• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • gaz filtreleri

Sonuçlar

Gaz filtreleri - Ithalat/Ihracat

 1. W-FILTER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  W-FILTER şirketi filtreleme alanındaki çözümlerinde kalitesiyle 1980 yılından bu yana ön plana çıkmaktadır. Aile şirketinin ikinci nesli, tesis inşaat sektöründeki endüstriyel filtre pazarında şirketin devamlılığını kanıtlamış bulunmaktadır. Tüm işletmelerde, düşük akış direnci ve bunun sonucu olarak da düşük enerji tüketimini yanı sıra, zaman tasarrufu sağlayan düşük temizleme sıklığına özel önem verilmektedir. W-FILTER şirketinin tesis ve enerji verimliliğini arttırmaya yönelik olarak mevcut projelerinde kirlilik süzme alanındaki yetkinliği hakkında daha fazla bilgi edinin. Bu konuda size danışmanlık vermeye hazırız! .

 2. BEKO TECHNOLOGIES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BEKO TEKNOLOJİLERİ, "en iyi düzeyde" basınçlı hava ve sıkıştırılmış gaz teknolojisi anlamına gelir. Şirket, otuz yılı aşkın süredir basınçlı hava, basınçlı gaz ve kondensat teknolojisinin işlenmesi için yüksek kaliteli, güçlü ve özellikle verimli bileşenler ve sistemler geliştirmekte, üretmekte ve satmaktadır. Bugün BEKO TECHNOLOGIES, basınçlı hava ve basınçlı gaz teknolojisindeki tüm görevler için eksiksiz bir program sunmaktadır. Uzman tavsiyesi ve nitelikli hizmet, bağımsız, aile tarafından işletilen şirketin ticari markalarıdır.

 3. FUHR GMBH FILTERTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  FUHR GMBH FILTERTECHNIK, yılında kurulan ve Gaz filtreleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Klein-Winternheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DONAU CARBON GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DONAU CARBON GMBH, yılında kurulan ve Gaz filtreleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Frankfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FILCOM UMWELTTECHNOLOGIE GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  FILCOM UMWELTTECHNOLOGIE GMBH, yılında kurulan ve Gaz filtreleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Haid, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SIWATEC WASSERTECHNIK GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  SIWATEC WASSERTECHNIK GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Gaz filtreleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Butzbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FELLOWES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FELLOWES GMBH, yılında kurulan ve Gaz filtreleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hannover, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. OTTO KLEIN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  OTTO KLEIN GMBH, yılında kurulan ve Gaz filtreleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Niestetal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ISP GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ISP GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Gaz filtreleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Limburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. LEHMANN SCHAUMSTOFFE & FILTERTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  LEHMANN SCHAUMSTOFFE & FILTERTECHNIK, yılında kurulan ve Gaz filtreleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Unnau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SELECTA BIOENERGIE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SELECTA BIOENERGIE GMBH, yılında kurulan ve Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Gaz filtreleri, Water treatment plants for residential housing, air filters, active charcoal, Organik gaz tesisleri için parçalar, Gaz filtreleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Krayenberggemeinde, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HYDROTEC HANDELS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HYDROTEC HANDELS GMBH, yılında kurulan ve Gaz filtreleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. TROX HESCO SCHWEIZ AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  TROX HESCO SCHWEIZ AG, yılında kurulan ve Gaz filtreleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rüti, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. CARBOTECH AC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CARBOTECH AC GMBH, yılında kurulan ve Gaz filtreleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KLUGE-LUFTFILTER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KLUGE-LUFTFILTER GMBH, yılında kurulan ve Gaz filtreleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Langen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GST - SCHAFFER E.KFM

  Almanya

  Verified by europages badge

  GST - SCHAFFER E.KFM, yılında kurulan ve Gaz filtreleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wetter, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FILTRUM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FILTRUM GMBH, yılında kurulan ve Gaz filtreleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. manşonlu filtreler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hemer, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. PETROLE GAZ MAINTENANCE EQUIPEMENTS

  Fransa

  Verified by europages badge

  PETROLE GAZ MAINTENANCE EQUIPEMENTS, yılında kurulan ve Gaz çıkartma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gaz filtreleri, Gaz filtreleri, yalıtım contaları, filtreleme sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lescure D'albigeois, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. ENES MAKINA IMALAT VE KIMYA SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Firmamız Kozmetik sanayi sektöründe aerosol parfüm dolum ve kapatma makinaları üretimine 1985 yılından bu yana ENES MAKİNA İMALAT VE KİMYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ adı altında makina üretimi-yedek parça ve servis hizmetlerine devam etmektedir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özel amaçlı makinalar da üretebilen firmamız, siz değerli müşterilerimizin istek ve arzularını yerine getirebilmek için uzman ve deneyimli kadrosuyla size yardımcı olmaktan gurur duyacaktır. FAALİYET ALANLARIMIZ - Rotary Sistem Full Otomatik Aerosol Dolum Ve Kapatma Makinası - Ful Otomatik Aerosol Dolum Ve Kapatma Makinası - Full Otomatik Köpük Dolum Kapatma Ve Çalkalama Makinası - Otomatik Aerosol Dolum Ve Kapatma Makinası - Manuel Aerosol Dolum Ve Kapatma Makinası - Otomatik Actuatör Çakma Makinası - Otomatik Valf Atma Makinası - İnkjet Kodlama Ünitesi - Otomatik Pensli Banyo (Test) Makinası - Otomatik Ve Manuel Çakmak Dolum Makinası - Otomatik Şişe Dolum Ve Kapatma Makinası - Valf Yüzük Çakma Ve Rezistanslı Jelatin Makinası - Manuel Şişe Dolum (Vakumlu) Makinası - Yarı Otomatik Havalı Şişe Kapatma Makinası - Kollu Şişe Kapatma Makinası - Havalı Aerosol Valf Sökme Makinası - Otomatik Sıvı Dolum Ve Kapatma Makinası - Otomatik Ve Manuel Jole Dolum Ve Kapatma Makinası - Otomatik Camsil-Kolonya Dolum Ve Kapatma Makinası - Otomatik Ve Manuel Japon Dolum Ve Kapatma Makinası - Manuel Tutkal Dolum Makinası

 8. ETABLISSEMENTS L.LAIR

  Fransa

  L.LAIR, hava kanallı brülörlerin üretimi konusunda Fransa'nın 1. şirketidir, endüstriyel tip gaz brülörleri, gazla ilgili donanım ve ekipman, gaz regülasyonu ve güvenliği, alev kontrolü, endüstriyel boyutlu sıcak hava üretim donanımları alanlarında uzmanlaşmıştır. Fransa'da ve yabancı ülkelerde gaz kullanarak hava ısıtan sistemleri kullanan otomotiv ve havacılık endüstrileri, tarım ve gıda ürünleri ile atıkların geri kazanımı endüstrilerine, L.LAIR her türden endüstriyel uygulamalar için tüm beklentilerinizi karşılamaya hazırdır: tasarımdan kullanıma hazır hale getirme, satış sonrası hizmetler, eğitim ve yedek parça temini dahil komple ve eksiksiz hizmet sunumu. L.LAIR şirketinin ürünleri hava koşullandırma, pişirme, fırın, ısıtmalı banyolar, yakma fırınları, ısıtmalı havalandırma, termik uygulamalar, sıcak hava, tohum, yaprak, meyve, toz, pudra, kum, cam, vb... gibi malzemelere yönelik kurutma sistemleri gibi geniş bir alanı kapsamaktadır. SIEMENS SOLUTION PARTNER sertifikasına sahip olan L.LAIR, yanmayla ilgili her türden endüstriyel boyutlu uygulamalar konusunda size en mükemmel çözümler sunacak kapasite ve beceriye sahiptir.

 1. FRAD FILTERI

  Sırbistan

  FRAD firması otomobiller, otobüsler, kamyonlar, lokomotifler, gemiler, tarım ve inşaat makineleri vb. araçlara yönelik olarak her türdeki içten yanmalı motorlar için hava, yağ ve yakıt filtreleri üretir. Sayılan araçlara ait klima ve EKO filtreleri de programımızda mevcuttur. Ayrıca, taşıtlara ve yaygın endüstriyel uygulamalara yönelik olarak hidrolik filtreler de üretiyoruz. Özel uygulamalar ve taleplere göre endüstriyel filtrelerdeki filtreleme işlemleri için de filtreler üretiyoruz: tozdan arındırma, su filtreleme, vb.

 2. THIELMANN ENERGIETECHNIK GMBH

  Almanya

  Kassel'de bulunan Thielmann Energietechnik GmbH, gazların filtrelenmesi ve ön ısıtılması için proses mühendisliği bileşenlerinde dünya çapında uzmandır. Gaz sistemlerinizi güvenli ve verimli hale getiriyoruz. Bireysel ve müşteriye özel çözümler için bilgi birikimimiz ve kalitemizle en yüksek teknik gereksinimlerinizi karşılıyoruz. Yüksek basınç seviyeleri, düşük ve yüksek sıcaklık tasarımlarının yanı sıra istisnai talepler ve spesifikasyonlar uzmanlıklarımız arasındadır. Hizmetlerimiz basınçlı kapların tasarım ve üretimine odaklanmaktadır. Bunlar arasında toz filtreleri (gaz filtreleri), toz-sıvı ayırıcılar (doğal gaz ayırıcılar, birleştiriciler), tahliye tamburları, siklonlu ve çok siklonlu ayırıcılar, ısı eşanjörleri (doğal gaz ön ısıtıcılar, doğal gazlı ısı eşanjörleri), su banyosu ısıtıcıları, kondensat tankları, Gazlı Performans Isıtıcılar, Emişli susturucular, boru hatları, gaz karıştırıcılar ve izleme ve bakım için ilgili aksesuarlar.

 3. ESKA VALVE

  Türkiye

  Eska Valve; kurumsal alt yapısı ve tamamen yerli sermaye ile İstanbul Pendik’te 5.000 m² üretim merkezinde 1968'den bugüne tecrübesi, güçlü vizyonu, çağdaş bakış açısı, kaliteli sorunsuz ürünleri, otomasyonel üretim modeli, takip edilen Ar-ge çıktıları, konusunda profesyonel, deneyimli, dinamik insan gücü ve oluşturduğu güven ile endüstriyel ve evsel kullanım alanlarında kullanılan otomatik akış kontrol, güvenlik ve ayar ürünlerini üreten ve tüm dünyaya satan, Türkiye’de konusunda lider olan kuruluştur.Bugünlerini yarınlara daha güçlü taşıyan, güvenliğiniz için çalışıp dünya için üreten Eska Valve; gaz basınç regülatörleri, elle kurmalı gaz valfleri, gaz alarm cihazları, gaz filtreleri, solenoid valfler, mekanik deprem vanaları gibi çeşitli ürün aksesuarlarının üretimini ve satışını yapar.ISO 9001: 2008, OHSAH 18001, ISO 14001, CE, TSE, TSEK, TSE-HYB, ROHS, GOST, UK-SEPRO, Garanti Belgeleri, SSHYB belgeleri, patent belgeleri, tasarım tescil belgeleri, marka tescil belgelerine sahiptir.

 4. SM-FILTER

  Polanya

  Hava filtreleri imal ediyoruz. HVAC (Isıtma-Havalandırma-Klima) donanımları için bir dizi aksesuar sunuyoruz. Teklifimiz şu ürünleri içeriyor: kartuş filtreleri, cep filtreleri, filtre kumaşları (yüksek kaliteli ve verimli). Avrupa'nın ve dünyanın en iyi tedarik firmalarından temin ettiğimiz malzemeleri kullanıyoruz. Amacımız her bir müşterinin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamaktır.

 5. FILTROS KN

  Meksika

  Yüksek akışlı K & N filtreleri Horse Power Mexico tarafından ithal edilmekte ve satılmaktadır. K & N filtreleri en yüksek kaliteli malzemelerden ABD'de üretilmektedir. K & N filtreleri hem bilgisayar (elektronik cihazlar) hem de emisyon kontrolü açısından aracın orijinal sistemleriyle uyumludur. Filtrenin fonksiyonuyla, K & N filtresi aracın orijinal filtresine göre daha yüksek hava hacmi çekmektedir, bu da motorunuzdan daha fazla güç üretimi sağlamaktadır.

 6. UNIFIL AG FILTERTECHNIK

  İsviçre

  UNIFIL AG FILTERTECHNIK, yılında kurulan ve Gaz filtreleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Niederlenz, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 7. KMA UMWELTTECHNIK GMBH

  Almanya

  KMA UMWELTTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Gaz filtreleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Königswinter, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. HORNUNG GMBH

  Almanya

  HORNUNG GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gaz filtreleri, Kapatma vanaları, Gaz filtreleri, basınç regülatörleri, çekvalfler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neu-Isenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. AQUA-TITAN UMWELTTECHNIK GMBH

  Almanya

  AQUA-TITAN UMWELTTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Gaz filtreleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Dortmund, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. WALPOL GMBH

  Almanya

  WALPOL GMBH, yılında kurulan ve Gaz filtreleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gelsenkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz