• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • güvercinler

Sonuçlar

Güvercinler - Ithalat/Ihracat

 1. ERAX GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ERAX GmbH 17 yılı aşkın bir süredir binanızı korumak için size uygun koş kovucu ürünleri sunar! Doğrudan üreticiden - ECOPIC & DEPIGEONAL, BIRDOUT (elektrikli sistemler), BIRDWIRE (germe tel sistemi), CABLE BIRD'den ekonomik kuş kovucu sistemler ve dikenler.

 2. MONDORAPACI

  İtalya

  Mondorapaci, şahin yetiştirme konusunda uzman olan Giovanni Paone sayesinde, şahinlerin doğrudan kullanılması alanında uzmanlık kazanmış bir kuruluştur. Yırtıcı kuşlarımıza duyduğumuz saygı ve tutku günlük yaşantımızda bile bize rehberlik etmektedir. Yırtıcı kuşlarımızı çok iyi tanımamız onları çocuklara ve gençlere yönelik eğitici gösteriler, istenmeyen uçucuların uzaklaştırılması, kamuya açık toplu gösteriler gibi çeşitli alanlarda kullanma olanağı sağlamıştır.

 3. TILDUIVENBOND ONS BELANG

  Hollanda

  TILDUIVENBOND ONS BELANG, yılında kurulan ve Güvercinler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Den Haag, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. GIROPROTEC

  İspanya

  GIROPROTEC, yılında kurulan ve Güvercinler sektöründe faaliyet gösteren bir. Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler, Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler, güvercinlerin uzaklaştırılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Girona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. NATURAL GRANEN

  Belçika

  NATURAL GRANEN, yılında kurulan ve Güvercinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar, güvercinler için besin takviyeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schoten, Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SHANDONG QILONG GROUP CO.,LTD

  Çin

  SHANDONG QILONG GROUP CO.,LTD, yılında kurulan ve Güvercinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hayvan yemi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wudi, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. AGROMARKET S.R.L.

  İtalya

  AGROMARKET S.R.L., yılında kurulan ve Evcil hayvan gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Park ve bahçeler - Gerçekleştirme/Yapım ve bakım, Güvercinler, Park ve bahçeler - Gerçekleştirme/Yapım ve bakım, Güvercinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Todi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. SADOCCO ISEO S.N.C.

  İtalya

  SADOCCO ISEO S.N.C., yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir. Güvercinler, Hayvanlar ve besicilik, Güvercinler, Hayvanlar ve besicilik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Due Carrare, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. KALU A/S

  Danimarka

  KALU A/S, yılında kurulan ve Güvercinler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Koebenhavn V, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 5. FELMICA MINERAIS INDUSTRIAIS, S.A.

  Portekiz

 1. CINCINELLI PAOLO

  İtalya

 2. ANIMALIS PET SHOP

  Belçika

  ANIMALIS PET SHOP, yılında kurulan ve Kuş yemi sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Evcil hayvan yemleri, Evcil hayvan yemleri, evcil hayvanlar için kafesler, güvercinler için besin takviyeleri, atlar için besinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eghezée, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. MOULIN GOCHEL

  Belçika

  MOULIN GOCHEL, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Evcil hayvan yemleri, Evcil hayvan yemleri, zoteknik besleme işleri için gıdalar, ağaç reçineleri, güvercinler için besin takviyeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oteppe, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. BELGA VET

  Belçika

  BELGA VET, yılında kurulan ve Sığır ve kümes hayvanları - Besinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. güvercinler için besin takviyeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Deurne, Belçika 'de bulunmaktadır.