• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • ev içinde yapılan seralar

Sonuçlar

Ev içinde yapılan seralar - Ithalat/Ihracat

 1. PRECIMET H.C.E. SP. Z O.O.

  Polanya

  PRECIMET H.C.E. SP. Z O.O., yılında kurulan ve Ev içinde yapılan seralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. fidelik seraları, meyve toplama el arabaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lodz, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. AKVAPARK HOLDING 2018 LTD

  Bulgaristan

  AKVAPARK HOLDING 2018 LTD, yılında kurulan ve Sulama sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Seralar - Ekipman ve sistemler, Ev içinde yapılan seralar, Sıcak yataklar, Seralar - Ekipman ve sistemler, Ev içinde yapılan seralar, Sıcak yataklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plovdiv, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 3. BHK GREENHOUSE SYSTEMS

  Türkiye

  BHK GREENHOUSE SYSTEMS, yılında kurulan ve Ev içinde yapılan seralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. meyve-sebze seraları, ziraat yapımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. OGRODY ZIMOWE MARIA

  Polanya

  OGRODY ZIMOWE MARIA, yılında kurulan ve Ev içinde yapılan seralar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. dış teraslar, teraslar için egzotik ahşap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cieszyn, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. AGRO4PRO

  İsrail

  AGRO4PRO, yılında kurulan ve Ev içinde yapılan seralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gergiler, petekli polikarbonat malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kfar Pines, İsrail 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ORGANIC GROWSHOP

  Yunanistan

  ORGANIC GROWSHOP, yılında kurulan ve Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Ev içinde yapılan seralar, hidrokültür, iç hava kalitesi, Ev içinde yapılan seralar, gübre sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thesaloniki, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 2. ECO MENUISERIE

  Belçika

  ECO MENUISERIE, yılında kurulan ve Ev içinde yapılan seralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Namur, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. QINGDAO MINGHUI WEIYE METAL PRODUCT CO.,LTD.

  Çin

  QINGDAO MINGHUI WEIYE METAL PRODUCT CO.,LTD., yılında kurulan ve Ev içinde yapılan seralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. RASTLINJAKI GAJŠEK

  Slovenya

  RASTLINJAKI GAJŠEK, yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev içinde yapılan seralar, çiçek yetiştiriciliği bahçecilik için seralar, Ev içinde yapılan seralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Slovenska Bistrica, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 5. ROVERO SYSTEMS B.V.

  Hollanda

  ROVERO SYSTEMS B.V., yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev içinde yapılan seralar, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Ev içinde yapılan seralar, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Raamsdonksveer, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. APARTAHOTEL CRUZ DEL CAMPO EN SEVILLA

  İspanya

  APARTAHOTEL CRUZ DEL CAMPO EN SEVILLA, yılında kurulan ve Ev içinde yapılan seralar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. konut kiralama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sevilla, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. FLAMINGO

  Libya

  FLAMINGO, yılında kurulan ve Ev içinde yapılan seralar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. yüz güzellik uzmanı kursu, kozmetik ve güzellik ve hijyen ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, ber_elhellow, Libya 'de bulunmaktadır.

 1. LOONBEDRIJF J.P. VAN NIEUWKOOP GOUDA B.V.

  Hollanda

  LOONBEDRIJF J.P. VAN NIEUWKOOP GOUDA B.V., yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ev içinde yapılan seralar, Ev içinde yapılan seralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haastrecht, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. DEBETS SCHALKE B.V.

  Hollanda

  DEBETS SCHALKE B.V., yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ev içinde yapılan seralar, Ev içinde yapılan seralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monster, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. CHEAP CONSERVATORIES

  Birleşik Krallık

  CHEAP CONSERVATORIES, yılında kurulan ve Metal veranda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev içinde yapılan seralar, Ev içinde yapılan seralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Manchester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. GRÜBEL GMBH

  Almanya

  GRÜBEL GMBH, yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ev içinde yapılan seralar, Ev içinde yapılan seralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schrozberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. POSIGRADES

  Çin

  POSIGRADES, yılında kurulan ve Ev içinde yapılan seralar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Jiangyin, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. MAURICE KASSENBOUW B.V.

  Hollanda

  MAURICE KASSENBOUW B.V., yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev içinde yapılan seralar, Ev içinde yapılan seralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Horst, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. HARTLEY BOTANIC LIMITED

  Birleşik Krallık

  HARTLEY BOTANIC LIMITED, yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev içinde yapılan seralar, Ev içinde yapılan seralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ashton-Under-Lyne, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. POLYBUILD LTD

  Birleşik Krallık

  POLYBUILD LTD, yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev içinde yapılan seralar, Ev içinde yapılan seralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pulborough, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. RASA GIMENES MAJA

  Latviya

 2. BOL-AY TARIM - DEHA ISI SISTEMLERI

  Türkiye

  2000 yılından bu yana 'DEHA ISI SİSTEMLERİ' markasıyla, katı yakıtlı kalorifer kazanı imalatına başlayan BOL-AY TARIM, Türkiye'nin dört bir tarafındaki ve balkanlardaki bayileri ile sektörün lideri konumundadır. Inverter teknolojisini imal ettiğimiz kazanlarda başarı ile uygulamaktayız. Otomatik ateşleme, patentli pota (yanma odası) modelleri, yakıtı parçalamadan potaya süren helezon sistemi ve 5 yıl garantili mekanik aksamları ile %100 müşteri memnuniyeti sağlamaya devam ediyoruz. Siteler, apartmanlar, daireler, müstakil evler, ofisler, fabrikalar ve depolar, seralar, civcivhane, tavuk çiftlikleri ve kurutma tesisleri hizmet verdiğimiz alanlardır. Kömürle birlikte pellet yakımına da olanak sağlayan kazanlarımız 5 yıl mekanik, 2 yıl elektronik aksam garantilidir. *İç ve dış pazarlarında oluşturduğumuz ‘kaliteli ürün’ kabulümüzün sürekliliğini sağlayacak çalışmalarda bulunmaya devam ediyoruz. *Sürekli eğitim, gelişim ve iyileştirme için çalışanlarımızın bir ekip ruhu içerisinde katılımı ile Kalite Yönetim Sistemini işletmemizde sürdürmeye devam ediyoruz. *Ulusal ve uluslararası standartlar ile yasal ve mevzuat şartlarına uygun ürünleri / hizmeti sağlıyor ve sürekli iyileştirme faaliyetlerine devam ediyoruz.

 3. FLORAPRIMA GMBH

  Almanya

  FLORAPRIMA GMBH, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wendeburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. WILLEKE BLUMEN HANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO. KG

  Almanya

  WILLEKE BLUMEN HANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO. KG, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Büren, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SERRES DES LACS

  Fransa

 6. ANTHOPARAGOGOS

  Yunanistan

  ANTHOPARAGOGOS, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çiçekler ve sera tohumlukları, kamelya, Çiçekler ve sera tohumlukları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Volos, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 7. BLUMENBINDEREI - SCHAMPERA-HARDER-GBR

  Almanya

  BLUMENBINDEREI - SCHAMPERA-HARDER-GBR, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. RIEBL- GELTINGER

  Almanya

  RIEBL- GELTINGER, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pfeffenhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. SEOMAK GREENHOUSE TECNOLOGY CO.LTD.

  Türkiye

  SEOMAK GREENHOUSE TECNOLOGY CO.LTD., yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiçekler ve sera tohumlukları, sera ürünleri, gergiler, Çiçekler ve sera tohumlukları, sera meyveleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mersin, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 10. WALTER HEERMANN GMBH

  Almanya

  WALTER HEERMANN GMBH, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz