• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • gaz - üretim ve dağıtımı

Sonuçlar

Gaz - üretim ve dağıtımı - Ithalat/Ihracat

 1. LEMVIG GAS DISTRIBUTION A/S

  Danimarka

  Verified by europages badge

  LEMVIG GASTRIBUTION A/S, temiz ve taşınabilir yakıt çözümleri sağlayan tek bir doldurma ünitesi olarak kurulmuş Danimarkalı bir gaz distribütörüdür. Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesi sayesinde, dünyaya yayılmış lider LPG ve Endüstriyel Gaz çözüm sağlayıcısı olarak mevcut konumumuza meteorik bir yükseliş yaşadık. Rakipsiz ve Eşsiz Karışım: LEMVIG GASTRIBUTION A/S, entegre bir iş modeli ile her türlü Gaz, Kimyasal ve Mühendislik çözümleri için tek elden çözüm sunan TEK Firmadır. LEMVIG GASTRIBUTION A/S, geniş portföyümü içinde Dökme Sıvılar, Silindirler, ISO Tankları gibi ürünler dağıtmaktadır. Bugün LEMVIG GASTRIBUTION A/S, geniş müşteri tabanına hizmet etmek için dünyanın farklı yerlerinde stratejik olarak yer almaktadır. LPG ve Kriyojeniklerde devasa depolama kapasitesi, Dolum Tesisleri ve dökme ve paket gazlar için 100'den fazla kamyondan oluşan Dağıtım filosundan oluşan kapsamlı bir altyapıyla her yıl milyonlarca müşteriye hizmet veriyoruz. Web sitemizi ziyaret edin ve şirketiniz için en iyi çözümü bulun!

 2. INGAS LLC

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  INGAS LLC, yılında kurulan ve Tıbbi gazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıkıştırılmış ve sıvılaştırılmış gaz, Nitrojen / Azot, Gaz - Üretim ve Dağıtımı, Gaz karışımları, sıkıştırılmış gaz, kriyojenik gaz, Özel ve karma gaz, özel gazlar, laboratuar gazı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Yuzhne, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. MTI INDUSTRIEGASE AG

  Almanya

  Verified by europages badge

  MTI INDUSTRIEGASE AG, yılında kurulan ve Gaz - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Neu-Ulm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GIACOLETTI SALDATURA

  İtalya

  Verified by europages badge

  GIACOLETTI SALDATURA, yılında kurulan ve Çelik ve metallere kaynak yapılması sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Gaz - Üretim ve Dağıtımı, tig kaynağı, Gaz - Üretim ve Dağıtımı, gazaltı (tıg) kaynak elektrodu, gaz dağıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vercelli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. GASKLAR GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  GASKLAR GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Gaz - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wiesmoor, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DEUSTE GAS SOLUTIONS GMBH

  Almanya

  Gazlar, kaplar ve armatür alanındaki uzmanınızız. Hizmet yelpazemiz şunların üretim kapsamıdır: - Test gazı ve kalibrasyon gazları ayrıca satın alınan, kiralık ve özel şişelerde gaz ve sıvı gaz karışımı olarak gaz karışımı- 12, 34, 60 veya 110 l'lik basınçlı şişelerde ve tek kullanımlık basınçlı gaz silindirinde test gazları ve soy gazlar talep edilmesi halinde tüm gazlar ve gaz karışımları özel taleplerinize uyarlanan basınçlı gaz armatürlerinde temin edilebilir. Deuste Gas Solutions GmbH Kuzey Kara Ormanda orta ölçekli bir kuruluştur ve 40 yılı aşkın bir süredir test ve kalibrasyon gazlarının üretim alanında ve basınçlı gaz kapları ve basınçlı gaz armatürlerinin satış alanında faaliyet göstermektedir. 2016 yılının ortasına kadar şirket Steininger GmbH firma adı altında Mühlhausen/Kraichgau'da üretimini gerçekleştiriyordu.

 2. APG GAZ DAGITIM PAZARLAMA

  Türkiye

  Linde Gaz A.Ş ailesi olarak gaz sektöründe lider konumdayız.Kaliteli ürünlerimiz ve tecrübeli kadromuzla pazarın büyük bir bölümünü elimizde tutmaktayız.Üretici olmanın verdiği avrupa kalite standartları gereği , verdiğimiz hizmeti garanti altına alıyor ve siz müşterilerimize özenli çalışma prensibini göstermek istiyoruz.Lütfen sınai gaz kullanıyorsanız tarafımızla iletişime geçin ve linde ailesiyle beraber çalışmayı deneyin.Bu deneyimi beraber yaşayalım.

 3. OPEN GRID EUROPE GMBH

  Almanya

  OPEN GRID EUROPE GMBH, yılında kurulan ve Gaz - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Soğuk sıkma parçalar, Gaz sıkıştırıcılar, manşonlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. IBB ENERGIE AG

  İsviçre

  IBB ENERGIE AG, yılında kurulan ve Gaz - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Brugg, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. INMATEC GASE TECHNOLOGIE GMBH & CO. KG

  Almanya

  INMATEC GASE TECHNOLOGIE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Gaz - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Oksijen jeneratörü, nitrojen jeneratörleri, Hastaneler için gaz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herrsching A. Ammersee, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. FIRST ENERGY GMBH

  Almanya

  FIRST ENERGY GMBH, yılında kurulan ve Gaz - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. enerji ile ilgili optimizasyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kaufungen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SOL FRANCE

  Fransa

  SOL FRANCE, yılında kurulan ve Gaz - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. biyogaz, doğal gaz, sıvı doğal gaz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Ouen L'aumone, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. WEP WÄRME-, ENERGIE- UND PROZESSTECHNIK GMBH

  Almanya

  WEP WÄRME-, ENERGIE- UND PROZESSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Gaz - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hückelhoven, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ANTARGAZ

  Belçika

  ANTARGAZ, yılında kurulan ve Gaz - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Bütan, Propan, Bütan, Propan, gaz dağıtımı, doğal gaz distribütörü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Diegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. ILZHÖFERS NACHF. INH. WALCH KG

  Almanya

  ILZHÖFERS NACHF. INH. WALCH KG, yılında kurulan ve Gaz - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Augsburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BKM GAZ VE YANGIN EKIPMANLARI SAN . TIC. A.S.

  Türkiye

 5. SPAZIO ENEL MISILMERI

  İtalya

  SPAZIO ENEL MISILMERI, yılında kurulan ve Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Elektrik dağıtımı, Elektrikçilik işleri, Gaz - Üretim ve Dağıtımı, Elektrik dağıtımı, Elektrikçilik işleri, LED gösterge komponentleri, Gaz - Üretim ve Dağıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Misilmeri, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. GAS SERVEI S.A.

  İspanya

  GAS SERVEI S.A., yılında kurulan ve Gaz - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Soğutucular - gaz, frigorifik ekipman ve tesisatlar için gaz ve sıvı soğutucular, atıkların yönetimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. BOTTLE GASES

  Birleşik Krallık

  BOTTLE GASES, yılında kurulan ve Gaz - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. helyum tankları kiralama, gaz şişeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Margate, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. FRIEDRICH RATH GMBH & CO. KG

  Almanya

  FRIEDRICH RATH GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Gaz - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Karbon ve yan ürünleri, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol, Dizel yakıtlar, Karbon ve yan ürünleri, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol, Dizel yakıtlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Langenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. GAZ GROUP

  Polanya

  GAZ GROUP, yılında kurulan ve Gaz - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Białystok, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. SCHICK GMBH & CO. KG

  Almanya

  SCHICK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Gaz ve petrol işleme, Gaz - Üretim ve Dağıtımı, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Gaz ve petrol işleme, Gaz - Üretim ve Dağıtımı, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vaihingen/enz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SUDGAZ

  Lüksemburg

  SUDGAZ, yılında kurulan ve Gaz - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. doğal gaz distribütörü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Esch-Sur-Alzette, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 4. GILABERT MIRO

  İspanya

  GILABERT MIRO, yılında kurulan ve Gaz - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Reus, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. HIELO SECO

  İspanya

  HIELO SECO, yılında kurulan ve Gaz - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Cornellà De Llobregat, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. MEISTRO ENERGIE GMBH

  Almanya

  MEISTRO ENERGIE GMBH, yılında kurulan ve Enerji - yenilenebilir sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Gaz - Üretim ve Dağıtımı, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Yeniden gazlaştırma (regasification) servisleri - Alternatif enerjiler, Elektrikçilik işleri, Gaz - Üretim ve Dağıtımı, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Yeniden gazlaştırma (regasification) servisleri - Alternatif enerjiler, Elektrikçilik işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ingolstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. CLIMA 45 SBD,S.L.

  İspanya

  CLIMA 45 SBD,S.L., yılında kurulan ve Gaz - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Sabadell, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. PETRO-CENTER

  Lüksemburg

  PETRO-CENTER, yılında kurulan ve Petrol yakıtları ve katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Fuel oil, Gaz - Üretim ve Dağıtımı, Fuel oil, yağlar, yakıt distribütörü, Gaz - Üretim ve Dağıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leudelange, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 9. GAZU GMBH

  Almanya

  GAZU GMBH, yılında kurulan ve Gaz - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Frankfurt Am Main, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. LORIVAN

  Belçika

  LORIVAN, yılında kurulan ve Gaz - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taban basınç tankları, üretim için boşaltma makinaları, Sıkıştırılmış hava sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roeselare, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Gaz - üretim ve dağıtımı - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

3.400 Şirketler