• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • gıda emülsiyonlaştırıcıları

Sonuçlar

Gıda emülsiyonlaştırıcıları - Ithalat/Ihracat

 1. NOREVO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Norevo GmbH, teknik uygulamalar, ilaç ve kozmetik sanayisinin yanı sıra gıda ve içecek sanayisi için doğal hammaddeler ve özel katkı maddeleri üreten ve sağlayan dünyaca tanınmış bir şirkettir. Norevo, teknolojik bilgi birikimi ve geliştirme desteği ile birlikte, arap zamkı, agaragar, bal, agave şurubu, meyan kökü özü ve balmumu gibi doğal hammaddelerden, müşteriye özel mamullere ve şekerleme üreticileri için ürün gruplarına kadar, çeşitli doğal ürünler ve işlevsel bileşenlerin tedariki ile iştigal etmektedir. Norevo, merkezi Hamburg'da (Almanya) olan, bağımsız, uluslararası bir şirkettir. Ayrıca Norevo'nun, Almanya'nın kuzeyinde, kendi laboratuvarı ve tüm hammaddelerin bulunduğu ana deposu bulunan bir üretim işletmesine de sahiptir. Macaristan, Meksika, Arjantin, Çin ve Hong Kong'da da bağlı şirketlerimiz ve başka üretim tesislerimiz mevcuttur.

 2. A. SCHMIDT & CO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Gıda sanayindeki yetkin iş ortağınız A. Schmidt & Co. GmbH şirketi 65 yıldan daha uzun bir süreden bu yana gıda ve şarküteri sektörü için özel stabilizasyon sistemleri geliştirmektedir. Kendimizi münferit ihtiyaçlarınıza göre ayarlar ve sizin için fonksiyonalitesi yüksek stabilizasyon sistemleri geliştiririz. Esnek üretimimiz sayesinde sürekli aynı seviyede yüksek kalitenin garantisini vermekteyiz. Portföyümüz aşağıdaki kalemleri kapsamaktadır: Örn. Ringa ve somon balığı için marine edici karışımlar (ot ve baharat katkılı veya katkısız olarak), balık enjeksiyonu, balık dolması, balık köftesi, balık sosis, pate, surimi, balık yumurtası ve karides işleme, mayonezler, salata kremaları, soslar, sıcak veya soğuk üretim için daldırma malzemeleri (yumurta sarısı veya süt proteini katkılı veya katkısız), konserveler için sos ve kremalar, çorbalar, ketçaplar, marinasyon malzemeleri, ekmek kırıntısı kaplama katkıları, tatlılar, gıda katkı maddeleri, hizmet sağlayıcı katkıları

 3. NEUPERT INGREDIENTS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Neupert Ingredients dünya çapında bitkisel hammadde, katkı maddeleri ve özel ürün ticareti yapmaktadır. Uzun yıllardır çok sayıda tanınmış üründe tekrar işlenmek üzere gıda maddesi, kozmetik, tıbbi ürünler ve yem endüstrisi hammaddeleri tedarik etmekteyiz. Burada müşterilerimizin kalitesini ve fiyat-performans oranı konusundaki yüksek gereksinimlerini ilk önceliğimiz kabul ediyoruz. Ürün portföyümüzde yoğunlaştırma, bağlama ve jelleştirme maddeleri, antioksidan malzemeler, fonksiyonel proteinler, süper gıdalar, süt tozu ürünleri, aminoasitler, psilyum, asit regülatörleri, lesitin, tatlandırıcılar ve nişasta türevleri, mikro algler, özütler ve farklı özel ürünler. Hammadde ticaretinde onlarca yıla dayanan deneyimimiz sayesinde uluslararası piyasaları sürekli analiz edebiliyoruz ve müşterilerimize yeni trendler söz konusu olduğunda fiyat gelişimi ve satın alma kararları alanında danışmanlık sağlıyoruz.

 4. OXYGENE

  Fransa

  Verified by europages badge

  OXYGENE, yılında kurulan ve Diyetik ve organik yiyecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Gıda katkı maddeleri, Gıda emülsiyonlaştırıcıları, Gıda katkı maddeleri, Gıda emülsiyonlaştırıcıları, doğal emülgatörler, lécıthıne sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fouras, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. FOOD NORD INGREDIENTS APS

  Danimarka

  FOOD NORD INGREDIENTS APS, yılında kurulan ve Gıda emülsiyonlaştırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gıda sektörü için katkı maddeleri, tatlandırıcılar, konsantre süt, Gıda katkı maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Christiansfeld, Danimarka 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. RONCHI PIERGIORGIO SAKEER

  İtalya

  RONCHI PIERGIORGIO SAKEER, yılında kurulan ve Gıda emülsiyonlaştırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir. Baharatlar, karabiber, tarçın, Baharatlar, zencefil sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Como, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. RR SRL

  İtalya

  RR SRL, yılında kurulan ve Gıda emülsiyonlaştırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ELECTROGASOCHEM LTD.

  Ukrayna

  ELECTROGASOCHEM LTD., yılında kurulan ve Gıda dönüşümü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda emülsiyonlaştırıcıları, Gıda katkı maddeleri, gıda endüstrisi için kimyasal köpük önleyici maddeler, Gıda emülsiyonlaştırıcıları, Gıda katkı maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kiev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. IPRA FRANCE

  Fransa

  IPRA FRANCE, yılında kurulan ve Gıda özleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda emülsiyonlaştırıcıları, gıda ve konserve endüstrisi doğal aromalar, Gıda emülsiyonlaştırıcıları, gıda amaçlı kullanıma yönelik katkı maddeleri, renklendiriciller ve boyar maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mouans-Sartoux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. EISS

  Hollanda

  EISS, yılında kurulan ve Protein katkıları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Gıda emülsiyonlaştırıcıları, soya, sıvı ve toz soya lesitini, lécıthıne, Gıda emülsiyonlaştırıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zwolle, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. SPECIAL INGREDIENTS LTD

  Birleşik Krallık

  SPECIAL INGREDIENTS LTD, yılında kurulan ve Gıda emülsiyonlaştırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Chesterfield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. ARLES AGROALIMENTAIRE

  Fransa

  ARLES AGROALIMENTAIRE, yılında kurulan ve Yemeklik nişastalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel amaçlı nişaşta kolası ve nişasta unu, Gıda emülsiyonlaştırıcıları, Endüstriyel amaçlı nişaşta kolası ve nişasta unu, Gıda emülsiyonlaştırıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rognac Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. HELIAN

  Polanya

  HELIAN, yılında kurulan ve Gıda emülsiyonlaştırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Warsaw, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. TECHNOFOND GIESSEREIHILFSMITTEL GMBH

  Almanya

  TECHNOFOND GIESSEREIHILFSMITTEL GMBH, yılında kurulan ve Gıda emülsiyonlaştırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Harthausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. F.M.A.

  Belçika

  F.M.A., yılında kurulan ve Protein katkıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda emülsiyonlaştırıcıları, Gıda emülsiyonlaştırıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antwerpen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. LECICO GMBH

  Almanya

  LECICO GMBH, yılında kurulan ve Gıda özleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yiyecek ve içecek bileşenleri, Gıda emülsiyonlaştırıcıları, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Gıda emülsiyonlaştırıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. CARGILL TEXTURIZING SOLUTIONS DEUTSCHLAND GMBH & CO KG

  Almanya

  CARGILL TEXTURIZING SOLUTIONS DEUTSCHLAND GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Diyetik ve organik yiyecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Baharat özü ve baharat, Gıda özleri, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Gıda emülsiyonlaştırıcıları, Baharat özü ve baharat, Gıda özleri, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Gıda emülsiyonlaştırıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. VINAYAK CORPORATION LIMITED

  Birleşik Krallık

  VINAYAK CORPORATION LIMITED, yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Gıda emülsiyonlaştırıcıları, egzotik parfüm, baharatlar, Gıda emülsiyonlaştırıcıları, gıda endüstrisi için pigmentler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ashford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. HANSE HAMBURG NATURROHSTOFFE VERTRIEBS-GMBH

  Almanya

  HANSE HAMBURG NATURROHSTOFFE VERTRIEBS-GMBH, yılında kurulan ve Gıda emülsiyonlaştırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Temel ve yardımcı ilaç ürünleri/maddeleri, Kutlama ve parti malzeme ve süsleri, Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Temel ve yardımcı ilaç ürünleri/maddeleri, Kutlama ve parti malzeme ve süsleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. MICRO GUM

  Hindistan

  MICRO GUM, yılında kurulan ve Gıda emülsiyonlaştırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Guar zamkı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ahmedabad, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 1. HERBSTREITH & FOX VERMÖGENSVERWALTUNGS- UND BETEILIGUNGSGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

  HERBSTREITH & FOX VERMÖGENSVERWALTUNGS- UND BETEILIGUNGSGESELLSCHAFT MBH, yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda emülsiyonlaştırıcıları, Dengeleyici yiyecekler, Gıda emülsiyonlaştırıcıları, Dengeleyici yiyecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuenbürg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. LASENOR EMUL ,S.L.

  İspanya

  LASENOR EMUL ,S.L., yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda emülsiyonlaştırıcıları, Gıda emülsiyonlaştırıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olesa De Montserrat, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. PALSGAARD VERKAUFSGESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Almanya

  PALSGAARD VERKAUFSGESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, yılında kurulan ve Dengeleyici yiyecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda emülsiyonlaştırıcıları, Gıda emülsiyonlaştırıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pinneberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GBS

  Çad

  GBS, yılında kurulan ve Gıda emülsiyonlaştırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. arap zamkı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ndjaména, Çad 'de bulunmaktadır.

 5. EUROPE VEGETABLE OILS SOCIEDAD LIMITADA.

  İspanya

  EUROPE VEGETABLE OILS SOCIEDAD LIMITADA., yılında kurulan ve Gıda emülsiyonlaştırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yiyecek ve içecek bileşenleri, Yiyecek ve içecek bileşenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Granollers, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. UNIMILLS B.V.

  Hollanda

  UNIMILLS B.V., yılında kurulan ve Gıda emülsiyonlaştırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zwijndrecht, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. ACISELSAN ACIPAYAM SELULOZ SANAYI VE TICARET A S

  Türkiye

  ACISELSAN ACIPAYAM SELULOZ SANAYI VE TICARET A S, yılında kurulan ve Gıda emülsiyonlaştırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Epoksi reçineler, Epoksi reçineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Denizli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. DANISCO BELGIUM

  Belçika