• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • gıda esansları

Sonuçlar

Gıda esansları - Ithalat/Ihracat

 1. P.A. AROMATICS FLAVORS SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  P.A Aromatics Flavors şirketi 1984 yılından beri gıda endüstrisi, şekerleme, içecek ve likörler ile ilaç endüstrisi için aromalar üretmekte ve satışını yapmaktadır. Tuzlu ve şekerli ürünler, içecekler için aromalar, fırında pişirme ürünleri, süt bazlı ürünler ve hamur işleri. Parfümeri ve kozmetik için özler ve esanslar. UNI EN ISO 9001.

 2. AROMI MEDITERRANEI VISA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  AROMI MEDITERRANEI VISA SRL, yılında kurulan ve Gıda tatlandırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda esansları, Baharat özü ve baharat, Yiyecek koruyucuları, gıda ve konserve endüstrisi doğal aromalar, pastacılık sanayi için aromalar, Gıda esansları, doğal aromalar, Baharat özü ve baharat, Yiyecek koruyucuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nocera Inferiore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. COSMÉTIC PROVENCE INDUSTRY

  Fransa

  Algovital, jeller, kremler ​​veya yağ gibi kozmetik ve bakım ürünlerinin üretiminde uzmanlaşmıştır. 40 yıllık deneyimimiz ve Fransa ve dünyadaki uçucu yağ üreticilerinin bize gösterdiği güvenle, ihtiyaçlarınızı karşılamak için %100 doğal, saf ve sertifikalı organik uçucu yağlar sunuyoruz. Ürünlerimiz kozmetik, gıda takviyeleri, enerji içecekleri, ilaçlar, parfümler ve aromaterapi gibi çeşitli uygulamalar için uygundur. Yağlarımız 1Kg ila 1Ton arası metal kutularda paketlenmiştir. Tanınmış tedarikçi olarak, ilk çalışmalardan titiz kalite kontrollerine kadar üretim süreci boyunca size destek olabiliyoruz. ALGOVITAL hammaddeden bitmiş ürüne kadar çalışmaktadır. Ar-Ge laboratuvarımız, kişiye özel kaliteli ürünler formüle etmek için teknik bilgi ve yaratıcılığını hizmetinize sunmaktadır.

 4. MANUFACTURAS TABERNER

  İspanya

  1953 yılından beri, sanayi kasapçılığa destek olmak ve hizmet sunmak için her ürünün lezzetini geliştirip yaratıyoruz. Gelişimden sorumlu personelimiz baharat ve malzeme karışımları üretmek için en yüksek kalite standartlarına uyan üretim hatları ile donatılmıştır, en son teknolojiye sahip laboratuar ürünlerimizin kalitesini kontrol eder. Çalışanlarımızın bu teknik bilgileri ile birleştirilen bu değerler önemli bir ürün serisi yaratmamızı sağlamıştır.

 5. ORGANIK AROMATIK YAG. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PIZZA E ALTRO, S.L

  İspanya

  PIZZA E ALTRO, S.L, yılında kurulan ve Gıda esansları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. FABSTER AROMATIQUE

  Fransa

  FABSTER AROMATIQUE, yılında kurulan ve Gıda özleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda tatlandırıcıları, Gıda esansları, Gıda tatlandırıcıları, Gıda esansları, Gıda aromaları üreticisi, gıda aromaları ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Angerville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. FLANDOR FLAVOURS INTERNATIONAL

  Belçika

  FLANDOR FLAVOURS INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Gıda esansları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. AROMATİK BİTKİLER, gıda ve konserve endüstrisi doğal aromalar, AROMATİK BİTKİLER, şarküteri katkı ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zulte, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. PAXMAN LTD

  Yunanistan

  PAXMAN LTD, yılında kurulan ve Gıda esansları sektöründe faaliyet gösteren bir. Meyve suları, uçucu limon yağları, içki endüstrisi için doğal yağ esansları, Meyve suları, alkolsüz meyve şurupları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ag. Stefanos, Patra, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 5. L.R. FLAVOURS & FRAGRANCES INDUSTRIES S.P.A.

  İtalya

  L.R. FLAVOURS & FRAGRANCES INDUSTRIES S.P.A., yılında kurulan ve Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda dışı esans ve aromalar, Ev temizlik ürünleri/maddeleri, Gıda esansları, Gıda dışı esans ve aromalar, Ev temizlik ürünleri/maddeleri, Gıda esansları, Ginseng ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Belpasso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. AIOH - ALL IN ONE HEUREKA

  Avusturya

  AIOH - ALL IN ONE HEUREKA, yılında kurulan ve Gıda esansları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gıda ürünleri için özler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Golling, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. FLAVOLOGIC GMBH

  Almanya

  FLAVOLOGIC GMBH, yılında kurulan ve Gıda özleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Gıda tatlandırıcıları, Gıda esansları, aromatik ürünler, Gıda tatlandırıcıları, Gıda esansları, aromatik çözeltiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vaterstetten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. THE FLAVORIST

  Belçika

  THE FLAVORIST, yılında kurulan ve Gıda tatlandırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Gıda esansları, beslenme, Gıda esansları, tad malzemeler ve tad arttırıcı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lanaken, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. NAFOODS GMBH

  Almanya

  NAFOODS GMBH, yılında kurulan ve Gıda esansları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Konserveler, toptan gıda ürünleri, Konserveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. LAFAZ TRADING BV

  Belçika

  LAFAZ TRADING BV, yılında kurulan ve Gıda esansları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Bebek mamaları, domates konsantresi işleme, domates, Bebek mamaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lummen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. WUXI ORIENT ANTS PACKAGING CO.,LTD.

  Almanya

  WUXI ORIENT ANTS PACKAGING CO.,LTD., yılında kurulan ve Gıda esansları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MULTI-SERVICES APS AB

  İsveç

  MULTI-SERVICES APS AB, yılında kurulan ve Gıda esansları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bina temizliği, endüstriyel bina temizlik hizmetleri, büro temizleme hizmetleri, kunduracılıkve ayakkabı üretimi için temizleme, ütüleme ve istifleme makinaları, Bina temizliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Helsingborg 25230, İsveç 'de bulunmaktadır.

 6. ESSENTIALOIL.IN

  Hindistan

  ESSENTIALOIL.IN, yılında kurulan ve Gıda esansları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. eterli yağlar, Otlar ve bitkisel ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, New Delhi, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 7. SUKHDEVS FOOD LTD

  Birleşik Krallık

  SUKHDEVS FOOD LTD, yılında kurulan ve Gıda esansları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Birmingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. CITRUS MEDITERRÁNEO

  İspanya

  CITRUS MEDITERRÁNEO, yılında kurulan ve Gıda esansları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Orihuela, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. PARS HERB

  Iran

  PARS HERB, yılında kurulan ve Gıda esansları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, 71, Iran 'de bulunmaktadır.

 2. SHANDONG HUANGXIN KITCHEN INDUSTRY LIMITED COMPANY

  Çin

  SHANDONG HUANGXIN KITCHEN INDUSTRY LIMITED COMPANY, yılında kurulan ve Gıda esansları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, ZIBO, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. JUST FALAFELS

  Almanya

  JUST FALAFELS, yılında kurulan ve Gıda esansları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. nohut sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ZQDINGCHENG MACHINERY CO.,LTD

  Çin

  ZQDINGCHENG MACHINERY CO.,LTD, yılında kurulan ve Gıda esansları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Karbonfiber parça dökümü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zhaoqing, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. HEBEI XIECHENG BIOTECHNOLOGY CO.,LTD

  Çin

  HEBEI XIECHENG BIOTECHNOLOGY CO.,LTD, yılında kurulan ve Gıda esansları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Amino asit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shijiazhuang, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. JILIN PROVINCE JUHUI IMP&EXP TRADE COMPANY

  Çin

  JILIN PROVINCE JUHUI IMP&EXP TRADE COMPANY, yılında kurulan ve Gıda esansları sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Changchun, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. EVOCATIVE MANAGEMENT SERVICES

  Amerika Birleşik Devletleri

  EVOCATIVE MANAGEMENT SERVICES, yılında kurulan ve Gıda esansları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. gıda işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solon, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 8. SUNDERBAN VOF

  Hollanda

  SUNDERBAN VOF, yılında kurulan ve Gıda esansları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Den Haag, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 9. SWENORD IMEX TRADING

  İsveç

  SWENORD IMEX TRADING, yılında kurulan ve Gıda esansları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. pastalar, gıda baharatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nyköping, İsveç 'de bulunmaktadır.

 10. THE RESEARCH INSTITUTE OF FOOD SCIENCE AND TECHNOLOGY

  Iran

  THE RESEARCH INSTITUTE OF FOOD SCIENCE AND TECHNOLOGY, yılında kurulan ve Gıda esansları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. 24 saat içinde onarım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mashhad, Iran 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Gıda esansları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.976 Şirketler