• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar

Sonuçlar

Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar - Ithalat/Ihracat

 1. JOHANNES GIESSER MESSERFABRIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  JOHANNES GIESSER MESSERFABRIK GMBH, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ekmek kesme bıçakları, kasap gereksinimleri, peynir bıçakları, çakı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Winnenden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. U-W-T STUMPFOLL GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  U-W-T STUMPFOLL GMBH, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Wels, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. ATASAN BIÇAK - MUHITTIN AYDURAN

  Türkiye

  Türkiye'nin bıçak yapımıyla ünlü bölgesi Denizli Yatağanda yıllardır mutfak bıçakları ve koyun makasları üretimi yapmaktayız. Dünyanın birçok ülkesine toptan ve perakande satışlarımız devam etmektedir. Günlük 4 bin adet üretim kapasitemiz ve 50 çalışanımız ile sektörde zirve bir marka haline gelmek için çabalıyoruz. Atasan Bıçak olarak 1968'den beri her zaman müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesi sunmayı amaç edindik ve sunduğumuz ürünlerde kaliteyi birinci planda tuttuk. Bugün 50 seneyi aşmış ticari tecrübemizle yine sektörde öncü bir hareketle ürünlerimizi internet ortamında müşterilerimize, aynen şubelerimizdeki gibi olabilecek en uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet anlayışımızla sunuyoruz. Halihazırda Alibaba vb. platformlardan kasap bıçakları , mutfak bıçakları , şef bıçakları ve koyun makasları satmaya devam ediyoruz. Özel üretimler ile alıcılarımızın fason üretimlerini de yapıyor kendi markalarını üretmelerine olanak sağlıyoruz. Yılların verdiği bilgi birikim ve deneyim ile Türk Bıçak ustalarının kalitesini tüm Dünyaya yaymak istiyoruz.

 4. CUCHILLERÍA JOKER

  İspanya

  1984 yılından beri 30'un üzerinde ülkede sportif amaçlı bıçak imalatı ve dağıtımı yapmaktayız. Şirketimiz 1984 yılındaki kuruluşundan itibaren el sanatları becerilerini en modern üretim teknolojileriyle birleştirmiştir.

 5. GIANOLA GIULIO SNC DI GIANOLA ANTONIO & C.

  İtalya

  Giulio Gianola tarafından 1962 yılında kurulan ve artizanal usullerle çalışılan atölyesinde 40 yıldan bu yana BHARBJT markası altında bıçak üretmektedir. Artizanal şekilde faaliyet gösteren bu aile şirketi peynir bıçakları ve peynirhaneye yönelik aletler üretmektedir: sert ve yumuşak peynirlere yönelik bıçaklar, ayrıca peynir ve tereyağdan örnek alma bıçakları, tereyağı bıçakları, peynir sıyırma bıçakları ve yüksek kaliteli daha birçok benzeri ürün.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HORECASHOP - JACOBY

  Belçika

  HORECASHOP.net, gıda sektörü profesyonelleri ve gastronomi ile ilgilenen şahıslar için araç ve gereçlerin bulunduğu mutfak ile ilgili, sofra sanatından mutfağınızın komple donanımını sunan bir e-mağazadır. Şirketimiz oteller, restoranlar, işletmeciler, kasaplar, şarküteriler, vs için malzeme tedariğinde uzmandır. Sitemizi keşfedin ve gezin !

 2. COLTELLERIE GHZ SAS DI TURBA DANILO & C.

  İtalya

  Canzo kentinde bulunan GHZ S.A.S. de Turba Danilo Bıçakçılık şirketi, bahçecilikten, elektroniğe ve evde kullanıma kadar çeşitli amaçlara yönelik bıçak ve makas üretmekte ve pazarlamaktadır. Tırmıklar, beller, kesici aletler, budama bıçakları, profesyonel amaçlı bıçaklar, profesyonel amaçlı makaslar ve daha birçok benzeri gibi bahçecilikte kullanıma yönelik aletler de üretmektedir.

 3. MARTÍNEZ ALBAINOX

  İspanya

  Bıçak üreticisi ve dağıtıcısı.

 4. CUCHILLERÍA COMERCIAL RODRÍGUEZ

  İspanya

  Profesyonel ve spor amaçlı bıçak setleri, mutfak aletleri ve otellere yönelik çeşitli eşyalar. Şemsiye satışı ve onarımı. Kurum içinde bıçak bileme atölyesi. Anahtar ve uzaktan kumanda çoğaltma.

 5. FRIEDR. DICK GMBH & CO. KG

  Almanya

  FRIEDR. DICK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İş hediyeleri, bileme masası, hediyelik eşyalar, İş hediyeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Deizisau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. FRATELLI RIZZI SNC

  İtalya

  FRATELLI RIZZI SNC, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Premana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. VAUZY-CHASSANGUE

  Fransa

  VAUZY-CHASSANGUE, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mutfak bıçakları, paslanmaz çelik bıçak, paslanmaz çelik mutfak bıçağı, et bıçağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thiers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. VCI-VASCO COMÉRCIO INTERNACIONAL, LDA

  Portekiz

  VCI-VASCO COMÉRCIO INTERNACIONAL, LDA, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bıçaklar, çakı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Relvas, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. CAPDECO

  Fransa

  CAPDECO, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Thiers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. COLTELLERIE MASERIN SNC

  İtalya

  COLTELLERIE MASERIN SNC, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. spor bıçakları, ağaç oyma işleri, av bıçağı, mutfak aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maniago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SNL ZERSPANUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  SNL ZERSPANUNGSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. frezeleme, Küçük metal hassas parçalar, CNC çevrilmiş parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Memmingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. CUDEMAN SA

  İspanya

  CUDEMAN SA, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çakı, Bıçaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albacete, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. SARL BASTIDE

  Fransa

  SARL BASTIDE, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Mekanik kaynak, bıçak bileyleme, paslanmaz çelik bıçak sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Roman-De-Tousque, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. ETS TARRERIAS BONJEAN SAS

  Fransa

  ETS TARRERIAS BONJEAN SAS, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ağaç oyma işleri, paslanmaz çelik mutfak bıçakları, sanayi mutfakları için bıçaklar, bıçak onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Celles-Sur-Durolle, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. CUCHILLERÍA SÁEZ

  İspanya

  CUCHILLERÍA SÁEZ, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. mutfak bıçakları, bıçak bileyleme, çakı, paslanmaz çelik sofra bıçağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Minglanilla, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. SARL COUTELLERIE JEAN NERON

  Fransa

  SARL COUTELLERIE JEAN NERON, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı, Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı, av bıçağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chabreloche, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. NOGENT 3 ETOILES

  Fransa

  NOGENT 3 ETOILES, yılında kurulan ve Metal ev eşyaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserve açacakları, Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar, Konserve açacakları, Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar, ağaç oyma işleri, motorsuz kesici el aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Biesles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. ROUSSELON DUMAS SABATIER

  Fransa

  ROUSSELON DUMAS SABATIER, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma, Çelik ve metaller - Makinede işleme, bıçak bileyleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thiers Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. C-URT GMBH

  Almanya

  C-URT GMBH, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Kesiciler, Endüstriyel bıçaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. COUTELLERIE GLANDIERES

  Fransa

  COUTELLERIE GLANDIERES, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bıçaklar, Masa süsleri, bıçak bileyleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Laguiole, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. FISCHER-BARGOIN

  Fransa

  FISCHER-BARGOIN, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma, bıçak bileyleme, Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thiers Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. LORENZIMILANO

  İtalya

  LORENZIMILANO, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. MSJ INDUSTRIE

  Fransa

  MSJ INDUSTRIE, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, Sac levha işleri, Tekrar cilalama gerektirmeden araç kaporta tamiri, Çelik ve metaller - Makinede işleme, kaynak işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thiers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. MASTRAD

  Fransa

  MASTRAD, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı, Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı, Mutfak Gereçleri, midyeler, mutfak bıçakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. MARTOR KG

  Almanya

  MARTOR KG, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

624 Şirketler