• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • evde kullanılan leke çıkarıcılar

Sonuçlar

Evde kullanılan leke çıkarıcılar - Ithalat/Ihracat

 1. BIO-SORELIA

  Fransa

  Verified by europages badge

  BIO-SORELIA, yılında kurulan ve Evde kullanılan leke çıkarıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ekolojik ev bakım ürünleri, beyaz taş, evler için leke çıkarıcı ürünler, Ekolojik temizlik malzemesi çeşitleri, deterjanlar, Ekolojik ev bakım ürünleri, Parçalanabilir biyolojik bakım ürünü, pierre de nettoyage écologique sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chassant, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. WENICE STORE

  Fransa

  Verified by europages badge

  WENICE STORE, yılında kurulan ve Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Deterjanlar ve sabunlar - endüstriyel ve profesyonel, Evde kullanılan leke çıkarıcılar, Havluluk kumaşlar, Süngerler, Ev temizlik ürünleri/maddeleri, Cam ve aynalar - temizlik ürünleri, Tuvalet hijyeni ürünleri/maddeleri, Evde kullanılan deterjanlar/temizlik ürünleri, Profesyonel yağ çıkarıcılar ve deterjanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mitry Mory, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. UZAY KIMYA SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI

  Türkiye

 4. WHOLESALLERFMCG

  Türkiye

  We have been supplying wholesale food and cleaning products in Bursa for 27 years. Wholesaller, wholesaller Turkey gıdatoptancısı , foodwholesaler , ankara , gimat megacenterbayrampasa , istoçototicaretmerkezi , ramikurugıda gatem , atikop , izmirgıdaçarşısı, konyatoptan, bursatoptancı, samsungıdaborsası, beğeni, takipet, video, redbull, nutella, toptancı, alsat, grossmarket, market, ihracat, importandexport, exportfood, export, Wholesalemegacenter, gimat wholesaleturkey foodwholesaler foodwholasales exportfromturkey exportfoodexport companyeuropa foreigntrade import made in turkeymiddleeast, blowderyer, cosmetic, food, barler, wholesale beagent, europe uk, hygenic freeman freewomanbestexporter, nutella, nutella750gr, nutella630gr, megacenterwholesaleturkey, worldfoods, wholesalefoods, wholesale, wholesaleshop, wholesaleonline, americansweetswholesale, americanfoodwholesale, africanfoodwholesale, caribbeanfoodwholesale, wholesalecaribbean, wholesaleafrican, wholesalefood, onlinewholesale, wholesalestore, wholesales, wholesaleprice, wholesaleshopping, foodstuffmarket, foodstuff, wholesalemarket, wholesalefoodsupplier, wholesalefoods, wholesalefood, grossmarket, importandexport, exportfood, exportimportandex, porttrandingcompany, coffee, coffeetime, coffeelover, фисташковый, pistacho, pistache, ピスタチオ, dryfruit, 开心果 , turkishdelight, pistachio, anteppistachio, antepfıstığı, pistazien, pistaches, الفستق, фисташковый, pistacho, pistache, ピスタチオ, dryfruit, 开心果, N fmcg

 5. BILESIM KIMYA

  Türkiye

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ENDEKS CHEMISTRY COMPANY

  Türkiye

  Endekskimya is the manufacturer of many different kind of Cleaning and Cosmetic Products in Istanbul / Turkey. www.endekskimya.comOur factory is located near the port of Istanbul and it is very easy for us to connect to world with suitable rates. Also provides us time advantages for the shipments.We have all TS-TUV-ISO 9002 certificates. We work the with International and National Chain Stores such as Carrefour, Tesco etc. We are able to produce Private Label according to their requirements. The company’s export line is includes more tha 40 countries and seeking for distributors in your country. Products Range ; Liquid Soap, Shower Gel, Hair Shampoo...etcDishwashing Liquid, Softener, WindowBleach, Kitchen Spray, Bath SprayCream CleanerDrain OpenerDishwashing Powder, Anti Calc, Bleaching

 2. ABBO KIMYA SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  Tamamen bitkisel sağlığınızı koruyan kaliteli temizlik ürünleri sunuyoruz. ABBO KİMYA faaliyetlerine 2012 yılında İzmir’de %100 yerli sermaye ile hızlı tüketime yönelik temizlik ve hijyen ürünleri üretimi ve dağıtımı yapmak maksadıyla kurulmuştur. ‘GLİNT JOKER GOLD’ markasıyla ileri teknolojiyi kullanılarak tam otomasyona ve çevresel duyarlılığa sahip, kaliteden ödün vermeyen üretim süreci ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan, dünya standartlarında ürün portföyü ile faaliyet göstermektedir. TP KİMYA olarak tüm ürünlerimiz “Know-How” üretim metotları ve kalite-kontrolü sonucunda üretilmektedir. ABBO KİMYA, alanında yurtiçi ve yurtdışında geçerliliği kabul görmüş kalite belgeleri ile tescillenmiştir. Firmamızın sahip olduğu deneyimlerle, üretim ve satışını bütünsel kaliteye önem vererek gerçekleştirmekte; sonuç olarak en doğru ekonomik çözümlerle tüketiciye sunmaktır.

 3. 1 A KIMYA MIMARLIK MUHENDISLIK TEM MAD SAN VE TIC LTD STI

  Türkiye

  2000 Li̇ yillardan i̇ti̇baren dr.Clean markasiyla 200 ün üzeri̇nde ürün geli̇şti̇rdi̇k.Başta teksti̇l leke çikarticilari , evsel temi̇zli̇k ürünleri̇ tekne bakim ve koruma ürünleri̇ oto temi̇zli̇k ve bakim ürünleri̇ üreti̇p i̇hracatlarini yapmaktayiz. Www.Dr.Clean.Com.Tr ve www.1Akimya.Com.Tr adli i̇ki̇ si̇temi̇z bulunmaktadir.Konusunda yeni̇ yeni̇li̇kçi̇ ürünler üretmeye devam etmekteyi̇z.5 Yil boyunca türk hava yollarina el sabunu ve hava yeni̇leyi̇ci̇ spreyleri̇ verdi̇k.Dünyada 18 ülkede di̇stri̇bütörlük verdi̇k. Yaklaşik 13 yildir irakta konumuzda li̇der olmayi sürdürüyoruz.2020 Yilinda ameri̇kaya 17 konteyner dezenfektan üreti̇p i̇hracatini yaptik. Gmp belgemi̇zi̇ aldik iso 9001 ve 14001 kali̇te belgeleri̇ne sahi̇bi̇z. 3 Yildir chi̇cago private label fuarina katilamaktayiz.Geçen sene gönderdi̇ği̇mi̇z 4 ürünle fuarda yeni̇li̇kçi̇ ürünler kataogori̇si̇nde derece aldik.2005 Yilindada bu fuarda i̇ki̇ ürünüm yeni̇li̇kçi̇li̇k ödülü almişti.

 4. LEMONGRASS TRADING COMPANY

  Birleşik Krallık

  LEMONGRASS TRADING COMPANY, yılında kurulan ve Evde kullanılan leke çıkarıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Beaminster, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. KEEP ON MOVIN

  Birleşik Krallık

  KEEP ON MOVIN, yılında kurulan ve Evde kullanılan leke çıkarıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. NOUR UMZUG

  Almanya

  NOUR UMZUG, yılında kurulan ve Evde kullanılan leke çıkarıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BIONETAL

  Fransa

  BIONETAL, yılında kurulan ve Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev temizlik ürünleri/maddeleri, Evde kullanılan leke çıkarıcılar, yağ arındırma ürünleri, kazan taşı sökme ürünleri, Ev temizlik ürünleri/maddeleri, Evde kullanılan leke çıkarıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Andiol, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. BECA UMZÜGE GMBH

  Almanya

  BECA UMZÜGE GMBH, yılında kurulan ve Evde kullanılan leke çıkarıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ticari malların depolanmasıve gönderime hazırlanması için transportörler, şirket taşıma işlemleri, arazi düzeltme makinaları kabinleri, manüel transpaletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. DJOSSYE

  Fransa

  DJOSSYE, yılında kurulan ve Evde kullanılan leke çıkarıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çamaşır, leke sökücüler, Tekstil, pressing sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. PEPIZ KIMYA ITH. IHR. SAN. TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  PEPIZ KIMYA ITH. IHR. SAN. TIC.LTD.STI., yılında kurulan ve Ev temizlik ürünleri/maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Evde kullanılan leke çıkarıcılar, leke sökücüler, bulaşık yıkama, deterjan üretimi, Evde kullanılan leke çıkarıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. BTS-NOW UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Almanya

  BTS-NOW UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), yılında kurulan ve Evde kullanılan leke çıkarıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. dökümhane için model tasarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schenefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BEJ KAUCUK PLASTIK KIMYA SAN.VE TIC.AS.

  Türkiye

  BEJ KAUCUK PLASTIK KIMYA SAN.VE TIC.AS., yılında kurulan ve Evde kullanılan leke çıkarıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. MCKLORDS LTD

  Birleşik Krallık

  MCKLORDS LTD, yılında kurulan ve Evde kullanılan leke çıkarıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bodelwyddan, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. LES SIBYLLES

  Fransa

  LES SIBYLLES, yılında kurulan ve Evde kullanılan leke çıkarıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Caumont Sur Aure, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. PRZEDSIĘBIORSTWO SAS S.J.

  Polanya

  PRZEDSIĘBIORSTWO SAS S.J., yılında kurulan ve Evde kullanılan leke çıkarıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mezarlık mumları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Białystok Zaścianki, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. UMZUG SCHÖPKE

  Almanya

  UMZUG SCHÖPKE, yılında kurulan ve Evde kullanılan leke çıkarıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CITY VAN MAN

  Birleşik Krallık

  CITY VAN MAN, yılında kurulan ve Evde kullanılan leke çıkarıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Nottingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. GET

  Sırbistan

  GET, yılında kurulan ve Evde kullanılan leke çıkarıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Belgrade, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 4. HUMEX S.A.

  İspanya

  HUMEX S.A., yılında kurulan ve Ev temizlik ürünleri/maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cam ve aynalar - temizlik ürünleri, Evde kullanılan leke çıkarıcılar, Cam ve aynalar - temizlik ürünleri, Evde kullanılan leke çıkarıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tarragona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. G. B. LINERS LIMITED

  Birleşik Krallık

  G. B. LINERS LIMITED, yılında kurulan ve Ev temizlik ürünleri/maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Evde kullanılan leke çıkarıcılar, Evde kullanılan leke çıkarıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hereford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. ZAKLAD SYNTEZY ORGANICZNEJ SYNPEKO ROMAN KOZLOWSKI KRZYSZTOF PRZYGODZKI SPOLKA JAWNA

  Polanya

  ZAKLAD SYNTEZY ORGANICZNEJ SYNPEKO ROMAN KOZLOWSKI KRZYSZTOF PRZYGODZKI SPOLKA JAWNA, yılında kurulan ve Ev temizlik ürünleri/maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Evde kullanılan leke çıkarıcılar, Evde kullanılan leke çıkarıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kamieniec Wroclawski, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. EXCLUSIVAS SAN PEDRO S.L.

  İspanya