• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar

Sonuçlar

Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar - Ithalat/Ihracat

 1. U-W-T STUMPFOLL GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  U-W-T STUMPFOLL GMBH, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Wels, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. ATASAN BIÇAK - MUHITTIN AYDURAN

  Türkiye

 3. CUCHILLERÍA JOKER

  İspanya

  1984 yılından beri 30'un üzerinde ülkede sportif amaçlı bıçak imalatı ve dağıtımı yapmaktayız. Şirketimiz 1984 yılındaki kuruluşundan itibaren el sanatları becerilerini en modern üretim teknolojileriyle birleştirmiştir.

 4. GIANOLA GIULIO SNC DI GIANOLA ANTONIO & C.

  İtalya

  Giulio Gianola tarafından 1962 yılında kurulan ve artizanal usullerle çalışılan atölyesinde 40 yıldan bu yana BHARBJT markası altında bıçak üretmektedir. Artizanal şekilde faaliyet gösteren bu aile şirketi peynir bıçakları ve peynirhaneye yönelik aletler üretmektedir: sert ve yumuşak peynirlere yönelik bıçaklar, ayrıca peynir ve tereyağdan örnek alma bıçakları, tereyağı bıçakları, peynir sıyırma bıçakları ve yüksek kaliteli daha birçok benzeri ürün.

 5. HORECASHOP - JACOBY

  Belçika

  HORECASHOP.net, gıda sektörü profesyonelleri ve gastronomi ile ilgilenen şahıslar için araç ve gereçlerin bulunduğu mutfak ile ilgili, sofra sanatından mutfağınızın komple donanımını sunan bir e-mağazadır. Şirketimiz oteller, restoranlar, işletmeciler, kasaplar, şarküteriler, vs için malzeme tedariğinde uzmandır. Sitemizi keşfedin ve gezin !

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. COLTELLERIE GHZ SAS DI TURBA DANILO & C.

  İtalya

  Canzo kentinde bulunan GHZ S.A.S. de Turba Danilo Bıçakçılık şirketi, bahçecilikten, elektroniğe ve evde kullanıma kadar çeşitli amaçlara yönelik bıçak ve makas üretmekte ve pazarlamaktadır. Tırmıklar, beller, kesici aletler, budama bıçakları, profesyonel amaçlı bıçaklar, profesyonel amaçlı makaslar ve daha birçok benzeri gibi bahçecilikte kullanıma yönelik aletler de üretmektedir.

 2. MARTÍNEZ ALBAINOX

  İspanya

  Bıçak üreticisi ve dağıtıcısı.

 3. CUCHILLERÍA COMERCIAL RODRÍGUEZ

  İspanya

  Profesyonel ve spor amaçlı bıçak setleri, mutfak aletleri ve otellere yönelik çeşitli eşyalar. Şemsiye satışı ve onarımı. Kurum içinde bıçak bileme atölyesi. Anahtar ve uzaktan kumanda çoğaltma.

 4. FRIEDR. DICK GMBH & CO. KG

  Almanya

  FRIEDR. DICK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İş hediyeleri, bileme masası, hediyelik eşyalar, İş hediyeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Deizisau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. VAUZY-CHASSANGUE

  Fransa

  VAUZY-CHASSANGUE, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mutfak bıçakları, paslanmaz çelik bıçak, paslanmaz çelik mutfak bıçağı, et bıçağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thiers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. FRATELLI RIZZI SNC

  İtalya

  FRATELLI RIZZI SNC, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Premana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. JOHANNES GIESSER MESSERFABRIK GMBH

  Almanya

  JOHANNES GIESSER MESSERFABRIK GMBH, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çakı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Winnenden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. VCI-VASCO COMÉRCIO INTERNACIONAL, LDA

  Portekiz

  VCI-VASCO COMÉRCIO INTERNACIONAL, LDA, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bıçaklar, çakı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Relvas, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. COLTELLERIE MASERIN SNC

  İtalya

  COLTELLERIE MASERIN SNC, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. spor bıçakları, ağaç oyma işleri, av bıçağı, mutfak aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maniago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. SARL COUTELLERIE JEAN NERON

  Fransa

  SARL COUTELLERIE JEAN NERON, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı, Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı, av bıçağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chabreloche, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. COUTELLERIE GLANDIERES

  Fransa

  COUTELLERIE GLANDIERES, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bıçaklar, Masa süsleri, bıçak bileyleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Laguiole, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. CUCHILLERIA BARCELONA

  İspanya

  CUCHILLERIA BARCELONA, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. CAPDECO

  Fransa

  CAPDECO, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Thiers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. NOGENT 3 ETOILES

  Fransa

  NOGENT 3 ETOILES, yılında kurulan ve Metal ev eşyaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserve açacakları, Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar, Konserve açacakları, Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar, ağaç oyma işleri, motorsuz kesici el aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Biesles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. C-URT GMBH

  Almanya

  C-URT GMBH, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Kesiciler, Endüstriyel bıçaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. GEMEA

  Polanya

  GEMEA, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mutfak bıçakları, paslanmaz çelik mutfak bıçakları, sanayi mutfakları için sebze kesme makinaları, dişli ekmek bıçağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Krasocin, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. OPINEL

  Fransa

  OPINEL, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, bıçaklar, paslanmaz çelik bıçak, bıçak bileyleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chambéry Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. FISCHER-BARGOIN

  Fransa

  FISCHER-BARGOIN, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma, bıçak bileyleme, Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thiers Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. SOCIETE NOUVELLE ETS THIERS ISSARD (SNEETI)

  Fransa

  SOCIETE NOUVELLE ETS THIERS ISSARD (SNEETI), yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar, Dahili ve profesyonel kullanım için makaslar, Bıçaklar, paslanmaz çelik bıçak, Endüstriyel bıçaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thiers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. CUCHILLOSYMENAJE

  İspanya

  CUCHILLOSYMENAJE, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. mutfak bıçakları, profesyonel bıçaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cartagena ( Murcia ), İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. MSJ INDUSTRIE

  Fransa

  MSJ INDUSTRIE, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, Sac levha işleri, Tekrar cilalama gerektirmeden araç kaporta tamiri, Çelik ve metaller - Makinede işleme, kaynak işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thiers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. ZWILLING J. A. HENCKELS AKTIENGESELLSCHAFT

  Almanya

  ZWILLING J. A. HENCKELS AKTIENGESELLSCHAFT, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yemek takımları, Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar, Yemek takımları, paslanmaz çelik bıçaklar, Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar, manikür makasları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ROUSSELON DUMAS SABATIER

  Fransa

  ROUSSELON DUMAS SABATIER, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma, Çelik ve metaller - Makinede işleme, bıçak bileyleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thiers Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. MASTRAD

  Fransa

  MASTRAD, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı, Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı, Mutfak Gereçleri, midyeler, mutfak bıçakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. BANDLE MESSER- UND WERKZEUGFABRIK

  Almanya

  BANDLE MESSER- UND WERKZEUGFABRIK, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tuttlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

624 Şirketler