• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • fırınlar- makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Fırınlar- makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. MACH SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Mach işletmesi, oteller, barlar, restoranlar, pastaneler, dondurmacılar ve benzeri toplu kullanım alanları için bardak yıkama, bulaşık yıkama makinelerinin, sanayi tipi komple bulaşık makinelerinin tasarımını, üretimini ve satışını gerçekleştirmektedir. 1988 yılından bu yana bu çok rekabetçi bir ortamda, sektörün önde gelen kuruluşlardan biri olmayı hedefledik ve son derece kararlı adımlarla yaptığımız geliştirmeler sayesinde, İtalya, Avrupa, Amerika, Asya ve Afrika ülkelerindeki müşterilerimizin beğenilerinin de yansıttığı gibi mükemmel sonuçlara ulaştık.

 2. ROVACOS

  Belçika

  Verified by europages badge

  ROVACOS şirketi 50 yılı aşkın bir süreden beri unlu mamuller - pastane, şekerleme ve çikolata işletmeleri süsleme pazarında aktif biçimde yer almaktadır. Yenmez süsleri ve badem ezmesi, şeker, çikolata ve meyve jölesinden mamul yenilebilir süsleri imal ediyoruz. Pasta ve dondurma süsleri, ürün çeşitlerimiz mevcut tüm kutlamaları ve etkinlikleri kapsamaktadır. Avrupa ve Amerika kıtalarından ve Orta Doğu ülkelerinden toptancılar - perakende satıcılar ve endüstriyel imalatçılar hedef müşteri kitlemizi oluşturmaktadır.

 3. ACEMAL NV

  Belçika

  Verified by europages badge

  ACEMAL NV - Kalifiye ve çok yönlü ekibi sayesinde ACEMAL, gofret üretimine ilişkin her tür siparişe yanıt verecek çözümler sunuyor. Gofretler, bisküviler, krepler, blinis, pankekler vs için sanayi tesisleri. Başka ürünler ile ilgili bilgi almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz. Tecrübelerimiz, üretim hatlarını müşterinin isteğine göre uyarlamamızı sağlar.

 4. LEHRMANN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LEHRMANN GMBH, yılında kurulan ve Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. M.A.M. EREDI MALAGUTI AURELIO DI MALAGUTI VANNI & C. SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  M.A.M. EREDI MALAGUTI AURELIO DI MALAGUTI VANNI & C. SRL, yılında kurulan ve Profesyonel kullanım amaçlı fırınlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, pizzacı ekipmanları, pizza fırınları, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, ahşap fırınlar, yuvarlak fırınlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Modena, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DAUB MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DAUB MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Birkenfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ABENDSCHÖN MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ABENDSCHÖN MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Muggensturm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PITEC AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  PITEC AG, yılında kurulan ve Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Oberriet, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. AKRA GRUP GIDA URÜN SAN TIC LTD STI

  Türkiye

  Candy Star Lolipop kurulduğu 2010 yılından itibaren hep daha iyiyi ve kaliteyi düstur edinmiş, Siz değerli iş ortaklarımızın güveniyle bu günlere gelmiştir Lolipop şeker üretiminde Türkiye pazarına birçok konuda öncülük etmiş birçok yenilikler getirmiş ve ARGE çalışmalarına devam ederek gelecekte birçok yeni ürün için çalışmalarını devam ettirmektedir. Yurtiçi pazarında Türkiye’nin dört bir yerine dağılmış bayi ağına her geçen gün yenilerini ekleyerek sizlere daha yakın olmayı hedeflemektedir.%100 Yerli sermaye ile kurulan, hedefleri doğrultusunda öncelikle Avrupa başta olmak üzere bir çok ülkeye ihracat yaparak sektörde hep bir adım önde olmuş, kaliteden müşteri memnuniyetinden ödün vermeden Global bir şirket olma yönünde hızla ilerlemektedir. Daha Çok istihdam ile ülke ekonomisine katkı sağlamayı, modern üretim teknolojilerine uyum sağlayarak büyümeyi ve kaliteyi arttırmayı hedefleyen firmamız bu yolda hızla ilerlemektedir Sizleri de hedeflerimiz doğrultusunda iş ortaklarımız arasında görmekten mutluluk duyarız

  Tüm ürünler arasında "fırınlar- makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - makine ve ekipmanlar"

 5. UTU FOREIGN TRADE

  Türkiye

  Ada Ikra Confectionery is a candy manufacturing company, located in Turkey. We produce a variety of hard candies, lollipops in many different patterns and flavors. We are also supplier of turkish delight and traditional akide candies in various types. We do private labeling as well. We export our products to 33 countries and are looking for new cooperations to expand our export line. We can assure our customers about the quality of our products at competitive price in the sector. We are interested in distributors, wholesalers and retailers all around the world. Please feel fee to contact us for any questions.

  Tüm ürünler arasında "fırınlar- makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - makine ve ekipmanlar"

 1. ELA TEŞHIR EKIPMANLARI

  Türkiye

  Gıdaya uygun pleksi teşhir ürünleri cam kavanoz ve musluklu cam fanuslar ahşap bakliyat baharat kuruyemiş yaş yemiş zeytin salça turşu teşhir ürünleri. Şarkuteri, aktar, kuruyemişci, otel, pastahane teşhir ve sergi ürünleri.

  Tüm ürünler arasında "fırınlar- makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - makine ve ekipmanlar"

 2. PARSMEGA MAKINA

  Türkiye

  PARSMEGA olarak siz değerli müşterilerimizin uzun yıllardır çözüm ortağı olmaktan gurur duyuyoruz. Göstermiş olduğunuz güven ve ilgiden dolayı teşekkürlerimizi borç bilmekte ve bu güven ve ilginin doğrultusunda her geçen gün sizlerle birlikte büyümekteyiz. Firmamız dünyanın her yerinde olan siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte ve hizmet ağımızı daha da ilerilere taşımak istemekteyiz. Başta Orta Asya, Avrupa, Afrika bölgelerinde olmak üzere 32 ülkede faaliyet göstermekteyiz. Başlıca tarım üretimlerinde son teknoloji ürünlerimizle üreticilerimize desteğimizi sürdürüyoruz. PARSMEGA ailesi olarak tahıl siloları, tahıl kurutma makinaları, değirmenler ve değirmen sistemleri, makarna imalat makinaları, endüstriyel soğutma sistemleri alanlarında gelişmiş Ar-Ge departmanımızla üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Parsmega ; Tahıl Siloları, Değirmen ve Değirmen Sistemleri , Tahıl Kurutma sistemleri, Makarna Üretim Makinaları ve bir çok alanda siz değerli müşterilerimize anahtar teslimi projeler sunmaktadır. Hedefinize Ulaşmak İçin Çözüm Ortağınız PARSMEGA

  Tüm ürünler arasında "fırınlar- makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - makine ve ekipmanlar"

 1. PKO-SURA COMPANY

  Rusya

  PKO SURA LLC, “Sura” markası altında fırıncılık ve şekerleme endüstrileri için bonbon, tatlı ve şekerleme ürünleri üretimine yönelik endüstriyel şekerleme ekipmanları üretmektedir. Üretici, şekerleme endüstrisi için makineler ve endüstriyel ekipman üretmektedir: pralin ve meyve jölesi yapmak için dökme makineleri, müsli, şekerleme, hematojen, şekerli bisküvi, bisküvi için kalıplama alanları, şekerleme ve çikolata vb. için soğutma konveyörleri, spiral dondurucular, yoğurma makinesi, dondurma ekipmanları üretimi. Müşterinin talebi üzerine, üretici ayrıca şekerleme ürünlerini soğutmak ve süslemek, dolgulu şekerler yapmak, bisküvi ve diğer tatlıları yapmak için kullanıma hazır bir üretim hattı kurabilir. PKO, 2010 yılından bu yana gıda endüstrisi için makine ve ekipman üretmektedir. “Sura” şekerleme ekipmanlarının üretimi özel tasarımlara dayanmaktadır. Küçük boyutlu makineler yerden tasarruf sağlar ve sezgisel olarak çalıştırılabilir.

 2. PANEM INTERNATIONAL

  Fransa

  1969 yılında, PANEM ilk fermantasyo kontrol dolabını tasarlamıştır. Fırın-pastahane profesyonellerine yönelik olan bu teknolojik gelişme mesleğinde hem çalışma konforu hem de üretim düzenliliği açısından yenilik gerçekleştirmektedir. Bu tarihten itibaren, PANEM INTERNATIONAL faaliyet alanı ne olursa olsun yenilikçilik, güvenirlik, pratiklik ve randıman getirirken bitmiş ürün kalitesini ortaya çıkaran çözümleri sürekli geliştirmiştir. Hızlı dondurma, kontrollü fermantasyon, pozitif veya negatif soğuk depolama, hızlı soğutma veya hızlı soğuk şoklama sağlayan ürünler ile soğuk problemlerine çözüm getiriyoruz. Her ihtiyaçta ya da her durumunda, PANEM “sipariş” çözümler tasarlar, test eder ve uygular. Dahili bir doğramacılık hizmetine sahibiz. Fırın-pastahane profesyonellerinin havalandırılmış soğuk ihtiyaçlarını karşılayarak ve tüm teknik alanlarda satış hatları üretiyoruz.

 3. MATAŞ MAKINA

  Türkiye

  Our company started to produce bakery and pastry machines in 1987 and now serves to the bakery and pastry sector with its expert staff. MATAŞ has proven itself in the domestic market in the bread slicing, planet mixer, spiral mixer, dough kneading and sifting machines and continuously increases its international market share. Our organization is based on customer satisfaction in products. MATAŞ Gıda Makinalari Sanayi ve Tic. A. Ş. is always in search of to produce best, efficient machines by closely following technological developments. With our young, dynamic, experienced staff, we continue to proceed to our goals with confident steps. As MATAS family, we perceive it as the greatest investment to protect the company’s credibility and trustworthiness.

 4. TROCHIDIS COMMERCIAL REFRIGERATION EQUIPMENT

  Yunanistan

  TROCHIDIS Fırın, Pastane, Kafeterya, Kasap, Bar ve Kafeler, Süpermarketler, Hızlı yemek, Çiçekçiler, Balıkçılar, Restoranlar, Pizzacılar için Ticari Soğutma ve Dükkan Ekipmanları. Bilinen market ve restoran zincirleri tarafından anahtar teslim Ticari soğutma ve Dükkan ekipmanları için 40 yıldır güvenilmektedir: - Vitrin Tezgahlar, - Paslanmaz Çelik Büfe Tezgahları, - Pasta Vitrin Tezgahları, - Soğutuculu Vitrinli Tezgahlar, - Ben Mari tezgahlar, - inox oda tipi soğutucular, - Mikrobiyoloji laboratuvarlar için Paslanmaz çelik ekipman, Ana aktivitelerimiz: - Ticari işletme ekipmanı satışı - Ticari oda tipi soğutucu satışı, - Soğutuculu Vitrinli Tezgah satışı, - Ticari Ben Mari tezgah satışı, - Fırınlar için soğutuculu vitrinli tezgah satışı, - ticari soğutma ekipmanı kurulumu, - Satış sonrası soğutucu ve restoran ekipmanı bakımı, ticari soğutma ekipmanında 40 YILIMIZA GÜVENİN Bize eposta gönderin

 5. FERİŞTE GIDA

  Türkiye

  14 Farklı Çeşitte, Doğal Katkısız Gerçek Sebzelerden El Yapımı İtalyan Makarna, Köy Erişte, Bebek Tarhana, İlikli Kemik Suyu, Bebek Salça, Sebze Toz, Baharat Ve Organik Bal İmalatı Yapıyoruz.Tüm Ülkelere İstenilen Dilde Etiket Çeviri Yapılır. Private-Label Üretim Yapılır. Tüm Ülkelere Ve Türkiyenin Her İline Bayilik Vermeyi Düşünüyoruz. Detaylar İçin Bizimle İletişime Geçmekten Çekinmeyin.

  Tüm ürünler arasında "fırınlar- makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - makine ve ekipmanlar"

 6. FIS MODULAR SYSTEMS LTD.

  Rusya

  FIS Modular Systems, tamamen yeni bir şekerleme, süzme peynir ve tatlı yelpazesinin yanı sıra et, balık, kümes hayvanları, salatalar ve diğer orijinal ve şaşırtıcı malzemelerden yapılan yeni bir "gastronomik kekler" serisi üretimi için evrensel modüler ekipman üretimi alanındaki yenilikçi çözümleriyle tanınmaktadır. Tek bir kontrol sistemi ve kombine edilebilen ve yeni konfigürasyonlar alabilen değiştirilebilir modüllerin bulunması nedeniyle ekipmanlarımız daha ekonomiktir ve dilediğiniz zaman ek bir modül satın alabilir, tamamen yeni tip ürünler üretebilirsiniz. Ekipmanımız Moskova'da Alman üniteleri ve bileşenleri kullanılarak monte edilmektedir ve projeler Neofood ve Solingen, Almanya'dan ZDS Şekerleme Akademisi tarafından desteklenmektedir. Şekerleme kompleksimiz sayesinde artık sınırlı bir ürün yelpazesine sahip değilsiniz. Ürün yelpazenizi genişletmek için artık herhangi bir ekipman satın almanıza gerek yok. Her şey sizin hayal gücünüze bağlı.

 7. TEKMAK BAKERY MACHINES AND EQUIPMENTS

  Türkiye

  Firmamız 1967 yılında Hüseyin Kuvvet tarafından Teknik-Elek adıyla kurulmuştur. Faaliyetlerini un eleme makinaları imalatı olarak başlatmıştır. Un eleme makinaları alanında Türkiye'de bir ilk olmuştur. Un eleme makinalarında Türkiye genelinde kullanılan bütün tip ve modellerin tasarımcı ve geliştiricisidir. Firma, 2002 yılından itibaren Tekmak makina adıyla faaliyetlerini ve gelişimini sürdürmeye devam etti. Bu dönemden itibaren hızlı birgelişim süreci yaşandı.2002 yılında un eleme makineları geliştirilerek Seyyar Tip makinelar/İpek Elekli Modeller üretilmeye başladndı. Bu tip makinalarda da Türkiye'de bir ilk gerçekleştirildi. Firma bu gelişim sürecinde yatırım ve gelişimini sürdürerek Ekmek Dilimleme Makinaları imal etmeye başladı. 2005 yılı itibariyle Türkiye'nin birçok şehrinde makina dağıtımı ve satış organizasyonu yapılmaktadır. Ayrıca bu illerdeki bayilikler aracılığıyla teknik destek ve yedek parçahizmetleri sürdürülmektedir. Kaliteyede önem veren firmamız kısa sürede yurt genelinde kalitesini ispatlamıştır.Müşterilemizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda tecrübemiz ve profesyonel kadromuz ile ISO-9001: 2008 kalite sistemi ve CE emniyet gereklerini titizlikle uygulayarak kaliteli ve nitelikli ürünler üreterek müşteri memnuniyeti sağlamak.Sektörümüzde sadece makina üretip satan bir firma değil, firma kültürü, değerleri, prensipleri, tecrübeleri ve yüksek enerjisiyle fark yaratan, müşteri memnuniyeti en üst düzeyde tutan bir firma olarak dünya markası olmak.

 8. TRIVI SRL

  İtalya

  Gıda endüstrisinde fırında pişirmeye hazır ve derin dondurulmuş ürünlerin üretimi için makine ve tesis tasarım ve yapımı. Kabartma ve soğutma hücreleri. Tavalı ve bantlı derin dondurucular, iğne sistemli yükleme-boşaltma üniteleri, her türlü ürün için vantuzlar ve ters çevirme düzenekleri. Milföy hamuru ve maya, kesilmiş pizza hamuru. TRIVI şirketi ülke dışında ve tüm Avrupa ülkelerinde ithalat-ihracat faaliyetlerini yönetmektedir. Kuruluş, özellikle şirketlere ve özel işletmelere yönelik pazar için çalışmaktadır.

 1. PANSYSTEM SAS DI ILARDO MASSIMILIANO

  İtalya

  Yapılmış olan 30 deneyden sonra fırınlar, pastaneler ve pizza fırınlarına yönelik pişirme sistemleri alanında uzmanlaşmış bir girişim olarak Salvatore ve Massimiliano Ilardo'nun Pansystem'i gün yüzüne çıktı. En iyi markalara ait yeni ve ikinci ürün el malzemelerin satışı. Fırın ve pastane ekipmanlarının kontrolü ve yenilenmesi. Gündüz ve gece fark etmez her türlü acil onarımlar. O gün içinde onarılamayacak arızalar için şirketimiz ödünç olarak gerekli donanımı sağlamaktadır. Yeni ve ikinci el malzeme ve donanım sergilemesi.

 2. MOVA BAKERY EQUIPMENTS

  Türkiye

  MOVA Bakery Machinery is one of leading company in production of bread ovens and equipment which was established in 2012. After founding MOVA products had been a well-known and in demand brand name in both Turkish and International markets. There are more than 100 different machines which are used in producing bread and cake with different functions and dimensions in spread product assortment of MOVA such as ovens, mixers, dough moulding. MOVA exports it machines which are produced in accordance with the our customer’s needs and expectations all over the World to 60 different countries and also these machines are delivered to the manufacturers in Europe, United States, Far East, and Australia. MOVA’s main principle is to produce most qualified and eligible products in order to supply our customer’s needs and expectations that are cornerstone of our company’s foundation. We provide constant and perfect solutions to the our customers as putting forward our machines which are produced with gathered knowledge and experiences in recent years owing to our professional team.

 3. ATS BAKERY EQUIPMENT

  Türkiye

  DENEYİM, VİZYON VE YENİLİKÇİLİK Gıda Makinaları sektöründe geçirdiğimiz 13 yıllık süre içerisinde edindiğimiz bilgi birikimi ve deneyimi, ürün portföyümüzde bulunan makineler ile siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz. Fırın ve Pasta makinaları sektöründe , ürün yelpazemizde bulunan 30 değişik modeldeki makineleri kullanan, değerli ATS müşterileri sayesinde, sektörün en iyi ve en güvenilir firmalarından biri haline geldik. Firma olarak küçük, orta ve büyük kapasiteye sahip birçok işletme için çözümler sunmaktayız. Uzun yılların tecrübesi, en son yenilikleri içeren teknolojik altyapımız, işini iyi yapan insan kaynağımız ve en iyi hammaddeleri kullanarak ürettiğimiz makineler sayesinde; müşterilerimize iyi bir başlangıcı, verimli ve uzun ömürlü makinelerle, sürekli iyi kalitedeki ürün çıktısını garanti ediyoruz. Bu vesile ile web sitemizde bulunan geniş ürün yelpazemize bakmanızı rica ediyor ve sizleri de mutlu ATS müşterileri arasında görmeyi ümit ediyoruz.

 4. EKMAS BAKERY EQUIPMENT

  Türkiye

  Kaliteli hammadde seçimi, özenle gerçekleştirilen üretime hazırlık süreci ile metal işleme tecrübelerimizi kullanarak farklı metal türlerinde uluslararası standartlara uygun ve dayanıklı unlu mamul hazırlama, saklama, mayalama, yükleme, taşıma, pişirme ve sunum ekipmanı üretmek. Unlu mamul için kullanılan kaliteli makine ve ekipmanları tedarik etmek. Gıda üretenlerin ihtiyacı olabilecek inovatif metal ürünler ve çözümler araştırmak, geliştirmek. Unlu mamul üreticileri ve nihai tüketicilere zamanında, ulaşılabilir, garantili hizmet ve etkili çözümler sunarak sürekli mutlu müşteri deneyimleri yaratmak. Dünya pazarına sunduğumuz ürünlerimiz ile sektöre, ülkeye ve tüm paydaşlarımıza değer yaratmak. Ekmaş ailesi olarak insan sağlığına ve insani değerlere önem vererek üretim ve ticaret gerçekleştirmek.

 5. MEHMET TATLAN ŞEKERLEME

  Türkiye

  Tatlan Lokum 1976 yılında İstanbul, Fatih ilçeşinde kurulmuştur. İstanbul ve çevresinde öncelikli olarak lokum çeşitleri ile ün salmış ardından akide şeker üretimi, hediyelik lokum ve çikolatalar ile kaliteyi özenle harmanlayıp özenle üretimine devam etmiş ve bugünlere gelmiştir. Marmara bölgesine özgü yöresel tatları ile Tüm Türkiye'ye hizmet verebilmek için 2010 yılında firma içerisine Lokumbox markasını ekleyerek www.lokumbox.com e-Ticaret sitesi kurulmuştur.Tatlan Lokum sizlere en doğal tatları sunmaya devam etmektedir. Tatlan Lokum üçüncü kuşağın baba mesleğini seçmeleriyle; Tatlan Lokum İstanbul Fatih Vefa mahallesinde ki imalathanesini büyütmek istemiş ve İstanbul Maltepede ki imalathanede üretime devam etmektedirler. Burada günümüzün şartlarına göre en son teknoloji ile imalatlarını sürdürmekte ve hala devam etmektedir. Tatlan Lokum, Lokumbox markası ile imalattan başlayarak müşterilerine sunuma kadar aynı kalite ve titizlikle lokum, akide şekeri ve hediyelik lokum üretimine devam etmektedir. İnsanların damak tadına hitap eden bu geleneğin, gelecek kuşaklar ile sürmesi ümidiyle...

 6. FRITSCH GMBH

  Almanya

  FRITSCH GmbH, unlu mamülleriniz ile ilgili ürün yelpazenize uygun pastane makineleri, pastane sistemleri ve çözümler geliştiriyor ve üretiyor. Böylece klasik fırıncı esnafına olduğu gibi, pişirime sanayine de gerekli sistemlerle severek ve nazik bir şekilde hizmet veriyoruz.

 7. MARJINAL MAKINA

  Türkiye

  We carried out marketing activities in the sector of bakery products from 1999 to 2015. We made our mark in the sector owing to our structure prioritizing fast, dynamic and customer satisfaction. As a result of our relations with the sector, given importance to research and development and demands received over the time, we believed that we could do something and could be beneficial for the sector as well. We began our R&D works by means of examinations starting from the stage of manufacturing to the production in depth. We completed our works with our excited, dynamic and experienced team and produced our extraordinary, unique machine. Marjinal Makine will introduce new excitement and quality to the sector in the field of phyllo pastries such as baklava, borek, etc and dessert production by means of the state of the art technology equipped with unique design and incredible processing volume of the dough.

 8. MYRTLE INDUSTRIES

  Pakistan

  MYRTLE şirketi koruyucu eldivenler ile iş kıyafetlerinin üretimi ve ihracatını yapan prestijli bir şirkettir. Faaliyetlerimizin yüksek niteliği 35 yıllık başarımıza dayanır. Yüksek uzmanlığa sahip dinamik profesyonellerden oluşan bir ekip ve deneyimli yöneticiler tüm ortaklarımıza destek sunma azmiyle çalışır. Ayrıca Pakistan'ın Sialkot kentine yolunuz düşerse sizi ziyarete davet ediyoruz, tesisimizi seveceğinizden eminiz.

 9. VERHOEST MACHINERY

  Belçika

  Pastaneler ve gıda, yoğurma-karıştırma, hamur yoğurma ve yeni ve ikinci el fırın için her tip makine. Uzun yıllardır, Machinery Verhoest pastane ve fırın makineleri ticareti alanında bir referanstır. Önemli bir stok makine ve yeni ve ikinci el fırın (revize veya değil) stoğuna ve aynı zamanda sanayi makinelere stoğuna sahibiz : fırınlar, pastaneler ve bisküvi üretimi ve gofret üreticileri için. 5 ile 5000 litre karıştırıcılar ve sanayi hamur yoğurma konusunda uzmanız.

 10. EUROFOOD TRADING SARL

  Fransa

  Eurofood trading zirai gıda sanayileri için ekipman satmaktadır: Et, peynir, çikolata, bisküvi, şekerleme, konserve ve unlu mamulleri sanayisi. Hizmetlerimize ilave olarak MULTIVAC, HANDTMANN, Wolfking CFS, BONGARD gibi çok çeşitli markalara ait yeni ve ikinci el malzeme sağlıyoruz

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Fırınlar- makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.100 Şirketler