• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • fırın ekmeği

Sonuçlar

Fırın ekmeği - Ithalat/Ihracat

 1. LEO'S HOUSE OF BAGELS

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  LEO'S HOUSE OF BAGELS, yılında kurulan ve Fırın ekmeği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş besinler, Dondurulmuş besinler, derin dondurulmuş ekmek ürünleri, pasta ve unlu mamullerin toptan satışı, dondurulmuş şekerlemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pallini, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 2. BISCOTTES ROGER

  Fransa

  Verified by europages badge

  Roger Sarret, babasının fırınında çalışırken unutulmuş lezzetleri, yokluk yılları öncesindeki tatları, günlük küçük zevklerle hayatın tadının çıkarılmasını sağlayan o eski alışkanlıkları yeniden canlandırmak için peksimetler pişiriyordu. 65 yıl sonra, Roger yine aynı yerde ve müşterisine büyük bir sadakat içinde o lezzetleri geliştirdi ve kalitesinden hiçbir şey kaybettirmeden ev yapımı üretimden büyük çaplı üretime geçti. Distribütör markalarını (MDD) taşıyan ürünleri üretiyoruz. Komple ürün çeşidi oluşturma hizmeti sunuyoruz.

 3. TISSAGE BASTIEN

  Fransa

  Verified by europages badge

  TISSAGE BASTIEN, yılında kurulan ve Dokunmamış kumaşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fırın ekmeği, gıda işleme endüstrisi için bezler, Fırın ekmeği, gıda için uygun bezler, peynir bezleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caudry, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ESKI MAKINE

  Türkiye

  1990 yılında, ekmek fırınları ve hamur makinaları imalatında 39 senelik tecrübeleri bulunan, konularında uzman üç makine mühendisi tarafından, fırıncılık ve pastacılık sektöründe kullanılan makineleri ve ekmek üretim teknolojisini geliştirmek ve sektöre yeni ürünler kazandırmak amacıyla kurulan ES-MAK, bugün ülke sektöründeki en güçlü firmalardan biri olarak gösterilmektedir. Ekmek ve pasta fırınlarından hamur hazırlama ve işleme makinelerine kadar 180’den fazla ürünü ile, tüm dünyadaki fırınlara, pastahanelere, otellere, hiper marketlere ve kantinlere hizmet vermektedir. Üretimimizin %70’ini ihracat yapmaktayız. Başta Afrika ülkeleri olmak üzere, Avrupa ülkelerinden Tür ki Cumhuriyetlerine, Balkanlardan Orta Doğuya yüzlerce noktada müşterimiz bulunmaktadır. Önümüzdeki dönem hedeflerimiz, ürün portföyümüzü arttırmak, mevcut ürünlerde iyileştirmeye gitmek ve dünya çapındaki büyümesini arttırmaktır. Sizlerle de çalışmaktan onur, gurur ve kıvanç duyacağız…

 5. ROBERTO INDUSTRIA ALIMENTARE SRL

  İtalya

  1962 yılında kurulmuş olan Roberto şirketi Trevise bölgesinde yer alan bir endüstriyel boyutlu fırındır. Roberto Alimentare srl, tam bir sadakat ve tutkuyla kullanacağı hammaddeleri kendi seçmesiyle elde yüksek kaliteli ve lezzetli ürünleriyle günümüzde İtalyan pazarında olduğu kadar İtalya dışında da haklı bir üne kavuşmuştur. Roberto, yenilikçi bir şirket olmasının yanı sıra kökleri geçmişin o tartışılmaz lezzetlerine kadar uzanmakta bu da ürünlerinin kalitesiyle onun en güçlü yanını oluşturmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BRIOCHES FONTENEAU

  Fransa

  Büyük zincirlerin partneri Brioches Fonteneau kendi markası “Ma Boul’Ange” ve diğer distribütör markalar adı altında Vendée bölgesinin değerini ortaya koyan çörek ve pastalar üretmektedir. Brioches Fonteneau, iki üretim tesisiyle talebe göre esnek, modern ve yüksek verimli kurabiye imalatı gerçekleştirmektedir. Sürekli yenilenen imalat teknolojimiz taleplerin artışına göre üretim yapmamıza olanak sağlarken fırıncılık deneyimlerimiz sayesinde en zor beğenen damaklara uygun lezzetler sunabilmekteyiz.

 2. GUL MAKINA SANAYI

  Türkiye

  Gül Makina Sanayi 1989 yılında Bursa'da kurulmuş olup Türkiye ve Dünya Pazarlarında hızlı bir büyüme kaydederek kendisini kabul ettirmiştir.Dünyanın içerisinde bulunduğu global değişim, çağdaş iş yaşamının ihtiyaçlarının yeniden tanımlanmasını gerektirmektedir.Gül Makina , çeşitli fırın ekipman ürün modelleri ile tüm dünyadaki usta fırıncı ve pastacıların makine ekipman ihtiyaçlarını karşılamaktadır.Ekmek, tüm kültürler tarafından bütün ülkelerde zevkle yenir. Şekilleri değişik olsa da lezzeti, görüntüsü en iyi kalitede olması istenir. Bizim amacımız; sizlere ekmeğin en iyisinin sunulmasına yardımcı olmaktadır.Gül Makina yaklaşık 20 yıldır Türkiye ve dünyadaki değişimi ve teknolojiyi takip ederek sektörde en iyiyi yakalama çabasındadır.Gül Makina olarak ilkemiz; Kaliteden ödün vermeden sürekli daha iyiye ulaşma çabası, müşteri odaklı yenilikler ve firmalara özel alternatif çözümlerle daima var olmaktır.Ürünlerimiz ISO 9001: 2008, TSE ve CE Kalite Belgelerine Sahiptir.Sofranıza gelen sağ

 3. PANEMOR

  Türkiye

  Sektörde geçirdiğimiz 20 yıllık süre içerisinde edindiğimiz bilgi birikimi ve deneyimi, fırıncılık ve unlu mamuller sektörü için ürettiğimiz makineler ile siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz. Ürün yelpazemizde bulunan 15 değişik modeldeki makineleri kullanan, değerli Panemor müşterileri sayesinde, sektörün en iyi ve en güvenilir firmalarından biri haline geldik. Firma olarak küçük ve orta kapasiteye sahip işletmeler içinde çözümler sunmaktayız. Uzun yılların tecrübesi, en son yenilikleri içeren teknolojik altyapımız, işini iyi yapan insan kaynağımız ve en iyi hammaddeleri kullanarak ürettiğimiz makineler sayesinde; müşterilerimize iyi bir başlangıcı, verimli ve uzun ömürlü makinelerle, sürekli iyi kalitedeki ürün çıktısını garanti ediyoruz. Ürünlerimizde, iyileştirme ve geliştirme faaliyetlerine durmaksızın devam ediyoruz. Bunu yaparken de, müşterilerimizden aldığımız geri dönüşleri, market taleplerini ve son teknolojik yenilikleri takip ediyoruz. Asıl amacımız ise; müşteri beklentilerine uygun makineler üreterek, vazgeçilmez olarak nitelendirilebilecek bir ürün yelpazesine sahip olmaktır. Bu vesile ile kataloğumuzda ve web sitemizde bulunan geniş ürün yelpazemize bakmanızı rica ediyor ve sizleri de mutlu Panemor müşterileri arasında görmeyi ümit ediyoruz.

 4. GUENTHER BAKERIES BELGIUM

  Belçika

  Guenther Bakeries Belgium hamburger ekmeği üretimi konusunda uzmanlaşmıştır. En önemli müşterisi McDonalds'tır ve tüm Benelux ülkelerindeki restoranlara servis yapılmaktadır. Sunduğu ürünler çok çeşitlidir: klasik hamburger ekmeklerinin ötesinde, Big Mac, Bigger Big Mac, Mc Rib, vb. gibi tüm farklı hamburgerlere ait sandviç ekmeklerinin üretimi yapılmaktadır. Dahası, müşteri talebine göre özel çözümler de geliştirilmektedir. Kalite ve gıda güvenliği son derece kesin koşullara tabidir.

 5. MACCALLI GIANFRANCESCO & C. SAS

  İtalya

  MACCALLI GIANFRANCESCO & C. SAS, yılında kurulan ve Fırın ekmeği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. derin dondurulmuş ekmek ürünleri, derin dondurulmuş ekmekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Covo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. BAKER'S STANDARD LTD.

  Bulgaristan

  BAKER'S STANDARD LTD., yılında kurulan ve Fırın ekmeği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Plovdiv, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 2. FORBANMETAL

  İspanya

  FORBANMETAL, yılında kurulan ve Fırın ekmeği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pişirme kalıpları ve tepsileri, yapışmaz plakalar, kalıplar, Tepsiler, Pişirme kalıpları ve tepsileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Terrassa, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. NOVEPAN

  Fransa

  NOVEPAN, yılında kurulan ve Fırın ekmeği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lomme, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. LA PARISIENNE DE BAGUETTE

  Fransa

  LA PARISIENNE DE BAGUETTE, yılında kurulan ve Fırın ekmeği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Aubervilliers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. BIONATIS - NOVEPAN

  Fransa

  BIONATIS - NOVEPAN, yılında kurulan ve Fırın ekmeği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. biyolojik tarım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haute Rivoire, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. A PANIFICADORA DE SANTO ANDRE, LDA

  Portekiz

  A PANIFICADORA DE SANTO ANDRE, LDA, yılında kurulan ve Ekmek, kekler ve hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fırın ekmeği, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Fırın ekmeği, Tatlılar, Yiyecek ve içecek bileşenleri, pastane sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vila Nova De Santo Andre, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. PAFIGAL - PADARIA FIGUEIRAS, LDA

  Portekiz

  PAFIGAL - PADARIA FIGUEIRAS, LDA, yılında kurulan ve Fırın ekmeği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hazır kekler ve hamur işleri, derin dondurulmuş ekmekler, Hazır kekler ve hamur işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lisboa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 6. PANIFICADORA REGIONAL DA VERMELHA

  Portekiz

  PANIFICADORA REGIONAL DA VERMELHA, yılında kurulan ve Ekmek, kekler ve hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fırın ekmeği, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Fırın ekmeği, Yiyecek ve içecek bileşenleri, pastane sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vermelha, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 7. HEIDINGER GMBH

  Almanya

  HEIDINGER GMBH, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fırın ekmeği, Et ve salam konserveleri, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Otel, Fırın ekmeği, Et ve salam konserveleri, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Otel sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frankfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. LES DELICES DES 7 VALLEES

  Fransa

  LES DELICES DES 7 VALLEES, yılında kurulan ve Ekmek, kekler ve hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fırın ekmeği, Fırın ekmeği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aubigny En Artois, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. MENISSEZ SAS

  Fransa

  MENISSEZ SAS, yılında kurulan ve Fırın ekmeği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. uzun ekmek sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, FEIGNIES, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. A.D.P. S.R.L.

  İtalya

  A.D.P. S.R.L., yılında kurulan ve Fırın ekmeği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Riccione, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. DESARROLLOS ALIMENTARIOS S.A.

  İspanya

  DESARROLLOS ALIMENTARIOS S.A., yılında kurulan ve Fırın ekmeği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. klasörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Azuqueca De Henares, Guadalajara, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. BAKKERIJ DOCKX (CEREAL CENTER)

  Belçika

  BAKKERIJ DOCKX (CEREAL CENTER), yılında kurulan ve Hazır kekler ve hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fırın ekmeği, Ekmek, kekler ve hamur işleri, Viyana usulü ekmek ve çörekler, Ekmek, Fırın ekmeği, Ekmek, kekler ve hamur işleri, Viyana usulü ekmek ve çörekler, Ekmek sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nijlen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. EUROPIZZA SRL

  İtalya

  EUROPIZZA SRL, yılında kurulan ve Fırın ekmeği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ekmek ve pastane ürünleri, pizza tabanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Foligno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. BAKKERIJGRONDSTOFFEN LAEREMANS-VERCAMMEN

  Belçika

  BAKKERIJGRONDSTOFFEN LAEREMANS-VERCAMMEN, yılında kurulan ve Fırın ekmeği sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. derin dondurulmuş ekmek ürünleri, renklendiriciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gelrode, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. L' EPI DU ROUERGUE SARL

  Fransa

  L' EPI DU ROUERGUE SARL, yılında kurulan ve Fırın ekmeği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel hamurlar, salatalar, çörekler ve viyana çörekleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Loubière, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. LEVENS COOKING & BAKING SYSTEMS

  Belçika

  LEVENS COOKING & BAKING SYSTEMS, yılında kurulan ve Fırın ekmeği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fırıncılık - makineler ve materyaller, Fırıncılık - makineler ve materyaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bornem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. BANDEJAS COMETA,S.L

  İspanya

  BANDEJAS COMETA,S.L, yılında kurulan ve Fırın ekmeği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Yeles(toledo), İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. ALGOMAK

  Kuzey Makedonya

  ALGOMAK, yılında kurulan ve Fırın ekmeği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dondurulmuş ekmek ürünleri, derin dondurulmuş ekmekler, dondurulmuş kornetler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sveti Nikole, Kuzey Makedonya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz