• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • fuel oil

Sonuçlar

Fuel oil - Ithalat/Ihracat

 1. ALKIM PETROKIMYA

  Türkiye

  Verified by europages badge

  2005 yılında kurulan Alkim PetroKimya, İstanbul merkezli, otomotiv ve endüstriyel sektörlere yönelik mineral ve sentetik yağların önde gelen üreticilerinden biridir. Modern tesislerimiz 138.000 tonluk güçlü bir üretim kapasitesine sahip olup, kendini işine adamış uzmanlardan oluşan bir ekip ve çağdaş bir yönetim yaklaşımıyla desteklenmektedir. Üst düzey üretim kalitesine olan bağlılığımız, en son teknoloji test ekipmanlarına sahip tam donanımlı, akredite laboratuvarımızla güçlendirilmiştir. Hem ulusal hem de uluslararası standartlara titizlikle bağlı kalarak otomotiv ve endüstriyel uygulamalar için yağlayıcı üretiminde uzmanız. Lider markamız Alkim Petrokimya'nın yanı sıra, Aksoil, Vollmax, Brentol ve Matador gibi diğer tanınmış markaları da gururla yönetiyor ve saygın uluslararası şirketler için fason üreticiler olarak hizmet veriyoruz. Küresel ayak izimiz dört kıtaya yayılmış 102 ülkeyi kapsıyor: Afrika, Asya, Avrupa ve Güney Amerika. Geniş ürün portföyümüz şunları kapsamaktadır: •Binek ve Hafif Ticari Motor Yağları •Ağır Hizmet Motor Yağları •Motosiklet Yağları •Otomatik Şanzıman Yağları •Traktör Yağları •Endüstriyel Yağlar •Denizcilik Yağları •Gresler •Proses Yağı •Tekliflerimizin kapsamlı bir incelemesi için lütfen web sitemizi ziyaret edin. Alkim PetroKimya olarak, verimlilik ve maliyet etkinliğine olan bağlılığımızdan ödün vermiyoruz. Temel misyonumuz, ürün yelpazemizi değişen endüstri ihtiyaçları ve gelişmeleriyle uyumlu hale getirmek etrafında dönmektedir. Daha fazlası için bize ulaşın!

 2. PETROSWEDEN

  İsveç

  Verified by europages badge

  GRAENLAND, taze ve yüksek kaliteli meyve ve sebzeler için mükemmel adresinizdir. Graenland olarak, müşterilerimize doğanın en iyi ürünlerinden oluşan olağanüstü bir seçki sunmaktan büyük gurur duyuyoruz. Sektörde lider bir tedarikçi olarak, kalite ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığımız sarsılmazdır. Besleyici ve lezzetli meyve ve sebzeler yetiştirme tutkumuzu paylaşan yerel çiftçiler ve güvenilir yetiştiricilerle yakın işbirliği içinde çalışıyoruz. Geniş ürün yelpazemiz, etli meyveler, gevrek elmalar, sulu portakallar ve ananas ve mango gibi tropikal lezzetler gibi canlı bir mevsim meyvesi yelpazesi içerir. Ayrıca, yapraklı yeşilliklerden canlı biberlere, çıtır havuçlara ve aradaki her şeye kadar çok çeşitli sebzeler sunuyoruz. GRAENLAND olarak müşterilerimizin sağlığına ve refahına değer veriyoruz. Bu nedenle organik ve tarım ilacı içermeyen seçeneklere öncelik vererek kendiniz ve sevdikleriniz için besleyici seçimler yapmanızı kolaylaştırıyoruz. Herkesin taze ve sağlıklı gıdaya erişebilmesi gerektiğine inanıyor ve bunu gerçeğe dönüştürmek için çalışıyoruz. İster sağlık bilincine sahip bir birey, ister tutkulu bir ev aşçısı ya da birinci sınıf malzemeler arayan bir restoran sahibi olun, sizi teminat altına alıyoruz. Bilgili ekibimiz, özel ihtiyaçlarınız için mükemmel meyve ve sebzeleri bulmanızda size yardımcı olmak için her zaman hazırdır.

 3. COMPASS FUEL OILS & LUBRICANTS - NATIONWIDE FUEL SUPPLIER

  Birleşik Krallık

  Verified by europages badge

  COMPASS FUEL OILS & LUBRICANTS - NATIONWIDE FUEL SUPPLIER, yılında kurulan ve Fuel oil sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dizel yakıtlar, traktörler için motorin, ısıtma için motorin, Dizel yakıt, Dizel yakıtlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Penwortham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. CENTRAL FUEL TRANSPORTS

  Lüksemburg

  Central Fuel Transports işletmesi tüm mazot ve yakıt ihtiyaçlarınızda iş ortağınızdır. Ayrıca yağlama yağı satış ve dağıtımı, mazot tankları ve aksesuarları, kaldırma platformlu kamyonlarla taşımacılık gibi hizmetlerimizi keşfedin. Ürün ve hizmetlerimiz: Yağlama yağı, Gulf mazotu dağıtımı, mazot tankları ve aksesuarları, otomobiller, traktörler, kamyonlar, vb. için yağlama yağları. En verimli tüketimi sağlayan Gulf Premium mazotuyla en iyi ısı randımanının ve daha esnek brülör ve kazan çalışmasının bir araya gelişi Gulf Premium mazotla küresel bazda pazardaki en iyi ısınmayı sağlıyor. Üstelik, çevrenin korunmasına katkıda bulunuyorsunuz! Mazot satıcınızdan Gulf Premium mazot isteyin. Kalorifer tesisatınız, çevre ve işletim giderleriniz size şükran duyacaklardır.

 5. JSC MOZYR OIL REFINERY

  Beyaz Rusya

  JSC Mozyr Rafinerisi gelişiminin stratejik yönü, kalitatif iyileştirme yoluyla ürün rekabet gücünü artırmaya yönelik hedef odaklı bir faaliyettir. JSC Mozyr Rafinerisi tarafından üretilen tüm yüksek oktanlı benzin türleri, mazot ve zift, en son Avrupa şartlarına uygundur. Rafinerinin Geliştirme Programı, yeni ünitelerin inşasını ve lisanslı teknoloji kabulünü belirleyerek: EN 228 Avrupa standartları gereksinimleriyle uyumlu motor benzini üretimi.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LORIN EDIBLE OIL

  Birleşik Krallık

  LORIN EDIBLE OIL, yılında kurulan ve Fuel oil sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şeker, ayçiçek yağları, Kolza tohumu yağı, Rafine ayçiçek yağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. HEATSYSTEMS GMBH & CO. KG

  Almanya

  HEATSYSTEMS GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Fuel oil sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Akımlı ısıtıcı, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, elektrik eşanjörleri, kartuş ısıtıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reichshof, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. RTR FOR CUSTOM CLEARANCE

  Mısır

  RTR FOR CUSTOM CLEARANCE, yılında kurulan ve Atıkların işlenmesi ve geri dönüştürülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Fuel oil, Fuel oil, artık yemeklik yağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alexandria, Mısır 'de bulunmaktadır.

 4. PETRO PHILLIPS INC.

  Kanada

  PETRO PHILLIPS INC., yılında kurulan ve Fuel oil sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. ham petrol sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Toronto, Kanada 'de bulunmaktadır.

 5. COM-OIL ENERGIE + SERVICE GMBH

  Almanya

  COM-OIL ENERGIE + SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Fuel oil sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. ısıtma için motorin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. PETRO-CENTER

  Lüksemburg

  PETRO-CENTER, yılında kurulan ve Petrol yakıtları ve katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Fuel oil, Gaz - Üretim ve Dağıtımı, Fuel oil, yağlar, yakıt distribütörü, Gaz - Üretim ve Dağıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leudelange, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 2. BESTOIL

  Yunanistan

  BESTOIL, yılında kurulan ve Fuel oil sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Petrol yakıtı katkı maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Athens, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 1. DE RIDDER

  Belçika

  DE RIDDER, yılında kurulan ve Sevkiyatlar ve grup hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Damperli karayolu taşımacılığı, Fuel oil, Damperli karayolu taşımacılığı, evde kullanım için kömür, Fuel oil, Konteynerler - İmalat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ellezelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. GOFFINET ENERGIES

  Belçika

  GOFFINET ENERGIES, yılında kurulan ve Fuel oil sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dizel - yakıtlar, Konteynerler - İmalat, Dizel motoru - enjeksiyon pompa ve malzemesi, ekolojik yakıtlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Houdemont, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. BENOIT BEERENS

  Belçika

  BENOIT BEERENS, yılında kurulan ve Kaba inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yıkım müteahhitleri, Fuel oil, Yıkım müteahhitleri, Fuel oil, Dizel - yakıtlar, teraslama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Perwez, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. SCHNEDER-FAGNY

  Belçika

  SCHNEDER-FAGNY, yılında kurulan ve Fuel oil sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Gazlı yakıtların üretim ve dağıtımı, şantiye makinalarını kiralanması, kamyon nakliyesi, vinçli kamyon kiralama, Gazlı yakıtların üretim ve dağıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dampicourt, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. HOSCHEID MICHEL

  Lüksemburg

  HOSCHEID MICHEL, yılında kurulan ve Petrol - Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Fuel oil, Fuel oil sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eischen, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 6. YX FYRINGSOLIE

  Danimarka

  YX FYRINGSOLIE, yılında kurulan ve Fuel oil sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Søborg, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 7. CHAUFFAGE FREDERICK

  Belçika

  CHAUFFAGE FREDERICK, yılında kurulan ve Isı pompaları - Dahili ısıtma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Klima/havalandırma - Ekipman, Merkezi ısıtma - Sistemler, Fuel oil, Klima/havalandırma - Ekipman, sıhhi tesisat, Merkezi ısıtma - Sistemler, Fuel oil sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marche-En-Famenne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. MOZYR OIL REFINERY JSC

  Beyaz Rusya

  MOZYR OIL REFINERY JSC, yılında kurulan ve Dizel yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıkıştırılmış ve sıvılaştırılmış gaz, Fuel oil, sıvılaştırılmış gaz, Sıkıştırılmış ve sıvılaştırılmış gaz, yakıt fuel oil, Fuel oil sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mozyr-11, Gomel Region, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 1. A BOUCKAERT

  Belçika

  A BOUCKAERT, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler, Ateşe dayanıklı inşaat malzemeleri, Fuel oil, Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler, Ateşe dayanıklı inşaat malzemeleri, Fuel oil, akışkan mazot sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. ESSO CARD

  Birleşik Krallık

  ESSO CARD, yılında kurulan ve Fuel oil sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Crewe, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. BAVAY & FILS

  Belçika

  BAVAY & FILS, yılında kurulan ve Endüstriyel yağlama ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Fuel oil, Petrol ithalat ve ihracatı, Fuel oil, Petrol ithalat ve ihracatı, ısınma yakıtı, pelet sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gottignies, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. BRANDSTOFFEN DRB

  Belçika

  BRANDSTOFFEN DRB, yılında kurulan ve Petrol sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Fuel oil, Fuel oil, yakıtlar, yakıt taşımacılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Itterbeek, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. DELPORTE MATÉRIAUX

  Belçika

  DELPORTE MATÉRIAUX, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler, Fuel oil, Termik/Isı yalıtımı - Malzemeler, Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler, Fuel oil, bina malzemeleri ve çalışmaları, Termik/Isı yalıtımı - Malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poll (theux), Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. NORTHERN ENERGY SUPPLIES LTD

  Birleşik Krallık

  NORTHERN ENERGY SUPPLIES LTD, yılında kurulan ve Fuel oil sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. ısıtma için motorin, lpg distribütörü, tarımsal fuel-oil, yakıcı kerosen sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Harrogate, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. INFORMAZOUT

  Belçika

  INFORMAZOUT, yılında kurulan ve Fuel oil sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. C. H. SCHÄFER & SOHN INH. DIRK LANGE E. K.

  Almanya

  C. H. SCHÄFER & SOHN INH. DIRK LANGE E. K., yılında kurulan ve Katı yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Gaz ve petrol işleme, Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Fuel oil, Gaz ve petrol işleme, Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Fuel oil sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hildesheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. JEEP PLANGGER - US-CARS, HEIZÖLE

  Avusturya

  JEEP PLANGGER - US-CARS, HEIZÖLE, yılında kurulan ve Katı yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Gaz ve petrol işleme, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Fuel oil, Gaz ve petrol işleme, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Fuel oil sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Innsbruck, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 10. GERHARD GURSCH INH. ANDREAS GURSCH

  Almanya

  GERHARD GURSCH INH. ANDREAS GURSCH, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çiftlik hayvanları yemi, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Fuel oil, Kütük odunlar, Çiftlik hayvanları yemi, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Fuel oil, Kütük odunlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seevetal, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz