• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • flesografi - makineler

Sonuçlar

Flesografi - makineler - Ithalat/Ihracat

 1. ROZA MAKINA AŞ. ROZAMAC

  Türkiye

  Bizler flexo baskı makineleri üreticisiyiz! Firmamıza bazı yenilikler getiriyoruz! Flekso baskı makinaları, plastik, ambalaj, kağıt ve dokuma sektörlerinde kullanılan çeşitli makine ekipman ve üretim aksesuarları ile bu türde makinaların yedek parçalarını üretmektedir. Firmamız kaliteden ödün vermeyen çalışma prensipleri, güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı personeli ile hizmetinizdedir.. ​​ Fleksografi veya yaygın olarak kullanılan adı ile flexo (flekso), genellikle ambalaj sanayisinde kullanılan bir baskı türüdür. Genellikle ambalaj sanayisinde kullanılmakla birlikte, etiket sanayisinde de kullanılır. Ambalaj basımında en yaygın kullanılan baskıdır. Düzgün olmayan yüzeylere de uygulanan flekso baskı; karton, kraft, oluklu mukavva, bütün fleksibl (esnek) ambalajları oluşturan plastik filmler ve özel bir mürekkep kullanılarak alüminyum folyo, üzerinde uygulanır. Bu bölümde size kısaca bilgi vermek isiyoruz, en ufağından en küçüğüne hemen hemen her türlü Flekso Printing( baskı) Makinası üretmekteyiz. Sizin isteklerinize göre Makinalarımız şekillenmektedir. Maksimum verimliliği yakalayarak bütçenize en uygun makineyi kullanmanız bizim için en önemlisi.Makinelerimizde Dikkat Ettiğimiz Hususlar. Sağlamlık konusunu şöyle özetleyebiliriz ( hiç kimse dans eden ve titreyen heyecanlı bir makina istemez. Biz sizin heyecanınızı anlıyoruz ve bu sebepten Makinamızda kullandığımız iskeletisizin dikkatinizi çekecektir.

 2. I FLEX DOO

  Sırbistan

  I FLEX DOO, yılında kurulan ve Flesografi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Novi Sad, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 3. PRESS & FROMM VERARBEITUNGSTECHNOLOGIE GMBH

  Almanya

  PRESS & FROMM VERARBEITUNGSTECHNOLOGIE GMBH, yılında kurulan ve Flesografi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pfungstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. CCM MACHINERY GMBH & CO.KG

  Almanya

  CCM MACHINERY GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Flesografi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Remscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. YENIADA FLEXO PRINTING MACHINERY

  Türkiye

  YENIADA FLEXO PRINTING MACHINERY, yılında kurulan ve Flesografi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TLS ANILOX GMBH

  Almanya

  TLS ANILOX GMBH, yılında kurulan ve Flesografik Baskı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Flesografi - Makineler, Flesografi - Makineler, izli silindirler, heliogravür, hafifletilmiş makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salzkotten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. INELME

  İspanya

  INELME, yılında kurulan ve Flesografi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, El Puig De Santa Maria, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. ALLSTEIN GMBH

  Almanya

  ALLSTEIN GMBH, yılında kurulan ve Flesografi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fleksografik baskı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herford, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SCHMIDT VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  SCHMIDT VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Flesografi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FLEXOTEKNIK

  Türkiye

  FLEXOTEKNIK, yılında kurulan ve Flesografi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. fleksografi baskı grupları, fleksografik baskı makina ve ekipmanları, fleksografi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. ENERGY SCIENCES INC.

  Amerika Birleşik Devletleri

  ENERGY SCIENCES INC., yılında kurulan ve Flesografi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler, Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wilmington, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 2. OMSO S.P.A.

  İtalya

  OMSO S.P.A., yılında kurulan ve Flesografi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Serigrafi - Makine ve ekipmanlar, Serigrafi - Makine ve ekipmanlar, ofset baskı makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reggio Emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. RELIANT MACHINERY LTD

  Birleşik Krallık

  RELIANT MACHINERY LTD, yılında kurulan ve Flesografi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Luton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. ALFLEXO - ERNESTO PRADO ALEXPORT

  Brezilya

  ALFLEXO - ERNESTO PRADO ALEXPORT, yılında kurulan ve Flesografi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Curitiba, Brezilya 'de bulunmaktadır.

 3. FLEXOFEM S.R.L.

  İtalya

  FLEXOFEM S.R.L., yılında kurulan ve Flesografi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. fleksografik baskı makina ve ekipmanları, fleksografi baskı grupları, fleksografik baskı, Fleksografik baskı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Martino Buon Albergo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ERYILDIZ MAKINA SAN.VE IC VE DIS TIC.LTD.STI

  Türkiye

  ERYILDIZ MAKINA SAN.VE IC VE DIS TIC.LTD.STI, yılında kurulan ve Flesografi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. fleksografi makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. H.G.WEBER & CO

  Amerika Birleşik Devletleri

  H.G.WEBER & CO, yılında kurulan ve Flesografi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. rulo kesme makinaları, ambalaj için keseye koyma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, KIEL, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 6. ATOM GROUP

  İspanya

  ATOM GROUP, yılında kurulan ve Flesografi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sant Julià De Ramis, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. VARGA-FLEXO KFT.

  Macaristan

  VARGA-FLEXO KFT., yılında kurulan ve Flesografi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. fleksografik baskı makina ve ekipmanları, profesyonel merdaneler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 8. WAWMAR

  Polanya

  WAWMAR, yılında kurulan ve Flesografi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Solvent toplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. ECO MECCANICA SRL

  İtalya

  ECO MECCANICA SRL, yılında kurulan ve Flesografi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mekanik yapımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lonate Pozzolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. KOLESNIK

  Ukrayna

  KOLESNIK, yılında kurulan ve Flesografi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Cherkasy, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. MUSSAN MOULD

  Türkiye

  MUSSAN MOULD, yılında kurulan ve Flesografi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, a, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. T M B TRANSPORTGERÄTE- UND MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  T M B TRANSPORTGERÄTE- UND MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Flesografi - Makineler, Flesografi - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Osnabrück, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DISTRIBUCIONES Y REPRESENTACIONES RENGEL, S.L.

  İspanya

  DISTRIBUCIONES Y REPRESENTACIONES RENGEL, S.L., yılında kurulan ve Flesografi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dilme makinaları, yeniden makaralama makinesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, ONTINYENT, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. REPROGRAPHIC SYSTEMS LIMITED

  İrlanda

  REPROGRAPHIC SYSTEMS LIMITED, yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Flesografi - Makineler, Flesografi - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dublin, İrlanda 'de bulunmaktadır.

 7. FOTOMECANICA MAGENTA SA

  İspanya

 8. GRAPHEX EXPORT GRAPHISCHER MASCHINEN GMBH

  Almanya

 9. COMEXI SAU

  İspanya

 10. SIA MEKATRONIK

  Türkiye

  Sia Mekatronik produces all kinds of Edge Protector Machine, Paper Coil Slicing and Rewinding Machine, Paper Tube Machine, Flekso Printing Machine and Paper Tube Cutting Machine. Sia Mekatronik has gained a reliable and respected place in the sector over time with its honest and reliable service policy, quality products, customer satisfaction and affordable price policy that it has maintained since 2004, when it started its operations. In a short time, it has proven its success by manufacturing machines for the leading companies in the sector and has become a sought-after and consulted company in the sector. Our company's philosophy is to follow the latest developments in the world, blend the feasible results with Turkish technology and present new products and solutions to the sector. We are proud to be able to export our products to the world with our staff that constantly improves itself, grows and gets stronger day by day.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz