• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • galvanoteknik - makineler

Sonuçlar

Galvanoteknik - makineler - Ithalat/Ihracat

 1. LAUBSCHER PRÄZISION AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  1846 yılındaki kuruluşundan bu yana, geleneksel bir şirket olan Laubscher Präzision AG gelenek ve yenilik arasındaki başarılı bir birliktelik sayesinde teknolojik olarak gelişmiş hassas tornalanmış parçaların lider üreticisi haline gelmiştir. Çok çeşitli çelikler, demir dışı ve hafif metallerin yanı sıra özel malzemelerden üretilen, çapı 0, 3 ile 42 mm aralığında olan, hassas montajlı, hassas tornalanmış parçalar. Kendi tesisimizde ısıl ve galvanik işleme. 500'den birkaç milyon parçaya kadar seri büyüklükleri. Branşında 1846 yılında kurulumla en eski şirket. 1920 yılından bu yana anonim şirket. 260 çalışan 500 üretim birimi. Üretim alanı yakl. 22.400 m2. ISO 9001 kalite sertifikası. ISO 14001 çevre sertifikası Medikal ürünler için ISO 13485

 2. PROBAS.PLATING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  İnovasyon gücü ve hassasiyet güçlü olduğumuz taraflarımızdır. Genç bir şirket olarak uluslararası piyasa için iddialı galvanize ürünler üretiyoruz. Dekoratif ve teknik alanlarda küçük parçalardan geniş yüzeyli, geometrik açıdan iddialı parçaların paslanmaz metal kaplaması alanında uzmanız. Güney Almanya'daki galvanik geleneksel şirketten gelen genel müdür Daniel Proba dahil ekibimizle özel talepleri modern yöntem süreçleri ve tesis teknolojisi ile yerine getiriyoruz. 5.800 metrekarelik firma merkezimiz sağlıklı bir doğanın ortasında olan opsiyonel alt yapıya sahip Güney Almanya'daki merkezinde Rems, Böbingen'dedir. Burada 1.400 metrekarelik üretim alanında büyük tam otomatik galvanize etme tesisleriyle paslanmaz metal kaplamalar için Avrupa ayağında çeşitli altın ve bronz kaplamalar, 16 metreye kadar ürün penceresi boyutlarıyla projelerinize özel üretim yapıyoruz.

 3. WIOTEC® ENSE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Esneklik bizim için çok önemlidir. Sabit teslimat tarihler, kısa hazırlık süreleri, prototip üretimi veya büyük ve küçük miktarlarda farklı geometrilerin işlenmesi söz konusu olduğunda, biz doğru iş ortağıyız. Yüzeylerimiz: Nikel, krom, WICROM siyah (3-değerli krom bazında antrasit renkli), altın, bakır, pirinç, kalay (parlak ve mat), çinko / kalın tabaka / contalanmış veya contalanmamış olarak. Şu konularda uzmanız: Çok çeşitli temel malzemelerden mamul çeşitli ürünlerin yüzey işlemlerinin profesyonel olarak gerçekleştirilmesi: Demir, bakır, pirinç, alüminyum, dökme çinko, dökme alüminyum. tamamlayıcı münferit hizmetler: Sıralama / paketleme / sipariş toplama. Grup montajı. İşaretleme ve etiketleme. Boru kapaklarının takılması ve çıkartılması. Sentetik parçaların içine ve üzerine baskı yapılması. Diş tutma işlemleri.

 4. RIAG OBERFLÄCHENTECHNIK AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Doğru kimyaya sahibiz: Şirketimize bir genel bakış. Kurumsal felsefemiz, 30 yılı aşkın bir süredir sürekli büyümemizi ve küresel ürün yenilikleri geliştirmemizi sağlayan koşulsuz müşteri odaklılığına dayanmaktadır. Değerlerimiz yalnızca kurumsal kültürümüzü şekillendirmekle kalmaz, aynı zamanda her gün en yüksek performansı gösteren, uzun süredir hizmet veren çalışanlardan oluşan yüksek motivasyonlu ekibimizin de nedenidir. Ekip "Elektrokaplama çözümlerinde mükemmellik" yol gösterici ilkesine olan bağlılığımız günlük çalışmalarımızı karakterize etmektedir. riag Ekibi olarak, müşterilerimizin her zaman mümkün olan en iyi ürün ve hizmetleri almalarını sağlamak için birlikte çalışıyoruz. Değerler Geleceği birlikte şekillendirmek Yaratıcılık ve yenilikçilik eylemlerimize rehberlik eder. Dikkatli dinleme yoluyla ihtiyaçların farkına varıyoruz. Eşitlik temelinde ve güvene dayalı olarak hareket ediyoruz. Fırsatlar sunun - performans talep edin dürüstlük ve saygı, başarı kültürümüzün temelini oluşturur. Potansiyeli teşvik ediyor ve zorluyoruz. Adillik ve açıklık iletişimimizin temel taşlarıdır. Fikirlere izin verin – merakı ilerlemenin başlangıç noktası olarak görüyoruz. Bugünün farkına varıyor ve yarının başarısını güvence altına alıyoruz. Hatalarımızdan ders çıkarıyoruz. Başarı sevinci iddialı hedefleri coşkuyla gerçekleştiriyoruz. Tutkuyla birinci sınıf kalite için çalışıyoruz. Başarılarımızla gurur duyuyor ve onlardan bahsediyoruz. Sorumluluk almak Toplumumuzun temel değerlerini onurlandırıyoruz ve onlara saygı duyuyoruz.

 5. A.G.B. SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  A.G.B. SRL, yılında kurulan ve Galvanoteknik - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çerçeveler, metal galvonoteknik işlemleri için makina ve tesisat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brescia, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MKV METALL- UND KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH

  Almanya

  Özel imal edilmiş galvanizli ve endüstriyel sistemlerin üreticisi olarak kurulduğumuz günden beri müşterinin isteklerine ve prosesin gerekliliklerine uygun olan size özel planlama ve imalata yöneldik. En farklı sektörlerde onlarca yıldır tesis imalatı yapmamızdan kaynaklanan deneyimimiz ile kapsamlı ve detaylı bilgilerimizi çalışmalarımızda sizin için kullanıyoruz. Üretimi kademeli olarak geliştirerek 2016 ilkbaharında şirketi ve merkezini Frenk Allersberg'ine taşıdık. Yaklaşık 5.000 m2 üretim alanında eskiden yapısal olarak ayrı olan imalat alanlarını birleştirdik. Böylece dahili prosesleri optimize etme ve kalibrasyon sürecini kısaltma olanağı bulduk. Bugün ekibimiz yaklaşık 70 nitelikli ve tutkulu uzmandan oluşuyor ve bu ekip tüm dünyadaki müşterilere hem ürün hem de destek sağlıyor. Kapsamlı imalat derinliğimiz ile mümkün olan en yüksek esnekliği sunuyoruz – planlama departmanında taslak oluşturmaktan yerinde montaja kadar tüm hizmetleri sağlıyoruz.

 2. CHINETTI GALVANICA SRL

  İtalya

  Kuruluş alkali elektrolitik çinko kaplama banyolarında, küçük metalik parçaların kaplanması, statik alkali elektrolitik çinko kaplama, dekapaj işlemleri uygulama gibi hizmetler sunmaktadır; ayrıca maksimum 400x1000x3000 mm boyutlarında semente edilmiş malzemeye alkali elektrolitik bakır kaplama, demir ve pirinç malzemeden küçük parçalara elektrolitik nikel kaplama, doğal ve siyah anodik oksidasyon işlemleri uygulamaktadır; kurum bünyesindeki laboratuvarda, manyetik, elektrokimyasal ve X ışınları gibi yöntemler kullanılarak kimyasal analizler, kaplama kalınlığı ölçümleri yapılmaktadır

 3. GERWECK GMBH OBERFLÄCHENTECHNIK

  Almanya

  Gerweck GmbH yüzey tekniği, metal ve hafif metallerin galvanik yüzey işlemesi ve kaplaması için hizmet veren öncü şirketlerden biridir. Yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti ile birlikte şerit ve tek parça galvanizin başarılı kombinasyonu otomobil, elektrik ve tıp tekniği alanından müşterileri bize yönlendirir. Böylece müşterilerimizi en yeni tekniğe göre yapılandırılmış prototip sistemindeki yeni projelerin henüz ilk safhalarından standart üretime kadar her aşamada yalnız bırakmayız. Dinamik pazarların gerekliliklerini karşılayabilmek için teknolojik tesis gelişimine ve en yeni analiz yöntemlerinde odaklanıyoruz. Sistemlerin ürünlerinize mükemmel şekilde düzenlenmesini ve esnek şekilde ayarlanmasını sağlıyoruz. Üretim planlamamızı modern bir sistem kontrolü ile SAP destekli bir ERP sistemi aracılığıyla kumanda ediyoruz. Bunlar da şirketimiz için dijitalleşme 4.0 çerçevesinde en önemli ilk adımlar niteliğindedir.

 4. LARS ITALAIA S.R.L.

  İtalya

  LARS Italia 1991 yılında, endüstriyel güç elektroniği alanında ortak firmaları tarafından olgunlaşan tecrübeyi genişletmek ve ilerletmek amacıyla İtalya'da doğdu. Ekipmanları tasarlama ve üretme faaliyeti yıllar içinde gelişti ve metalik yapıları galvanik korozyondan korumak için katotlama akımı ile koruma sektöründe giderek daha fazla uzmanlaştı.

 5. LOESER GMBH

  Almanya

  LOESER GMBH, yılında kurulan ve Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Galvanoteknik - Makineler, metal rektifikasyon makina ve tesisleri, çapak alma, Galvanoteknik - Makineler, maden zımpara makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Speyer, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. AJD D.O.O.

  Slovenya

  AJD D.O.O., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bükülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Galvanoteknik - Makineler, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Galvanoteknik - Makineler, Lazerli kesici ve kaynak makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zgornja Ložnica, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 2. O.M.G. S.A.S. DI GIBOGINI STEFANO & C.

  İtalya

  O.M.G. S.A.S. DI GIBOGINI STEFANO & C., yılında kurulan ve Galvanoteknik - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. galvanizasyon donanımları, galvanizleme tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pombia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. CARLO GENNARI VACUUM METALLIZATION MACHINES

  İtalya

  CARLO GENNARI VACUUM METALLIZATION MACHINES, yılında kurulan ve Galvanoteknik - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. plastik malzemelerin metalle kaplanması, vakumla metal kaplama, cam üzerinde metal kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ANKE GMBH & CO. KG

  Almanya

  ANKE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Galvanoteknik - Makineler, sert krom, Kalıplı kauçuk parçalar, Galvanoteknik - Makineler, yuvarlak yüzey üzerinde rektifikasyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FISCHER GMBH & CO. SURFACE TECHNOLOGIES KG

  Almanya

  FISCHER GMBH & CO. SURFACE TECHNOLOGIES KG, yılında kurulan ve Galvanoteknik - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları, galvanizleme tesisatları, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları, yüzey işleme tesisatları, alet yapımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Katzenelnbogen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ANOPOL LTD.

  Birleşik Krallık

  ANOPOL LTD., yılında kurulan ve Galvanoteknik - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. metal zımparalama, Kimyasallar, Metal bitirme, paslanmaz çelik elektro-cilalama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Birmingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. ZINQ BEILSTEIN GMBH & CO. KG FILIALE MAINTAL

  Almanya

  ZINQ BEILSTEIN GMBH & CO. KG FILIALE MAINTAL, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çinko elektrokaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Endüstriyel yapı inşaatı, Galvanoteknik - Makineler, Çinko elektrokaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Endüstriyel yapı inşaatı, Galvanoteknik - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maintal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. IMPREGLON ZWÖNITZ GMBH

  Almanya

  IMPREGLON ZWÖNITZ GMBH, yılında kurulan ve Galvanoteknik - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Zwönitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. FORTEX - WATER TECHNOLOGIES

  Beyaz Rusya

  FORTEX - WATER TECHNOLOGIES, yılında kurulan ve Galvanoteknik - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tünekler, metal galvonoteknik işlemleri için makina ve tesisat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vitebsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 8. OMIG SRL

  İtalya

  OMIG SRL, yılında kurulan ve Galvanoteknik - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Olginate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. BRAUNBECK GMBH

  Almanya

  BRAUNBECK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Galvanoteknik - Makineler, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Galvanoteknik - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Karlstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. RALF THOME OBERFLÄCHENTECHNIK

  Almanya

  RALF THOME OBERFLÄCHENTECHNIK, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Galvanoteknik - Makineler, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Galvanoteknik - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maulbronn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. TALLERES DE PLÁSTICOS ROCA Y ROCA SL

  İspanya

  TALLERES DE PLÁSTICOS ROCA Y ROCA SL, yılında kurulan ve Galvanoteknik - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir. Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik malzemeden tanklar, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik malzemeden tanklar, kimya endüstrisi için tesisatlar, makina ve ekipmanlar, polipropilen sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barberà Del Vallés-Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. OBERFLÄCHENTECHNIK HENNINGSEN INH. LUKAS HENNINGSEN

  Almanya

  OBERFLÄCHENTECHNIK HENNINGSEN INH. LUKAS HENNINGSEN, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Galvanoteknik - Makineler, Filtreleme - Cihazlar ve gereçler, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Galvanoteknik - Makineler, Filtreleme - Cihazlar ve gereçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FRIEDRICH HECK GMBH & CO. KG

  Almanya

  FRIEDRICH HECK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Galvanoteknik - Makineler, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Galvanoteknik - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hemer, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. AXEL BREUER METALLVEREDELUNG GMBH

  Almanya

  AXEL BREUER METALLVEREDELUNG GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Galvanoteknik - Makineler, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Galvanoteknik - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Iserlohn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. DELTA INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Almanya

  DELTA INDUSTRIETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Galvanoteknik - Makineler, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Galvanoteknik - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. TAMPONGALVANIK MARIO FUHRMANN

  Almanya

  TAMPONGALVANIK MARIO FUHRMANN, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Galvanoteknik - Makineler, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Galvanoteknik - Makineler, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chemnitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. ING. W. GARHÖFER GMBH

  Avusturya

  ING. W. GARHÖFER GMBH, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Galvanoteknik - Makineler, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Galvanoteknik - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 10. DORSETWARE LTD

  Birleşik Krallık

  DORSETWARE LTD, yılında kurulan ve Galvanoteknik - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Krom kaplama, Metal bitirme, kimyasal nikelajlama, Krom kaplama, galvano teknik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poole, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz