• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • ev ürünleri - bakır maddeler

Sonuçlar

Ev ürünleri - bakır maddeler - Ithalat/Ihracat

 1. CU ARTIGIANA SRL PENTOLE IN RAME DI MERONE PASQUALE

  İtalya

  Cu Artigiana, geleneklere göre, eski zanaatsal üretim süreçlerine uyumlu şekilde bakır ve pirinç geniş bir eşya serisi üreten bakırcı ustaları ile çalışır. Ürün serimiz, tencereler, kazanlar, sebze kapları, kızartma tavaları, balık pişirme sahanları, yemekleri sıcak tutan kaplar, çeşitli şekillerde bakır tabak ve sahan, pasta kalıpları, masa ortalıkları, ızgara aksesuarları, şemsiyelikler, mecmua ve dergi mobilyaları, pişirme kapları, banyo küvetleri, çeşitli dekorasyon eşyası gibi bakır malzemeden üretilmiş ev ve mutfak eşyalarından oluşmaktadır.

 2. LOKMACIM GIDA INS. SAN. VE TIC. LTD. STI

  Türkiye

  Bakır insanlığa 5.000 yılı aşkın bir süredir hizmet ediyor ancak hiç bir zaman şu anki kadar güzel görünmemişti. Sizler için geleneksel bakır işçiliğini en modern tekniklerle bir araya getirdik. Türkiye'de ve Dünyada bir çok otel, bar ve restoran CopperBucker bakır ürünlerini büyük bir memnuniyetle kullanmaktadır. Her türlü farklı ihtiyaca cevap verebilecek kapasitedeki üretim merkezimiz özellikle bakır kupa, bardak, kadeh ve mutfak eşyaları üretim ve satım konusunda uzmandır. Farklı ihtiyaçlar için tamamen kişiselleştirilebilir tasarımlar yapıyor ve kişiye özel çözümler sunuyoruz

 3. NULLUM ISTANBUL

  Türkiye

  Nullum, 'Bakır'ın sıra dışı kimliğini bir tasarımcının bakış açısından ortaya koyma tutkusudur. Özgün, sade, modern, minimalist ve farklı obje koleksiyonları Türk Bakır sanatı ile harmanlanarak yaşam alanlarımızda yerini buluyor. Değerli Bakır ustalarının ürettiği Nullum koleksiyonlarında Bakır'ı kültürlere yön veren ve modern yaşam tarzını mümkün kılan tasarımların anahtarı olarak görüyoruz. Nullum, bakırı görsel gücünü sade ve göze çarpmayan estetik unsurlarla birleştirerek hayatımıza yerleştirirken, kendi tasarım anlayışıyla fonksiyonelliği ön plana çıkarıyor.

 4. TURNA BAKIR ENDUSTRIYEL MUTFAK EŞYALARI

  Türkiye

  TURNA BAKIR ENDUSTRIYEL MUTFAK EŞYALARI, yılında kurulan ve Pişiriciler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ev ürünleri - Bakır maddeler, Cam, Ev ürünleri - Bakır maddeler, Cam sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kahramanmaraş, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. EDIMATE S.A.R.L.

  Fransa

  EDIMATE S.A.R.L., yılında kurulan ve Bakır ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev ürünleri - Bakır maddeler, dekorasyonlar ve aydınlatma araçları, dış dekorasyon işleri, Şampanya kovası, Ev ürünleri - Bakır maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vaudes, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FALK CULINAIR

  Belçika

  FALK CULINAIR, yılında kurulan ve Metal ev eşyaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev ürünleri - Bakır maddeler, Ev ürünleri - Bakır maddeler, tencereler, çömlekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wespelaar, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. NULLUM ISTANBUL

  Türkiye

  NULLUM ISTANBUL, yılında kurulan ve Ev ürünleri - Bakır maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bakır, bakır aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. PERLWITZ GMBH

  Almanya

  PERLWITZ GMBH, yılında kurulan ve Metal ev eşyaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev ürünleri - Bakır maddeler, Ev ürünleri - Bakır maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fichtenhöhe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. PILOT HOUSEWARES (U.K.) LIMITED

  Birleşik Krallık

  PILOT HOUSEWARES (U.K.) LIMITED, yılında kurulan ve Metal ev eşyaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev ürünleri - Bakır maddeler, Ev ürünleri - Bakır maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nottingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. ABM KUPRAL KFT

  Macaristan

  ABM KUPRAL KFT, yılında kurulan ve Ev ürünleri - Bakır maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bakır ince borular ve tüpler, Bakır ince borular ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 1. GÜNER EKSPORT SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  GÜNER EKSPORT SAN. TIC. LTD. STI., yılında kurulan ve Metal ev eşyaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev ürünleri - Bakır maddeler, Ev ürünleri - Bakır maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. HANDELSVERTRETUNGEN PETER KRAFFT GMBH

  Almanya

  HANDELSVERTRETUNGEN PETER KRAFFT GMBH, yılında kurulan ve Ev ürünleri - Bakır maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Steinenbronn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. MOSTON METALURJI DOKUM MAKINE SANAYI LTD STI

  Türkiye

  MOSTON METALURJI DOKUM MAKINE SANAYI LTD STI, yılında kurulan ve Metal ev eşyaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev ürünleri - Bakır maddeler, Ev ürünleri - Bakır maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kocaeli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. GRANDI MAGAZZINI EMILIANI S.R.L. OPPURE:* G.M.E. S.R.L.

  İtalya

 3. BAKER BROTHERS LIMITED

  Birleşik Krallık

 4. POLO KIMYA

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Polo Kimya, spesifikasyonlarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış birinci sınıf temizlik çözümleri için önde gelen adresinizdir. Hem toz hem de sıvı temizlik ürünlerinde uzmanlaşarak, kapsamlı bir temizlik ürünleri yelpazesi sunuyoruz. Ev ve endüstriyel temizlik ürünlerinin lider üreticisi ve özel markalı üreticisi olarak Polo Kimya, Doğu & Batı Avrupa'da ve dünya çapında müşterilerine ayrıcalıklı bir şekilde hizmet vermektedir. Mükemmelliğe olan bağlılığımız ürün formülasyonunun ötesine geçmektedir; maksimum müşteri memnuniyetini sağlamak için hem raf sunumuna hem de içeriğin etkinliğine öncelik veriyoruz. Temel temizlik ürünlerimize ek olarak, hem konut hem de endüstriyel ortamlarda hijyenik ve haşerelerden arındırılmış bir ortam sağlamak için gider açıcılar, banyo kireç çözücü temizleyiciler, granül & jel gider temizleyiciler ve kireç çözücü maddeler dahil olmak üzere çeşitli endüstriyel böcek ilaçları da sunuyoruz. Geniş ürün yelpazemiz çeşitli kategorileri kapsamaktadır: •Çamaşır Yıkama Ürünleri •Bulaşık Yıkama Ürünleri •Genel Temizlik Ürünleri •Sıvı El Sabunu Ürünleri •Saç Bakım Ürünleri •Gider Yağ Çözücü Ürünler. Kalite, güvenilirlik ve müşteri memnuniyetinin önemini biliyoruz. İster ev için gerekli ürünler ister endüstriyel sınıf çözümler arıyor olun, mükemmelliğe olan bağlılığımız sarsılmaz. Kapsamlı ürün yelpazemizi keşfetmek ve temizlik ihtiyaçlarınızı etkili ve verimli bir şekilde nasıl karşılayabileceğimizi keşfetmek için bugün Polo Kimya ile iletişime geçebilirsiniz. Temizlik ve hijyen konusunda güvenilir ortağınız olabiliriz.

 5. STARKAP PLASTIK VE KIMYA SAN.TIC.A.S.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  2004 yılında kurulan şirketimizle deterjan, temizlik, endüstriyel, kozmetik, gıda ve medikal sektörlerinde değerli markaların çözümü olarak plastik ambalaj üretiminde uzmanız. Starkap, plastik ambalaj sektöründe 55 yılı aşkın tecrübesiyle Türkiye'nin ilk Islak Mendil kılıfı üreticisidir. Plastik bileşenlerde geniş bir ürün portföyüne sahibiz. Web sitemizi ziyaret ederek ürettiğimiz Flip Top kapaklar, Refill Yedek kapakları, Yumuşatıcı kapakları, Dezenfektan şişe kapakları, Losyon pompaları, Tetikli spreyler, Islak mendil kapakları, Kolonya kapakları ve daha fazlasını keşfedebilirsiniz. Yeni tasarımlarla ürün yelpazemizi sürekli geliştiriyor ve özel projelerimizle müşterilerimizle yan yana çalışıyoruz. Starkap ambalajınızı tamamlar ve markanıza değer katar. Güven ve kalite, kuruluşumuzun iki temel ilkesidir, bu nedenle Starkap güvenilir markaların tercihidir. Saygın bir plastik ambalaj üreticisi olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmek önceliğimizdir. Starkap olarak ürünlerimiz için gerekli olan ISO 22000, ISO 9001, ISO 45001 gibi kalite belgelerine sahibiz. Bu nedenle, kaliteli ürün ve hizmetler sunarak her zaman en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmaya çalışıyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 6. SFM HOSPITAL PRODUCTS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Tıbbî ürünlerin internet mağazası vasıtasıyla toptan ticareti: Eldivenler, şırıngalar, kanüller, kateterler, kanatlı kanüller, medikal flasterler, kinesiyoloji bantları, infüzyon ve transfüzyon aletleri, röntgen aksesuarları

 7. EKINOKS IC VE DIS TICARET LTD STI

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Ekinoks, dünya çapında markalı ürünler bulan ve tedarik eden bir toptan satış şirketidir. Özel ithalat ihracat ekibimiz müşterilerimizin, perakendecilerimizin ve üreticilerimizin markalarını/işlerini yerel olarak ve kıtalar arasında genişletmelerine yardımcı olur. İhracatta on yılı aşkın deneyimimizle, müşterilerimizin ürün yelpazelerini tanıtmalarına ve genişletmelerine, dünya çapında satış hedeflerine ulaşmalarına ve büyümelerine yardımcı oluyoruz. Hizmetlerimiz: •Ev temizlik araçları, •Hijyenik Kağıt, •Güzellik & Kişisel Bakım, •Yiyecek & İçecek, •Ev Kimyasalları ve çok daha fazlasını sunuyoruz, web sitemizden keşfedebilirsiniz! Ürünlerinizi en iyi pazarlara ulaştırmak için kıtalar arasında faaliyet gösteriyoruz... Ekinoks olarak her zaman kolay ve erişilebilir müşteri hizmetleri sunuyoruz. Misyonumuz müşterilerimize en iyi ve en yenilikçi çözümleri sunmaktır. Bu nedenle müşterilerimizin ihtiyaçlarına öncelik vermek için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 8. JEDI KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  JEDI Kunststofftechnik GmbH tüm dünyada yumuşak PVC rulolar, plakalar ve hat ürünleri konusunda ve farklı perde genişliklerinde şerit perdeler alanlarında önde gelen üreticiler arasındadır. JEDI Kunststofftechnik GmbH'nın başarısının sırrı şirket felsefesidir – müşteri çıkarlarına odaklı şirket stratejisini sürekli korumak. Bu şirket stratejisi hem tasarım, hem üretim hem de servisi içerir. Müşterilerimizin her biri kendi ihtiyaçlarının eksiksiz olarak karşılanmasını ister ve bunu gerçekleştirmek, iş proseslerimizin temel kuralıdır. Ancak bu şekilde kapsamlı bir müşteri memnuniyeti sağlayabiliriz ve müşteri memnuniyeti bizim için her siparişte en önemli hedeftir.

 1. AGOFORM GMBH AUGUST OTTENSMEYER

  Almanya

  Verified by europages badge

  AGOFORM, plastik alanında üstün yetkinlik, 90 yılık deneyim ve sürekli gelişim sayesinde uluslararası pazardaki mobilya endüstrisinde güçlü bir ortak haline geldi. AGOFORM, müşterilere çeşitli ve bireysel kullanım amaçları için optimum çözümü sağlama hedefiyle yaşam alanını daha konforlu hale getiren mükemmel ürünler geliştirmektedir. Bunlara çok çeşitli uygulamalar için sayısız sistemden kaydırmaz matlara kadar farklı ürünler dahildir. AGOFORM trafik mühendisliği alanlarında karavanlar, yapı ve tarım makineleri gibi iş araçlarına yönelik çözümler sunmaktadır. Geniş ürün ve deneyim yelpazemiz bahçe ve peyzaj, ürün taşıyıcıları (KLT), elektrik ve tıbbi teknoloji, lojistik, reklam ve dekorasyon alanlarıyla tamamlanmaktadır. Daima en yüksek kalite standartlarında, her zaman sürdürülebilirlik göz önünde bulundurularak ve sürekli geleceğe bakışla.

 2. YADA GIDA VE DIS TICARET

  Türkiye

  Verified by europages badge

  İstanbul merkezli lider bir ihracat şirketi olan YADA Gıda ve Dış Ticaret A.Ş.'ye hoş geldiniz. YADA Gıda ve Dış Ticaret A.Ş. yenilikçi ruhu ve profesyonel yaklaşımıyla tanınmaktatır ve küresel pazarda erişimini genişletmeye ve önemli bir büyüme elde etmeye kendini adamıştır. Şirketimiz, Orta Asya, Balkan ve Afrika pazarlarında uzmanlaşmış ve güvenilir markalarımızla market raflarında sürekli olarak en üst satış pozisyonlarını elde etmiştir. Sürekli gelişen müşteri taleplerini karşılamak için çeşitliliği ve miktarı sürekli artırarak çok çeşitli yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz. YADA Trade, üretimden teslimata kadar tüm süreçlerde olağanüstü kaliteyi korumaya güçlü bir şekilde odaklanarak 10'dan fazla ülkeye gururla ihracat yapmaktadır. Geniş ürün yelpazemiz, müşterilerimizin özel ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış gıda, temizlik malzemeleri ve kozmetik gibi temel ürünleri içerir. YADA olarak güvenin, kalite ve müşteri memnuniyetine olan sarsılmaz bağlılığımızla inşa edildiğine inanıyoruz. YADA Gıda ve Dış Ticaret A.Ş. tarafından sunulan geniş ürün yelpazesini keşfedin ve bizi diğerlerinden ayıran mükemmelliği deneyimleyin. İster güvenilir gıda ürünleri, ister etkili temizlik malzemeleri veya birinci sınıf kozmetik ürünleri arıyor olun, ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız. İhracat çözümlerimiz ve işinizin büyümesini nasıl destekleyebileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bize ulaşabilirsiniz.

 3. AYTEK PLASTIC MOLD AND MACHINE FOREIGN TRADE LTD

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1975 yılında kurulan Aytek Plastik, plastik kapaklar, kapak kalıpları, şişe kalıpları ve ambalaj çözümleri konusunda uzmanlaşmış lider konumda, Türkiye merkezli bir üreticidir. Yüksek kalibreli Avrupa modelleri de dahil olmak üzere son teknoloji enjeksiyon kalıplama makineleriyle, kozmetik, şampuan, deterjan, ev temizliği ve gıda gibi çeşitli sektörlere hizmet vererek kalıp üretimi ve kapak üretimini sorunsuz bir şekilde entegre ediyoruz. Köklü şirketlerin güvendiği kapsamlı çözümlerimiz, kaliteli üretim, müşteri memnuniyeti ve yeniliğe öncelik vererek dünya çapında olağanüstü hizmet sağlamaktadır. Yenilikçi çözümlerin sürekli geliştirilmesini sağlayarak zamanında teslimatı, rekabetçi fiyatları ve mükemmel müşteri hizmetlerini ön plana çıkartıyoruz. Sıkı ISO 9001: 2015 standartlarına bağlı kalarak, kalite ve güvenilirliğe öncelik veriyor, güvenilir, dayanıklı ve kaliteli ürünlerle uzun vadeli ilişkileri teşvik ediyoruz. Aytek Plastik'in plastik ambalaj ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayabileceği hakkında daha fazla bilgi için bugün bize ulaşabilirsiniz!

 4. PROQUIMOL

  İspanya

  Verified by europages badge

  STERK HOME, yirmi yılı aşkın deneyime sahip, ev ürünleri üretiminde uzmanlaşmış bir Belçika şirketidir. Yalnızca B2B sektörüne odaklanıyoruz ve işletmeler için geniş bir temel ürün yelpazesi sunmaktan gurur duyuyoruz. Ürünlerimiz STERK HOME markamız veya ÖZEL ETİKETİMİZ altında sizlere sunulmaktadır. Mikrofiber bezler, yapışkan bantlar, ev ürünleri ve bakım ürünleri satışını yapmaktayız.

 5. ARLOG COSMETICS & FOOD WHOLESALE

  Türkiye

  Verified by europages badge
 6. GÜNER EKSPORT

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Guner Export, 1969 yılından bu yana yüksek kaliteli, sanatsal ve işlevsel ev ve bahçe aksesuarları üretmektedir. 120 yetenekli zanaatkârımız bakır, pirinç ve metal konusunda uzmanlaşarak geleneksel işçiliği modern yeniliklerle harmanlıyor. Özel çözümler sunuyor ve küresel çapta işbirliği yapıyoruz. Ürünlerimiz arasında küvetler, lavabolar, saksılar, ateş çukurları, kapılar, kapı kolları, mobilyalar ve bahçe aksesuarları bulunmaktadır. Polonya, ABD, İngiltere ve Fransa'ya hizmet veriyoruz. Bugün bize ulaşabilirsiniz!

 7. JADAM

  Portekiz

  Verified by europages badge
 8. MONDO SPECHIM

  Belçika

  Verified by europages badge

  MONDO SPECHIM, yılında kurulan ve Ekolojik ev bakım ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Cam ve aynalar - temizlik ürünleri, Parçalanabilir biyolojik bakım ürünü, Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, suyun işlenmesi, Koku arıtma, Profesyonel yağ çıkarıcılar ve deterjanlar, Atık işleme , banyo salonları için hijyenik deterjanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gembloux, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. MOURGREEN

  Fransa

  Verified by europages badge

  MOURGREEN, yılında kurulan ve Evde kullanılan deterjanlar/temizlik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tuvalet hijyeni ürünleri/maddeleri, Ev temizlik ürünleri/maddeleri, Cam ve aynalar - temizlik ürünleri, çamaşır suları, Tuvalet hijyeni ürünleri/maddeleri, elde yıkama için çamaşır suyu, zeminler için dezenfektanlar, ev ürünleri, Ev temizlik ürünleri/maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soucy, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. CLEAN 26

  Fransa

  Verified by europages badge

  CLEAN 26, yılında kurulan ve Ev temizlik ürünleri/maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ekolojik ev bakım ürünleri, Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, deterjanlar, çamaşır suları, Profesyonel sabun ve çamaşır suları, çamaşır makinesi için çamaşır suyu, bulaşık makinesi deterjanları, Evde kullanılan sabun ve deterjanlar, Cam ve aynalar - bakım ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montelimar, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Ev ürünleri - bakır maddeler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

4.154 Şirketler