• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • fırıncılık - makineler ve materyaller

Sonuçlar

Fırıncılık - makineler ve materyaller - Ithalat/Ihracat

 1. SACAR FORNI

  İtalya

  Verified by europages badge

  Sacar Forni srl firması fırın ürünleri üretimi, pastaneler ve pizzacılar için ekipmanların yapımında ve satışında uzun yıllara dayanan bir deneyime sahiptir. Mağazalar için fırınlar, makineler ve mobilyalar, oteller, barlar, restoranlar ve dernekler için malzemeler, mağazalar ve süpermarketler için mobilyalar, endüstriyel ve ticari buzdolapları üretir. Elektrikli fırınlar, gazlı fırınlar, dizel fırınlar, tünel fırınlar, bantlı fırınlar, hareketli çerçeveye sahip fırınlar ve soğutmalı dolaplar ile şok soğutucuları sipariş edebilirsiniz.

 2. DAMS MACHINE

  Türkiye

  Verified by europages badge

  DAMS MACHINE, yılında kurulan ve Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fırıncılık - makineler ve materyaller, Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları, Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler, Gıda - makineler ve ekipmanlar, Pasta yapma makine ve ekipmanları, Fırıncılık - makineler ve materyaller, Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları, fırınlar için endüstriyel makineler, Unlu mamuller endüstrisi için konveyörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE ZBIGNIEW WRONA

  Polanya

  Verified by europages badge

  PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE ZBIGNIEW WRONA, yılında kurulan ve Kağıt ve karton ambalajlama materyalleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt torbalar, Fırıncılık - makineler ve materyaller, Gıda ambalajları, baskılı kağıt poşetler, kişiselleştirilmiş kağıt poşet, Kağıt torbalar, Reklam amaçlı kağıt poşetler, Fırıncılık - makineler ve materyaller, Gıda ambalajları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kostomloty Pierwsze, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON

  Fransa

  Verified by europages badge

  SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON, yılında kurulan ve Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Fırıncılık - makineler ve materyaller, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Mağaza tertibatları, Temiz oda sistem ve prosesleri, Fırıncılık - makineler ve materyaller, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Mağaza tertibatları, Temiz oda sistem ve prosesleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. PKO-SURA COMPANY

  Rusya

  PKO SURA LLC, “Sura” markası altında fırıncılık ve şekerleme endüstrileri için bonbon, tatlı ve şekerleme ürünleri üretimine yönelik endüstriyel şekerleme ekipmanları üretmektedir. Üretici, şekerleme endüstrisi için makineler ve endüstriyel ekipman üretmektedir: pralin ve meyve jölesi yapmak için dökme makineleri, müsli, şekerleme, hematojen, şekerli bisküvi, bisküvi için kalıplama alanları, şekerleme ve çikolata vb. için soğutma konveyörleri, spiral dondurucular, yoğurma makinesi, dondurma ekipmanları üretimi. Müşterinin talebi üzerine, üretici ayrıca şekerleme ürünlerini soğutmak ve süslemek, dolgulu şekerler yapmak, bisküvi ve diğer tatlıları yapmak için kullanıma hazır bir üretim hattı kurabilir. PKO, 2010 yılından bu yana gıda endüstrisi için makine ve ekipman üretmektedir. “Sura” şekerleme ekipmanlarının üretimi özel tasarımlara dayanmaktadır. Küçük boyutlu makineler yerden tasarruf sağlar ve sezgisel olarak çalıştırılabilir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PANEM INTERNATIONAL

  Fransa

  1969 yılında, PANEM ilk fermantasyo kontrol dolabını tasarlamıştır. Fırın-pastahane profesyonellerine yönelik olan bu teknolojik gelişme mesleğinde hem çalışma konforu hem de üretim düzenliliği açısından yenilik gerçekleştirmektedir. Bu tarihten itibaren, PANEM INTERNATIONAL faaliyet alanı ne olursa olsun yenilikçilik, güvenirlik, pratiklik ve randıman getirirken bitmiş ürün kalitesini ortaya çıkaran çözümleri sürekli geliştirmiştir. Hızlı dondurma, kontrollü fermantasyon, pozitif veya negatif soğuk depolama, hızlı soğutma veya hızlı soğuk şoklama sağlayan ürünler ile soğuk problemlerine çözüm getiriyoruz. Her ihtiyaçta ya da her durumunda, PANEM “sipariş” çözümler tasarlar, test eder ve uygular. Dahili bir doğramacılık hizmetine sahibiz. Fırın-pastahane profesyonellerinin havalandırılmış soğuk ihtiyaçlarını karşılayarak ve tüm teknik alanlarda satış hatları üretiyoruz.

 2. MATAŞ MAKINA

  Türkiye

  Our company started to produce bakery and pastry machines in 1987 and now serves to the bakery and pastry sector with its expert staff. MATAŞ has proven itself in the domestic market in the bread slicing, planet mixer, spiral mixer, dough kneading and sifting machines and continuously increases its international market share. Our organization is based on customer satisfaction in products. MATAŞ Gıda Makinalari Sanayi ve Tic. A. Ş. is always in search of to produce best, efficient machines by closely following technological developments. With our young, dynamic, experienced staff, we continue to proceed to our goals with confident steps. As MATAS family, we perceive it as the greatest investment to protect the company’s credibility and trustworthiness.

 3. BACKTECH SAM GMBH

  Almanya

  20 yıllık bir başarı hikayesi: 1993 yılında sadece bir servis şirketi olarak başlayan işletme, bugün fırıncılık sektörünün yenilikçi bir üreticisine dönüşmüş durumda . Çabalarımızın odak noktasında, kendine özgü gereksinimlerini ürünlerimizle karşıladığımız müşterilerimiz bulunmaktadır. Ürünlerimizin kalitesi, size hamuru koruyarak, hijyenik ve mükemmel ürünler sunma olanağı sağlar. Kalite ve hassasiyet ilkeleri, el yapımı hamur işlerinin mükemmeliyetine yansır. Çünkü makine ve sistemlerimizin ardında uzun yılların deneyimi ve teknik yenilikler yatmaktadır. Ürün portföyümüz: Alman simidi, poğaça, ekmek, simit ve pizza gibi küçük unlu mamullerin üretimi için uzmanız. Hamur işleme ve taşıma çözümleri konusundaki müşteri talepleri kendi geliştirdiğimiz veya iş ortaklarımızın ürettiği ürünleri kullanarak karşılanır.

 4. HERBERT BIRNBAUM GMBH

  Almanya

  Pişirme sepetlerimiz hamurunuza gerekli kıvamı, doğru biçimi ve tipik sepet dokusunu sağlar - üstelik isterseniz şirketinizin özel imzasını da içerebilir. Herbert Birnbaum ekmek kalıpları 165 yıldan uzun bir süreye dayanan bir geleneğe sahip bir aile şirketidir. Bilim ve fikirler ile daima ileriye sloganıyla 1847'den bu yana, zorlu fırın ürünlerinin imalatına önem veren şirketler için ekmek sepetleri ve fırın teknik ekipmanları üretiyoruz. Ekmek kalıbı geliştirme konusunda uzun yıllara dayanan geleneğimiz ve kapsamlı pişirme tekniği bilgimiz sayesinde Herbert Birnbaum uzun yıllardır Almanya'da piyasa lideridir: Hintkamışı ve plastikten üretilen pişirme kaplarında en geniş ürün yelpazesini sunuyoruz ve hem standart kalıplar hem de size özel imal edilen ürünler üretiyoruz. Ekmek kalıplarımız tüm dünyada elle çalışılan ufak fırınlardan KOBİ'lere ve büyük endüstriyel tesislere kadar yüksek kaliteli fırın mamulleri üreten tüm şirketlerde kullanılmaktadır.

 5. DAMLA PASLANMAZ

  Türkiye

  Firmamız 2007 yılında Tuğba KANSOY tarafından kurulmuştur. Firmamız üreticilerimizle direk çalışarak ekmek ve gıda dilimleme makineleri satışı yapmaktadır.İhtiyaç doğrultusunda farklı dilimleme makine tasarımlarıyla müşterilerimize hitap etmekteyiz. Firmamız sayılı üreticilerimizden Gökalp Makine ürünlerinin satış ve pazarlamasını yapmaktadır.Ürünlerimizin %95’i Türkiye’de üretilen ürünlerden üretilmektedir. Birçok dalda faaliyet gösteren firmamız Ankara ve Türkiye’nin her noktasına ekmek dilimleme makineleri gönderiyor ve gönderdiğimiz ürünlere ait teknik destek sağlıyoruz.Aktif olarak ürün verdiğimiz özel, resmi kurum ve kuruluşlar en büyük gururumuzdur. Firmamız ürettirdiği ürünlerin, tasarım ve teknoloji geliştirmesini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. Hiç bir şekilde dışarıdan hizmet almamaktadır. Satışını yaptığımız ürünlerinin Ankara'da ise bakım onarımını kendi bünyemizde diğer illerde ise yardımcı işletmeler vasıtasıyla yaparak müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz ve zamanında teslim ediyoruz. Firmamız en iyi hizmet, kalite ve fiyat anlayışı ile sürekli yanınızdadır. Üretim hızı ve gücü; Firmamız satışını yaptığı ürünleri stok haricini çok kısa sürelerde ürettirerek müşterilerine teslim etmektedir. Müşterilerimizin %99′u ürünlerini zamanında yada zamanından önce teslim almışlardır. Firmamızda üretim ve stok durumuna göre aynı gün bile ürün teslim edebilmektedir.

 1. BARKIN MACHINE

  Türkiye

  Barkın makine, Türkiye ve yurtdışına 10 yılı aşkın süredir sıfır veya ikinci el fırın makineleri, buz makineleri, su sebilleri ve yedek parça satmaktadır. Türkiyenin her yerine 7 gün 24 saat teknik servis, makinelerin yerinde değişimi ve sıfır makinelerin kurulumunu yapmaktadır. Endüstriyel fırınların dünyanın her yerine kurulumunu yapmaktadır. Hamur kesme, tartma, dilimleme, işleme makinelerinin de imalat ve astışını yapmaktadır. Fırıncılar için veya herhangi bir işletme için buz yapma makineleri, su sebilleri üretmektedir. Ayrıca bütün bu fırınların, hamur işleme makinelerinin, buz makinelerinin, pasa arabalarının yedek parçalarını da üretmektedir.

 2. LAV FIRIN SEYYAR TAS FIRIN

  Türkiye

  Lav Fırın Güçlü Güvenilir Seyyar Taş Fırın Dilediğiniz ölçü ve yakıt seçeneği (Doğalgazlı, Odunlu, Tüplü, Elektrikli ) Mekanınıza uygun renk ve model seçeneği değiştirilebilir çıtalı sistem fayans ızgaraları Kara fırın ile birebir aynı özellikler Havuz (ısı) dolgusu Isı göstergesi ve bağımsız gaz vanaları 2 kat güçlü ısı izolasyonu Ücretsiz nakliye ve montaj hizmeti Ön çalışma tezgahı Ve daha birçok özelliği ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten memnuniyet duyarız (Bulunduğunuz il - ilçe çevresinden referans almak ve kurulu fırınlarımızı görmek için bize ulaşınız İrt: +90 545 400 77 31

 1. KECAV ITHALAT IHRACAT LTD. ŞTI

  Türkiye

  FIRIN GRUBU: Döner Arabalı Ekmek Fırını- Katlı Fırın- Elektrik Katlı Fırın-Konveksiyonlu FırınMini Konveksiyonlu FırınHAMUR İŞLEME GRUBU: Hamur Kazanı-Otomatik Spiral Mikser -Otomatik Sprial Mikser 2 - Kesme Tartma Makinası-Konik Yuvarlama Makinası - Hamur Dinlendirme Makinası-Uzun Şekil Verme MakinasıPASTANE GRUBU: Konveksiyonlu Fırın-Mini Konveksiyonlu Fırın- Planet Mikser-Elektrik Katlı FırınYARDIMCI EKİPMANLAR: Klima Ünitesi-Ekmek Dilimleme Makinası-Un Eleme ve Havalandırma Makinası -Sandiwch Dilimleme Makinası-Palet Arabası-Tava ArabasıBiz Kecav olarak; Uluslararası teknolojik bir yapıda En güvenilir hamur makinelarını ve pişirme fırınlarını üretmek, En yüksek performansVe geniş servis ağlarımız ile Kalitenin zirvesinde müşteri memnuniyetini Sağlamak misyonumuzdur. KECAV KONYA TÜRKİYEİLETİŞİM: +905452834242 E-MAİL: cavusoglusevket@gmail.com

 2. ITT INTERNATIONAL TECHNICAL TEXTILES GMBH

  Almanya

  Berlin bezi, değiştirilebilir bez, kurutma bezi, çekme aparatları için bez, çekme bezleri, pişirme sepeti altlığı, pişirme dolabı altlığı, donut bezi, filtre, ekmek tası örtüleri, un bezi, pişirme bezleri

 3. BTS FIRIN MAKINALARI VE EKIPMANLARI SAN TIC LTD LTI

  Türkiye

  Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız.

 4. DIMOBA

  İspanya

  Dimoba işletmesi ekibi olarak bizler, unlu mamuller, pastane ve lokanta sektörlerine yönelik her tip profesyonel donanımların satışını yapıyoruz. Daha fazla bilgi için web sitemize bakınız.

 5. UTILPAN LDA

  Portekiz

  UTILPAN LDA, yılında kurulan ve Fırıncılık - makineler ve materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. fırın mağazaları ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alagoa-Agueda, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 6. AXION BAKERY CORPORATION

  Fransa

  AXION BAKERY CORPORATION, yılında kurulan ve Bisküvi yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Fırıncılık - makineler ve materyaller, Fırıncılık - makineler ve materyaller, fırın mağazaları ekipmanları, gıda endüstrisi için şekillendirme makineleri, mağaza, bar ve restoranlar için soğutuculu vitrinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moustoir-Ac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. GROSMAC AUTOMATIC SL

  İspanya

  GROSMAC AUTOMATIC SL, yılında kurulan ve Fırıncılık - makineler ve materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pastacılık fırınları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cati (castellón), İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. IBIS - MASZYNY I PIECE PIEKARNICZE

  Polanya

  IBIS - MASZYNY I PIECE PIEKARNICZE, yılında kurulan ve Fırıncılık - makineler ve materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kasap mağazaları için düzenlemeler, pastacılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Szubin, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. MAXIMA KITCHEN EQUIPMENT

  Hollanda

  MAXIMA KITCHEN EQUIPMENT, yılında kurulan ve Fırıncılık - makineler ve materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Otel ticaret makineleri, profesyonel mutfaklar, Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mijdrecht, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. DAXNER GERMANY GMBH

  Almanya

  DAXNER GERMANY GMBH, yılında kurulan ve Fırıncılık - makineler ve materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lauda-Königshofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KALCHER MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  KALCHER MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Fırıncılık - makineler ve materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Chieming, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BRIATTE - COELEN SPRL

  Belçika

  BRIATTE - COELEN SPRL, yılında kurulan ve Fırıncılık - makineler ve materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kullanılmış makine ve ekipmanlar, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, dinleme makinaları onarımı, Kullanılmış makine ve ekipmanlar, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, fırın makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herstal, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. LP CONSULTING

  İtalya

  LP CONSULTING, yılında kurulan ve Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ekmek fırınları, Fırıncılık - makineler ve materyaller, Pasta yapma makine ve ekipmanları, Ekmek fırınları, Fırıncılık - makineler ve materyaller, Pasta yapma makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. MECH- MASZ SZCZECIŃSKI

  Polanya

  MECH- MASZ SZCZECIŃSKI, yılında kurulan ve Fırıncılık - makineler ve materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. fırın makineleri, fırın mağazaları ekipmanları, ekmek üretimi için tesisat ve ekipmanlar, Endüstriyel fan tasarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Żnin, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. AMO FORNI SRL

  İtalya

  AMO FORNI SRL, yılında kurulan ve Fırıncılık - makineler ve materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zugliano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. ARREDI BAKEGASTRO GOBBI

  İsviçre

  ARREDI BAKEGASTRO GOBBI, yılında kurulan ve Otel - Mobilyalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Fırıncılık - makineler ve materyaller, Gıda dönüşümü, Fırıncılık - makineler ve materyaller, pizzacılar için gazlı fırınlar, Gıda dönüşümü, fırınlar için endüstriyel makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Osogna, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 9. ECIMSTAL LDA

  Portekiz

  ECIMSTAL LDA, yılında kurulan ve Fırıncılık - makineler ve materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ekmek fırınları, ekmek, bisküvi ve pasta üretimi için hamur tekneleri, kasap mağazaları için düzenlemeler, Ekmek fırınları, fırın makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Serzedo-Vila Nova De Gaia, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 10. TORTORA CELSIUS EQUIPEMENT

  Fransa

  TORTORA CELSIUS EQUIPEMENT, yılında kurulan ve Ekmek fırınları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar, Fırıncılık - makineler ve materyaller, Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar, Fırıncılık - makineler ve materyaller, pastacılık için makinalar, fransız unlu ürünleri için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sennecey-Lès-Dijon, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz