• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • fosil yakıt enerji santrelleri

Sonuçlar

Fosil yakıt enerji santrelleri - Ithalat/Ihracat

 1. G & K MONTAGENGESELLSCHAFT GMBH & CO.KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  G & K MONTAGENGESELLSCHAFT GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Fosil yakıt enerji santrelleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Großenkneten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MIMSAN ENERGY

  Türkiye

  Mimsan Grup, 40 yıllık bir endüstri firması olarak, yakma ve enerji sistemleri konusunda geniş bir deneyime sahiptir. Dolaşımlı Tip Akışkan Yatak Teknolojisi kullanarak her bir ünitede 60 MWth'a kadar endüstriyel buhar kazanları ve kızgın buhar kazanları üretmektedir. Enerji maliyetlerini azaltma odaklı temel stratejimiz, çeşitli yakma sistemleri ile desteklenmiştir. Tarımsal atık, peletleştirilmiş tavuk gübresi, orman atıkları, arıtma çamuru, belediye çöpleri (RDF) ve kömür yakma sistemlerimiz, çeşitlendirilmiş enerji kaynaklarına yönelik çözümler sunmaktadır. Ürün yelpazemizdeki ana özellikler ve üretim kalemleri şunlardır: Dolaşımlı Tip Akışkan Yatak Teknolojisi: Her bir ünite için 60 MWth'a kadar endüstriyel buhar ve kızgın buhar kazanları üretmek için kullanılan bir teknoloji. Enerji Maliyetlerini Azaltma Stratejisi: Çeşitli yakma sistemleri ile enerji maliyetlerini azaltma odaklı strateji. Çeşitli Yakma Sistemleri: Tarımsal atık, peletleştirilmiş tavuk gübresi, orman atıkları, arıtma çamuru, RDF ve kömür yakma sistemleri. Anahtar Teslimi Tesisler: Akışkan yataklı buhar ve kızgın yağ kazanları, biyokütle kazanları, atık ısı kazanları ve kojenerasyon sistemleri ile entegre anahtar teslimi tesisler. Mimsan Grup, sürdürülebilir enerji çözümleri sunma vizyonuyla endüstri standartlarını belirlemeye devam etmektedir. Müşteri ihtiyaçlarına özelleştirilebilen çeşitli çözümler sunarak enerji sektöründe liderliğini sürdürmektedir.

 3. DEMIRAY/SPIRAL

  Türkiye

  DEMİRAY METAL Demiray Makine Metal İşleri kurulduğu günden günümüze kadar geçen zaman diliminde tecrübe ve birikimini sürekli olarak arttırmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarına, özel ürünler ve sistem çözümlerine odaklanan Demiray Makine; endüstrinin bir çok alanında kullanılan , özellikle makine, kimya , maden , tarım ve gıda sektörlerinde kullanılan helezonlar konusunda yurt içi pazarında yenilikçi ve başarılı firmalar arasında yer almaktadır.

 4. INGAUNA VAPORE SRL

  İtalya

  INGAUNA VAPORE SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel kazanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fosil yakıt enerji santrelleri, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, ısıl tesisat için gaz yakıtlı buhar üreteçleri, Fosil yakıt enerji santrelleri, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, ısıl işlemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelbianco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. RD TECHNOLOGIES

  Fransa

  RD TECHNOLOGIES, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fosil yakıt enerji santrelleri, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Fosil yakıt enerji santrelleri, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Veynes, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TOLERIE GENERALE S.A

  Fransa

  TOLERIE GENERALE S.A, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fosil yakıt enerji santrelleri, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Endüstriyel borular, Fosil yakıt enerji santrelleri, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Sac levha işleri, Endüstriyel borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beauchamp, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. VOULOUX

  Fransa

  VOULOUX, yılında kurulan ve Fosil yakıt enerji santrelleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Hafif metalik yapılar, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, alüminyum dövme, Hafif metalik yapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dallet, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. CAMCI METAL

  Fransa

  CAMCI METAL, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fosil yakıt enerji santrelleri, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Isıya dayanıklı malzemeler, Endüstriyel bakım, Fosil yakıt enerji santrelleri, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Isıya dayanıklı malzemeler, Endüstriyel bakım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Malemort Sur Correze, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. MEMIT FORNITORE INDUSTRIALI

  İtalya

  MEMIT FORNITORE INDUSTRIALI, yılında kurulan ve Su tesisatları güvenlik valfleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Fosil yakıt enerji santrelleri, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, kazan imal makinaları için malzemeler, Fosil yakıt enerji santrelleri, Lojistik yardımı-uluslararası proje sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Senago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. HGE SA - HIDRÁULICA, GÁS E ENERGIA

  Portekiz

  HGE SA - HIDRÁULICA, GÁS E ENERGIA, yılında kurulan ve Fosil yakıt enerji santrelleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. binalar için ısı tesisatları, hidrolik çözümler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leiria, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. GPO

  Fransa

  GPO, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Fosil yakıt enerji santrelleri, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Fosil yakıt enerji santrelleri, prototipler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lacenas, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ABC CONTRACTING

  Belçika

  ABC CONTRACTING, yılında kurulan ve Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Fosil yakıt enerji santrelleri, Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar, Elektrik ağ tasarımları, Fosil yakıt enerji santrelleri, fotovoltaik merkezler, Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Andenne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. VIRE CHAUDRONNERIE

  Fransa

  VIRE CHAUDRONNERIE, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Fosil yakıt enerji santrelleri, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Fosil yakıt enerji santrelleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vire, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. EUROGROUP CORPORATION S.R.L.

  İtalya

  EUROGROUP CORPORATION S.R.L., yılında kurulan ve Dahili ısıtma kazanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel kazanlar, Fosil yakıt enerji santrelleri, Endüstriyel kazanlar, duvar tipi ısıtma kazanları, Fosil yakıt enerji santrelleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Veggiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. RMC EQUIPEMENTS

  Fransa

  RMC EQUIPEMENTS, yılında kurulan ve Fosil yakıt enerji santrelleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Hırdavat işleri, endüstriyel boru tesisatı, Gazdan arındırma - Şirketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bellengreville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ETS BARROY ET FILS

  Fransa

  ETS BARROY ET FILS, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fosil yakıt enerji santrelleri, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Fosil yakıt enerji santrelleri, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pulnoy, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. FASTER EXP SRL

  Romanya

  FASTER EXP SRL, yılında kurulan ve Koruyucu ayakkabılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Fosil yakıt enerji santrelleri, İş kıyafetleri ve koruyucu kıyafetler, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Fosil yakıt enerji santrelleri, İş kıyafetleri ve koruyucu kıyafetler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Iasi, Romanya 'de bulunmaktadır.

 6. AQUA THERM CO SRL

  Romanya

  AQUA THERM CO SRL, yılında kurulan ve Yüzme havuzu tesisat ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Fosil yakıt enerji santrelleri, Havuzların bakımı - malzemeler, Pompalar, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Fosil yakıt enerji santrelleri, Havuzların bakımı - malzemeler, Pompalar, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucuresti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 7. EURO HEAT PIPES

  Belçika

  EURO HEAT PIPES, yılında kurulan ve Bilimsel aygıt ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fosil yakıt enerji santrelleri, Fosil yakıt enerji santrelleri, ısıtma için servis sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nivelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. S.P. CORPORATION LTD . INTERNATIONAL TRADING

  Bulgaristan

  S.P. CORPORATION LTD . INTERNATIONAL TRADING, yılında kurulan ve Fosil yakıt enerji santrelleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, varna, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 1. PMISOBAT

  Fransa

  PMISOBAT, yılında kurulan ve Fosil yakıt enerji santrelleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Isıtma ve havalandırma işleri, klima takma, Isıtma ve havalandırma işleri, ısıtma tesisatları, binalar için klimalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bobigny, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. SH INDUSTRIE

  Fransa

  SH INDUSTRIE, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir. Fosil yakıt enerji santrelleri, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Fosil yakıt enerji santrelleri, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montendre, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. ETS BRAILLON ET VAN VOOREN

  Fransa

  ETS BRAILLON ET VAN VOOREN, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir. Fosil yakıt enerji santrelleri, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Fosil yakıt enerji santrelleri, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thourotte, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ALPHA METAL

  Fransa

  ALPHA METAL, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir. Fosil yakıt enerji santrelleri, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Fosil yakıt enerji santrelleri, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guipavas, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. FRIGE'SYSTEMS

  Fransa

  FRIGE'SYSTEMS, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir. Fosil yakıt enerji santrelleri, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Fosil yakıt enerji santrelleri, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tergnier, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. TECH'METAUX 35

  Fransa

  TECH'METAUX 35, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir. Fosil yakıt enerji santrelleri, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Fosil yakıt enerji santrelleri, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chateauneuf Ille Vilaine, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. VINET FRERES

  Fransa

  VINET FRERES, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir. Fosil yakıt enerji santrelleri, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Fosil yakıt enerji santrelleri, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seyssel, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. ADONIS SARL

  Fransa

  ADONIS SARL, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir. Fosil yakıt enerji santrelleri, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Fosil yakıt enerji santrelleri, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chassieu, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. SARL YVES LE PARC

  Fransa

  SARL YVES LE PARC, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir. Fosil yakıt enerji santrelleri, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Fosil yakıt enerji santrelleri, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vernouillet, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. REUNION TELECOM

  Fransa

  REUNION TELECOM, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir. Fosil yakıt enerji santrelleri, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Fosil yakıt enerji santrelleri, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Denis, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz