• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • ev ürünleri - emaye maddeler

Sonuçlar

Ev ürünleri - emaye maddeler - Ithalat/Ihracat

 1. SEELANDT & UTECHT KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH & CO.KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  SEELANDT & UTECHT KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Ev ürünleri - Emaye maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Schwerin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CENTI WARENHANDELS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CENTI WARENHANDELS GMBH, yılında kurulan ve Ev ürünleri - Emaye maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Runkel-Dehrn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BAUTHERM

  Türkiye

  Boiler üretimi ve mekanik tesisat alanında 30 yıllık tecrübesi ile 1993 yılında Anadolu Isı İnş. San. Tic. Ltd. Şti. olarak kurulan firmamız 2014 yılında üretim alanında yoğunlaşarak BAUTHERM ISITMA A.S. firması olarak sektörün önde gelen mekanik ve mühendislik firmalarına ürün tedariki alanında faaliyet göstermektedir. Ticari ve mühendislik alanındaki bilgi ve tecrübe birikimimizle 2014 yılında "BAUTHERM" ve "BOYTECH" markaları ile Boyler emaye/paslanmaz çelik ve Alüminyum ısıtma radyatörleri üretimlerimizle faaliyetimize devam etmekteyiz. Üretimlerimizin her aşamasında son teknolojik sistemlerle donatılmış makine parkına sahip olup ürünlerimiz ileri ürün teknikleri ile üretilmektedir. Dünya standartlarında teknolojinin kullanımı BAUTHERM için vazgeçilmezdir. Uzman AR-GE ekibi ile ürünlerinde her zaman en kaliteli, en sağlam ve en dayanıklılığı hedefler. Teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip eder. Müşteri memnuniyeti anlayışıyla, teslim süresine önem göstermek ve satış sonrası kusursuz hizmet temel ilkelerimizdendir. Böylece BAUTHERM müşterilerine bir defaya mahsus ürün temin ettiği bir firma değil; tüm beklentilerini karşılayan istikrarlı ve güvenilir bir çözüm ortağı olmuştur

 4. APAYDIN CELIK EMAYE TENEKE

  Türkiye

  Apaydın Emaye Çelik Teneke Firması , emaye ürünler alanında çok geniş bir ürün yelpazesine sahip bir üreticidir.Emaye plakalar, RETRO emaye mutfak kapları, , gastronomik ürünler, emaye kaplar, emaye kahve pişirme kapları, emaye tabaklar, parti ürünleri, emaye kupa, kulplu emaye kupa, çay kutusu, köri tenceresi , emaye tencere üretimi ve karıştırma kabı gibi ürünler üretmektedir. Titiz bir işçilikle üretilen ürünlerimiz çok çeşitli tasarımlara, renklere ve özelliklere sahiptir. Ürünlerimiz yalnızca yurt içi pazarda iyi satmakla kalmayıp aynı zamanda Afrika, Avrupa, Amerika, Güneydoğu Asya ve Ortadoğu gibi ülke ve bölgelerde de satılmaktadır.Teknolojiyi yakından takip eden firmamız emaye tesisini siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuştur Ayrıca Paslanmaz Çelik ten mutfak ürünleri imalatı ve Teneke (Hediyelik Teneke kutu ürünlerinin imalatını) Firmamızın bünyesinde yapmaktayız

 5. ALTINSOY ENAMEL STOVE AND BBQ IND

  Türkiye

  Firmamız 1980 yılında Aksaray'da küçük bir atölyede başladığı kömürlü soba üretimine, bugün yine Aksaray Organize Sanayi Bölgesi'nde hem teknolojisini hem de kalitesini artırarak devam etmektedir. Sürekli en iyiyi sunma çabası içerisinde olan firmamız, kısa zamanda hızlı bir büyüme gerçekleştirmiştir. Altınsoy Soba Sanayi 2005 yılında emaye tesisini bünyesine katarak, Altınsoy Soba Pres ve Emaye San. unvanını almıştır. Firmamız 2008 yılı itibari ile Türkiye'de bir ilki gerçekleştirmenin haklı grurunu yaşamaktadır. Teknolojiyi yakından takip eden firmamız toz emaye tesisini de kurarak İç Anadolunun en yüksek kapasiteye sahip emaye tesisini siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuştur

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KARAKOY IC VE DIS TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Firmamiz emaye ve teflon tencere uretimi yapmaktadir.Gaziantep sehrinde 80 personeli ile 7000 metrekare kapali alanda uretimine devam etmektedir. Emaye de kaliteyi uretmek icin on kisilik deneyimli personele sahiptir. Uretimin tamamini yurtdisina ihrac etmektedir.Avrupa, afrika ve ortadogu da bir cok ulkeye ihracat yapmaktayiz.

 2. ENART EMAYE SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Emaye tencere üretimi ve ihracatı.

 3. GUNES KATMER MADENI ESYA SAN.TIC.LTD.STI.

  Türkiye

 4. CJSC "PLANT SANTEX"

  Beyaz Rusya

  CJSC "PLANT SANTEX", yılında kurulan ve Ev ürünleri - Emaye maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tencereler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gomel, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 5. LYSVA PLANT OF ENAMELLED COOKWARE

  Rusya

  LYSVA PLANT OF ENAMELLED COOKWARE, yılında kurulan ve Ev ürünleri - Çelik ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sofra ürünleri, Ev ürünleri - Emaye maddeler, Yemek takımları, Parlatıcı boyalar, Sofra ürünleri, Ev ürünleri - Emaye maddeler, Yemek takımları, Parlatıcı boyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lysva, Rusya 'de bulunmaktadır.

 1. MELITTA EUROPA GMBH & CO. KG

  Almanya

  MELITTA EUROPA GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kahve, çay ve bitkisel çaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri, Ev ürünleri - Emaye maddeler, Ev için elektrikli su ısıtıcısı, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri, Ev ürünleri - Emaye maddeler, 4 gruplu kahve makineleri, Ev için elektrikli su ısıtıcısı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Minden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MERX PRODUCTS HANDELS GMBH

  Avusturya

  MERX PRODUCTS HANDELS GMBH, yılında kurulan ve Ev ürünleri - Emaye maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nenzing, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. OVIVOGROUP HOUSEHOLD PRODUCTS

  Türkiye

  OVIVOGROUP HOUSEHOLD PRODUCTS, yılında kurulan ve Ev ürünleri - Çelik ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Ev ürünleri - Emaye maddeler, Dekoratif cam eşyalar, Ev ürünleri - Emaye maddeler, temizleme ürünleri, Dekoratif cam eşyalar, Mutfak Gereçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Karatay/konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. CLICKBOX® E.K.

  Almanya

  CLICKBOX® E.K., yılında kurulan ve Ev ürünleri - Emaye maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Madeni variller ve fıçılar/kaplar, Depolama tankları, Plastik malzemeden ambalajlar, Ambalaj sanayi için karton, Madeni variller ve fıçılar/kaplar, Depolama tankları, Plastik malzemeden ambalajlar, Ambalaj sanayi için karton sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nürtingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KAYMET

  Türkiye

  KAYMET, yılında kurulan ve Ev ürünleri - Emaye maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kayseri, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. EMAILLERIE BELGE SA

  Belçika

  EMAILLERIE BELGE SA, yılında kurulan ve Ev ürünleri - Emaye maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Brussels, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. STOHA DESIGN RICHARD HIEBER KG

  Almanya

  STOHA DESIGN RICHARD HIEBER KG, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıhhi su tesisatı, Ev ürünleri - Emaye maddeler, Endüstriyel Hırdavat, Madeni inşaat malzemeleri, Sıhhi su tesisatı, Ev ürünleri - Emaye maddeler, Endüstriyel Hırdavat, Madeni inşaat malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hofstetten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. DISHWARE NOVOMOSKOVSK LLC

  Ukrayna

  DISHWARE NOVOMOSKOVSK LLC, yılında kurulan ve Ev ürünleri - Emaye maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Novomoskovsk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 7. ALLUFLON S.P.A.

  İtalya

  ALLUFLON S.P.A., yılında kurulan ve Metal ev eşyaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev ürünleri - Alüminyum maddeler, Ev ürünleri - Emaye maddeler, Ev ürünleri - Alüminyum maddeler, Ev ürünleri - Emaye maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mondavio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. PENGO S.P.A.

  İtalya

  PENGO S.P.A., yılında kurulan ve Metal ev eşyaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ev ürünleri - Alüminyum maddeler, Ev ürünleri - Emaye maddeler, Ev ürünleri - Alüminyum maddeler, Ev ürünleri - Emaye maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bassano Del Grappa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. YIWU CITY LONGFEI IMPORT&EXPORT CO.,LTD

  Çin

  YIWU CITY LONGFEI IMPORT&EXPORT CO.,LTD, yılında kurulan ve Ev ürünleri - Emaye maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Yiwu City, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. TRIA KITCHENWARES

  Türkiye

  TRIA KITCHENWARES, yılında kurulan ve Ev ürünleri - Emaye maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kahramanmaras, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. BAUMGARTEN HANDLE SYSTEMS KG

  Almanya

  BAUMGARTEN HANDLE SYSTEMS KG, yılında kurulan ve Metal ev eşyaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev ürünleri - Emaye maddeler, Plastik malzeme - Ev ürünleri, Ev ürünleri - Emaye maddeler, Plastik malzeme - Ev ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neunkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. EMAILLERIE NORMANDE

  Fransa

  EMAILLERIE NORMANDE, yılında kurulan ve Metal ev eşyaları sektöründe faaliyet gösteren bir. İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar, Ev ürünleri - Emaye maddeler, İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar, Ev ürünleri - Emaye maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thury Harcourt, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. CISL VENETO SERVIZI

  İtalya

  CISL VENETO SERVIZI, yılında kurulan ve Profesyonel federasyonlar,dernekler ve birlikler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ev ürünleri - Alüminyum maddeler, Ev ürünleri - Emaye maddeler, Ev ürünleri - Alüminyum maddeler, Ev ürünleri - Emaye maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Venezia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. HATS HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

  HATS HANDELSGESELLSCHAFT MBH, yılında kurulan ve Hediyelik eşyalar ve ilana yönelik ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Metal ev eşyaları, Ev ürünleri - Emaye maddeler, Metal ev eşyaları, Ev ürünleri - Emaye maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ludwigsfelde, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. GZS GROßVERTRIEB FÜR HAUSRATBEDARF GMBH

  Almanya

  GZS GROßVERTRIEB FÜR HAUSRATBEDARF GMBH, yılında kurulan ve Elektronik ev aletleri - küçük aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ev ürünleri - Emaye maddeler, Ev ürünleri - Çelik ürünler/maddeler, Ev ürünleri - Emaye maddeler, Ev ürünleri - Çelik ürünler/maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genderkingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. A.S.MET SNC

  İtalya

  A.S.MET SNC, yılında kurulan ve Ev ürünleri - Emaye maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dış mekanlar için metal mobilyalar, ev için metal mobilyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, TORINO, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. NTONTOS INDUSTRY HEATING PRODUCTS

  Yunanistan

  NTONTOS INDUSTRY HEATING PRODUCTS, yılında kurulan ve Ev ürünleri - Emaye maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sobalar, geleneksel odun sobaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trikala, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 10. KONEX SP. Z O.O.

  Polanya

  KONEX SP. Z O.O., yılında kurulan ve Metal ev eşyaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme - Ev ürünleri, Ev ürünleri - Emaye maddeler, Plastik malzeme - Ev ürünleri, Ev ürünleri - Emaye maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lodz, Polanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Ev ürünleri - emaye maddeler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

4.170 Şirketler