• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • frenler- servofrenler ve aksesuarlar

Sonuçlar

Frenler- servofrenler ve aksesuarlar - Ithalat/Ihracat

 1. KENDRION (VILLINGEN) GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kendrion, bir çözüm sağlayıcı olarak, dünyanın her yerindeki müşterileri için yenilikçi ve yüksek kaliteli elektromanyetik ve mekatronik sistemleri ve bunların bileşenlerini geliştirir, üretir ve pazarlar.

 2. BESCO AUTOMOTIVE

  Türkiye

  Verified by europages badge

  BESCO AUTOMOTIVE, yılında kurulan ve Frenler, servofrenler ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. araçlar için fren kaliperleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. ASKU-SCHOLTEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ASKU-SCHOLTEN GMBH, yılında kurulan ve Frenler, servofrenler ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Duisburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. REHBER MAKINE

  Türkiye

  Rehber Makine 20 yıldır kimya sektörünün lider firmalarına teknik destek ve bakım hizmeti vermekteyiz. Kimyasal malzemelerin karıştırılması için kullanılan mikser(karıştırıcı) makinelerine yaptığımız revizyon ve bakımlar ile müşterilerimize büyük avantajlar sunuyoruz. Sahip olduğumuz geniş makine parkuru ve deneyimli ekibimiz ile çelik, paslanmaz, bronz, alüminyum ve endüstriyel plastik malzemelerden flanş, mil ve dişli birçok imalatımız mevcuttur. Müşterilerimiz ihtiyaçlarına yönelik tasarım ve imalatlarımız şu şekildedir; sigma(zet) mikser makineleri, yatay mikser makineleri, ısıtma cepli dişli pompa , alüminyum fren balata diski, yaprak helezon ve finişer ilave vb.

 5. BBS YEDPAR ITHALAT IHRACAT

  Türkiye

  As BBS Yedpar, we are serving Automotive spare parts fully made in Turkey. We have Heavy Vehicles', Trailers', Passenger Cars' and Working Machines' spare parts in our product range.As BBS Yedpar we are increasing our reputation in the market day by day thanks to our wide product range, quality and competitive price advantages. We are cooperating with only one partner in one country, who knows their own market better, according to product groups. We are shipping our products to our partners under ISO 9001 Quality Management Systems Standarst with our understanding of Continious Custemer Satisfaction. We will be glad to establish long time cooperation with your esteemed companies. Our product ranges are; air springs, cabin air springs, brake pads, brake discs, brake drums, caliper repair kits, brake adjusters, shock absorbers, clutch parts, air brake components, batteries, filters, steering parts, pumps, air compressors, Wheel hubs, flywheels, exhausts, bushings, rods, draglinks, v stay bars, lightning groups, mirrors, gaskets.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CAN GROUP

  Türkiye

  Kuruluşu 1959 yılında olan Mehmet CAN BİLYA bünyesinde yer alan CANBRAKE Türkiye de sektöründeki ürünlerin açığını görerek üretime başlamıştır. Alanında uzmanlaşma yolunda hızla ilerleyen CANBRAKE kapalı alanı 7500 m2 , toplamda 10.500 m2 alana sahip olan modern üretim tesislerinde hizmet vermektedir. CANBRAKE otomasyona dayalı üretim hattıyla tır ve dorseler için Fren Pabucu, S-KAM Mili, Fren Tablası, ABS Sensör Dişlisi, Debriyaj Rulmanları'nın üretimini yapmaktadır . Firmamız profesyonel, donanımlı konusunda uzman, dinamik, eğitim ve gelişime açık iş kadrosunu oluşturarak üretim alanında iddalı adımlar atmaktadır. Ayrıca yurtiçi ve yurtdışı gelen talepleri kapasitesi doğrultusunda değerlendiren firmamız, kaliteden ödün vermeden ihtiyaç olan yatırımları ve Ar-Ge çalışmalarını yaparak her geçen gün üretim kapasite ve çeşitliliğini geliştirmekte ve daha geniş kitlelere hitap etmektedir.

 2. AGRIEST

  Fransa

  AGRIEST ziraat donanımları üreticileri ve distribütörlerine yönelik yedek parça üreticisi ve toptancısıdır. Beş grup altında toplanan bir ürün serisi sunuyoruz : • Yerde çalışma : dişli, diskli zemin çalışma malzemesi üretimi için ve aynı zamanda dahili olarak üretilen Tungsten karbür parça serisini de içeren tüm ihtiyaçları karşılamayı sağlayan bir seri. • Taşımacılık: römorktan püskürtücüye, samandan sabana, yürüyen malzeme (taşıyıcı, dingil, aydınlatma, tekerlek, yay, takoz, süspansiyon, fren takımı) üretimi için gerekli parçaların tümünü içeren bir seri. • Atıksu işleme : Harç ve gübre püskürtücü için zincirler, paslanmazlar, makaralar, koniler, disk) gibi özel parçaları içeren seri • Donanım ve çatal dişleri.

 3. FTS AUTO BRAKE

  Türkiye

  HAKKIMIZDA; 1978 yılında Halit ÖZDEN’in kurmuş olduğu firmamız muhtelif karayolu taşıtlarının hidrolik fren sistemleri, fren ana merkezleri, tekerlek silindirleri, alt ve üst debriyaj merkezleri ve bu ürünlerin tamir takımları iler birlikte muhtelif karayolu taşıtlarının yedek parça imalatını yapmaktadır. Firmamız kurmuş olduğu kalite yönetim sistemini Sektöründe önemli bir rolü olan ISO 9001/2008 OHSAS 18001/2007 TSEN ISO 14001/2015 Kalite belgelerine sahiptir. Uzun yıllardan bu yana süre gelen deneyimimizi ve en modern üretim teknolojilerini kullanmakta ve bu çizgide üretimimizin sürekli olarak geliştirmekteyiz. Bağımsız yedek parça pazarında katma değer yaratabilmenin verdiği haz ile bilgi birikimimiz, hızımız, mükemmel zamanlama ve servis oryantasyonumuz ile yeni pazarlarda yer almayı hedeflemekteyiz

 4. COSTH BRAKE PARTS

  Türkiye

  10 Yili aşkin süredi̇r konyada ağir vasitalarin fren eki̇pmanlari i̇malatini yapiyoruz.Türki̇ye ve tüm dünyaya ulaşan ürünleri̇mi̇zi̇ tecrübeleri̇mi̇zi̇n garanti̇si̇ i̇le si̇z değerli̇ müşteri̇leri̇mi̇ze sunmaktan onur duyariz.

 5. TACOM AUTO PARTS CO.,LTD

  Çin

  Tacom, ana faaliyet alanı araç frenleri olan bir şirkettir. Çin’deki kauçuk ürünleri için iyi bilinen bir üs olan ekonomi ve teknoloji geliştirme bölgesi olan Anhui Ningguo’da yer alıyoruz. Ningguo, Anhui şehrinin güneydoğusunda ve Ningbo ve Shanghai ve Hangzhou limanına yakındır, doğrudan otoyol, uygun ulaşımın yapılmasını sağlar. Çok gelişmiş olan kauçuk sanayi zinciri ve uygun coğrafi konum, ATBRAKE’i yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı kılar.

 1. ADE AUTOPARTS OTOMOTIV

  Türkiye

  Fren hortumu ve ısıtma buji üretimi yapmaktayız. Tecrübeli çalışanlarımız ve kaliteli ürünlerimizle her zaman müşteri memnuniyetini gözetmekteyiz. Binek araç ve hafif ticari araç segmentinde 3000 e yakın ürün çeşidimiz vardır.

 2. MOSTDIESEL OTOMOTIV SAN. TIC.

  Türkiye

  MOSTDIESEL OTOMOTIV SAN. TIC., yılında kurulan ve Frenler, servofrenler ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Brake Caliper Repair Kit, Brake Compressor, Brake Valve and Repair Kit, Pneumatic Valve sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Selcuklu / Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. BMF FREN

  Türkiye

  Binek ve hafif Ticari araçlar için Fren diskleri ve fren kampanası imalatı yapıyoruz.

 2. MIKI PULLEY EUROPE AG

  İsviçre

  MIKI PULLEY EUROPE AG, yılında kurulan ve Mekanik transmisyon - bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Frenler, servofrenler ve aksesuarlar, Emniyet frenleri, Debriyaj mili, aktarma sistemleri için esnek contalar, Frenler, servofrenler ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schaffhausen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. EIDE- INDUSTRIAL CLUTCHES & BRAKES- EMBRAGATGES I DERIVATS

  İspanya

  EIDE- INDUSTRIAL CLUTCHES & BRAKES- EMBRAGATGES I DERIVATS, yılında kurulan ve Frenler, servofrenler ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mekanik debriyajlar, Mekanik debriyajlar, giysi mağazası eşyaları, Fren ve debriyajlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castellar Del Valles, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. TÜSCHEN & ZIMMERMANN GMBH & CO KG

  Almanya

  TÜSCHEN & ZIMMERMANN GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Frenler, servofrenler ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lennestadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SOCIETE INDUSTRIELLE D'APPLICATIONS MECANIQUES SIAM RINGSPANN

  Fransa

  SOCIETE INDUSTRIELLE D'APPLICATIONS MECANIQUES SIAM RINGSPANN, yılında kurulan ve Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Frenler, servofrenler ve aksesuarlar, kuplör, çabuk bağlayıcılar, fren, Frenler, servofrenler ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lyon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. HAFA HANDELS- U. VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

  HAFA HANDELS- U. VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH, yılında kurulan ve Frenler, servofrenler ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Demiryolu stok ve ekipmanları, Kauçuk contalar, Demiryolu stok ve ekipmanları, hidrolik pompalar, Kauçuk contalar, solenoidler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Falkensee, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. BRMPARTS

  Türkiye

  BRMPARTS, yılında kurulan ve Frenler, servofrenler ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. frenler için sökülebilir parçalar, araçlar için fren kaliperleri, frenlerin onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Karatay, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. PPHU FUMO-OSTRZESZÓW SP. Z O.O.

  Polanya

  PPHU FUMO-OSTRZESZÓW SP. Z O.O., yılında kurulan ve Frenler, servofrenler ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Debriyajlar/kavramalar, Elektrikli motorlar ve parçalar, debriyaj için sökülebilir parçalar, Fren ve debriyajlar, Debriyajlar/kavramalar, Elektrikli motorlar ve parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ostrzeszów, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. SERIN YEDEK PARCA OTOMOTIV SAN. TIC. A.S. (BRAKINGTECH)

  Türkiye

  SERIN YEDEK PARCA OTOMOTIV SAN. TIC. A.S. (BRAKINGTECH), yılında kurulan ve Taşıt frenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Frenler, servofrenler ve aksesuarlar, Otomobiller ve römorklar/çekiciler için yedek parçalar, Frenler, servofrenler ve aksesuarlar, Otomobiller ve römorklar/çekiciler için yedek parçalar, Fren kaliperleri, HGV yedek parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. WARNER ELECTRIC EUROPE SAS

  Fransa

  WARNER ELECTRIC EUROPE SAS, yılında kurulan ve Frenler, servofrenler ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Debriyajlar/kavramalar, Debriyajlar/kavramalar, mekanik güç transmisyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Barthelemy D'anjou Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. UMIT AUTOMOTIVE

  Türkiye

  UMIT AUTOMOTIVE, yılında kurulan ve Frenler, servofrenler ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Valflar, FREENCO, sensörler, havalı yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, KONYA, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. NAMTEK AUTOMOTIVE AND TRADE INC

  Türkiye

  NAMTEK AUTOMOTIVE AND TRADE INC, yılında kurulan ve Frenler, servofrenler ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. fren yayları, u cıvatalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Manisa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. VARIMAX AG

  İsviçre

  VARIMAX AG, yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dişliler, Frenler, servofrenler ve aksesuarlar, Taşıt frenleri, Motor azaltıcılar, Dişliler, Frenler, servofrenler ve aksesuarlar, Taşıt frenleri, Motor azaltıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bern, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 6. SERSA GROUP AG (SCHWEIZ)

  İsviçre

  SERSA GROUP AG (SCHWEIZ), yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Frenler, servofrenler ve aksesuarlar, Demiryolu stok ve ekipmanları, Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler, Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar, Frenler, servofrenler ve aksesuarlar, Demiryolu stok ve ekipmanları, Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler, Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zürich, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 7. KNORR-BREMSE BENELUX

  Belçika

  KNORR-BREMSE BENELUX, yılında kurulan ve Frenler, servofrenler ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Taşıt frenleri, Taşıt frenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mechelen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. MODULBAU NOLTE GMBH

  Almanya

  MODULBAU NOLTE GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hafif metal yapılar, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Frenler, servofrenler ve aksesuarlar, Demiryolu stok ve ekipmanları, Hafif metal yapılar, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Frenler, servofrenler ve aksesuarlar, Demiryolu stok ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wernigerode, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. KNOTT HANDELSGES.M.B.H.

  Avusturya

  KNOTT HANDELSGES.M.B.H., yılında kurulan ve Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Frenler, servofrenler ve aksesuarlar, Kamp yapma ve karavanla konaklama - Taşıtlar, parça ve aksesuarlar, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Taşıt balataları, Frenler, servofrenler ve aksesuarlar, Kamp yapma ve karavanla konaklama - Taşıtlar, parça ve aksesuarlar, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Taşıt balataları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 10. KFZ-ERSATZTEILE DONNER

  Almanya

  KFZ-ERSATZTEILE DONNER, yılında kurulan ve Frenler, servofrenler ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler, Otomobiller, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Taşıtlar - Elektrik ve elektronik komponentler ve yedek parçaları, Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler, Otomobiller, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Taşıtlar - Elektrik ve elektronik komponentler ve yedek parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hardthausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz