• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • galvanizlenmiş çelik ve metaller

Sonuçlar

Galvanizlenmiş çelik ve metaller - Ithalat/Ihracat

 1. CHEMEGRA CHEMISCHE UND MECHANISCHE GRANULATVERARBEITUNG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  CHEMEGRA, kumlama (cüruflu zımpara maddesi) ve çeşitli uygulamalar için diğer cüruf granüllerinin mekanik işlemlerinde yetkin iş ortağınızdır. CHEMEGRA, istenen granül büyüklüklerinde ve istenilen ambalajlarda, silikoz içermeyen, özel tek kullanımlık kumlama maddeleri üretmektedir. Bunlar örneğin korozyon koruması alanında köprü yenileme, kaportaların korozyon koruması, beton düzeltme, bina dış cephelerinin restorasyonu vb. için uygundur. Zımparalar, farklı boyutlarda taneciklere sahip ve parlak tanecikli zımpara üretiminin yanı sıra zemin iyileştirme ve dolgu için de malzeme üretimi. Fason boşalma / fason doldurma kapsamında kendi döküm malzemelerinizi veya toz şeklindeki malzemelerinizi birkaç gün içinde, Big Bags (esnek büyük torbalar) memnuniyetle bulundukları yerde paketliyoruz.

 2. KMC GROUP - MEKO METAL

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1969'dan bu yana çelik profil üretiminde lider olan MEKO Metal, 2011'den bu yana KMC Grup bünyesinde İzmir, Torbalı'da 10.000 metrekarelik bir tesisten 100.000 metrekarelik bir güç merkezine dönüşmüştür. İşbirliğimiz, benzersiz ticari ve teknik uzmanlığı bir araya getirerek, küresel teknolojik gelişmelerle uyumlu bir şekilde yıllık 150.000 ton üretim kapasitesiyle sonuçlandı. Özel profillerde dünyanın ilk 3 şirketi arasında yer almayı hedefleyen MEKO Metal, ihracat hacminde istikrarlı bir artışa tanık olmuştur. Açık, kaynaklı ve paslanmaz çelik profillerde uzmanlaşan şirketimiz, otomotiv, mobilya, beyaz eşya, çelik eşya, dekorasyon, ısıtma & soğutma, iklimlendirme, inşaat & çelik konstrüksiyon, iskele profilleri, ısıtmalı havlupan, güneş enerjisi sistemleri ve tarımsal sulama & sera gibi çok çeşitli sektörlere hizmet vermektedir. Başlıca sektörlerimiz: •Standart Boru ve Profiller -Özel Profiller •Otomotiv Profilleri •Güneş Enerjisi Sistemleri Profilleri •Güneş Enerjisi Zemin Montaj Sistemleri •Güneş Enerjisi Çatı Montaj Sistemleri •İnşaat İşleri & Çelik Konstrüksiyonlar •Tarım ve Sera Profilleri •Elektrik & Elektronik Profilleri •HVAC Profilleri •Paslanmaz Çelik Profiller; Roll-forming tekniği geleneksel olarak alüminyum gerektiren önemli üretim parçalarını roll-form çeliklerle değiştirerek alüminyuma göre maliyet avantajı sunar. Kalıpların, aletlerin, ruloların ve diğer temel bileşenlerin şirket içi tasarımı ve üretiminde uzmanız. Daha fazlası için bize ulaşın!

 3. SELMANI - HOT DIP GALVANIZING & STEEL CONSTRUCTION

  Arnavutluk

  Verified by europages badge

  SELMANI sh.p.k. 1994 yılında Tiran, Arnavutluk'ta kurulmuş bir şirkettir. Şirket sıcak galvaniz banyosu ve özel çelik yapıların yanı sıra, standart HDG ve paslanmaz çelikten mamul su ve yakıt tankları konularında da faaliyetlerini inşaat sektörünün hizmetine sunmuştur. Tesisin galvaniz kazanı boyutları 6500 x 1700 x 2600 mm'dir. Şirket, HVAC Kazanları, Isı Kapları, Sıhhi Su Tankları ve Yakıt Tankları Eskrim, Izgaralar, Döşeme, Elektrik Enerjisi İletimi ve GSM için kafes kuleler, Aydınlatma ve İletim için Poligonal Direkler, Kablosuz Tesisler, Sıcak Daldırma Galvanizli Sera yapıları, hayvancılık çelik işleri, Yol işaretleme, güvenlik çelik işleri vb. üretiminde uzmanlaşmıştır. Verimli iş akışımız sayesinde, Avrupalı ortak şirketlerimize maliyetlerini düşürürken kaliteli çelik işleri sunabiliyoruz. Nitelikli, deneyimli ve hizmet odaklı profesyonellerden oluşan kadrosuyla SELMANI shpk, yüksek hizmet standartlarını garanti eder.

 4. RIAG OBERFLÄCHENTECHNIK AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Doğru kimyaya sahibiz: Şirketimize bir genel bakış. Kurumsal felsefemiz, 30 yılı aşkın bir süredir sürekli büyümemizi ve küresel ürün yenilikleri geliştirmemizi sağlayan koşulsuz müşteri odaklılığına dayanmaktadır. Değerlerimiz yalnızca kurumsal kültürümüzü şekillendirmekle kalmaz, aynı zamanda her gün en yüksek performansı gösteren, uzun süredir hizmet veren çalışanlardan oluşan yüksek motivasyonlu ekibimizin de nedenidir. Ekip "Elektrokaplama çözümlerinde mükemmellik" yol gösterici ilkesine olan bağlılığımız günlük çalışmalarımızı karakterize etmektedir. riag Ekibi olarak, müşterilerimizin her zaman mümkün olan en iyi ürün ve hizmetleri almalarını sağlamak için birlikte çalışıyoruz. Değerler Geleceği birlikte şekillendirmek Yaratıcılık ve yenilikçilik eylemlerimize rehberlik eder. Dikkatli dinleme yoluyla ihtiyaçların farkına varıyoruz. Eşitlik temelinde ve güvene dayalı olarak hareket ediyoruz. Fırsatlar sunun - performans talep edin dürüstlük ve saygı, başarı kültürümüzün temelini oluşturur. Potansiyeli teşvik ediyor ve zorluyoruz. Adillik ve açıklık iletişimimizin temel taşlarıdır. Fikirlere izin verin – merakı ilerlemenin başlangıç noktası olarak görüyoruz. Bugünün farkına varıyor ve yarının başarısını güvence altına alıyoruz. Hatalarımızdan ders çıkarıyoruz. Başarı sevinci iddialı hedefleri coşkuyla gerçekleştiriyoruz. Tutkuyla birinci sınıf kalite için çalışıyoruz. Başarılarımızla gurur duyuyor ve onlardan bahsediyoruz. Sorumluluk almak Toplumumuzun temel değerlerini onurlandırıyoruz ve onlara saygı duyuyoruz.

 5. CENTRO GALVANICO SUD ITALIA

  İtalya

  Verified by europages badge

  CENTRO GALVANICO SUD ITALIA, yılında kurulan ve Galvanizlenmiş çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. metallerin nikel kaplama işlemleri, kalaylama galvanizleme işlemleri, metallerin anodik oksitleme işlemleri, galvenizleme işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Napoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AXYNTEC DÜNNSCHICHTTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AXYNTEC DÜNNSCHICHTTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Galvanizlenmiş çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Augsburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SURCOTEC SA

  İsviçre

  Verified by europages badge

  SURCOTEC SA, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Makine aletleri - Metal İşleme, Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Makine aletleri - Metal İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plan-Les-Ouates Ge, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. GRAFIC CROMIA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  GRAFIC CROMIA SRL, yılında kurulan ve Galvanizlenmiş çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin parlatılması, metallerin krom kaplama işlemeleri, galvenizleme işlemleri, Çelik ve metallerin parlatılması, galvenizleme işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monte San Savino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. KOVINOPLASTIKA LOŽ D.O.O.

  Slovenya

  Verified by europages badge

  KOVINOPLASTIKA LOŽ D.O.O., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çinko elektrokaplama, Motor sporları ekipman ve aksesuarları, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, SMALL METAL PARTS, Çinko elektrokaplama, Motor sporları ekipman ve aksesuarları, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, SMALL METAL PARTS, otomobil sanayi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stari Trg Pri Ložu, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 5. METAL IN LTD

  Bulgaristan

  Verified by europages badge

  METAL IN LTD, yılında kurulan ve Çelik ve metallere kaynak yapılması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. SMALL METAL PARTS, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Endüstriyel metal levha işleri, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, ince sac işleri yan sanayi hizmetleri, otomotiv endüstrisi için taşeron hizmetler, CNC işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plovdiv, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 1. GÜLER METAL ÜRÜNLERI SAN. TIC. A.Ş.

  Türkiye

  The Güler family started its activities in 1978 with the production of solid fuel stoves, heating devices and white goods in Eskişehir. In the following process, the company Güler Metal Ürünleri ve San. ve Tic. Inc. It has started to produce pipes and profiles in its current site with 30.000m2 open and 10.000m2 closed area in Muttalıp Industrial Zone under its name and has succeeded to be the leading company in its region. Thanks to the customer satisfaction and wide portfolio it has provided over time, it produced aluminum pipes for the heating-cooling, cooker and refrigerator production sector in 2004 and Güler Boru A.Ş. started to produce condenser pipe (Steel pipe) with. Güler Metal A.Ş and Güler Boru A.Ş. has always adhered to quality honest sales principles and the feeling of providing the best service to its customers. For this reason, it has adopted the company policy to be a company friendly to its employees, customers and the environment. Güler Metal A.Ş and Güler Boru A.Ş. With its increasing business volume and growing power since its establishment, it has become a respected position in the iron-steel and aluminum industry. The company has ISO 9001: 2008 Quality Management System, ISO 14001: 2004 Environmental Management System, ROHS and REACH certificates, and has achieved customer satisfaction in the sector to the highest level by producing in accordance with these standards.

 2. MAK BORU PROFIL METAL A.Ş.

  Türkiye

  Soğuk haddelenmiş çelik, açıkta kalan otomobil ve cihaz panelleri gibi üstün yüzey kalitesi gerektiren uygulamalarda kullanılır. Soğuk haddelenmiş çeliğin benzersiz özelliklerinin son derece sünek olduğu bilinmektedir. Soğuk haddelenmiş çelik esas olarak buzdolabı, çamaşır makinesi, dondurucu, klima, su ısıtıcısı, elektrikli pirinç ocak, fırın gibi elektrikli ev aletleri için kullanılır. Ayrıca otomotiv parçaları, bisiklet parçaları, yapı parçaları, ev aletleri, mobilya, boru ve yuvarlak ve kare kesitler, elektrik tesisatı ve panelleri vb. Soğuk haddelenmiş rulo, şerit ve sac ürünlerimiz hem ısıya hem de korozyona dayanıklı formlarda mevcuttur. Ayrıca, standart ve özel yüzey kaplamaları benzersiz bir kişiselleştirme düzeyi sağlar. Bu ürünler şu paslanmaz çelik kalitelerinde mevcuttur: östenitik, ferritik, dubleks ve martensitik. Hafif ancak güçlü, soğuk haddelenmiş rulo, şerit ve levha ürünler, uygulamada tamamen geri dönüştürülebilir ve çok yönlüdür. Our company , as a service provider in the cold steel industry and metal profiles in Turkey, is ready to cooperate with its coustomer in different countries.All of the company`s products are offered to the customer according to global standards.We also offer products at reasonable prices according to customers budgets.ihracatta önemli bir yer edinerek; aynı zamanda ülkenin ve yurtdışında dört bir yanında seçilmiş, kaliteli metal ürünlerini tüketiciyle buluşturabimektir. Metal ürünlerini kaliteli tedarik ederek tüketiciyle uygun

 1. GALVANOTECNICA SNC

  İtalya

  Sarı, beyaz, siyah çinko kaplama. Nikel kaplama. Elektroliz. İşletme 40 yılı aşkın bir süreden beri galvaniz kaplama alanında, özellikle de statik elekrolitik çinko kaplama (havuz ölçüleri: 2800 x 1400 x 600 mm.) ve rotofinish tekniğiyle parlatma sektöründe faaliyet göstermektedir. Otomatik hatlar büyük miktarlı üretimi ve yüksek kalite standartlarını garanti etmektedir ve tesislerimizdeki üretim donanımlarımız işletmenin tüm endüstri sektörlerindeki müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamasını sağlamaktadır.

 2. HATTLER & SOHN GMBH METALLVEREDLUNG

  Almanya

  Aşağıdaki sayfalarda size, kim olduğumuzu, nasıl çalıştığımızı ve hakkımızda öğrenmeye değer daha başka neler olduğunu anlatmak istiyoruz. Tam unvanı, HATTLER & Sohn GmbH olan, aşağıda kısaca HATTLER olarak atıfta bulunacağımız, şirketimiz, esas olarak metal yüzeylerin kaplanması konusunda faaliyet göstermektedir. Özellikle galvanik prosesler uygulama alanında uzmanlaşmış olmamıza rağmen, sık sık başka özel işlemleri de kullanmaktayız. Yüzeyler bizim büyük tutkumuz. 90 yıldan bu yana Villingen-Schwenningen'de bulunan tesisimizde müşteri siparişlerini işlemekteyiz. Böyle bir zaman aralığında, en çeşitli zorluklarla tekrar tekrar karşılaşılır. Bunlar çaba sarf etmeyi gerektirir, ama aynı zamanda tatmin ve mutluluk da verir. Bu nedenle, gelecekte de yüzey kaplama alanında heyecan verici görevleri yerine getirmekten mutluluk duyacağız.

 3. ÖZGÜN METAL SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  1993 yılında kurulan şirketimiz, ÖZGÜN METAL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ: Metal ticareti alanında faaliyet göstererek bugün 40 çalışanı ile Kaynarca ve Dilovası bulunan satış merkezlerinde müşterilerine Galvaniz sac, Siyah sac, DKP sac, HRP Sac, Hadde Mamulleri, Boru, Profil, Ferforje Malzemeleri ve Metal sektörüne hitap eden Hırdavat marketinde 5000 e yakın stok kalemi ile faaliyetini sürdürmektedir. Siz müşterilerimizin ihtiyacı olan sac şekillendirme, kesim, büküm işleri ile Dilovasın’daki fabrikamızda 3 mm ye kadar Boy kesme, 3 mm ve 8mm ye kadar sac dilme, 12 metreye kadar Trapez hizmeti vermekteyiz. Amacımız müşterilerimize hizmet edebilmek için, metal sektöründe gereksinim duyulan mal ve hizmeti sorunsuz olarak sizlere sunabilmektir. 22 yıldır metal sektöründe müşteri memnuniyeti esaslı verdiğimiz hizmetin, artan çalışan kadrosuyla bundan sonra da daha özenli çalışarak karşılıklı memnuniyet ve devamlılığımızın olması temennimizdir.

 4. GALVACO

  Belçika

  Weert Groep bünyesindeki Galvaco şirketi elektrolitik toz ile metal kaplama, çinko kaplama alanında uzmanlaşmıştır. Galvaco, sürecin tüm aşamalarını kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir: siyah çelikten başlamak üzere bitmiş ürünün şantiyede veya müşterinin kapısında teslim edilmesi. Weert Groep bünyesindeki Galvaco size aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır: sıcak galvanizleme, delta galvanizleme (özelliğimiz), elektrolitik toz kaplama ile boyama, kalite kontrolü, çeşitli ambalajlama işlemleri ve teslimat noktasına kadar taşıma.

 5. AKKUŞ GÜMRÜKLEME

  Türkiye

  işletmemiz yeni kurulan bir kurumdur.işletme sahibimiz mesleğinin getirdiği tecrübe ile uluslararası ticaret işine yöneldik.ağırlıkla metal sektöründe birçok ülkeye ihracat yapmış ve konuda ki işlemleri bire bir olarak yürütülmüştür.kendi firmamız aynızamanda eticaret , gümrükleme, uluslararası ticaret işiylede iştigal etmektedir.bu konularda daha hızlı ve daha büyük adımlar atmak üzere yurt dışında potansiyel iş ortakları aramak amacıyla ticaret sitelerine üyelik yapılmaya devam edilmektedir.

 6. GALESA

  İspanya

  Malzemeyi erimiş çinkoya daldırma yöntemiyle sıcak galvanizleme alanında uzmanlaşmış kuruluş. Valence bölgesinde faaliyete geçtiği 1968 yılından bu yana metallerin kaplanması alanında kalıcılığı ve üstünlüğü tartışılmaz tarihi kuruluş.

 7. GSA

  İspanya

  GSA pazarda muhtelif parçaların galvanizasyonu alanında referans şirket olarak tanınmaktadır. En çeşitli tespit parçaları uzmanı : vidalar, somunlar, rondelalar, somunlar, çubuklar, bağlama somunları. Galvanizasyon ve cıvatalar. Üretici imalatçı.

 8. HITZEL OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH & CO KG

  Almanya

  Galvaniz tekniği konusunda uzun yıllara dayanan bir deneyime sahip bu aile şirketi çelik, paslanmaz çelik, demirsiz metaller, pirinç, alüminyum, basınçlı çinko döküm ve ABS sentetik maddelerinin yüzey işlemeleri konusunda kapsamlı bilgi birikimine sahiptir. Galvanizleme sadece dekoratif galvaniz tekniği ile ön alanda görsel değer artışını sağlamaz, iş parçasının fonksiyonel kullanımını da değiştirir. Böylece ürününüz, malzemenin kendi özelliklerinin dışında yeni özellikler kazanır.

 1. GALBAN MICHAŁ I TOMASZ BANKOWSCY SP.K.

  Polanya

  Manüel galvaniz tesisimiz sayesinde imalatçılarımızın ve özel müşterilerimizin ihtiyaçlarına esnek olarak cevap verebiliyoruz. Tek detaylar ve uzun seriler üretebiliyoruz. Daha büyük kontratlar için gereken yeni teknolojileri hızlı bir şekilde uygulayabiliyoruz. Metal yenilemede kapsamlı deneyimimiz vardır. Eski kroma parlaklık, antika objelere patina veriyoruz. Araba ve motosiklet parçalarındaki galvanik kaplamaları yeniliyoruz. Şunları sunuyoruz: parlak krom kaplama, saten krom kaplama...

 2. NATUREL METAL LTD.STI.

  Türkiye

  galvanized bucket, vase, watering cans etc.

 3. AKPEN METAL MAKINA SAN.TIC.LTD.ŞTI.

  Türkiye

  Çeli̇k servi̇s merkezi̇

 4. GALVANICA TOMASINA SNC

  İtalya

  GALVANICA TOMASINA SNC, yılında kurulan ve Galvanizlenmiş çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gümüş kaplama, metallerin nikel kaplama işlemleri, galvano teknik, metallerin bronz kaplama işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olginasio-Besozzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. MICRO + HEGA SURFACES GMBH

  Almanya

  MICRO + HEGA SURFACES GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Freiberg Am Neckar, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. COURS GMBH & CO. KG

  Almanya

  COURS GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, alaşımlar, Websitesi referanslama, Kaplamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Velbert, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. LINNHOFF & PARTNER GALVANOTECHNIK GMBH

  Almanya

  LINNHOFF & PARTNER GALVANOTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Galvanizlenmiş çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Iserlohn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. GALWANIZER SP. Z O.O.

  Polanya

  GALWANIZER SP. Z O.O., yılında kurulan ve Galvanizlenmiş çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çinko elektrokaplama, nikel kaplama galvanizleme işlemleri, bakır kaplama galvanizleme işlemleri, Çinko elektrokaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dzierżoniów, Polanya 'de bulunmaktadır.

 9. ZUGIL-PROJEKT

  Polanya

  ZUGIL-PROJEKT, yılında kurulan ve Galvanizlenmiş çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Sanayi drenaj sularının işlenmesi/işleme tabi tutulması, Pas önleyici tabakalar, Sanayi drenaj sularının işlenmesi/işleme tabi tutulması, Pas önleyici tabakalar, nikel kaplama galvanizleme işlemleri, ahşap kapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wieluń, Polanya 'de bulunmaktadır.

 10. BERG METALLCHEM SRL

  Romanya

  BERG METALLCHEM SRL, yılında kurulan ve Galvanizlenmiş çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Timisoara, Romanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Galvanizlenmiş çelik ve metaller - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

30.840 Şirketler