• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • freze ve trapan kirişleri

Sonuçlar

Freze ve trapan kirişleri - Ithalat/Ihracat

 1. WEXO PRÄZISIONSWERKZEUGE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WEXO Präzisionswerkzeuge şirketi 1971 yılından bu yana tüm talaşlı metal işleme sektöründe Kapsamlı ürün ve hizmet sunumu ile sanayi ve ihtisas mağazalarını desteklemektedir. Temel yetkinliklerimiz, kırk yılı aşkın bir süreden bu yana müşterilerimizin planlama, uygulama ve optimizasyon safhalarında her türlü danışmanlık desteği ile yanında olduğumuz, delme, freze ve diş açma alanlarıdır.

 2. FRIEDRICH BRITSCH GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  TORNA TEZGAHLARI HAKKINDA HER ŞEY40 yılı aşkın bir süredir Avrupa ve tüm dünyada torna parça endüstrisindeki hassas takımların lider ticari firmasıyız.Takım tezgah aynaları, kılavuz burçlar, sıkıştırma manşonları, takım tutucular, kesme takımları veya torna tezgahlarınız için gereken herhangi bir takım için doğru ortak biziz.Tornalama için gereken her şeyi sağlarız.34.000'den fazla ürün sürekli stokta Almanya'nın en büyük depolarından biri ve özel işleme ve üretim atölyemizle tüm isteklerin yerine getirilmesini sağlıyoruz.Sipariş edilen depo ürününü 24 saat içinde hızlı, yetkin ve güvenilir şekilde teslim ediyoruz.Kalite konusunda da bize güvenebilirsiniz. 10 yılı aşkın süredir DIN EN ISO 9001 sertifikamız mevcuttur. Ürün ve süreçlerimizdeki kalıcı iyileştirmeler, sürekli artış gösteren müşteri memnuniyetine katkı sağlar.

 3. VACO FRANCE

  Fransa

  Verified by europages badge

  Vaco, tüm Fransa’da yer alan ticari ağı üzerinden kesici alet (uçlar, frezeler, pafta, yiv, dişler, ...) serisi sunmaktadır. HSS, karbür ve CBN. Aynı zamanda, makine takımlarınızı sıkma, dikey ve yatay flanş ve bağlantılar ile donatıyoruz. Kırk yılı aşkın süredir aynı zamanda, VALCUT matkaplarının da distribütörünü yapıyoruz. 4 grup çevresinde seri : metal aletleri, paslanmaz aletler, metroloji aletleri ve bina için aletler. VACO France, makine takımları donanımı ve metal çalışma için yenilikçi ve kaliteli geniş bir alet serisi sunmaktadır.

 4. GLOOR PRÄZISIONSWERKZEUGE AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  GLOOR - el aletlerinden çok daha fazlası... Müşterilere kapsamlı danışmanlık ve destek sağlamak, GLOOR'un en güçlü yanlarından biridir. Birincil hedef, daha önce kullanılanlardan çok daha iyi aletler oluşturmaktır, böylece müşterilerimiz süreçlerini ve birim maliyetlerini büyük ölçüde azaltabilmektedir. Geniş deneyimimiz ve derinlemesine bilgimiz ve kendimizi geliştirdiğimiz makineler sayesinde, daima kişiye özel araçlar geliştirebiliyor ve müşterilerimize büyük rekabet avantajları sağlayabiliyoruz. Lengnauer şirketi yenilikçi çözümleriyle tanınmaktadır. Müşterilerimizi her zaman danışmanlık hizmetimizle kazanıyoruz: GLOOR şirketini deneyin; her işleme takımı sorunu için bir çözüm bulur.

 5. GÜNTER ISCHEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Metal işleme aletlerinin üretimi alanında faaliyet gösteren Oberhausen-Rheinhausen'de kurulu uzman bir şirketiz. Uzman bir şirket olarak yüksek sorumlulukla çalışıyoruz ve uygun fiyatta kaliteli olarak tüm siparişleri memnuniyetle kabul ediyoruz. Geniş ürün yelpazesi bizden ihtiyacınız olan her şeyi temin edebilmenizi sağlamaktadır. Şu hizmetleri sunuyoruz: Çizime göre alet üretimi

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. JONGEN WERKZEUGTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  1974 yılında kurulmuş olan Jongen Werkzeugtechnik GmbH şirketinin merkezi Almanya'nın Kuzey Ren-Vestfalya eyaletindeki Willich'te bulunmaktadır. 40 yıldır metal ve plastik işleme sanayisi için freze ve matkap takımları üretmekte ve bunları Avrupa çapında ihraç etmekteyiz. Bizi başarıya taşıyan unsurlar eğitimli çalışanlar, müşteri odaklı bir tutum, araştırma ve geliştirmeye verilen destek, en modern makine parkı, entegre üretim bilgi birikimi ve kaliteye verilen tavizsiz önemdir. Teknik bilgi birikiminin eksiksiz olarak aktarılmasını sağlamak için, kendi çalışanlarımızın şirket içi eğitimlerine büyük önem vermekteyiz. Size hemen hemen tüm malzeme ve frezeleme uygulamaları için en yüksek hassasiyete sahip araçlar sunmaktayız. Ayrıca, size yerel satış ofislerimiz aracılığı ile, ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış mükemmel danışmanlık ve problem çözümleri de sunmaktayız.

 2. PROLOCK WERKZEUGSYSTEME GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  PROLOCK WERKZEUGSYSTEME GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Dairesel bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Freze ve trapan kirişleri, flanş, Freze ve trapan kirişleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. 3D LASER BW GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  3D LASER BW GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Freze ve trapan kirişleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kirchheim Unter Teck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HIRT METALL-UND KUNSTSTOFFTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  HIRT METALL-UND KUNSTSTOFFTECHNIK, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Metal oyucu -Makine aletleri, Kesilmiş parçalar, Mekanik krikolar, yaylı baskı parçaları, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Trapan ve freze kirişleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Triberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. HUTZEL DREH TECH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HUTZEL DREH TECH GMBH, yılında kurulan ve Freze ve trapan kirişleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Steinenbronn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. JATO-DÜSENBAU AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  JATO-DÜSENBAU AG, yılında kurulan ve Freze ve trapan kirişleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Luzern, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. CNC METALLVERARBEITUNG UND HANDELS GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  CNC METALLVERARBEITUNG UND HANDELS GMBH, yılında kurulan ve Freze ve trapan kirişleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. AM-SYSTEMS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AM-SYSTEMS GMBH, yılında kurulan ve Freze ve trapan kirişleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Maulbronn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SCHMIEDEL MASCHINEN- UND FAHRZEUGBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHMIEDEL MASCHINEN- UND FAHRZEUGBAU GMBH, yılında kurulan ve Freze ve trapan kirişleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neu-Ulm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KUHN & MÖHRLEIN GMBH WERKZEUG U. MASCHINENBAU

  Almanya

  Verified by europages badge

  KUHN & MÖHRLEIN GMBH WERKZEUG U. MASCHINENBAU, yılında kurulan ve Freze ve trapan kirişleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Illingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GRÜNE MODELLBAU

  Almanya

  Verified by europages badge

  GRÜNE MODELLBAU, yılında kurulan ve Freze ve trapan kirişleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wolfratshausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ABELCO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ABELCO GMBH, yılında kurulan ve Freze ve trapan kirişleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Büchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ALEXANDER BENDER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALEXANDER BENDER GMBH, yılında kurulan ve Freze ve trapan kirişleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Eppingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ZTO GMBH, ZERSPANUNGSTECHNIK OSTERTAG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ZTO GMBH, ZERSPANUNGSTECHNIK OSTERTAG, yılında kurulan ve Freze ve trapan kirişleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Schöntal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. LEISTRITZ PRODUKTIONSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LEISTRITZ PRODUKTIONSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Freze ve trapan kirişleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. freze makineleri, Freze aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pleystein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. WERNER HEEB AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  WERNER HEEB AG, yılında kurulan ve Freze ve trapan kirişleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Steinebrunn, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. ROTH- WESSINGER GMBH CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ROTH- WESSINGER GMBH CO. KG, yılında kurulan ve Freze ve trapan kirişleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Birkenfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MERKAN GESELLSCHAFT M.B.H. NFG GMBH & CO KG

  Avusturya

  Verified by europages badge

  MERKAN GESELLSCHAFT M.B.H. NFG GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Freze ve trapan kirişleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gratwein, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. FUNK DREIDIMENSIONAL ENTWICKLUNGS- UND VERTRIEBS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FUNK DREIDIMENSIONAL ENTWICKLUNGS- UND VERTRIEBS GMBH, yılında kurulan ve Freze ve trapan kirişleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Simmersfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GÜNTER PRÜGGER GESMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  GÜNTER PRÜGGER GESMBH, yılında kurulan ve Freze ve trapan kirişleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Gratkorn, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. FERTECH AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  FERTECH AG, yılında kurulan ve Freze ve trapan kirişleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lengnau, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 7. REISSFELDER PROFILSCHLEIFEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  REISSFELDER PROFILSCHLEIFEN GMBH, yılında kurulan ve Freze ve trapan kirişleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Eppingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. APB

  Fransa

  Verified by europages badge

  APB, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşınabilir aletler, endüstriyel gereçler, metroloji, kesme aletleri, özel aletlerin üretimi, dişli cıvatalar, testere bıçakları, özel alaşımlı çelikler, elmaslı bileği çarkları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beauchamps, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. BRUHIN & DIETHELM AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  BRUHIN & DIETHELM AG, yılında kurulan ve Freze ve trapan kirişleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wangen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 10. METZLER FERTIGUNGSTECHNIK GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  METZLER FERTIGUNGSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Freze ve trapan kirişleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Feldkirch, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz