• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • güneş enerjisi

Sonuçlar

Güneş enerjisi - Ithalat/Ihracat

 1. STANDART ALUMINIUM

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Standart Alüminyum, yüksek kaliteli alüminyum profiller üretme ve güneş enerjisi montaj sistemleri ve özel tasarımlar dahil olmak üzere kapsamlı sistem çözümleri sunma konusunda başarılı olan yenilikçi ve mühendislik odaklı bir şirkettir. Son teknoloji ile donatılmış 25.000 metrekarelik tesisimiz, tüm ihtiyaçlarınızı verimlilik ve hassasiyetle karşılamamızı sağlıyor. En son teknoloji ile donatılmış üretim tesisimiz, aşağıdakiler gibi çok çeşitli hizmetler sunmaktadır: •Ekstrüzyon •Elektrostatik Toz Boya •Eloksal Kaplama •Mekanik İşleme Standart Alüminyum olarak, müşteri odaklı yaklaşımımızdan büyük gurur duyuyoruz. Sürekli gelişime olan bağlılığımız bizi sektör lideri konumuna getirmiştir ve yaptığımız her işte her zaman mükemmellik için çabalıyoruz. Ortaklarımız, müşterilerimiz ve çalışanlarımızla saygı ve dürüstlüğe dayalı kalıcı ilişkiler kurmaya inanıyoruz. Dürüstlüğe olan sarsılmaz bağlılığımız, güven ve güvenilirlik ortamını teşvik ederek bizi projelerinizde güvenilir bir müttefik haline getirir. Hızlı, kaliteli ve doğru hizmet sağlamak için, olağanüstü malzeme kalitesi ve uluslararası standartlara bağlılığı ile bilinen tanınmış markalarla işbirliği yapıyoruz. Bu işbirliği, güvenilir ve üstün çözümler sunmamızı sağlıyor. İster özel yapım alüminyum profillere ister özel işleme hizmetlerine ihtiyacınız olsun, Standart Alüminyum size her adımda yardımcı olmak için burada. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

 2. NEWSUN PV TECHNOLOGY CO.,LTD

  Çin

  Verified by europages badge

  NEWSUN PV TECHNOLOGY CO., LTD (NSPV), tasarım, geliştirme, üretim ve satışı modern bir işletmenin entegre yönetimi olarak benimsemektedir. Ürün yelpazesi, TUV, ETL, CE standartlarının çoğunu karşılayan PV güneş sistemi (konnektör, güneş paneli BIPV bağlantı kutusu, PV kablo, montaj aksesuarları, kontrol cihazı, dağıtım kutusu ve birleştirici kutusu vb.) içerir; Koruma sistemi (toprak hata koruması, diyot konnektör, güneş iç hızlı sigorta konnektörü, devre kesici, vb.) ve sistem optimizasyonu. Ürünler, PV sistem uygulaması, güneş enerjili sokak lambası, güneş hibrid sokak aydınlatması ve diğer alanları, Enerji Performans Sözleşmeleri (EPC) kapsamaktadır. Güneş enerjisi, sıfır emisyon, sıfır tüketim, temiz, güvenli, çevre dostu ve yenilenebilir enerji olarak büyük bir potansiyele sahiptir. NSPV, enerji tasarrufuna, düşük karbon emisyonuna, çevre korumasına katkıda bulunmaya çalışır ve sürekli olarak yeşil yenilenebilir enerjinin gelişimine öncülük eder. Biz, kalite, inovasyon, sadakat, işbirliği, karşılıklı fayda ve toplumsal sorumluluk prensipleri doğrultusunda hedef belirliyoruz. Bizim ebedi prensibimiz, üstün, ekonomik, güvenli, güvenilir teknoloji ve rekabetçi ürünler sağlamaktır. "Yeşil Enerji" ve "Dünya Çevresi" için her türlü çabayı gösteriyoruz ve insanlar için daha iyi gelecek yaratmaya adanmış durumdayız.

 3. EPP ENERGY PEAK POWER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EPP Solar, güneş modüllerinizi en iyi fiyata satın alabileceğiniz bir e-ticaret pazarıdır. Güneş modülleri ve EPP Solar ile öz tüketime geçin. İster B2B (işletmeden işletmeye) ister B2C (işletmeden müşteriye) olsun, farklı müşteriler kişisel ve ticari ihtiyaçları için EPP Solar markasını seçebilir. Sizin için stoklarımızda çeşitli güneş modülleri, invertörler, depolama sistemleri, montaj sistemleri ve diğer fotovoltaik aksesuarlar bulunmaktadır. Kısa teslimat süresi, ödeme esnekliği ve uzmanlarımızın kapsamlı fotovoltaik bilgisi, EPP Solar'da yararlanabileceğiniz birçok avantajdan sadece birkaçıdır. EPP Solar, her bütçeye uygun geniş bir yelpazede uygun fiyatlı güneş enerjisi ürünleri sunmaktadır. Amacımız size mümkün olan en iyi fırsatları ve yüksek kaliteli ürünleri sunmaktır. Müşterilerin istedikleri ürünleri kullanıcı dostu bir şekilde bulabilecekleri, satın alabilecekleri veya satabilecekleri güneş enerjisi ürünleri için lider pazar yeri olmak istiyoruz.

 4. JASC CONTRACTING

  İsviçre

  Verified by europages badge

  JASC Contracting GmbH, yenilenebilir enerji, telekomünikasyon, enerji santralleri ve petrol ve gaz dahil olmak üzere çeşitli endüstriler için güç dönüştürme çözümleri sağlama konusunda uzmanlaşmıştır. Endüstriyel DC ve AC güç gereksinimlerini karşılamak için güvenilir ve sürdürülebilir çözümler sunuyoruz. Özel ekibimiz, size en uygun çözümü sağlamak için tasarımdan kuruluma kadar her şeyi yönetebilir. Güneş enerjisi de dahil olmak üzere yenilenebilir enerji alanındaki uzmanlığımızla, çözümlerimiz konut ve ticari sektörlerde daha çevre dostu uygulamalara geçişi desteklemektedir. Şirket, küresel bir veri merkezi tasarım ve inşa hizmetleri sağlayıcısı olarak öne çıkmaktadır. Veri merkezlerimiz, işletmenizin özel bilgi işlem ve veri depolama ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmaktadır. Küresel ortaklarımızın üst düzey ürünleri de dahil olmak üzere kapsamlı bir çözüm yelpazesine sahibiz. Bu çözümler anahtar teslim, fabrikada test edilmiş ürünler olarak tedarik edilebilmektedir. Ayrıca ürünleri ve bileşenleri özel gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde özelleştirebiliyoruz. Hizmetlerimiz ilk planlamadan sahada devreye almaya kadar her şeyi kapsamaktadır ve bunların yanı sıra müşterilerimiz için bir dizi özelleştirilmiş katma değerli hizmet de sunuyoruz.

 5. FABER E-TEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Yenilikçi ve özelleştirilmiş transformatör çözümleri için güvenilir ortağınız Faber E-TEC GmbH'ye hoş geldiniz. Kurulduğumuz 1995 yılından bu yana, elektrik mühendisliğinde en yüksek kaliteyi ve öncü teknolojileri temsil ediyoruz. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz: Transformatörler, Transformatör kiralama istasyonları, Transformatörlerin bakımı, Transformatör istasyonlarının kurulumu, Modern zorluklar için yenilikçi çözümler: Şarj altyapısı, Trafo istasyonları, Trafo servisi, Güneş cepheleri ve fotovoltaik kurulum, Enerji yönetim sistemleri (EMS), Neden Faber E-TEC? Kalite ve güvenilirlik: Almanya'da üretilen ürünler en yüksek standartları karşılar ve IEC 62271-202 ve VDE 0670-202 uyarınca sertifikalandırılmıştır. Deneyim ve uzmanlık: Elektrik mühendisliğinde 25 yılı aşkın deneyimimizle ihtiyaçlarınıza özel çözümler geliştiriyoruz. Sürdürülebilirlik: Çevre dostu teknolojileri ve yenilenebilir enerjileri teşvik etmek. Bize ulaşın: Tavsiye veya özel projelede sizin için buradayız. Web sitemizi ziyaret edebilir veya doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Birlikte enerji gereksinimleriniz için en uygun çözümü bulabiliriz. Faber E-TEC GmbH, yenilikçi transformatör çözümleri ve sürdürülebilir enerji konseptleri için ortağınız.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ENERGY3000 SOLAR GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Energy3000 solar, fotovoltaik, elektrik depolama ve enerji dağıtımının tüm alanlarından eksiksiz bir ürün yelpazesi sunmaktadır – Avusturya'dan Orta, Güney ve Doğu Avrupa'nın tüm ülkelerinde yerel varlığa sahiptir. Görevimiz, Dünya'yı temiz ve "yeşil" bir gezegen haline getirmektir. Bunu başarmak için, yalnızca sektördeki en iyi üreticilere güveniyoruz ve ürün yelpazemizde yalnızca katı kalite kriterlerimizi karşılayan ürünleri taşıyoruz. Bu, nihai müşterilerimizin memnuniyetinin yanı sıra ortaklarımızın güvenini ve uluslararası rekabet gücümüzü sağlar. Profesyonel sistem planlama aracı PV Creator'dan son teknoloji web mağazasına ve esnek proje yönetimi için proje yönetim programı SolarJet'e kadar, günlük işlerini kolaylaştırmak – ve başarılı bir fotovoltaik işletme sağlamak için ticari ortaklara iyi doldurulmuş bir araç kutusu sunulmaktadır. Çok çeşitli eğitim ve ileri eğitim kurslarının yanı sıra ofisteki ve sahadaki uzmanlarımızdan kişisel destek, Energy3000 solar teklifini tamamlamaktadır.

 2. GRETO

  Polanya

  Verified by europages badge

  GRETO POLSKA, Avrupa'daki tesisat şirketlerine ve müteahhitlere fotovoltaik ve ısıtma tesisatları için bileşenler tedarik eden yetkili bir distribütördür. Fotovoltaik modüller, invertörler, EV şarj cihazları, ısı pompaları ve DHW tankları sunuyoruz. Ürünlerimize şimdiden 21'den fazla ülkede yüzlerce müşteri güveniyor. Şirketin Gdynia ve Berlin'de ofisleri vardır ve Avrupa genelinde 5 depodan hızlı teslimatı garanti eder.

 3. ALTEC METALLTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALTEC METALLTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Güneş enerjisi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Güneş enerjisi ekipmanları için montaj şasisi, Kaynak bileşenleri, punta kaynak, Güneş enerjisi montaj sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schleiz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ENGIMEN

  Estonya

  Verified by europages badge

  ENGIMEN, yılında kurulan ve Güneş enerjisi panelleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Güneş enerjisi için malzemeler, Güneş enerjisi, Güneş enerjisi için malzemeler, güneş enerjisi, Güneş enerjisi, engimen sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tallinn, Estonya 'de bulunmaktadır.

 5. KANEKA BELGIUM

  Belçika

  Verified by europages badge

  KANEKA BELGIUM, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ambalaj, Polimerler, Reçineler, Güneş enerjisi, Kimya - İthalat/İhracat, Otomotiv, Ambalaj, nakliye, Hammaddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Westerlo, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. EDF ENR

  Fransa

  Verified by europages badge

  EDF ENR, yılında kurulan ve Güneş enerjisi panelleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Güneş enerjisi üretimi, güneş enerjisi, Güneş enerjisi üretimi, fotovoltaik güneş panelleri, foto kimyasal güneş enerjisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Limonest, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ISOOF SERVICES

  Fransa

  Verified by europages badge

  ISOOF SERVICES, yılında kurulan ve Güneş enerjisi panelleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Enerji - yenilenebilir, Güneş enerjisi, Güneş panelleri, güneş panelleri montajı, fotovoltaik güneş panelleri, Enerji - yenilenebilir, Güneş enerjisi, Metal yapı tedariki, fotovoltaik paneller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Colmar, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. HEIDT & SCHÄFER BAU UND HANDEL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HEIDT & SCHÄFER BAU UND HANDEL GMBH, yılında kurulan ve Güneş enerjisi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. dev kapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Oeynhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SOLAR-MARKT24 GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SOLAR-MARKT24 GMBH, yılında kurulan ve Güneş enerjisi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Güneş enerjisi panelleri, Güneş enerjisi üretimi, güneş enerjisi tesisatları, güneş algılayıcıları, Solar batarya, Ondüle yapma makineleri, Güneş enerjisi güç istasyonları, foto-voltaik çatılar, fotovoltaik panellerin satışı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Apolda, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. LINC TECHNOLOGIES

  Fransa

  Verified by europages badge

  LINC TECHNOLOGIES, yılında kurulan ve Elektrik üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Enerji - yenilenebilir, Güneş enerjisi üretimi, Güneş enerjisi, Güneş enerjisi panelleri, Güneş enerjisi için malzemeler, fotovoltaik tesisatlar, foto kimyasal güneş enerjisi, fotovoltaik güneş panelleri, foto-voltaik çatılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. SUNTIER ENERGY IMPORT AND EXPORT LIMITED COMPANY

  Türkiye

  Who are we? "SUNTIER ENERGY IMPORT AND EXPORT COMPANY" International Trade Company is an international trade company known for its experience, many activities and differences in many areas since its establishment in Turkey. Suntier Company specializes in exporting all kinds of goods and products from Turkey to all over the world, whether the goods are of its own production, produced for itself or other ready-made goods, the company is characterized by its high professionalism. and reliability in his work.‎ Goals Thanks to our practical experience in the Turkish market and Turkey's central location in the Middle East, as well as our intensive contacts with a wide range of businessmen, we needed a safer and more attractive alternative for businessmen and companies importing from Turkey. Turkey needed an alternative that would fully inform them about the Turkish market, its hidden treasures and real opportunities. Reflecting SUNTIER's experience in the Turkish market, it offers professional conditions and outstanding results to importers. Why "SUNTIER"? Perhaps the most important thing that encourages businessmen to choose "SUNTIER" company over other companies is that it offers them one or more of the following advantages: Better quality products. Stronger guarantee in import, export and transportation processes... Wider market, extra production options, more alternatives. Faster processing, stronger engagement and immediate professional communication. Competitive prices.

 5. TOP DANIKA SRL

  Romanya

  Top Danika SRL, hububat, yağlı tohumlar, şeker, pamuk, inşaat malzemeleri, metaller ve tıbbi ekipman için küresel tedarik zincirlerinde lider olmak, proje yapılandırmak, müşterilere danışmanlık yapmak ve yatırımları finanse etmek amacıyla 2007 yılında kuruldu. Amacımız, dünyaya güvenli, sorumlu ve sürdürülebilir bir yol sağlamaktır. TOP DANIKA SRL'nin ana faaliyeti, toptan uluslararası ticarettir ve fonksiyonel disiplinler arasında özel ve deneyimli kıdemli profesyonellerden oluşan bir ekibe sahiptir. Avrupa'daki ofislerin lojistik yayılımı, çeşitli ilginç projeler ve işlemler sunmasını sağlar. İlgili kıdemli ortaklar, gerekli noktada yardımcı olmak için dünya çapında bulunmaktadır. 125'ten fazla ülkede gıda, tarım, finans ve endüstriyel müşteriler için güvenilir bir ortak olarak hizmet etmek için deneyimimizi yeni teknolojiler ve bilgiyle birleştiriyoruz. Uzun vadeli sorumluluk sahibi bir şirket olarak, büyüyen bir dünyanın ihtiyaçlarını karşılamamızı sağlayacak ağımıza yatırım yapmaya ve geliştirmeye devam edeceğiz. Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz!

 6. NEVALIGHT

  Türkiye

  2006 Yılında Kazanmış olduğu Sektör tecrübesini 2014 yılı itibariyle Neva Solar A.Ş olarak sürdürmeye devam eden firmamız, Enerji sistemleri, güneş panelleri, solar pompa, inverter ve solar ekipmanların, tedarikçisi jel akü, led aydınlatma ürünleri ve solar kent mobilyarları üreticisidir. Bu Ürünlerin yanı sıra proje danışmanlık, enerji uygulama ve enerji sistemleri montajı taahhütü alanlarında sektörde ilk akla gelen isimlerdendir. Edinilen tecrübeler ile imalat yönünde hedeflerine 2015 yılında ilk adımını atarak Aydınlatma armatürlerinin kompakt bir yapı haline getirmek için ARGE çalışmalarına başlamıştır. Solar panel imalatını bünyesine katarak 2017’nim son çeyreğinde üretim hattı kurarak solar panel teknolojisinin Aydınlatma Armatürleri ile kompakt bir yapıda birleştirmeyi başarmıştır. Hali Hazırda 1000 m² üretim hattı ile adetli seri üretim yapabilecek personel ve ekipmana sahiptir. “Gelecek ışığın” ilkesi ile yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Türkiye'nin ilk ve en büyük solar aydınlatma üreticisi olan Nevalight solar aydınlatma sistemleri yenilikçi yapısı ve güçlü argesi ile ihityaca uygun armatürler üretmeye devam ediyor.

 7. EMZA ENERGY

  Türkiye

  1- Anahtar teslim şekilde bir yapının tüm elektriksel işlerinin yapımı ve isteğe bağlı şekilde bakım ve onarımı - Kamera , Alarm , Ses , Yangın Sistemleri - Jeneratör - Kablolama - Zayıf Akım hatları Bölgemizde ve bir çok şehirde devlet ve özel kurumların yapısını bitirmiş bulunmaktayız. Stadyumlar , Opera ve Konser salonları , Hastaneler , Teknoloji Merkezleri , Kamu Kurumları , Fabrikalar 2- Güneş enerjisi sistemleri kurulumu ve isteğe bağlı bakım onarım ve takibi Ülkemizde 25 ve üzeri projemizi bitirmiş bulunmaktayız. Hem çatı hem de arazide kendimize güveniyoruz.

 8. BOYLERIST

  Türkiye

  Boyleristin yenilikçi bakış açısı, tecrübesi ve kalitesi ile yeniden tasarlanan boyler sıcak su ihtiyacı olan tüm işletme ve sistemlerde sıcak su hazırlama ve depoalama için idealdir. Boyleristin 100 litreden 6000 litreye kadar geniş depolama aralığına sahip tek ve çift serpantinli boylerleri ile her ihtiyaca uygun farklı kapasitelerde eşsiz çözümler sunmaktadır. Boylerist Boylerler üstün izolasyonu sayesinde düşük ısı kaybı sunmasıyla tasarruf sağlarken, çift katlı titanyum katkılı emaye kaplaması ilede tüketicilere uzun ömürlü bir ürün grubu sunmaktadır. Basınçlı sıcak su depolama tankları olarak ürün gruplarımız; Tek serpantinli Boyler, Çift Serpantinli Boyler, Akümülasyon Tankı ve Buffer Tanklarımızdır. Yenilenebilir enerji sistemlerinde ise daha çok yine sıcak su elde etmeye ve ısıtmaya yönelik sistemlerde yardımcı olarak tasarlanan güneş enerji sistemleri için bakır ve alimünyum güneş enerjisi kollektörleri satışı yapmaktayız. Güneş enerjisinden sıcak su elde etmeye yönelik ürün gruplarımız ise; Bakır Kollektör, Alimünyum Kollektör, Güneş Enerjisi Pompa Grubu, Güneş Enerjisi Otomasyon Sistemleri ve Yatay ve Dikey Sıcak Su Depolama Boylerleri

 1. AY YILDIZ SOLAR ENERGY SYSTEMS

  Türkiye

  Ayyildiz gunes enerji sistemleri balıkesir turkiyede faliyet gösteren bir sirkettir. kaliteyi ucuza mal etmek isteyen insanların doğru adresi... Dünyada ki sınırlı kaynakların hızla tükenmesi sonucu insanlar doğal kaynaklardan elektirik sıcak su ve ısınma gibi ihtiyacları sağlamaya çalışmaktadır. Ayyildiz gunes enerji sistemleri insanların fatura ödemeden doğal yollarla kendi sıcak su ve elektirik ihtiyaclarını karşılamaktadır. Turkiyede ve dünyada bir çok yerdeki güneş enerjisinden faydalanmak, elektirik ve ısıtma masraflarından kurtulmak için kaliteli ürünlerimizle tanışın.

 2. GES ENERJI SAN. VE TIC. LTD STI

  Türkiye

  Ges Enerji San. ve Tic. Ltd. Sti. GES GROUP firmaları içersinde enerji ve yenilenebilir enerji olarak faaliyet göstermektedir.Ayrıca endüstriyel ölçekli birçok tesis ve tesisat yapımı ile birlikte kimyasal proses tesisleri kurulumu ile makine imalatı da yapmaktadır.Pandemi süreci içersinde dezenfektan üretimi, maske makinesi üretimi ile birlikte maske üretimi de yapmaktadır.Hedef olarak ulusal ve uluslararası pazarları portföyüne eklemiştir.Avrupa ve Afrika ülkelerinde birçok işbirlikleri yapmıştır.Sektöründe sektör dışıda birçok projede çözüm ortaklıkları geliştirerek kendini sürekli yenileyen bir firmayız.Her ne kadar farklı alanlarda faaliyet gösteriyor olsakta faaliyet alanlarımızı birbiri ile bağlantıları olan uzmanlık alanlarımız belirlemektedir.

 3. ERTEX SOLAR

  Avusturya

  Cam işleme şirketi Ertl Glas AG'nin bir iştiraki olan Ertex Solar - boyut, kapasite ve tasarım açısından yüksek kaliteli fotovoltaik modüller üretmektedir. Şirketimizin 2004 yılındaki kuruluşundan bu yana, mimarlık ve inşaatın yüksek standartlarını karşılayan, binalarla bütünleşik fotovoltaik sistemlerin gerçekleştirilmesi konusunda uzmanız. "SINIR YOK" sloganımıza sadık kalmak için, müşterilerimizle birlikte geliştirdiğimiz yeni ve yenilikçi teknolojiler üzerinde sürekli çalışmaktayız.

 4. BURAL SOLAR SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Bural is a dynamic company has 20 years of experience in solar and heating industry. After 20 years in the business, we can claim to a high level of competence in the field of solar water heater manufacturing as we gained extensive know-how in this area throughout years. Our success is based on offering efficient and durable products which is the fruits of our long term customer relations mentality and continious improvements. With this values, we are expanding our activities globally.

 5. SOLEMS

  Fransa

  SOLEMS 30 yılı aşkın bir süreden beri elektrik ve elektronik sektörünün profesyonelleri için kablosuz güneş enerjisi sistemleri üreten bir Fransız şirketidir. Solems işletmesi ürünlerini tüm Avrupa ülkelerine ihraç etmektedir ve sizlere küçük foto-voltaik modüller, hafif aydınlık hücreleri veya güneş ışını sensörleri gibi siparişe göre geliştirilmiş ve standart çözümler sunmaktadır. Solems güneş panelleriyle ilgili tüm projelerinizde sizlere danışmanlık yapmakta, eşlik etmektedir.

 6. CFS PROFILE & STRUCTURE

  Türkiye

  CFS PROFİL 1996 yılında üretimine başlamıştır. Kaliteli ürün ve müşteri hizmeti idealinden ayrılmadan üretim faaliyetlerine devam etmiştir. CFS PROFİL size Bobin Şekillendirme Ürünleri, Abkant Kesim Büküm Ürünleri ve Pres Kesim Büküm Delme Ürünleri sunmaktadır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 7. SOLARPROJEKT CONSTRUCTION SP. Z O.O.

  Polanya

  SOLARPROJEKT Construction fotovoltaik sistemlerin tasarımında ve satışında uzmanlaşmıştır. Sunduğumuz hizmetler yenilebilir kaynaklardan enerji üretimini desteklemektedir. Ses, kirlilik, gaz veya herhangi bir çevreye zararlı emisyonu olmayan fotovoltaik sistemler inşa ediyoruz. Hizmetlerimiz arasında aşağıdakiler bulunur: 1.fotovoltaik enerji tesisi tasarımı: otonom, şebekeye bağlı, 2.sistem bileşenlerinin satışı: fotovoltaik modüller, invertörler, inşaat parçaları.

 8. KARSU ENERGY

  Türkiye

  Apartmanlar, müstakil evler, sanayi alanları, plazalar, oteller ve bir çok yaşam alanlarında güneş enerjisi çözümleri sunmaktayız.Güneş enerjisi kollektörleri ve sıcak su boylerleri ile sıcak su üretiminde Türkiye de üretim yapmaktayız. Sizleri de Karsu Güneş Enerji Sistemlerinin ayrıcalıklarından ve hizmetlerinden faydalanmaya bekliyoruz..

 9. SOLAREN ENERGY SYSTEMS

  Türkiye

  Solaren, entreprise fabricant et exportatrice de chauffe-eau solaire et préparateur d'eau chaude électrique émaillé ou inox. Présent sur le secteur de l'énergie solaire avec plus de 15 ans d'éxperience. Nous vous proposons une gamme de produit performante et compétitive.

 10. THERMIC ENERGY RZ GMBH

  Almanya

  Thermic Energy ekibi olarak genç ve modern bir ekibiz ve yenilenebilir enerji teknolojilerinde uzmanlaştık. Geliştirmeden imalata, numune üretiminden seri üretime kendi tüm adımları kendi tesislerimizde gerçekleştiriyoruz. Bireysel müşteri isteklerini ve özel imalat taleplerini de karşılayabiliyoruz. Esnek bir depo üretimi, deneyim ve uzman irtibat kişileri ile usulüne uygun ve kısa teslim süreli dönüşümler sağlıyoruz.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Güneş enerjisi - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

3.188 Şirketler