• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • evcil hayvanlar

Sonuçlar

Evcil hayvanlar - Ithalat/Ihracat

 1. THE PETFOOD COMPANY B.V.

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Kaliteyi ihracat dostu bir fiyatla sunan olağanüstü bir köpek maması markası olan CHAMP'ı keşfedin. CHAMP hassas mühendislik ürünüdür ve sıkı ISO 9001 ve H.A.C.C.P. standartlarına uygundur. Özellikle, formüllerimiz zorlu ABD NRC ve Aafco standartlarıyla sorunsuz bir şekilde uyumludur ve en yüksek kriterleri karşılama konusundaki kararlılığımızın altını çizmektedir. CHAMP, köpeğinize en uygun beslenme karışımını sağlamak için özenle dengelenmiş, yüksek kaliteli protein ve yağlardan oluşan üstün bir bileşime sahiptir. Temel vitaminler entegre edilerek eksiksiz ve çok yönlü bir beslenme sağlanır. Hammaddelerin ustalıkla bir araya getirilmesi ve ekstrüzyon işlemi sayesinde CHAMP, olağanüstü sindirilebilirlik sağlayarak daha iyi besin emiliminin önünü açar. CHAMP'in yapımında kullanılan yüksek teknolojili üretim teknikleri, içerik seçimi ile birleştiğinde, köpeklerin severek benimseyeceği bir lezzeti garanti eder. CHAMP, köpeklerine enerji veren ve onları uyaran bir kuru mama serisi arayan köpek sahipleri için tercih edilen bir seçimdir. CHAMP, tüketicilerin yanı sıra askeri ve polis birimleri gibi kurumlar da dahil olmak üzere çeşitli alanlardaki profesyonelleri de hedeflemektedir. Yetiştiriciler ve perakende zincirleri de CHAMP'in tutarlı kalitesine ve güvenilirliğine güvenmektedir. Champ, Mısır, Suudi Arabistan, Katar, Kuveyt, Malazya gibi 22 ülkede günlük olarak mevcuttur CHAMP ve teklifimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için sizi web sitemizi ziyaret etmeye davet ediyoruz. PROFESYONELLERİN TERCİHİ CHAMP

 2. KAYA HANDELSGÜTER & ROHSTOFFE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KAYA HANDELSGÜTER & ROHSTOFFE GMBH, yılında kurulan ve Evcil hayvanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mönchengladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. JOTTI GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  JOTTI GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Evcil hayvanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Todtnau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. K'WOUAFF

  Belçika

  Verified by europages badge

  K'WOUAFF, yılında kurulan ve Evcil hayvan gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Evcil hayvanlar, hayvan firmaları, Evcil hayvanlar, hayvanlar için aksesuarlar, köpekler için gıdalar, kediler için gıdalar, Köpek mamaları satışı, Kedi mamaları satışı, Köpek aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Juprelle, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. HAVAG GLAS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HAVAG GLAS GMBH, yılında kurulan ve Evcil hayvanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wolfsberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CATAHOULA LEOPARD DOG

  İtalya

  Verified by europages badge

  CATAHOULA LEOPARD DOG, yılında kurulan ve Evcil hayvanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. köpekler, köpek yetiştiriciliği, hayvan yetiştiriciliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Scano Di Montiferro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. DADA PREMIKS ILAC YEM SAN VE TIC AS

  Türkiye

 3. TGPET

  Türkiye

 4. GARDEN DOG HOUSE

  Türkiye

  Şirketimizi 2013 yılında kurduk. İnşaat sektöründe çeşitli faaliyetlerde bulunduk ve halen bu faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. 2022 yılında, mevcut inşaat projelerimize devam ederken Türkiye’de hiçbir firmanın girişimde bulunmadığı bahçe tipi köpek evleri üzerine çalışmalara başladık. Özellikle köpek dostlara sahip müşterilerimize, mevcut evlerinin veya tasarladıkları evlerin konseptinde bir bahçe tipi köpek evi inşaa etme kararı çok heyecan vericiydi. Bu yolda çeşitli araştırmalarımızı yaptıktan sonra hemen işe başladık. İlk ürünümüzü her detayını hesaplayarak tamamladık. Özellikle sıcaktan bunalan veya soğuk havalarda bahçede yaşamakta zorlanan dostlarımıza yalıtımlı bir ev yapma kararı aldık. Bu noktada ürün maliyetleri klasik bir kulübeden çok öteye geçse de, biz sıradışı olana yönelmek, yapılmayanı yapmak ve kaliteli hizmeti gözetmek için yola çıkmıştık bile.. Ve sonunda Garden Dog House, Türkiye’de ilk defa galvanizli demir-çelik alaşım karkastan, kaya gibi sağlam, uzun ömürlü, antibakteriyel, yalıtımlı, kullanışlı ve hazır olarak nakliye edilebilen evlerimizin markası haline gelmiştir.

 5. KOPEK GEZDIRIYORUZ

  Türkiye

  Başakşehir de başladığımız yolculuğumuzda hedefimiz öncelikle tüm İstanbul a Hizmet Sağlayabilmektir. Dostunuz dostumuzdur ve onu çok iyi anlıyoruz! Çoğunluğu veteriner hekimlik öğrencisi arkadaşlarımız tarafından gezdirilen can dostunuz enerjisini rahatça kullanacak ve daha mutlu olacaktır.Ayrıca başlangıca özel kampanyamızla bu eşsiz hizmete çok uygun fiyatlarla ulaşabileceksiniz.Geniş veteriner hekim ağıyla ve birebire tanıdığım veteriner hekimlerimizle dostunuzun herhangi bir sorununda canla başla çalışacak deneyimli veteriner hekimlere de yönlendiriyoruz.Şuan Avrupa Yakasında neredeyse tüm ilçelere hizmet sağlama olanağına sahibiz.En kısa sürede Anadolu yakasında da hizmet vermeye başlayacağız. Yeni yeni oluşan bu sektörde ilk değiliz.Fakat bu sektörün en yaratıcı, ilkleri başaracak ekibine sahibiz. Bunu da ispatlamaktan gurur duyacağız. %100 Müşteri Memnuniyeti ile de farkımızı ortaya koymayı hedefliyoruz...Ayrıca aylık düzenleyeceğimiz yarışmalara çok basit aksiyonları ger

 1. CLEAPET GLOBAL

  Türkiye

 2. SONKUL VETERINER HIZMETLERI

  Türkiye

  ....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................sonkul veteriner hizmetleri milas-muğla

 1. PETSWORD A.S

  Türkiye

  Our company has been producing cat litter and wholesaling and marketing all pet products since 2005. It is one of the leading brands of our country with its power to supply every desired product and its export capacity. Our company, which maintains its service approach as a family that loves and values pets, continues on its way with all its strength, always aiming for the best for our little paw friends.

 2. PATISAYFASICOM

  Türkiye

  Evcil Hayvan Sahiplendirme Sitesi Kedi sahiplenme ve fiyatları, Köpek sahiplenme ve fiyatları, Kuş fiyatları, Akvaryum fiyatları ve Balık ilanları için web sitemizi ziyaret ediniz. Ücretsiz Kedi, Köpek, Kuş, Balık, Kemirgen ve Sürüngen ilanları yayınlayın. https: //patisayfasi.com

 3. PET KOLEJI KOPEK EGITIM MERKEZI ISTANBUL KOPEK OTELI

  Türkiye

  Pet Koleji İstanbul Köpek Eğitimi Merkezi İstanbul, köpek oteli, şahıs alan koruma, itaat tuvalet temel ve ileri düzeylerde yavru köpek eğitimleri pet kuaför pet taksi hizmetleri vermekteyiz.Can dostlarınız pet koleji bünyesinde her türlü ihtiyacına karşılık bulacaktır.Onları gönül rahatlığıyla bize emanet edebilirsiniz.

 4. KOPEK EGITMENI MURAT GUNGOR

  Türkiye

  Köpek Eğitmeni Murat GÜNGÖR Köpek Eğitim Merkezi Profesyonel Köpek Eğitmeni Murat Güngör - Köpek Eğitim Merkezi, sahip olduğunuz köpeğin size yoldaşlık etmesini, onunla yaşama alanlarınızda uyum halinde olmanızı ve gerekli eğitimleri almasını sağlamak amacı ile kurulmuştur.

 5. PETCALVIT PET PARROT ACCESORY

  Türkiye

  Evcil hayvanlar için kalsiyum, mineral takviyeleri üretmekteyiz. We produce calcium and mineral supplements for pets.

 6. VETCATS

  Türkiye

 7. PEGGY HAYVAN SAGLIGI TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  PEGGY HAYVAN SAGLIGI TIC. LTD. STI., yılında kurulan ve Evcil hayvanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Köpek ve kediler için malzemeler, evcil hayvanlar için aksesuarlar, Köpek ve kediler için malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Umraniye, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. PETBOSS EVCIL HAYVAN URUNLERI IMALATI VE TOPTAN TIC. ITH. IHR. PAZ. A.S.

  Türkiye

  PETBOSS EVCIL HAYVAN URUNLERI IMALATI VE TOPTAN TIC. ITH. IHR. PAZ. A.S., yılında kurulan ve Evcil hayvanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Evcil hayvan gereçleri, Evcil hayvan gereçleri, evcil hayvanlar için aksesuarlar, hayvan oyuncakları, Evcil hayvan kıyafeti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. PREDATORY FISH BAY

  Yunanistan

  PREDATORY FISH BAY, yılında kurulan ve Akvaryum balıkları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. akvaryumlar, Tropikal balık, toptan balık, evcil hayvanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Athens, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 2. PEGASUS HEIMTIERBEDARF INH. BARBARA WODTKE

  Almanya

  PEGASUS HEIMTIERBEDARF INH. BARBARA WODTKE, yılında kurulan ve Evcil hayvanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Meinersen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. EDUCATION CANINE VAUD

  İsviçre

  EDUCATION CANINE VAUD, yılında kurulan ve Evcil hayvanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Echichens, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. LES AMIS DE L'HOMME

  Fransa

  LES AMIS DE L'HOMME, yılında kurulan ve Evcil hayvanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. hayvanlar için kroket, köpekler için kroketler, kediler için kroketler, hayvanlar için aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Chambon Feugerolles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. PETBOOKING.IT

  İtalya

  PETBOOKING.IT, yılında kurulan ve Evcil hayvanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Verona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. EDITION JANKA

  Almanya

  EDITION JANKA, yılında kurulan ve Evcil hayvanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Alzenau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. POMERANIAN RESIDENCE

  Hollanda

  POMERANIAN RESIDENCE, yılında kurulan ve Evcil hayvanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Heerlen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 8. AP PACKAGING SERVICE INH. ANDREAS PROTSCH

  Almanya

  AP PACKAGING SERVICE INH. ANDREAS PROTSCH, yılında kurulan ve Evcil hayvanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. ABIGAIL

  Polanya

  ABIGAIL, yılında kurulan ve Evcil hayvanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bieruń, Polanya 'de bulunmaktadır.

 10. VENNEX TEXTILLAND GMBH

  Almanya

  VENNEX TEXTILLAND GMBH, yılında kurulan ve Evcil hayvanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ostercappeln, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz