessaloniki, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 7. ALUMINIOS GARCÍA LEMA

  İspanya

  ALUMINIOS GARCÍA LEMA, yılında kurulan ve Ev ürünleri - Alüminyum maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dokunmatik ekranlı pc, alüminyumdan mutfak aksesuarları, alüminyum çerçeve aksesuarı, alüminyum çatkı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alcorcón, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. BAF PFANNEN

  Almanya

  BAF PFANNEN, yılında kurulan ve Ev ürünleri - Alüminyum maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mutfak ocakları, ev pişirme cihazları, yapışmaz kaplamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kaltennordheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SINANLI AMBALAJ SANAYI VE DIS TIC. LTD. STI

  Türkiye

  SINANLI AMBALAJ SANAYI VE DIS TIC. LTD. STI, yılında kurulan ve Ambalaj için sac alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum ve alaşımlar, Alüminyum kap ve tepsiler, Alüminyum alaşımları, Ev ürünleri - Alüminyum maddeler, Alüminyum ve alaşımlar, Alüminyum kap ve tepsiler, Alüminyum alaşımları, Ev ürünleri - Alüminyum maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, ISTANBUL, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. ANODIZADOS IBERALC,S.L.

  İspanya

  ANODIZADOS IBERALC,S.L., yılında kurulan ve Ev ürünleri - Alüminyum maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. banyo aksesuarları, anodize alüminyum, endüstriyel ekipman ve tesisatlar için aksesuarlar, parçalar ve malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arrubal, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. ALLINOX

  Belçika

  ALLINOX, yılında kurulan ve Ev ürünleri - Alüminyum maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çömlekler, tencereler, mutfak bıçakları, wok ( masa mangalı) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oostrozebeke, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. VALIRA

  İspanya

  VALIRA, yılında kurulan ve Ev ürünleri - Alüminyum maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pişirme malzemesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reus, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. BISON INDUSTRIAL LIMITED

  Çin

  BISON INDUSTRIAL LIMITED, yılında kurulan ve Ev ürünleri - Alüminyum maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pres döküm kalıp imalatı, alüminyum ve demir işleme, CNC freze, süt kavanozu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dongguan, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. GOLDENWORLD ALUMINIUM COMPANY

  Çin

  GOLDENWORLD ALUMINIUM COMPANY, yılında kurulan ve Ev ürünleri - Alüminyum maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. nitel anketler, anodize alüminyum, alüminyum alaşım metalizasyon, alüminyum alaşımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Foshan, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. PLUS PACK

  Fransa

  PLUS PACK, yılında kurulan ve Paketleme ve ambalaj firmaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda ambalajları, Plastik ambalaj, Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri, Ev ürünleri - Alüminyum maddeler, Gıda ambalajları, Plastik ambalaj, Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri, Ev ürünleri - Alüminyum maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Germain-En-Laye, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. FINEXKIT VENTANAS DE ALUMINIO

  İspanya

  FINEXKIT VENTANAS DE ALUMINIO, yılında kurulan ve Ev ürünleri - Alüminyum maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Albalat Dels Sorells, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. VIVA PLAST GMBH

  Almanya

  VIVA PLAST GMBH, yılında kurulan ve Ev ürünleri - Alüminyum maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Gıda ambalajları, besin kutuları, Gıda ambalajları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bönen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. CALDER SNC

  İtalya

  CALDER SNC, yılında kurulan ve Ev ürünleri - Çelik ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev ürünleri - Alüminyum maddeler, Ahşap ev eşyaları, Ev ürünleri - Alüminyum maddeler, Ahşap ev eşyaları, pastane gereçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Omegna, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Ev ürünleri - alüminyum maddeler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

4.273 Şirketler