• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler

Sonuçlar

Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler - Ithalat/Ihracat

 1. POMPES JAPY

  Fransa

  Verified by europages badge

  1850'den beri dizel, yağ, solvent ve su transferi için yarı döner manuel pompa üreticisi olan JAPY Pompaları, patlayıcı ortamlar da dahil (ATEX direktifi) sıvı transferinde ihtiyaçlarınızı belirleme konusunda uzmanlığını ve bilgisini hizmetinize sunuyor. JAPY Pompalar, ister paslandırıcı, ister viskoz veya yanıcı olsun, sıvıları aktarma sorununuza en verimli çözümü bulmak için eksiksiz bir pompa ve aksesuar yelpazesi sunar: Pnömatik pompalar- Elektrikli pompalar- Hidrolik pompalar- AD Blue pompaları- Lift pompaları-Motorlu pompalar-Emme kitleri-Filtrasyon-Hortumlar-ATEX metreler- Hortum makaraları-Kontrol kutuları-Püskürtme tabancaları-Dozaj ayarlayıcılar- Bidonlar - Rakorlar... Sektörler: Enerji - Denizcilik - Tarım-gıda - Kimyasallar - Denizcilik. JAPY Pompaları ayrıca, besleme ve acil durum ihtiyaçlarını karşılamak için elektrikli ve manuel pompalarla donatılmış setler sunar: KALİTE - VERİMLİLİK - DAYANIKLILIK

 2. SCAMA AUTRONICA S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  SCAMA AUTRONICA S.R.L., yılında kurulan ve Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. oto krikoları, garaj donanımları, sıkıştırılmış havalı lastik levyesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Argelato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ASA AUTOHAUS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ASA AUTOHAUS GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Halle, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SURKON INTERNATIONAL

  Türkiye

 5. ZETAB MACHINERY LTD

  Türkiye

  ZETAB Machinery is one of the leading manufacturers of Industrial Machinery and Garage equipment. Established in Izmir, Turkey, considered anywhere as the homeland of Industrial and Automotive equipment, ZETAB Machinery is a very young firm, yet already well-known in the field. The Company began life in 2005, specialized in trading and production of components for Industrial Machinery and Automotive equipment. It is the ambition of the company's management to bring to the trade a new line of machinery designed and manufactured in-house. With our extended experience acquired in the field of Industrial Machinery / Garage equipment and the commercial seriousness have contributed to the company's success and resulted in being known as a reliable business partner in the world as well as in homeland. Since the beginning of selling products abroad in 2006, we exported the goods into most of the countries in the world. Please feel free to call or write if your company would like to cooperate with us to build a long-term reliable business partnership. With our best wishes . . .

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BALANS MATIC

  Türkiye

  Firmamız, 1990 yılında İzmir / Menemen / Ulukent Sanayi Bölgesinde oto servis ve garaj ekipmanları alanında üretimlerine başlamış olup günümüze kadar uzanan gelişim süreci sonunda konum itibariyle sektörünün yenilik ve teknoloji kullanımında öncü ve lider bir firması haline gelmiştir.Otomotiv gurubu olarak seyyar balans makineleri, far ayar cihazları, bilgisayarlı sabit balans makineleri, rot ayar cihazları, resepsiyon liftleri, jant düzeltme ve jant parlatma makineleri üretimlerimizden sadece başlıcalarıdır.Otomotiv sektöründe TSE, ISO 9000: 2001 ve CE kalite belgelerimizle birlikte oldukça geniş ve detaylı ürün yelpazesine sahip olmamızın yanında, ürettiğimiz makineler sadece bu alanla sınırlı kalmamıştır. Pervane, rotor, fan, şaft ve birçok kendi ekseninde dönen objelerin dikey ve yatay balanslarını yapabilen hassas ölçüm ve test cihazlarını da imal etmekteyiz.Firmamız çoğunlukla Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika, Afrika, Asya ve Orta Doğu ülkelerinin yanı sıra Avustralya ve farklı bölgelerdeki bir çok ada ülkelerine ihracat yapmaktadır. Ürünlerimizi dünyanın dört bir yanına ihraç etmemiz bizim için haklı bir gurur kaynağıdır.Satış Sonrası Garanti kapsamında servis hizmetlerimizi 2 yıl boyunca hiçbir ön koşul aramaksızın müşterilerimize sunmaktayız. Gezici servislerimiz ise belli bir plan ve rotasyon çerçevesinde yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimize bakım - onarım ve eğitim hizmetleri vermeye devam etmektedir.

 2. GARAGE TECHNIC SERVICE GARAGE EQUIPMENT

  Türkiye

  GARAGE TECHNIC, Servis ve Garaj Ekipmanları sektörüne Konya’da Endüstriyel Parça Yıkama Makineleri üretimi ile başlamıştır. Yıkama makinelerimiz müşterilerimizin büyük beğenisini kazanmış ve birçok ülkeye ihraç edilmiştir. Garage Technic, ürün ağını genişletmiş ve genişletmeye devam etmektedir. Bugün servisler, garajlar, lastik satış-servisleri ve oto tamirhaneleri gibi sektörlerde kullanılan birçok makine ve ekipmanı bünyesinde bulundurmaktadır. Üretimde her zaman yüksek kaliteli ham madde ve malzemeler kullanarak, özgün ve yenilikçi teknolojiler ile pazarın ihtiyaçlarını sağlamak için devamlı olarak çalışıyoruz.Misyonumuz, müşteri ihtiyaçlarını karşılamak üzere üretkenlik, karlılık ve kullanıcı dostu gibi ürün özelliklerini birleştirerek son teknoloji ve mükemmel makineler geliştirmektir.

 3. SASI, II

  Litvanya

  ŠASI, Panevezys'deki ilk araç atölyemizin açıldığı 1996 yılında faaliyete başlamıştır. Neredeyse yirmi yıldır oto tamir işindeyiz, bu nedenle yeni ve sadık müşterilere her zaman yanlarında olacağımız konusunda belirli bir garanti verebiliyoruz ve oto tamir ve bakım alanında geniş deneyime sahibiz, tüm işleri zamanında ve titizlikle yürütüyoruz. Uzun vadeli deneyim, güvenilir ve istikrarlı bir şirket olduğumuzu ve zaten pazarda önemli bir yere sahip olduğumuzu göstermektedir. Gittikçe daha fazla insan hizmetlerimizi seçtikçe şirketimiz genişleyerek, 2005 yılında Utena'da yeni bir atölyemiz açılmıştır. ŠASI binek otomobillerinin, SUV'ların ve minivanların şasi teşhisi ve onarım çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Ayrıca kamyon ve çekicilerin müşteriler tarafından bize getirilen sökülmüş bağlantı millerini restore ediyoruz ve fren kaliperlerini tamir ediyoruz.

 4. BEROTEK GMBH

  Almanya

  BeRoTek GmbH, 1995 yılında Ingoldstadt'ta Genel Müdür Roland Krenn tarafından kuruldu. BeRoTek (BestückRoboterTechnologieKrenn), dünya çapındaki müşterilerine kendi geliştirdiği montaj robotları alanında makineler ve yedek parçaların yanı sıra özel konstrüksiyonlar sunmaktadır. Bay Krenn, 1988'den beri SMD teknolojisinin bu alanında çalışmaktadır. Hem genel müdürün hem de çalışanlarının uzun yıllara dayanan uzmanlığı ve yaşanmış hizmet anlayışı açıkça ortadadır: BeRoTek sürekli büyümekte ve artık tüm kıtalardaki ülkelere tedarik sağlamaktadır..

 5. DNENDÜSTRIYEL

  Türkiye

  DN Endüstriyel 20 yıllık sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren iş istasyonları, çalışma tezgahları, takım arabaları, vb. endüstriyel ürünler ile ilgili satış ve proje hizmeti veren uzman kadroya sahip firmamızın değişmez prensipleri daima kaliteli ürün, zamanında teslimat ve ekonomik fiyat olmuştur.

 1. RAVAGLIOLI SPA

  İtalya

  Ravaglioli 1958 yılından beri ustalığın, gelişimin ve teknolojinin eş anlamlısıdır. Şirket müşterilerine geniş bir lift, lastik sökücü, dengeleyici asortisi sunar ; diyagnostik sistemleri ; fren ve süspansiyon deneme tezgahları. 110 ülkede 40 yıldır sektöründe lider. Avrupa’da, araç liftleri konusunda ilk üreticidir.

 2. DIRECCIONES ISACAR

  İspanya

  Avrupa'da konuşlanmış kuruluşların benzeri türden parçalarının onarımını yapmaktayız. Direcciones Isacar'da elektrikli direksiyonların test edilmesi için geliştirdiğimiz sistemle onları test ediyor ve testi geçenleri bu türden parçalarla ilgilenen kuruluşlara pazarlıyoruz. Aynı zamanda danışmanlık ve teknik destek hizmetleri de sunmaktayız.

 1. FUTUR NÀUTIC SL

  İspanya

  Sektörde edinmiş olduğu uzun yıllara dayanan deneyimlerden aldığı güçle 1993 yılında kurulan ve tekne ahşap omurgası ve ince işçiliği alanında faaliyet gösteren şirket. Hizmet verdiğimiz alanlar: onarım, ahşap tekne omurgası, ince marangozluk, gezi tekneleri. gemi tersaneciliği.

 2. XL CARWASH PARTS OHG

  Almanya

  Washtec ve Wasumat gibi tüm lider üreticilerin portal yıkama tesisleri ve geçişli oto yıkama sistemleri için yedek parçalar ve aksesuarlar. Ürünlerimiz: Oto yıkama fırçaları, oto yıkama tesisleri için fırçalar, oto yıkama tesisi için aksesuarlar, oto yıkama tesisleri için yedek parçalar, ticari araçlar için yıkama tesisleri, araçlar için portal yıkama tesisleri, oto yıkama tesisleri için atık su arıtma, ikinci el oto yıkama tesisleri.

 3. RE DAVIDE SAS DI RE PIER GIORGIO & C.

  İtalya

  Re Davide uzun yıllardır faaliyet göstermenin verdiği deneyim ve bilgi birikimiyle metalik konstrüksiyon alanında metalik parçaları önce üreten ve daha sonra da onları bir araya getirip birleştiren bir şirkettir. 2000 yılında tam otomatik kaynaklama sistemini ve 2003 yılı Ocak ayında Lazer ile kesim sistemini faaliyete geçirmesi sayesinde şirket tüm temel işlemlerini en son teknoloji ürünü makine ve sistemlerle ve CAO teknolojisi kontrolünde kendi bünyesinde gerçekleştirmeye başladı.

 4. GIULIANO GROUP S.P.A.

  İtalya

  GIULIANO GROUP S.P.A., yılında kurulan ve Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. lastik sökme makinesi, balans makinaları, bilgisayarlı karakteristik tekerlek açısı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Correggio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. GIULIANO INDUSTRIAL S.P.A

  İtalya

  GIULIANO INDUSTRIAL S.P.A, yılında kurulan ve Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. lastik sökme makinesi, balans makinaları, elevatörler, bilgisayarlı karakteristik tekerlek açısı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Correggio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. RAASM S.P.A.

  İtalya

  RAASM S.P.A., yılında kurulan ve Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pnömatik sistemler ve aletler, Yağlama - Makineler ve sistemler, Pnömatik sistemler ve aletler, Yağlama - Makineler ve sistemler, aşındırıcı akışkanlar için pompalar, Sıvıların dozajı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cassola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. HIPER ROAD TALLER MECÁNICO MADRID

  İspanya

  HIPER ROAD TALLER MECÁNICO MADRID, yılında kurulan ve Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Alcorcón, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. AUTOFFICINA CORSICO

  İtalya

  AUTOFFICINA CORSICO, yılında kurulan ve Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. lastik onarıcısı, otomobil garaj hizmeti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Corsico, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. TALLERBARATO.COM

  İspanya

  TALLERBARATO.COM, yılında kurulan ve Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. lastik montajı, debriyaj onarımı, fren plakası değişimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torrejón De La Calzada, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. H&S HÖPPNER

  Almanya

  H&S HÖPPNER, yılında kurulan ve Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Chemnitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MULTIXAPA

  İspanya

  MULTIXAPA, yılında kurulan ve Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Palma De Mallorca, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. KFZ KAROSSERIE AUTO REPARATUR KRAINER

  Avusturya

  KFZ KAROSSERIE AUTO REPARATUR KRAINER, yılında kurulan ve Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Klagenfurt, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. OFFICINA ROCCA

  İtalya

  OFFICINA ROCCA, yılında kurulan ve Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. araç ve otomobil atölyeleri, otomobil garajı, bilgisayarlı teşhis donanımlı servisler, kara yolunda kurtarıcı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Botricello, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. EUROPUMP ITALIA SRL

  İtalya

  EUROPUMP ITALIA SRL, yılında kurulan ve Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Servis istasyonları - Ekipman ve sistemler, Santrifüjlü pompalar, zıpkınlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cinisello Balsamo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. PREMIER GARAGE DOORS

  Birleşik Krallık

  PREMIER GARAGE DOORS, yılında kurulan ve Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. garaj kapıları, ana girişler ve garajlar için zırhlı kapılar, makaralı garaj kapısı, GARAJ MONTAjI sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Knutsford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. PETROTEC - INOVAÇAO E INDUSTRIA, S.A.

  Portekiz

  PETROTEC - INOVAÇAO E INDUSTRIA, S.A., yılında kurulan ve Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Araba yıkama sistemleri, Araba yıkama sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guimarães, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 9. SOBELTOP SA

  Belçika

  SOBELTOP SA, yılında kurulan ve Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dış lastikler, Dış lastikler, araba parçaları, şeritli rezistanslar, lastik onarıcısı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St-Pieters-Leeuw, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. RADIADORES CONDE

  İspanya

  RADIADORES CONDE, yılında kurulan ve Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. radyatörler, Otomotiv sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

15.990 Şirketler