• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • gıda - sanayi i̇malathaneleri

Sonuçlar

Gıda - sanayi i̇malathaneleri - Ithalat/Ihracat

 1. SC PROFINOX SRL

  Romanya

  Verified by europages badge

  Profinox adlı şirketimiz, Romanya'da gıda ve ilaç endüstrileri için karmaşık paslanmaz çelik işleme ürünleri ve hizmetlerinin ana tedarikçisi olmak amacıyla 2005 yılında kurulmuştur. Profinox'un vizyonunda, Romanya'daki paslanmaz çelik işleme endüstrisi, en yüksek kalite ve güvenlik standartlarını sağlamak için dönüştürülebilir ve dönüştürülmelidir. Alanında uzman mühendis ve uzmanlardan oluşan, son teknoloji ekipman ve teknolojiyi kullanan ekibimiz sayesinde, tüm müşterilerimizin ve ortaklarımızın projelerinin maksimum verimlilikle yürütülmesini sağlıyoruz. Profinox, çok çeşitli karmaşık hizmetleri başarıyla yerine getirir: paslanmaz çelik kaynak, lazer kesim, CNC bükme, haddeleme, sac ve profil kesme, paslanmaz çelik kumlama, paslanmaz çelik mekanik işleme, CAD tasarımı, toz kaplama vb.. Ayrıca profesyonel paslanmaz çelik üretim hizmetleri ve özel ürünler (tanklar, konteynerler, makine muhafazaları, konveyörler, metal yapılar veya HoReCa ürünleri) sunuyoruz. Profinox, sektörünüz veya faaliyet alanınız ne olursa olsun güvenilir ortağınızdır. Çünkü bildiğimizi YAPIYORUZ ve ne yaptığımızı BİLİYORUZ. Amacımız, gıda ve ilaç endüstrilerindeki Profinox müşterilerine, Profinox tarafından belirlenen standartları karşılayan üstün kaliteli ürünler ve karmaşık paslanmaz çelik işleme hizmetleri sunmaktır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. WEBER FOOD TECHNOLOGY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Hassas ağırlıkta kesimden, salam, sucuk, pastırma, et ve peynirin hassas şekilde yüklenmesi ve paketlenmesine kadar: Weber Maschinenbau şirketi, dilimleme uygulamaları için önde gelen sistem sağlayıcılarından ve gıda işleme endüstrisi için en önemli adreslerden biridir. Ürün yelpazemiz çok geniştir ve tüm gereksinimler ve uygulama alanları için mükemmel çözümler sunmaktadır. Dünya çapında yaklaşık 1.500 çalışanımızla dünya pazar lideri ve en iyi işvereniz! Weber Maschinenbau 35 yılı aşkın süredir salam, sucuk, pastırma, et, peynir ve diğer yiyeceklerin işlenmesi ve rafine edilmesi için öncü sistemler üretmektedir. Merkezi Almanya'nın Hessen eyaletindeki Breidenbach kentinde bulunan Weber şirketler grubu, ve 18 ülkedeki 22 tesisiyle, son derece çeşitlilik gösteren benzersiz bir ürün yelpazesi sunmaktadır - dünyanın her yerindeki memnun müşterilerimiz, bu kalite ve teknik bilgi bileşimini takdir etmektedir.

 3. A. SCHMIDT & CO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Gıda sanayindeki yetkin iş ortağınız A. Schmidt & Co. GmbH şirketi 65 yıldan daha uzun bir süreden bu yana gıda ve şarküteri sektörü için özel stabilizasyon sistemleri geliştirmektedir. Kendimizi münferit ihtiyaçlarınıza göre ayarlar ve sizin için fonksiyonalitesi yüksek stabilizasyon sistemleri geliştiririz. Esnek üretimimiz sayesinde sürekli aynı seviyede yüksek kalitenin garantisini vermekteyiz. Portföyümüz aşağıdaki kalemleri kapsamaktadır: Örn. Ringa ve somon balığı için marine edici karışımlar (ot ve baharat katkılı veya katkısız olarak), balık enjeksiyonu, balık dolması, balık köftesi, balık sosis, pate, surimi, balık yumurtası ve karides işleme, mayonezler, salata kremaları, soslar, sıcak veya soğuk üretim için daldırma malzemeleri (yumurta sarısı veya süt proteini katkılı veya katkısız), konserveler için sos ve kremalar, çorbalar, ketçaplar, marinasyon malzemeleri, ekmek kırıntısı kaplama katkıları, tatlılar, gıda katkı maddeleri, hizmet sağlayıcı katkıları

 4. HERFRAGA

  İspanya

  Verified by europages badge

  HERFRAGA, yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kafesli sandık ambalaj makineleri, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, konserve makineleri, mekanik imalat, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, konserve sanayisi için makineler, Kafesli sandık ambalaj makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carballo-A Coruña, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. SOJET, LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  SOJET, LDA, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pompalar, Dezenfekte etme ve sterilize etme - servisler, Gıda dönüşümü, Sıhhi tesisat kontrolü, üç fazlı motorlar, Pompalar, endüstriyel hijyen, hijyenik sağlık ekipmanları, dozlama istasyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pontinha, Portekiz 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ELA TEŞHIR EKIPMANLARI

  Türkiye

 2. ESKO

  Belçika

  ESKO, yılında kurulan ve Sanayi için yazılımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda - Sanayi İmalathaneleri, Gıda - Sanayi İmalathaneleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gent, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. AYDIN GRUPAS MUH. LTD. STI.

  Türkiye

  Tam Otomatik Lineer Dolum Makinası ve Kapak Kapatma Makinası İki Üniteden Oluşur.Muhtelif Şekillerdeki Teneke, Kutu, Pet, kueks, Pvc, Cam, Şişe vb Gibi Ambalajlara Elektropnömatik Sistemle Hassas Gramaj Ayarlı Dozaj Pompa Vasatasıyla Hacimsel Olarak Dolum Yapar ve Muhtelif Şekillerdeki Kapakları Otomatik Besleyerek Çakma ve Vidalama İşlemleri Yapar.Ayrıca Opsiyanel Olarak Azotlama ve Koku Emici Asprasyon Sistemleride Mevcuttur. Dolum Yaptıgı Ürünler: İlaç, Kolanya, Şampuan, Camsil, Zirai ve Tarım İlaçları, Bitkisel ve Madeni Yaglar, Temizlik Ürünleri gibi Sıvı ve Yarı sıvı Mamüller için Tasarlanmıştır. Otomatik Etiketleme Makinası Muhtelif Ebatlardaki Ambalajlara Göre Etiketleme yapar.Teneke, Kutu, Cam, Şişe, Pet, Kueks Gibi Amabalajalara Kendinden Yapışkanlı Etiketleri Sorunsuz Olarak Yapıştırır.

 4. ENSA PISTACHIO FOOD COMPANY

  Türkiye

  Ensa Fıstık olarak Antep fıstığı sektöründe faaliyet gösteren bir firmayız. Ensa Fıstık ; Kadın girişimci ve Gıda Mühendisi olan Seda Akfırat tarafından kurulmuştur.Girişimcisi ve tüm çalışanları kadınlardan oluşan, bölgede mevcut sektörde kadın gücünü öne seren ilk ve tek firmadır. Tesisimiz Antep fıstığının anavatanı olan en lezzetli fıstıkların yetiştiği Gaziantep’in Nizip ilçesinde hizmet vermektedir. Firmamız insan sağlığına, gıda güvenliğine, kaliteye ve mevzuatlara önem veren, temel politikası “Sıfır Hata”olan bir kuruluştur. Hammadde kabulünden son ürün sevkiyatına kadar üretimin her aşaması detaylı olarak kontrol edilip, en sağlıklı biçimde tüketiciye sunulmaktadır. Ensa Company has been founded in the pistachio sector.The owner of this company is a Food Engineer.Our company is located in Nizip, Gaziantep of Turkey known as the region where the most delicious and best pistachios grow.Our mission is to provide human health , food safety , highest quality , regulations and marketing ‘Zero Mistakes’.All proceses we are controlling everything detailed in order to offer our costumers the most healthy products.

 5. HASAL TARIM URUNLERI SAN.VE TIC.LTD.ŞTI.

  Türkiye

  Hasal 1930 yılında İzmir'de kurulmuş bir aile şirketi olup 1954 yılından bu yana Et, Sos; Bakery ve Süt sanayisi için Ham ve Modifiye nişastalar, Glikoz şurubu, İzoglikoz, Fruktoz şurubu, Dekstroz, Maltodekstrin, Sitrik Asit, Soya Proteinleri, Bitkisel Lifler, Hidrokolloidler, Doğal renk ve ekstraktlar, Rennet Kazein ve fonksiyonel gıda maddelerinin ithalat ve ihracatını yapmaktadır. İzmir gıda çarşısında finans ve satış departmanlarımızın olduğu iki ofisimiz, Ege serbest bölgede bir karışım tesisimiz, İzmir Kemalpaşa Ulucak'ta hammadde depolarımız ve Macaristan'da bir ofisimiz bulunmaktadır.

 1. IE COOLING

  Türkiye

  IE COOLING firması olarak endüstriyel soğutma alanında hizmet vermekteyiz Sandviç panel Soğutma üniteleri Soğuk oda kapıları üretmekteyiz Anahtar teslim projeler yapıyoruz Dünyanın hemen hemen her bölgesinde servisimiz bulunmaktadır IE COOLING ölçeği ne olursa olsun tüm soğuk depoya ihtiyaç duyan müşterilerinin ihtiyaçlarını tespit eder. IE cooling tarafından tamamı kendi bünyesinde üretilen ve kendi tasarımı olan Soğutma cihazları, soğuk depo, soğuk depo panelleri, kapıları, raf, panel, aydınlatmayı birleştirerek firmaların ihtiyacı olan Soğutma Sistemini üretir ve müşteri lokasyonunda çalışır hale getirir.Anahtar Teslim Taahhüt Hizmeti dediğimiz bu hizmetle firmanın ihtiyacı olan ürün, hizmet, kontrol, montaj, servis hizmeti tek merkezden üretilir ve sağlanır.

 2. SERPAC

  Fransa

  SERPAC, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ambalaj, Gıda - Sanayi İmalathaneleri, kavurma ekipmanları, Ambalaj, Gıda - Sanayi İmalathaneleri, sıcak mühürleme makinası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Survilliers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. TOPALA GIDA IÇ VE DIŞ TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Firmamız Osmaniye Organize Sanayi bölgesinde kuru meyve ve kuru sebze üretimi yapmaktadır.Tamamen kapalı ortamda yıkanan ve kesilen ürünler yine kapalı ortamda kurutulmakta ve paketlenmektedir. Kuruttuğumuz ürünlerden bazıları şöyledir; Dilimlenmiş kabuksuz elma kurusu Dilimlenmiş kabuklu elma kurusu Dilimlenmiş Portakal kurusu Dilimlenmiş Limon Kurusu Dilimlenmiş Mandalina kurusu Dilimlenmiş Greyfurt Kurusu Dilimlenmiş Cennet Hurma Kurutulmuş Portakal kabuğu ( Şerit kesim-küp kesim- Naturel Kesim) Kurutulmuş Limon Kabuğu ( Şerit kesim -küp kesim- Naturel Kesim) Kurutulmuş Mandalina Kabuğu ( Naturel kesim-küp kesim-) Kurutulmuş Greyfurt kabuğu ( Küp kesim-Dilim kesim) Portakal kabuğu tozu Limon Kabuğu Tozu Mandalina Kabuğu Tozu Greyfurt Kabuğu Tozu Ayrıca doğal ortamda kurutulmuş Nar çekirdeği , nar kabuğu Küp kesim elma ( Çay için ) temin edilmektedir. Some of our products are as follows; Sliced ​​crusted apple curd Sliced ​​crusted apple curd Sliced ​​orange curd Sliced ​​lemon curd Sliced ​​mandarin curd Sliced ​​Grapefruit Dried Sliced ​​Paradise Palm Dried Orange peel (Sliver cut-cube cut- Natural Cut) Dried Lemon Peel (Sliver cut-cube cut-natural Cut) Dried Mandarin peel (Natural cut-cube cut-) Dried grapefruit peel (Cube cut-Slice cut) Orange peel powder Lemon Peel Powder Tangerine Peel Powder Grapefruit Peel Powder pomegranate peel Cube cut apple (for tea) is supplied.

 2. RIALPACK INDUSTRIES, SL

  İspanya

  RIALPACK INDUSTRIES, SL, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda - Sanayi İmalathaneleri, makine ve donanım besleme sistemleri, Gıda - Sanayi İmalathaneleri, gıda ambalajı için tepsi, vakumlu ambalaj makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Manresa, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. WIMBLEDON SEWING MACHINE CO.LTD

  Birleşik Krallık

  WIMBLEDON SEWING MACHINE CO.LTD, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler, Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. IPCE LTD

  Birleşik Krallık

 5. GEORGIADI TH. BROS & CO

  Yunanistan

  GEORGIADI TH. BROS & CO, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tuz, Sanayi tuzu, işlem tuzları, Tuz, Sanayi tuzu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kozani, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 6. VAIHINGER GMBH

  Almanya

  VAIHINGER GMBH, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler, Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler, endüstriyel kullanım için krema, krem çırpma makinası, endüstriyel krem şanti makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Camberg-Erbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. TALLERES DIM SA TRABAJOS DE CONSTRUCCION Y CERRAJE

  İspanya

 8. HRANINVEST HRANMASHCOMPLECT A D

  Bulgaristan

 1. ECO-MIX

  İtalya

  ECO-MIX, yılında kurulan ve Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, su tesisatları için mekanik hızlandırıcılar, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trezzano Sul Naviglio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ELABORADOS INDUSTRIALES MEDITEC, S.L.

  İspanya

  ELABORADOS INDUSTRIALES MEDITEC, S.L., yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler, Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler, Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler, Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alberic, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. GONCALVES & TEIXEIRA, UNIPESSOAL, LDA

  Portekiz

 4. MASCHINENBAU KALTENBACH GMBH

  Almanya

  MASCHINENBAU KALTENBACH GMBH, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler, Kozmetik sanayi için makine ve ekipmanlar, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler, Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler, Kozmetik sanayi için makine ve ekipmanlar, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuenburg/zienken, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. INOKSTEK PASLANMAZ TEKNOLOJILERI

  Türkiye

  2005 yılında faaliyetlerine başlayan firmamız; gıda, kimya, kozmetik ve ilaç sektörüne paslanmaz çelik ürünleri temini konusunda ve anahtar teslim projeleriyle hizmet vermektedir. Merkezi İzmir’de bulunan İnokstek Paslanmaz Teknolojileri A.Ş. Welltech markası ile dünyaya açılmaktadır. İnokstek Paslanmaz Teknolojileri bir çok firma ile iş birliği yapmış, kendini alanında ispatlamış bir firmadır.Deneyimli teknik servis ekibimizle gerekli tüm montaj, bakım, işlemleri özenle yapılmaktadır. Üstün kalite anlayışı ile hizmet veren İnokstek, ürün ve makine temini konusunda güven ilkesi ile birlikte bilgi ve başarıya da önem vermektedir.

 6. HERBORT MASCHINENFABRIK GMBH

  Almanya

  HERBORT MASCHINENFABRIK GMBH, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler, Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hannover, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. SECIL MARTINGANCA - AGLOMERANTES E NOVOS MATERIAIS PARA A CONSTRUCAO, S.A.

  Portekiz

 8. BALCI PACKING

  Türkiye

  Balcı Packing Ltd is a Turkhis company, founded in 1992 . Balcı Packing is one of the leading companies in Turkey , within the field of production of disposable plastic cutlery and carton .We produce and distribute more than 6.800 articles every year to more than 25 countries. All our products are designed in Turkey and our production are outsourced to factories in Istanbul , Antalya. Our customer portfolio are primarily the big retail chains in Turkey and other country , such as Hypermarkets, supermarkets, discount chains and Hotels , Airline Companies , Catering companies etc . Though, our customers do also include specialty stores, loyalty programs, hospitals, online supermarkets, the Horeca-segment and much more. The common thread in all our categories is the touch of Turkish Design, which on several occasions has been rewarded for its minimalistic and timeless design, quality, unique features and functionality. Balci Packing has more than 80 employees with headquarter located in Istanbul&Antalya

 9. OKAN PLASTIK

  Türkiye

 10. SOUND PLASTIK

  Türkiye

  Sound Makine Plastik Kalıp Ve Sanayi Tic.Ltd.Şti. The company was born in 2001 in Istanbul, Turkey. The main goal of the company is world-class premium quality was to produce disposable plastic products. Therefore, just before starting our production line, we started to market the products we wanted to European customers. Our research and development department started market research in different countries in the EU at the beginning of 2002. According to the collected report, our production line was established in 2001. finally started production in Tuzla Istanbul. Sound Plastik purchased two European sheet extrusion lines and four tilt molding thermoforming machines in 2006, increasing its capacity in an area of 5, 000 m2 per day. It has increased to 10 tons. Now Sound Plastik exports high quality disposable plastic products to more than 34 countries and continues to grow.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz