• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • ezmeler

Sonuçlar

Ezmeler - Ithalat/Ihracat

 1. CARAMBELLE

  Fransa

  Verified by europages badge

  CARAMBELLE, yılında kurulan ve Hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ezmeler, pasta hazırlanışı, renklendiriciler, Gıda renklendiriciler, kalıplar, bisküvi kalıpları, pasta kalıpları, Mutfak Gereçleri, pastane dekorasyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fondettes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. HWB NUSSWELT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HWB NUSSWELT GMBH, yılında kurulan ve Özel gıdalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ezmeler, Ambalaj, badem, fındık, antep fıstığı, makadamya cevizi, çamfıstığı, Ezmeler, kraker sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Husum, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CAN KARDESLER KURUYEMIS

  Türkiye

  Can Kardeşler Kuruyemiş established in İzmir-Turkey since 1993. CKK manufacturer, exporter, importer and retailer. Our wide range of product: - Nuts, - Turkish delight, - Dried fruit paste and Dried fruit bars, - Dried fruits, - Fruit confectionary, Can Kardeşler Kuruyemiş is sensitive and selective in his efforts to present the unique flavors of the beautiful Anatolia the cradle of civilization. The products collected during the season are packaged for you by processing at the Food Safety Certified modern premises in the framework of hygiene regulations, without damaging the properties of vitamins, minerals and antioxidants.

 4. HPM GROUP

  Türkiye

  20 yılı aşkın 23 ülke gıda ürünleri alım ve satımı yapmaktayız.Malezya ve Dubai ile İstanbul ofislerimiz ve depolarımız bulunmaktadır.talep edilen tüm gıda ürünlerinin temini, lojistiği ve pazar araştırması firmamızca yapılmaktadır.danışmanlık hizmetinde bulunmaktayız.kurutulmuş meyve ve sebze ürünlerinde markamızla hizmet vermekteyiz.1.kalite ürün temin etmekteyiz.lojistik en hızlı şekilde yapılmakla birlikte.teslim noktasına kadar garanti altındadır.

  Tüm ürünler arasında "ezmeler"
 5. SÜSS & LECKER BEATRIX NEEGE E.K.

  Almanya

  SÜSS & LECKER BEATRIX NEEGE E.K., yılında kurulan ve Ezmeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gelsenkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MACLEAN ALMENDRAS HELLÍN SL

  İspanya

  MACLEAN ALMENDRAS HELLÍN SL, yılında kurulan ve Ezmeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. badem, badem pastası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hellín, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. ODENWÄLDER MARZIPAN KONDITOREI GMBH

  Almanya

  ODENWÄLDER MARZIPAN KONDITOREI GMBH, yılında kurulan ve Ezmeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çikolata şekerleme, Karamelli bonbon, badem ezmeli dekorlar, Çikolata şekerleme, asma kilit, Karamelli bonbon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Weilbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. TRIAS GALETES-BISCUITS

  İspanya

  TRIAS GALETES-BISCUITS, yılında kurulan ve Bisküvi yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Ezmeler, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Ezmeler, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, bisküviler, bisküvi fabrikası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, SANTA COLOMA DE FARNERS - GIRONA, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. FRISCHMANN - MARZIPAN GMBH

  Almanya

  FRISCHMANN - MARZIPAN GMBH, yılında kurulan ve Ekmek, kekler ve hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ezmeler, Ezmeler, badem ezmeli dekorlar, çikolatalar, likörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Liebenzell, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. J. G. NIEDEREGGER GMBH & CO. KG

  Almanya

  J. G. NIEDEREGGER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Ezmeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Nugat (Koz helvası), Nugat (Koz helvası) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lübeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. RUTH GMBH & CO.KG

  Almanya

  RUTH GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Pişirme kalıpları ve tepsileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt ve karton ambalajlama materyalleri, Ezmeler, Kağıt ve karton ambalajlama materyalleri, Gıda renklendiriciler, çikolatalar, Ezmeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bochum-Wattenscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PÉCHÉS GOURMANDS

  Fransa

  PÉCHÉS GOURMANDS, yılında kurulan ve Bisküviler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurabiyeler, ŞEKERLEMELER, Ezmeler, Kurabiyeler, ŞEKERLEMELER, Ezmeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Six Fours Les Plages, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. LÜBECKER MARZIPAN-FABRIK V. MINDEN & BRUHNS GMBH & CO. KG

  Almanya

  LÜBECKER MARZIPAN-FABRIK V. MINDEN & BRUHNS GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Ezmeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Nugat (Koz helvası), Nugat (Koz helvası), çikolatalar, badem sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stockelsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BETTY ´S SUGAR DREAMS GMBH

  Almanya

  BETTY ´S SUGAR DREAMS GMBH, yılında kurulan ve Dondurulmuş besinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ezmeler, Ekmek, kekler ve hamur işleri, Hamur işleri, Fırın ekmeği, Ezmeler, Ekmek, kekler ve hamur işleri, Hamur işleri, Fırın ekmeği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MARZIPANSTUDIO RIEGER

  Almanya

  MARZIPANSTUDIO RIEGER, yılında kurulan ve Ezmeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ekmek, kekler ve hamur işleri, Hamur işleri, Şeker, Kakao ve çikolata, Ekmek, kekler ve hamur işleri, Hamur işleri, Şeker, Kakao ve çikolata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SCHOKOLADENA

  Almanya

  SCHOKOLADENA, yılında kurulan ve Ezmeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ekmek, kekler ve hamur işleri, Hamur işleri, Şeker, Kakao ve çikolata, Ekmek, kekler ve hamur işleri, Hamur işleri, Şeker, Kakao ve çikolata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mechernich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SCHELSHORN-FOODLINE

  Almanya

  SCHELSHORN-FOODLINE, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Balık, Kuru yemişler, Diyetik ve organik yiyecekler, Ezmeler, Balık, Kuru yemişler, Diyetik ve organik yiyecekler, Ezmeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Freiburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. MOLL MARZIPAN GMBH

  Almanya

  MOLL MARZIPAN GMBH, yılında kurulan ve Ezmeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. badem ezmeli dekorlar, kral pastası, kraker sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. WIEBOLD CONFISERIE GMBH &CO KG

  Almanya

  WIEBOLD CONFISERIE GMBH &CO KG, yılında kurulan ve Ezmeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ekmek, kekler ve hamur işleri, Hamur işleri, Şeker, Kakao ve çikolata, Ekmek, kekler ve hamur işleri, Hamur işleri, Şeker, Kakao ve çikolata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Elmshorn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ALATURKA KURUYEMIS SEKERLEME GIDA SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  ALATURKA KURUYEMIS SEKERLEME GIDA SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, yılında kurulan ve Ezmeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, antep fıstığı, kabak çekirdeği, Yeşil zeytinler, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gaziantep, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. MAISTER KG

  Avusturya

  MAISTER KG, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Balık, Ezmeler, Ekmek, kekler ve hamur işleri, Hamur işleri, Balık, Ezmeler, Ekmek, kekler ve hamur işleri, Hamur işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waidhofen An Der Thaya, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. BACKTRAUM

  Almanya

  BACKTRAUM, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Balık, Dondurulmuş besinler, Ezmeler, Ekmek, kekler ve hamur işleri, Balık, Dondurulmuş besinler, Ezmeler, Ekmek, kekler ve hamur işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eggenthal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CAFE-KONDITOREI - SECKAUER LEBKUCHEN - REGNER GMBH & CO KG

  Avusturya

  CAFE-KONDITOREI - SECKAUER LEBKUCHEN - REGNER GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Ezmeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hazır kekler ve hamur işleri, Kakao ve çikolata, Çikolata şekerleme, Hediyelik eşyalar ve ilana yönelik ürünler, Hazır kekler ve hamur işleri, Kakao ve çikolata, Çikolata şekerleme, Hediyelik eşyalar ve ilana yönelik ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seckau, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. LÜBECKER MARZIPAN-FABRIK V. MINDEN & BRUHNS GMBH & CO. KG

  Almanya

  LÜBECKER MARZIPAN-FABRIK V. MINDEN & BRUHNS GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Ezmeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Nugat (Koz helvası), Nugat (Koz helvası), badem, fındık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stockelsdorf / Lübeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. HANSE BONBON GMBH

  Almanya

  HANSE BONBON GMBH, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık, Diyetik ve organik yiyecekler, Ezmeler, Şeker, Balık, Diyetik ve organik yiyecekler, Ezmeler, Şeker sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Weyhe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. CONFISERIE ISABELLA KARL BLÖCHL

  Avusturya

  CONFISERIE ISABELLA KARL BLÖCHL, yılında kurulan ve Ezmeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ekmek, kekler ve hamur işleri, Şeker, Kakao ve çikolata, Çikolata şekerleme, Ekmek, kekler ve hamur işleri, Şeker, Kakao ve çikolata, Çikolata şekerleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Linz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 7. ADORATIO SCHOKOLADENKUNST NASCHWERK GMBH & CO. KG

  Almanya

  ADORATIO SCHOKOLADENKUNST NASCHWERK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Ezmeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ekmek, kekler ve hamur işleri, Hamur işleri, Şeker, Kakao ve çikolata, Ekmek, kekler ve hamur işleri, Hamur işleri, Şeker, Kakao ve çikolata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Struppen Ot Thürmsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. WOLF-DIETMAR EIBENSTEINER GES.M.B.H.

  Avusturya

  WOLF-DIETMAR EIBENSTEINER GES.M.B.H., yılında kurulan ve Ezmeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ekmek, kekler ve hamur işleri, Hamur işleri, Şeker, Kakao ve çikolata, Ekmek, kekler ve hamur işleri, Hamur işleri, Şeker, Kakao ve çikolata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 9. AVELLANA GMBH HASELNUSSGROSSHANDEL

  Almanya

  AVELLANA GMBH HASELNUSSGROSSHANDEL, yılında kurulan ve Kuru yemişler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ezmeler, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Yiyecek ithalat - ihracatı, Ezmeler, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Yiyecek ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frechen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. MARTLS HASELNUSS-SHOP MARTIN STIMMER

  Almanya

  MARTLS HASELNUSS-SHOP MARTIN STIMMER, yılında kurulan ve Kuru yemişler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ezmeler, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Yiyecek ithalat - ihracatı, Ezmeler, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Yiyecek ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moosinning, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz