• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • gıda dönüşümü

Sonuçlar

Gıda dönüşümü - Ithalat/Ihracat

 1. FEMIA INDUSTRIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  FEMIA, sebze, tatlı mısır ve meyvelerin hazırlanması ve sürekli ısıl işlemeye alınması için makine ve ekipman tasarlamakta ve üretmektedir. FEMIA, neredeyse 60 yıldır her kıtada konserve, derin dondurma ve taze ürün endüstrilerine hizmet vermektedir. Fabrikada ürün alımından, paketleme veya dondurma hattına kadar, saatte 20 tona kadar geniş kapasiteyle her ihtiyacınıza cevap veriyoruz: Mal kabul ve hat besleme, temizleme, yıkama, ayırma, sınıflandırma, istifleme, kırpma, kesme, taşıma ve aktarma. Sürekli ısıl işleme: ağartma, soğutma, rehidrasyon, dehidrasyon, kurutma. İhtiyaçlarınızı karşılamak için makinelerimizi sürekli olarak yeniliyor ve geliştiriyoruz: Hatlarınızın verimini artırmak, ürünlerinizin kalitesini korumak, su ve enerji tüketimini azaltmak, bakım maliyetlerini basitleştirmek ve azaltmak, makinenizin ömrünü uzatmak.

 2. ERATEC

  Fransa

  Verified by europages badge

  Eratec, metal fiber gaz brülörlerinin tasarımı, üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmıştır. Brülörlerimiz ısıl işlem, metal işleme, boyama, gıda sanayi ve daha birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Bekinit® örgülü metal fiber yansıtıcı yüzeye sahip ısıya dayanıklı paslanmaz çelik başlıkla ve elektronik olarak kontrol edilen bir hava/gaz ön karışım sistemiyle donatılan brülörlerimiz, doğrudan termal kızılötesi işlem için geleneksel mavi alevler veya kızılötesi gazlar üretebilir. Eratec'te, özel ihtiyaçlarını anlamak ve endüstriyel kullanımları için onlara en iyi teknik çözümü sunmak için müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışıyoruz. Ekibimiz, ihtiyaç analizinden seçilen çözümün uygulanmasına kadar her müşterinin ihtiyaçlarına etkili bir şekilde yanıt vermemizi sağlayan eksiksiz destek sunar. Isıl işlem, metal işleme, boyama ve gıda endüstrisi alanlarında kişiye özel çözümler sunmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca müşterilerimizin özel ihtiyaçlarını karşılamak için siparişe uygun brülörler üretebiliyoruz. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 3. KOORDINATION KRAFTICUS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Coordination Krafticus GmbH olarak, besin takviyeleri ve sporcu gıdaları üreticisiyiz. Theodor Rietmann GmbH'nin bir yan kuruluşu olarak, en yüksek kalitede yenilikçi ürünler söz konusu olduğunda güçlü bir geçmişe sahibiz. Theodor Rietmann GmbH 50 yılı aşkın süredir bir aile şirketidir ve büyük endüstriyel fırınlar için en iyi premiks üreticilerinden biridir. Müşterilerimiz Avrupa'da ve dünyanın her yerinde bulunabilir. 160'ın üzerinde çalışandan oluşan yüksek nitelikli bir ekip sürekli olarak büyümekte ve yeni fikirleri hayata geçirmektedir. Bizi bu kadar özel kılan ne? Ürününüzü geliştirmeye başlar başlamaz farkı fark edeceksiniz. Kısa yanıt süreleri ile iyi eğitimli bir müşteri hizmetine sahip olmaktan gurur duyuyoruz. Ekibimizden sabit bir kişiyle irtibata geçersiniz ve farklı departmanlara sormak zorunda kalmazsınız... Özelleştirilmiş geliştirmeler, ürün piyasaya sürülmeden önce tadımlar ve deneyimli ürün yöneticilerimizin bireysel desteği bizim gücümüzdür – bizimle emin ellerdesiniz!

 4. CONDETTA GMBH & CO. KG STORCK INDUSTRIE-SERVICE

  Almanya

  Verified by europages badge

  CONDETTA, Halle (Vestfalya) merkezli August Storck KG'nin bir yan kuruluşudur ve gıda işleme endüstrisi için fonksiyonel ürün çözümleri alanında kendini kanıtlamış bir uzmandır. CONDETTA'nın temel bileşenleri pek çok gıdada bulunabilmektedir. CONDETTA, temel hammaddeden kısmi bileşiklere ve özel tam çözümlere kadar tat, renk, tatlandırma ve kıvam veren toz halinde bileşen karışımları üretmektedir. 70 yılı aşkın süredir, 50'den fazla ülkeden şirketler CONDETTA'nın hammadde uzmanlığına güveniyor. CONDETTA, gerçekçi geliştirme testleri ve ölçeklenebilir sonuçlar için teknolojik tavsiyeler ve UHT pilot sistemli modern bir uygulama merkezi ile konsept, hammadde tedariki ve her geliştirme adımında müşterilerine destek sağlamaktadır. Organik, helal, koşer ve VLOG kalitesi sayesinde CONDETTA, yenilikçi ürün fikirleri, mevcut şirketler ve gelecek vadeden girişimler için doğru iletişim noktasıdır

 5. NEUPERT INGREDIENTS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Neupert Ingredients dünya çapında bitkisel hammadde, katkı maddeleri ve özel ürün ticareti yapmaktadır. Uzun yıllardır çok sayıda tanınmış üründe tekrar işlenmek üzere gıda maddesi, kozmetik, tıbbi ürünler ve yem endüstrisi hammaddeleri tedarik etmekteyiz. Burada müşterilerimizin kalitesini ve fiyat-performans oranı konusundaki yüksek gereksinimlerini ilk önceliğimiz kabul ediyoruz. Ürün portföyümüzde yoğunlaştırma, bağlama ve jelleştirme maddeleri, antioksidan malzemeler, fonksiyonel proteinler, süper gıdalar, süt tozu ürünleri, aminoasitler, psilyum, asit regülatörleri, lesitin, tatlandırıcılar ve nişasta türevleri, mikro algler, özütler ve farklı özel ürünler. Hammadde ticaretinde onlarca yıla dayanan deneyimimiz sayesinde uluslararası piyasaları sürekli analiz edebiliyoruz ve müşterilerimize yeni trendler söz konusu olduğunda fiyat gelişimi ve satın alma kararları alanında danışmanlık sağlıyoruz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MAISON BOTEH

  Fransa

  Verified by europages badge

  MAISON BOTEH, Pers bölgesi/İran aromalarını barındıran gastronomi ürünlerinde uzmanlaşmış, bir anne ve oğlu tarafından kurulmuş bir aile şirketidir. Ürünlerimiz, yaratıcılığı ve İran mutfağına olan tutkuyu birleştiren el işçiliğiyle yapılır. Ayrıca iki hizmet daha sunuyoruz: Fransa'da üretilen Ürünler için Beyaz Etiket Oluşturulması & Ürünlerin Tedarik Edilmesi. Daha fazla ayrıntı da şöyle: Birkaç faaliyetimiz var: 1/ MAISON BOTEH ürün satışları: •Eşsiz bir ürün: L'Or Noir, İran'dan siyah limon ezmesi, •İran aromalı reçeller (ürünlere bakın). - Satış şekli: Perakende veya CHR : 100g - 500g / Oteller için: 28g, 42g, - Organik üretim mümkündür, - IFS Sertifikalı • Baharatlar (Safran, Sumak vs…), kuruyemişler (Antep fıstığı, yabani badem vb…) veya kurutulmuş ürünler (kurutulmuş çilek, İran'dan kurutulmuş mango, - Organik üretim mümkündür. 2/ Beyaz Etiketli Ürün Tedariki: - Sizin için reçeteler oluşturuyoruz, - Grafik tasarımcınız/grafikeriniz yoksa etiketi birlikte yapıyoruz, - Spesifikasyonlarınızı oluşturmanızda size destek oluyoruz. 3/ "Fransa Üretimi" Gastronomi Ürünleri Tedariği: - Fransa'da üretilmiş ürünler aramanızda size yardımcı olmamızı sağlayan bir ortaklar ağı. Yağ, çeşni, reçel vs… MAISON BOTEH ile her şey mümkün. Beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için size özel hizmetler sunuyoruz.

 2. AG FEEDING

  Polanya

  Verified by europages badge

  Polonya merkezli AG Feeding od Gdynia, bir doğal malzemelerden yapılmış lifli gıda sağlayıcısıdır. Arzı şu gibi ürünleri içerir: - meyve ve sebze lifleri ve tozları - şekerlenmiş meyve - dondurularak kurutulmuş meyve - meyve ve sebze suları ve konsantreleri. Şirket, biyolojik organik ürünlerin tedarikinde de uzmanlaşmıştır. Elma, aronya, hindiba, karabuğday veya frenk üzümü lifleri sunmaktadır.

 3. YONGMING MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD

  Çin

  Verified by europages badge

  YONGMING MACHINERY, temizlikten derin işlemeye kadar mahsullerin işlenmesi için standart ve özelleştirilmiş ekipmanlar üretir ve tedarik eder. Ürün ve Hizmetler, birincil temizlik çözümlerinden kabuk soyma, yağ çıkarma ve biber seçme gibi montaj hattı operasyonlarına kadar uzanmaktadır. Ürünlerimiz aşağıdaki gibidir: •Ayçiçeği Tohumu Bombardıman Makinesi •Hava Elek Temizleyici •Tahıl Parlatıcı •Yerçekimi Ayırıcı •Tahıl Ayırıcı •Renk Ayırma Makinesi •Pulse-jet Torba Filtre Toz Toplayıcı, vb. Daha fazlasını keşfetmek için lütfen web sitemizi ziyaret edin.

 4. DUPONT D'ISIGNY

  Fransa

  Verified by europages badge

  DUPONT D'ISIGNY, yılında kurulan ve ŞEKERLEMELER sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda dönüşümü, bonbonlar, Gıda dönüşümü, Tuzlu yağlı karamel, pasta malzemeleri, Tarım ve gıda endüstrisi, Şarküteri ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carentan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. LA FERM'MEAUX PÂTES (EARL DU PAVÉ)

  Fransa

  Verified by europages badge

  LA FERM'MEAUX PÂTES (EARL DU PAVÉ), yılında kurulan ve Gıda dönüşümü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makarna, tarım işletmesi, yumurtalı kuru hamurlar, irmik hamuru, makarna üretimi, ilk yemekler - ıslak pasta, hamur bazlı ilk yemekler, kurutulmuş makarna üretimi, Atık giderimi için balyalama presleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Varreddes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. LA MAISON DE L'AIL NOIR

  Fransa

  Verified by europages badge

  LA MAISON DE L'AIL NOIR, yılında kurulan ve Gıda dönüşümü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler, Özel tadımlıklar, Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler, kaju cevizi, kamp ekipmanı, Özel tadımlıklar, gıda maddeleri – ithalat/ihracat  sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sendets, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. MALTIVOR

  Fransa

  Verified by europages badge

  MALTIVOR, yılında kurulan ve Gıda dönüşümü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bira, Bira, Gıda endüstrisi, Tarım ve gıda endüstrisi, un sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vourles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. ZILOA

  Fransa

  Verified by europages badge

  ZILOA, yılında kurulan ve Diyetik ve organik yiyecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel gıdalar, Gıda dönüşümü, müsli, enerjetik bar, Özel gıdalar, kuru gıdalar, Gıda dönüşümü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rambouillet, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. KOLIS BAUELEMENTUM UG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KOLIS BAUELEMENTUM UG, yılında kurulan ve Gıda dönüşümü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Leipzig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MAHRUSE AMCA OGULLARI & MAHRUSE FOODS

  Türkiye

  Mahrousa Cousins Co. was founded in Aleppo in 1918 as a small family business, and today we are proud to be one of the leading companies in manufacturing tahini halva and tahini in the Middle East, with our keenness to provide more distinctive products. With the wonderful taste of our healthy and distinctive products we make tahini halva and tahini where we maintain the quality and originality, while adhering to the specifications of international health and quality standards. For over more than 100 years of the emergence of the company Mahruse cousins in the Syrian market the company seeks in various ways to reach the Arab consumer through the original taste of tahini halva using the latest technologies to purify and peeling sesame and the finest raw materials, which ensures the product high purity and wonderful taste, softness and cohesion. Our Vision: In 2015 with the aim of development and expansion we were the first Syrian factory for the manufacturing of tahini halva in Turkey and we are working hard to enhance our products and our manufacturing methods and machinery to make sure our products are always the forefront at the table of every Arab house and worked on preserving the authentic Syrian taste of the products to keep the beautiful memories of the past accompany us in the present Thanks to God we have also been able to have a footprint in the countries of the European, Gulf and Arab countries in general as our products are now found in Sweden, Norwa

 4. HARBIYELI

  Türkiye

  We are Trading and Import&Export Company based in Mersin/Turkey. We trade Pulses, Beans, Nuts, Spices, Oils, Ghee, Glucose, Starches, Flour, Yeast, Green Coffee Bean, Pasta, Glycerine and other food chemicals and ingredients. Please see below our company brief; Company Brief: We are Trading and Import&Export Company based in Mersin/Turkey. We do export to Africa, Middle East and America. We do import all over the World. We are doing general trading and consultancy for machinery production solution. We have Turkey representation of one of the largest rice processor in India and Thailand. Automotive spare parts, vehicles, agricultural machinery and equipments. Hope to have the opportunity to start working together supplying your company with our products and packaking machinery in the near future. Looking forward your reply. Our Products: STARCH, GLUCOSE, FRUCTOSE, MALTODEXTRINS, Etc: 25Kg Craft or Nayloon Bags, buckets, tins, drums. RICE : India, Thailand, Pakistan, Vietnam, USA, Latin America, Europe, Russia and Turkey origins with so many variaties. RED LENTIL : Canada and Turkey origins GREEN LENTIL : Canada and America origins BULGUR : Turkish Origin-All variaties, i.e. yellow, Brown, frikah, Jerish, herish WHITE BEANS : Egypt, Argentina, Kyrgizistan, USA, Canada, Turkey, Ethiopia, so many origins and variaties. CHICKPEAS : All origins and counts

 5. GOURMELID

  Türkiye

  Since 1970, we continue our work by developing and renewing our organic production potential in our own lands and contracted manufacturers. All areas in our facilities are designed according to food safety standards. Under hygienic conditions, production is made by a professional team. Our company, which aims to bring high quality products with our customers, has all the necessary certificates in food safety and facility areas. With our latest technology machines, we make all kinds of packaging between 150 gr and 12.7 kg. Alibaba.com shop: https: //tr29015452705rngd.trustpass.alibaba.com/? spm=a2700.7756200.0..55351afaM3a2qJ

 6. TOPALA GIDA IÇ VE DIŞ TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Firmamız Osmaniye Organize Sanayi bölgesinde kuru meyve ve kuru sebze üretimi yapmaktadır.Tamamen kapalı ortamda yıkanan ve kesilen ürünler yine kapalı ortamda kurutulmakta ve paketlenmektedir. Kuruttuğumuz ürünlerden bazıları şöyledir; Dilimlenmiş kabuksuz elma kurusu Dilimlenmiş kabuklu elma kurusu Dilimlenmiş Portakal kurusu Dilimlenmiş Limon Kurusu Dilimlenmiş Mandalina kurusu Dilimlenmiş Greyfurt Kurusu Dilimlenmiş Cennet Hurma Kurutulmuş Portakal kabuğu ( Şerit kesim-küp kesim- Naturel Kesim) Kurutulmuş Limon Kabuğu ( Şerit kesim -küp kesim- Naturel Kesim) Kurutulmuş Mandalina Kabuğu ( Naturel kesim-küp kesim-) Kurutulmuş Greyfurt kabuğu ( Küp kesim-Dilim kesim) Portakal kabuğu tozu Limon Kabuğu Tozu Mandalina Kabuğu Tozu Greyfurt Kabuğu Tozu Ayrıca doğal ortamda kurutulmuş Nar çekirdeği , nar kabuğu Küp kesim elma ( Çay için ) temin edilmektedir. Some of our products are as follows; Sliced ​​crusted apple curd Sliced ​​crusted apple curd Sliced ​​orange curd Sliced ​​lemon curd Sliced ​​mandarin curd Sliced ​​Grapefruit Dried Sliced ​​Paradise Palm Dried Orange peel (Sliver cut-cube cut- Natural Cut) Dried Lemon Peel (Sliver cut-cube cut-natural Cut) Dried Mandarin peel (Natural cut-cube cut-) Dried grapefruit peel (Cube cut-Slice cut) Orange peel powder Lemon Peel Powder Tangerine Peel Powder Grapefruit Peel Powder pomegranate peel Cube cut apple (for tea) is supplied.

 7. ÇITIRIKA

  Türkiye

 8. ROZEN KURUYEMIS MAKINALARI SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  ROZEN KURUYEMİŞ MAKİNE SANAYİ, 1993 yılından bu yana Denizli’de kuruyemiş kavurma makinaları imalatı faaliyetlerini sürdürmektedir. ROZEN KURUYEMİŞ MAKİNALARI SAN. TİC. ve LTD. ŞTİ. üretimde her zaman en iyi çözümü ve kaliteyi ilke edinmiş, kullanılışlılığı ve kalitesiyle, sektöründe lider olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Kuruyemiş Makinaları İmalatı, Badem Kırma Makineleri, Çekirdek Kavurma Makinaları, Eleme Makineleri, Kuruyemiş Kavurma Makinaları, Paletli Kavurma Makinaları, Dönerli Kavurma Makinaları, Kalibre Makinaları, Kaju Kavurma Makineleri, Leblebi Üretim Makinaları, Draje Kaplama Makinaları

 1. ESPACK MACHINERY

  Türkiye

  ESPACK Machinery Group was founded in Istanbul in the year of 2017 by working together with 15 years specialized staff in order to produce vacuum, gas, chain and chain type thermoform packaging machines used in packaging of products that Fish, poultry products, chocolate, jam, honey, butter, yoghurt, ayran, cream cheese and so on. In the beginning of 2015, we focused on the formation of an international dealership in order to offer our global market more effectively, and in a short time we established dealerships in many countries. So far, ESPACK Machinery group has manufactured and sold packaging and food processing machines under 10 different brands. Changing the marketing conditions and because of the high customs duties, ESPACK Brand was created in beginning of 2019. In order to provide the best quality product and service, our different brands have been brought together under the Espack brand. We wish to add you to the list of Espack family.

 2. ACM PROJE

  Türkiye

  ACM TOPLULUĞU, Bizi tanıyın, 3 Şirket, +50 Çalışan, 11 Sektör, +5 Milyon Kusursuz Teslimat ACM TOPLULUĞU dünyanın en prestijli markalarını buluşturarak; kamu, kurum ve kuruluşlarının hizmetine sunar. ACM TOPLULUĞU olarak global markaların en önemli iş ortağı olarak çalışırız. Yaratıcı fikirlerin ticari ustalıkla birleşmesi ve teknolojiyi üst düzeyde kullanmaya odaklanmış bir ekip ruhu ile çalışırız. ACM TOPLULUĞU ‘na bağlı Nature R&D and Innovation Center tarafından belirlenen; Endüstriyel ürünler, otomotiv yedek parça, beyaz eşya, temizlik, kişisel bakım, gıda ve EDT sektörleri başta olmak üzere en değerli markaların tek tedarikçisi konumundadır. ”Markaların Buluşması” mottosuyla en iyi satış ve iş planlama stratejisini buluruz.

 3. HWB NUSSWELT GMBH

  Almanya

  Uzun yıllardan bu yana müşterilerimize seçkin yüksek kaliteli fındık, fıstık ve meyve tedarik ediyoruz. Tedarikçilerimiz ve onların üretim tesisleri tarafımızca çok iyi tanınmakta ve tarafımızdan düzenli aralıklarla denetlenmektedir. Menşe ülkeden gelen mallar, mal girişin ardından işlemeye başlanmadan dikkatle kontrol edilmektedir. Bundan sonra işlemler, paketlemenin sonuna kadar kendi kavurma tesisimizde yapılmaktadır.

 4. ILCAR S.R.L. INDUSTRIA LAVORAZIONE CARRUBE

  İtalya

  Syracuse bölgesinin Rosolini kentinde faaliyet gösteren Ilcar, keçiboynuzu bitkisinin işlenmesi ve çıkan yan ürünlerinin hayvan yemi ve yem katkı maddeleri olarak kullanılması alanında uzmanlaşmış bir şirkettir. Uygulanan çeşitli işlemlerle keçiboynuzu bitkisinin kendisinden ve çekirdeklerinden orta ve ince taneli unlar ve posalar elde edilmektedir. Pulpadan hayvan yemi ve yem katkı maddesi, elde edilen unlardan da gıda, kozmetik ve farmasötik endüstrilerinde çeşitli amaçlarda kullanılmaktadır.

 5. TRIBECA , UCGEN INDUSTRIAL CO.

  Türkiye

  Ülkemizde sektörünün tek rotasyonel kalıplamayla üretim yapan endüstriyel mutfak medikal ekipman firması Tribeca müşteri portföyünün en çok tercih ettiği ürünler!

 6. FINAKO PRODUKCJA MUSZTARDY OCTU KETCHUPU I PRZETWORÓW OWOCOWO WARZYWNYCH

  Polanya

  FINAKO PRODUKCJA MUSZTARDY OCTU KETCHUPU I PRZETWORÓW OWOCOWO WARZYWNYCH, yılında kurulan ve Hardal sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sebze konserveleri, Gıda dönüşümü, salatalar, ketçap, Sebze konserveleri, Gıda dönüşümü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bydgoszcz, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. B&LSONIC ULTRASONIC CO., LTD

  Çin

  B&LSONIC ULTRASONIC CO., LTD, yılında kurulan ve Gıda dönüşümü sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Shenzhen, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. OLICARPO

  Tunus

  OLICARPO, yılında kurulan ve Gıda dönüşümü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. paketlenmiş enginar, paketlenmiş mantar, kurutulmuş domates, enginar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jdaida, Tunus 'de bulunmaktadır.

 9. DR. OTTO SUWELACK NACHF. GMBH & CO. KG

  Almanya

  DR. OTTO SUWELACK NACHF. GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Gıda dönüşümü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hazır kahve, süt tozları, yulaf, toz krem sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Billerbeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. INTEROZONO

  İspanya

  INTEROZONO, yılında kurulan ve Gıda dönüşümü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su arıtma hizmetleri, Su arıtma hizmetleri, ultraviyole lambalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Las Rozas-Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Gıda dönüşümü - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

21.753 Şirketler

Ülkeler