• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • gaz türbinleri

Sonuçlar

Gaz türbinleri - Ithalat/Ihracat

 1. KOREMA® GMBH & CO.KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KOREMA® GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Kompensatörler/dengeleyiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel borular, Gaz türbinleri, politetraflorüretilen borular, boru ve kanal tesisatları, dokuma kompansatörler, Yumuşak malzemeden kompansatörler, Özel üretim kompansatörler, Duman kanalları için kompansatörler, Boru genleşme dengeleyiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Weiterstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ALTA INDUSTRIES SRL

  İtalya

  ALTA INDUSTRIES SRL, yılında kurulan ve Gaz türbinleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Firenze, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. SCANSONIC PGS GMBH

  Almanya

  SCANSONIC PGS GMBH, yılında kurulan ve Contalar ve paketleme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gaz türbinleri, buhar türbinleri, Gaz türbinleri, bağlantı malzemeleri, endüstriyel contalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SAFRAN POWER UNITS

  Fransa

  SAFRAN POWER UNITS, yılında kurulan ve Gaz türbinleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Toulouse, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. DEKOMTE BENELUX

  Belçika

  DEKOMTE BENELUX, yılında kurulan ve Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. İşaret sistemleri ve tesisatları, Radar ve radyonavigasyon ekipmanları, Kompensatörler/dengeleyiciler, İşaret sistemleri ve tesisatları, Radar ve radyonavigasyon ekipmanları, Kompensatörler/dengeleyiciler, gaz türbinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oostende, Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BROWN ENERGY GROUP

  Amerika Birleşik Devletleri

  BROWN ENERGY GROUP, yılında kurulan ve Gaz türbinleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Elektrik jeneratörleri, Elektrik üretimi, Elektrik jeneratörleri, Gaz jeneratör seti, gaz jeneratörleri, Elektrik üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sunrise, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 2. CRYOSTAR

  Fransa

  CRYOSTAR, yılında kurulan ve Gaz çıkartma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gaz pompaları, gaz türbinleri, kriyojeni tesisat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hesingue, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. INNCO

  Iran

  INNCO, yılında kurulan ve Buhar türbinleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. türbinler, gaz türbinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tehran, Iran 'de bulunmaktadır.

 4. PELRINE & BUCHANANS MARITIME TRADING WORLDWIDE LTD.

  Kanada

  PELRINE & BUCHANANS MARITIME TRADING WORLDWIDE LTD., yılında kurulan ve Elektrik üretim birimleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. gaz türbinleri, gaz jeneratörleri, elektrojen grupların satılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Halifax, Kanada 'de bulunmaktadır.

 5. TURBINE CONTROLS LIMITED

  Birleşik Krallık

  TURBINE CONTROLS LIMITED, yılında kurulan ve Gaz türbinleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Leicester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. TURBINE POWER SOLUTIONS LTD

  Birleşik Krallık

  TURBINE POWER SOLUTIONS LTD, yılında kurulan ve Gaz türbinleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Barnsley, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. DRESSER RAND SA

  Fransa

  DRESSER RAND SA, yılında kurulan ve Profesyonel federasyonlar,dernekler ve birlikler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kompresörler, Gaz türbinleri, Buhar türbinleri, Kompresörler, Santrifüjler, Gaz türbinleri, Buhar türbinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Havre, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. DEUTSCHE TECHNOLOGIE MANUFAKTUREN GMBH

  Almanya

  DEUTSCHE TECHNOLOGIE MANUFAKTUREN GMBH, yılında kurulan ve Gaz türbinleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik kojenerasyon santrali, Biyokütle tesisleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GSK ENERGY

  Hindistan

  GSK ENERGY, yılında kurulan ve Kömürlü elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. gaz türbinleri, buhar türbinleri, kazan sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vijayawada, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 3. PJ DIESEL ENGINEERING A/S

  Danimarka

  PJ DIESEL ENGINEERING A/S, yılında kurulan ve Gaz türbinleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Türbinler, Buhar türbinleri, Türbinler, Buhar türbinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Koebenhavn Oe, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 4. SMF HODONÍN S.R.O.

  Çek Cum.

  SMF HODONÍN S.R.O., yılında kurulan ve Türbinler sektöründe faaliyet gösteren bir. Kompresörler, Gaz türbinleri, Kompresörler, Gaz türbinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hodonín , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 5. MGD WORLDWIDE EXPERT SRL

  Romanya

  MGD WORLDWIDE EXPERT SRL, yılında kurulan ve Yağ ve gaz araştırma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Turbo kompresörler, kontrol aletleri için mekanik ve elektromekanik göstergeler, gaz türbinleri, Turbo kompresörler, buhar türbinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brasov, Romanya 'de bulunmaktadır.

 6. BEIJING ANDER TECHNOLOGIES CO., LTD

  Çin

  BEIJING ANDER TECHNOLOGIES CO., LTD, yılında kurulan ve Gaz türbinleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Beijing, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. BHT TURBO GMBH

  Almanya

  BHT TURBO GMBH, yılında kurulan ve Buhar türbinleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Gaz türbinleri, Gaz türbinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ROLLS-ROYCE MARINE AS

  Norveç

  ROLLS-ROYCE MARINE AS, yılında kurulan ve Türbinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gaz türbinleri, Gaz türbinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ålesund, Norveç 'de bulunmaktadır.

 1. OPRA TURBINES B.V.

  Hollanda

  OPRA TURBINES B.V., yılında kurulan ve Türbinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gaz türbinleri, Gaz türbinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hengelo Ov, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. HANS KJELLERUP A/S

  Danimarka

  HANS KJELLERUP A/S, yılında kurulan ve Türbinler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Gaz türbinleri, Gaz türbinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Esbjerg V, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 3. LETECKÉ OPRAVOVNE TRENCÍN, A.S.

  Slovakya

  LETECKÉ OPRAVOVNE TRENCÍN, A.S., yılında kurulan ve Türbinler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Gaz türbinleri, Gaz türbinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trencin, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 4. AIR-TRANSPORT EUROPE SPOL. S R.O.

  Slovakya

  AIR-TRANSPORT EUROPE SPOL. S R.O., yılında kurulan ve Türbinler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Gaz türbinleri, Gaz türbinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poprad , Slovakya 'de bulunmaktadır.

 5. SLOVINTEGRA ENERGY, S.R.O.

  Slovakya

  SLOVINTEGRA ENERGY, S.R.O., yılında kurulan ve Gaz türbinleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Sermaye yatırımları, Sermaye yatırımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Levice , Slovakya 'de bulunmaktadır.

 6. TURBOMACH DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  TURBOMACH DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Gaz türbinleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Griesheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. AERO OPERATIONS INC

  Amerika Birleşik Devletleri

  AERO OPERATIONS INC, yılında kurulan ve Güneş enerjisi için malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Gaz türbinleri, Rüzgar türbinleri, Gaz türbinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Richmond Hill, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 8. INTEK

  Ukrayna

  INTEK, yılında kurulan ve Buhar türbinleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Türbinli elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar, Gaz türbinleri, Türbinli elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar, Gaz türbinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kharkiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 9. METAL SANAYI MAMULLERI SANAYI VE TICARET A S

  Türkiye

  METAL SANAYI MAMULLERI SANAYI VE TICARET A S, yılında kurulan ve Türbinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gaz türbinleri, Gaz türbinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eskisehir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 10. ABB A/S

  Danimarka

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz