• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • gıda tatlandırıcıları

Sonuçlar

Gıda tatlandırıcıları - Ithalat/Ihracat

 1. SEVAROME

  Fransa

  Verified by europages badge

  Sevarome şirketinin temel faaliyetleri şekerli gıda aromaları (vanilya, kahve, limon, çilek, baharatlar, meyveler, çiçekler, spesiyaliteler), tuzlu gıda aromaları (pişirme yardımcıları), kabuklu yemiş preparatları (Antep fıstığı, fındık, aromalı preparatlar), diğer malzemelerin (vanilya çekirdekleri, gıda boyaları, stabilizatörler, katkı maddeleri...) üretimi ve imalatından oluşmaktadır. Üst düzey gıda ürünlerinin hazırlanmasına yönelik gıda aromaları üretiyoruz, en ünlü şeflerle işbirliği içinde çalışıyoruz ve hazırlayacağınız yiyeceklerde kesin başarı sağlayacak en mükemmel uygulamaları pazara sunuyoruz. Kurumsal prensibimiz damak zevkinin tutku haline getirilmesi, hedefimiz tam müşteri memnuniyeti. SEVAROME: Dondurma aromaları, sorbe aromaları, çikolata aromaları, diyet ürün aromaları, çay aromaları, kahve aromaları, bitki çayı aromaları, doğal bitki ve gıda aromaları, gıda boyaları ve benzeri ürünlerin Fransız geliştiricisi ve üreticisi.

 2. JEAN GAZIGNAIRE S.A.S.

  Fransa

  Verified by europages badge

  GAZIGNAIRE şirketi 1865 yılından beri aromalı konsantre özütler, doğal veya biyolojik aromalar imal etmektedir. İşletmenin özel üretimi ise vanilya özütleri, kakao özütleri, kahve özütleri, tonka fasulyesidir. Ürünlerimiz yüzyılı aşkın bir süreden beri dünyanın her köşesine, aroma, tarımsal gıda, kozmetik, ayrıca katkı maddeleri dağıtım firmaları sektörlerindeki müşterilerimize 5 kg.dan birkaç tona kadar çeşitli miktarlarda ihraç edilmektedir.

 3. HUBCYCLE

  Fransa

  Verified by europages badge

  Hubcycle, atıkları (örneğin meyve kabukları veya keten lifleri) yeniden kullanım için diğer sanayilere sunarak geri dönüşümünü sağlayıp bitki bazlı bir ileri dönüşüm yapısı geliştiren bir girişimdir. Amacı, yan ürünlerin üretiminin sorumlu ve temiz bitki içeriklerine olan talebi karşılayabildiği gerçekten sürdürülebilir bir küresel ağ yaratmaktır. Hubcycle, gıda ve bitki atıklarını gıda ve kişisel bakım ürünleri için yenilikçi ham maddelere dönüştürerek bir bitkinin farklı bölümlerini kullanan sektörleri bir araya getiriyor. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 4. SÉLECTARÔME

  Fransa

  Verified by europages badge

  SELECTAROME, 30 yılı aşkın bir süredir gıda tatlandırıcılarının üretiminde uzmanlaşmıştır. Geniş bir seri sıvı veya toz doğal gıda aromaları, gıda boyaları, e-sıvı aromaları ve katkı maddeleri ve diğer teksüre ürünler sunuyoruz. Yıllar boyunca bize güvenen fırıncılar, pastacılar, dondurma üreticileri, yemek tedarikçileri, restoran işletmecileri veya üreticiler için dağıtım makineleri tedarik ediyoruz. Buna ek olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve işimizin uluslararası olarak genişlemesine uyum sağlamak için ürün yelpazemizi ve üretim kapasitemizi genişlettik. Grasse'deki ideal konumumuzdan, aromatik bitkiler elverişli Provence ikliminden yararlanır. İşimize özgü kalite gereksinimlerini karşılamak için üretim prosedürlerinin kontrollerine özel bir önem gösteriyoruz. Ekibimiz, en kısa sürede talebinizi karşılamak için becerisini hizmetinize sunmaktadır.

 5. MICHAEL GUTSCHKE ROHSTOFFHANDEL E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  Hammaddelerin dünyasına hoş geldiniz! Michael Gutschke Rohstoffhandel firması, yüksek kalitede doğal hammaddelerin ve bitmemiş ürünlerin ilgili menşe ülkelerden ithalatında ve dağıtımında uzmanlaşmıştır. Müşterilerimize kişisel ve güvenilir hizmet sunuyoruz. Özel ürün ve piyasa bilgimiz ve uzun yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde doğal hammaddelere yönelik geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Bu hammadde kullanım alanları: Parfüm endüstrisi, kozmetik, tütün sanayi, şeker ve gıda sanayi veya teknik uygulamalar. Lezzet verici, bağlayıcı, koyulaştırıcı, ayırıcı, stabilize edici, renklendirici ve yalıtıcı hammaddeler tedarik etmekteyiz. Ürünlerin depolanması ve kalite kontrolü Hamburg'da gerçekleştirilmektedir. Uzun yıllar süren yakın işbirliği sayesinde, dünya çapındaki iş ortaklarımız ile mükemmel ilişkimizi sürdürürken olağanüstü bir ağ da oluşturmuş bulunmaktayız. İdari mekanizmamızın küçüklüğü taleplere hızlı ve esnek cevap verebilmemizi sağlamaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ESKAGE-ESKAMINT SCHIERHOLZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Tatlı endüstrisi, ciklet endüstrisi ve diğer benzer endüstriler için nane yağları, mentol ve diğer uçucu yağların üretimi ve satışı. Özellikle kozmetik, ev, bakım (insan ve hayvan), tekstil, yem, gıda maddesi, ağız bakımı, sağlık ve daha fazla sektörde ürünlerimiz kullanılmaktadır. Tecrübeli parfüm uzmanlarımız yenilikçi kreasyonlarını tamamen hayal güçlerine ve talep profillerine göre geliştiriyorlar. Ürününüzü yeni geliştirirken elbette yasal hükümleri ve güvenlik tekniği hükümlerini ayrıca özel kayıt taleplerini de dikkate alıyoruz. Parfüm yağlarımız üstün kaliteye sahiptir ve çok amaçlı kullanılabilir. Taleplerinize uygun şekilde özel olarak geliştirilen nane yağlarını üstün kalitede tedarik ediyoruz - hem ağız hijyeni, tatlı su sanayisi hem de farmasötik taleplere uygundur.

 2. GMC G. MARIANI & C. SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  1910'dan beri G. Mariani & C. likör yapımından alkolsüz içki üretimine, gıda sektöründen tatlıcılığa pek çok alanda kullanılmak üzere esanslar, aromalar, meyvesuları ve özler gibi geniş bir ürün yelpazesini araştırma, deneme ve üretme alanlarında yoğun faaliyet göstererek sektördeki en kalifiye üreticilerden biri haline gelmiştir. Müşteri firmalara, kendilerine özel ürün ve çözümleri elde edebilmeleri için, satış öncesi ve sonrası danışmanlık hizmeti sunar. UNI EN ISO 9001: 2000 KALİTE SERTİFİKASINA SAHİP

 3. INSTITUTO FITOLOGICO S.L.

  İspanya

  Verified by europages badge

  Instituto Fitológico, 1971 yılında Barselona'da kurulmuş, 50 yılı aşkın süredir ilaç, gıda, diyetetik, hayvan yemi, veterinerlik ve tarım endüstrileri için bitkisel kökenli ürünler, bitki özleri, uçucu yağlar, esanslar, parfümler ve aromalar üreten bir şirkettir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için 300'den fazla bitki ve birçok nihai ürünle doğal ve biyoekolojik süreçlerle çalışıyoruz.

 4. METAROM FRANCE - AROMES & CARAMELS

  Fransa

  Verified by europages badge

  METAROM FRANCE - AROMES & CARAMELS, yılında kurulan ve Gıda tatlandırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gıda ve konserve endüstrisi doğal aromalar, içki endüstrisi için doğal aromalar, pastacılık endüstrisi için aroma ve esanslar, bonbonlar, aroma tasarımı, Yiyecek ve içecekler için doğal aromalar, Gıda endüstrisi için aromalar, Organik tatlandırıcılar, Gıda renklendiriciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Boves, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. BIOLANDES

  Fransa

  Verified by europages badge

  BIOLANDES, yılında kurulan ve Parfümler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kozmetik ürünleri, Gıda tatlandırıcıları, Bitkisel yağlar, Kozmetik ürünleri, Gıda tatlandırıcıları, aromaterapi, güzellik ürünleri, eterli yağlar, bitki özleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Sen, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. AROMI MEDITERRANEI VISA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  AROMI MEDITERRANEI VISA SRL, yılında kurulan ve Gıda tatlandırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda esansları, Baharat özü ve baharat, Yiyecek koruyucuları, gıda ve konserve endüstrisi doğal aromalar, pastacılık sanayi için aromalar, Gıda esansları, doğal aromalar, Baharat özü ve baharat, Yiyecek koruyucuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nocera Inferiore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. FERDINAND KREUTZER-SABAMÜHLE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FERDINAND KREUTZER-SABAMÜHLE GMBH, yılında kurulan ve Gıda tatlandırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. CANNBRO TECHNOLOGY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CANNBRO TECHNOLOGY GMBH, yılında kurulan ve Gıda tatlandırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. LOR'N PACK / LABORATOIRES MATHE

  Fransa

  Verified by europages badge

  LOR'N PACK / LABORATOIRES MATHE, yılında kurulan ve Gıda tatlandırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tütün ve tütün içmek için ürünler, Tütün ve tütün içmek için ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Luneville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. ZIA LLC

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  ZIA LLC, yılında kurulan ve Gıda tatlandırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda renklendiriciler, Şekerleme aromaları, pasta hazırlama ürünleri, pastacılık endüstrisi için aroma ve esanslar, gıda endüstrisi için kimyasal renklendiriciler, doğal gıda renklendiricileri, pasta garnitürü, yerocolors sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Odesa, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. WOLF NIEMZ - ÄTHERISCHE ÖLE

  Almanya

  Verified by europages badge

  WOLF NIEMZ - ÄTHERISCHE ÖLE, yılında kurulan ve Gıda tatlandırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. AUGUSTO BELLINVIA ESSENZE E AROMI

  İtalya

  Verified by europages badge

  AUGUSTO BELLINVIA ESSENZE E AROMI, yılında kurulan ve Gıda tatlandırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Parfüm için esans ve aromalar, doğal aromalar, yol dezenfeksiyonu, Parfüm için esans ve aromalar, ev kokuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rivoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. PURE FLAVOUR GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PURE FLAVOUR GMBH, yılında kurulan ve Gıda tatlandırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. besin için aromatik ürünler, vitaminler, karma malzemeler, Yiyecek ve içecekler için doğal aromalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. TAMSTEVIYA A.Ş.

  Türkiye

  Türkiye'de stevia için çalışıyoruz. Stevia için yaptığımız iş; Fide Üretimi, Tarlada Stevia yetiştirmek, Stevia Hasat Makinaları, Stevia Kurutucular, Stevia tozu işleme, (% de 100 doğal) Stevia sıvı ekstraksiyonu, (% de 100 doğal) Stevia Tesisi kurulması ve pazarlanması, Stevia hasat makinesi pazarlama Stevia lı baklava, meyve suyu, çikolata gibi ürünlerin de satışını yapıyoruz. Tüm işlemleri gibi yapıyoruz. Tamsteviya A.Ş. Genel Müdür Dursun Düzduran +905336513531 İstanbul, Türkiye

 8. EPICES DES ILES MADAGASCAR

  Madagaskar

  1990 yılından bu yana, EPICES DES ILES MADAGASCAR (Madagaskar Adaları Baharatları) kuruluşunun temel amacı organik olarak üretilmiş en iyi vanilyaların ihracatını yapmaktır. Gurme tipi siyah çubuk vanilya, kırmızı vanilya, Cuts tipi vanilya ile kısa kesim vanilya olmak üzere ihracata yönelik olarak çok sayıda türde vanilya hazırlamaktayız. Kuruluşumuz, Madagaskar'ın doğusundaki Sambava adasında yer almaktadır. Çok özel kokusu ve aromasıyla tüm dünyayı büyüleyen vanilyamıza yürekten bağlıyız ve onu yaşam amacımız olarak görmekteyiz. Dünya gastronomi uzmanları çeşitli şekerleme, yemek ve ürünlerinde kullanmak üzere bu yüksek kaliteli vanilyayı talep etmektedir. EPICES DES ILES MADAGASCAR kuruluşu, Madagaskar'ın kuzeyinde DIANA bölgesi Ambanja'da ikinci bir doğal vanilya üretim merkezi daha açmış bulunmaktadır. Organik üretim Madagaskar vanilyasının dışında kahve, karabiber ve kakao üretimimiz de mevcuttur. En yüksek kalitede ürünleri büyük ölçekli olarak üretmekte ve pazara sunmaktayız. EPICES DES ILES MADAGASCAR kuruluşu çeşitli sektörlerde kullanılmaya yönelik olarak tüm dünyaya ihracat yapmaktadır, bu sektörler: kozmetik, pastacılık, şekerleme ve dondurma endüstrisi… Talep ve siparişlerinizi en kısa süreler içinde karşılamaya hazırız. Sizleri, www.epicesdesiles.com adresindeki internet sitemizi ziyaret etmeye davet ediyoruz. Lütfen sunduğumuz ürünlerle ilgili daha ayrıntılı bilgi için bize başvurmaktan çekinmeyiniz.

 1. LIQUID-UNIVERSUM GMBH

  Almanya

  Stuttgart yakınlarındaki Weinstadt kentinde yerleşik InnoSteam GmbH, gıda, e-sigara ve ilgili ürünler için Avrupa pazarına odaklanmış olan bir dağıtım, perakende ve toptan satış şirketidir. InnoSteam GmbH şirketinin hizmet yelpazesi, özellikle uzman ve toptan ticaret için geniş bir ürün ve hizmet portföyünü içermektedir. Bunların arasında: Dolum, karıştırma ve paketleme sistemleri, formülasyon, dozlama ve tartım sistemleri, baskı ve etiketleme çözümlerinin yanı sıra nikotin, gliserin ve propilen glikol gibi hammaddeler ve çok çeşitli uygulamalar için boş şişe ve kapakların (online) toptan satışı da bulunmaktadır.

 2. ALCHIM AROMATIQUES

  Fransa

  1971’te kurulan ALCHIM AROMATIQUES şirketi tarımsal gıda (pastahane ürünleri, bisküviler, mandralar, dondurmacılar, diyet ürünleri, şekerlemeler, içecekler, vs) için aroma üretimi, yoğurt için aromalı şekerli meyve preparatları (kayısı, ananas, çilek, frambuaz, yaban mersini, vs) ve Koşineal E120 (şarküteri ve kozmetik için) konusunda uzmandır. Politikamız kaliteli ürünler üretmeye dayanır. KG’dan birkaç tona kadar teslimat yapıyoruz. Şekerli aromalar (acı badem, çilek, hindistan cevizi, şeftali, kivi, fıstık, vs...), tuzlu aromalar (mantar, peynir, trüf, kekik, biberiye, fesleğen, vs...), doğal aromalar (vanilya, kahve, portakal çiçeği, gül, limon, portakal, vs), toz aromalar, bitkisel özler ve sipariş üzerine aromalar. Aynı zamanda, sentetik renklendiriciler pazarlıyoruz.

 3. OZ LOKMA

  Türkiye

  Öz lokma, İzmir hayır lokma servisi ve sunumunda hizmet sunmaktadır. Gezici, seyyar araçlarımız ile İzmir merkez, ilçe ve köylerinde lokma servisi yapıyoruz. Hayır lokması, düğün lokması, sünnet lokması, nişan lokması, iş yeri açılışı lokması dökümünü istediğiniz yer ve zamanda yapıyoruz.

 4. ALIMAD

  Belçika

  ALIMAD FOOD sıvı ve yarı sıvı aromalar ve gıda boyaları üreten bir şirkettir. Doğu mutfağı pastalarında kullanıma yönelik ürünlerimiz gerek kalite, aroma ve tat yönünden gerekse fiyat yönünden pazarın açık ara en iyileridir: portakal çiçeği suyu, gül suyu, ballı ve aromalı glikoz şurubu, limonlu özel aromalar. Markalarımız: Samra, Zahra, Zest, Assal, Nahla, Libelco. Ürünlerimiz dağıtım şirketlerine ve toptancılara yöneliktir.

 5. OSMANLI LOKMACISI

  Türkiye

  Izmirim Lokma Olarak Kaliteden ve Lezzetten ödün vermeden üretim yapip hizmet vermek bizim olmazsa olmaz prensibimizdir Hizmetlerimiz Izmir Lokma, Saray Lokma, Irmik Helvasi ve asuredir.Uzun Yillardir süre gelen Gelenegi bizde firmamiz olarak layikiyla yapmak için elimizden gelenin fazlasini yapmaktayiz.

 6. DERIVADOS ESENCIALES DE LIMÓN S.A.

  İspanya

  DERIVADOS ESENCIALES DE LIMÓN S.A., yılında kurulan ve Gıda tatlandırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. doğal aromalar, Gıda aromaları üreticisi, Basit tatlandırıcılar – benzer sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bollullos De La Mitación, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. ARÔMES & SAVEURS

  Fransa

  ARÔMES & SAVEURS, yılında kurulan ve Gıda tatlandırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. doğal aromalar, Organik tatlandırıcılar, toz tatlandırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Prunay-Sur-Essonne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. LECOCQ FLAVOURS

  Belçika

  LECOCQ FLAVOURS, yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda tatlandırıcıları, alkollü içkiler için aromalar, içki endüstrisi için doğal aromalar, Organik tatlandırıcılar, Gıda tatlandırıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zonhoven, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. DESLY GROUP (HK) DEVELOPMENT LIMITED

  Birleşik Krallık

  DESLY GROUP (HK) DEVELOPMENT LIMITED, yılında kurulan ve Gıda tatlandırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. soya sosu, Lezzet maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gateshead, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. ATMAR BIO LTD

  Bulgaristan

  ATMAR BIO LTD, yılında kurulan ve Gıda katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Parfüm için esans ve aromalar, Gıda tatlandırıcıları, Bitkisel yağlar, Kurutulmuş sebzeler, Parfüm için esans ve aromalar, Gıda tatlandırıcıları, Bitkisel yağlar, Kurutulmuş sebzeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Varna, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz