• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • gıda mayaları

Sonuçlar

Gıda mayaları - Ithalat/Ihracat

 1. TOMEGA SA

  Belçika

  Verified by europages badge

  TOMEGA S.A. şirketi süt ürünlerini değerlendirme ve dönüştürme işlemleri için makineler imal etmektedir. Süt dönüştürme işlemlerindeki iş ortağınızız. Makinelerimiz siparişe göre imal edilmektedir ve ihtiyaç ve arzularınıza uyarlanmışlardır. Kaliteli malzemeler (sadece Avrupa malları kullanılmaktadır). Dağıtımını yaptığımız ürünler arasında, yoğurtlar için şekerli meyveler, mayalar, yoğurt mayaları, peynir mayaları, tülbentler, peynir üretiminde kullanılan aksesuarlar, ölçü aletleri vb. bulunur.

 2. SPL INTERNATIONAL LIMITED

  Birleşik Krallık

  SPL INTERNATIONAL LIMITED, yılında kurulan ve Gıda mayaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ellesmere Port, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. PATISFRANCE - PURATOS

  Fransa

  PATISFRANCE - PURATOS, yılında kurulan ve Kuru yemişler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Gıda mayaları, toptan biyolojik gıdalar, pastane mayası, Gıda mayaları, un sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rungis, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. FALA GMBH

  Almanya

  FALA GMBH, yılında kurulan ve Gıda mayaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kek karışımı, Kek karışımı, ekmek ve pastane ürünleri, maya, pastacılık ve makarnalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bühl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PROENOL INDUSTRIA BIOTECNOLOGICA LDA.

  Portekiz

  PROENOL INDUSTRIA BIOTECNOLOGICA LDA., yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yiyecek ve içecek bileşenleri, Gıda mayaları, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Gıda mayaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Canelas, Portekiz 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MACHLOG FOREIGN TRADE CO. LTD.

  Türkiye

  MACHLOG FOREIGN TRADE CO. LTD., yılında kurulan ve Gıda mayaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. BIOAGRO SRL

  İtalya

  BIOAGRO SRL, yılında kurulan ve Gıda mayaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Thiene, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. F.X. WIENINGER GMBH

  Almanya

  F.X. WIENINGER GMBH, yılında kurulan ve Gıda mayaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. peynirci mayaları, maya, kimyasal ve doğal mayalar, gıda ve konserve endüstrisi için mayalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Passau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SACCO SYSTEM

  İtalya

  SACCO SYSTEM, yılında kurulan ve Gıda mayaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. laktik mayalar, gıda ve konserve endüstrisi laktik fermantasyon ürünleri, toz halde doğal peynir mayası, süt mayaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cadorago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. BIOTEC FERMENTI S.R.L.

  İtalya

  BIOTEC FERMENTI S.R.L., yılında kurulan ve Gıda mayaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. laktik mayalar, doğal peynir mayası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cornegliano Laudense, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. ANGEL YEAST

  Çin

  ANGEL YEAST, yılında kurulan ve Gıda mayaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Yichang, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. LAFFORT ITALIA S.R.L.

  İtalya

  LAFFORT ITALIA S.R.L., yılında kurulan ve Gıda mayaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarap katkı maddeleri, şarapçılık ürünleri, önolojik (şarapbilimsel) tanenler, enzimler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tortona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. NATUREGE

  Fransa

  NATUREGE, yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Gıda mayaları, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Gıda mayaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jassans Riottier, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. BESTFOODS FRANCE INDUSTRIES

  Fransa

  BESTFOODS FRANCE INDUSTRIES, yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Gıda mayaları, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Gıda mayaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rueil Malmaison, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. MIELLERIE ESTIVAMIELS

  Fransa

  MIELLERIE ESTIVAMIELS, yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Gıda mayaları, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Gıda mayaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Estivareilles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. PE "SLAVUTYCH-TARA"

  Ukrayna

  PE "SLAVUTYCH-TARA", yılında kurulan ve Gıda mayaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zaporozhye, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. HABRE GMBH

  Almanya

  HABRE GMBH, yılında kurulan ve Gıda mayaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. peynirci mayaları, maya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. PEYRE

  Fransa

  PEYRE, yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Gıda mayaları, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Gıda mayaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aumont Aubrac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. CROP IBERICA SA

  İspanya

  CROP IBERICA SA, yılında kurulan ve Yiyecek koruyucuları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda dışı esans ve aromalar, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Gıda mayaları, Gıda dışı esans ve aromalar, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Gıda mayaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arganda, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. BIOCEANE

  Fransa

  BIOCEANE, yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Gıda mayaları, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Gıda mayaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Herblain, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. ATECNOS

  İtalya

  ATECNOS, yılında kurulan ve Gıda mayaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oderzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ISERNHÄGER GMBH & CO. KG

  Almanya

  ISERNHÄGER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda mayaları, Üretim alanı otomatizasyonu, pastacılık sanayi için aromalar, Gıda mayaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Isernhagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. YEAST PLANT OJSC

  Beyaz Rusya

  YEAST PLANT OJSC, yılında kurulan ve Gıda mayaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Minsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 4. ACTIDIET

  Fransa

  ACTIDIET, yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Gıda mayaları, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Gıda mayaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Broque, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ALGIST BRUGGEMAN

  Belçika

  ALGIST BRUGGEMAN, yılında kurulan ve Gıda mayaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Gent, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. VORONEZHSKIE YEAST LLC

  Türkiye

  VORONEZHSKIE YEAST LLC, yılında kurulan ve Gıda mayaları sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, ISTANBUL, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. LA FERME VIGNECOISE

  Fransa

  LA FERME VIGNECOISE, yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Gıda mayaları, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Gıda mayaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vignec, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. JOINT VENTURE " ODESSA YEAST "

  Ukrayna

  JOINT VENTURE " ODESSA YEAST ", yılında kurulan ve Gıda mayaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. peynirci mayaları, yabancı ile dış satım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Odessa, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 9. HISTOIRE D'OEUF

  Fransa

  HISTOIRE D'OEUF, yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Gıda mayaları, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Gıda mayaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gennes Sur Seiche, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. MADRAS

  Fransa

  MADRAS, yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Gıda mayaları, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Gıda mayaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pertuis, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz