• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • gaz tesisatları

Sonuçlar

Gaz tesisatları - Ithalat/Ihracat

 1. BOAGAZ MANAGEMENT GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Gaz tesisatının verimli montajı - bu BOAGAZ'dır. Esnek BOAGAZ gaz tesisat sistemini kullanarak rekabet avantajınızı koruyun. Kaliteli malzemelerle birlikte üstün teknik özellikler herhangi bir özel alet gerektirmeden daha verimli ve konforlu bir çalışma sağlar. Esnek paslanmaz çelik koruge borular ve çift sızdırmazlık sistemine sahip yekpare fitingleri kullanarak, en yüksek kalite ve azami emniyetten yararlanırsınız. BOAGAZ size baştan sona kadar bağlantı yeri bulunmayan gaz tesisatı kurulumu olanağını sağlar. Borular fabrikada tam bir korozyon koruması uygulanmış bulunmaktadır ve gaz hattı olarak hemen tanınabilir. Özellikle düşük yatırım maliyetleri Sistemi monte etmek için ihtiyacınız olan her şey paslanmaz çelik bir koruge boru kesici, bir sıyırma bıçağı ve bağlantı parçalarını sıkmak için bir anahtardır.

 2. GNALI BOCIA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Brescia ilinin Lumezzane bölgesinde bulunan, Gnali kardeşler tarafından 70'li yılların sonunda kurulan GNALI BOCIA GPL, Teknik Gaz ve su bazlı çalışan teçhizatlar için regülatörler, basınç düşürücüleri, vanalar, emniyet vafleri ve rakor üretiminde uzman bir firmadır. GPL gazı içn emniyetli ve kaliteli, pirin., bakır ve çinko alaşımlarından imal edilmil rakorlar üretiyoruz. Uzun yıllara varan deneyimi ve bilgi birikimi sayesinde, Gnali Bocia kendi sektöründe, büyük üretici şirketlerin ve ulusal ve uluslararası bayilerin de yer aldığı pazarda lider konumuna yükselmiştir. Yüksek kalite standatları ve kalite-fiyat oranını sürekli olarak en iyi duruma getirmek için gösterdiğimiz gayret ile Gnali Bocia firması insana ve teknolojiye daima yatırım yapmaktan kaçınmayarak sahip olduğu konumu koruma, müşterilerini memnun etme ve geleceğe yönelik yeni hedefler belirleme çizgisinde kararlılıkla devam etmektedir. Kuruluş ISO 9001: 2015 sertifikasına sahiptir. UNI CEI EN, ISO/IEC 17025

 3. GEMÜ GEBRÜDER MÜLLER APPARATEBAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  GEMÜ, valf, ölçüm ve ayarlama sistemleri alanında dünya çapında lider bir üreticidir. Küresel pazara odaklı, bu bağımsız aile işletmesi, 50 yılı aşkın bir süredir, kilit sektörlerde proses medya kontrolü alanında yenilikçi ürünleri ve müşteriye özel çözümleri ile kendini kanıtlamıştır. İlaç ve radyoteknoloji gibi steril uygulamalarda GEMÜ bir dünya lideridir. Şirketler Grubu'nun, Almanya'da 900, dünya çapında da 1.600'ün üzerinde çalışanı vardır. Almanya, İsviçre, Çin, Brezilya, Fransa ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki altı tesiste üretim yapılmaktadır. Pazarlama ve satış dünya yüzüne yayılmış 27 bağlı kuruluş ile yürütülmektedir. Şirketler grubu tüm kıtalarda, 50'den fazla ülkedeki yoğun bir iş ortağı ağı vasıtasıyla faaliyet göstermektedir. Uluslararası büyüme stratejisi sayesinde GEMÜ kendini geleceğin pazarlarında da kanıtlama gücündedir.

 4. HPS SOLUTIONS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HPS SOLUTIONS GMBH, yılında kurulan ve Gaz tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Manometreler, yüksek basınçlı vanalar, hidrolik aksesuarlar, tek yönlü valfler , Manometreler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Martinsried, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. VIRO SCHMIEDETEILE FORGING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  VIRO SCHMIEDETEILE FORGING GMBH, yılında kurulan ve Sıcak kalıplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum ve alaşımlar, Alüminyum alaşımları, Gaz tesisatları, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, Alüminyum dövme parçalar, Kalıpta dövme alüminyum parçaları, Kalıpta dövme pirinç parçaları, Pirinç dövme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villingen-Schwenningen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FRIEDRICHSHÜTTE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FRIEDRICHSHÜTTE GMBH, yılında kurulan ve Gaz tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Laubach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HONEYWELL THERMAL SOLUTIONS

  Almanya

  Kromschröder Osnabrück'de yerleşik Elster GmbH şirketi, gaz emniyeti, ölçümü ve ayarlanması konularında önde gelen ürün ve sistem çözümlerinin lider üreticilerinden biridir. Evsel ve ticarî kullanım için gaz saatlerinin yanı sıra ısıtma donanımı ve endüstriyel kullanım için emniyet armatürleri ve kumanda bileşenleri ile şirket, dünya çapında bir satış ve servis organizasyonu tarafından desteklenen geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Elster GmbH uluslararası rekabette öncü bir konumdadır. Ürün yelpazesi, evsel ve ticarî kullanım için gaz saatleri ve ısıtma sistemleri için emniyet armatürleri ve kumanda bileşenlerinin yanı sıra endüstriyel ısı proseslerinin ölçümü ve kontrolü için sistemleri de kapsamaktadır. Dünya çapındaki birçok servis destek noktası, pazarlama, satış ve dağıtım şubeleri ve üretim tesisleri ile, sanayi, ticaret ve enerji sektörlerindeki müşterilerimiz için güvenilir bir iş ortağıyız.

 3. FILLTECH GMBH

  Almanya

  1951 yılında küçük bir metal işleme atölyesi olan Filltech GmbH şirketi günümüzde en modern gaz dolum tesislerinin Avrupa çapında önde gelen uzmanlaşmış tedarikçilerinden biri olmasının yanı sıra, gaz sanayi için müşteriye özel çözümler konusunda araştırma ve geliştirme alanında dünya çapında aranılan bir kuruluş olarak öne çıkmaktadır. Şirketimizin istikrarlı bir şekilde büyümesi, uzun yıllarda dayanan uzmanlığımız ve kalite odaklı faaliyetlerimizin göstergesidir. Şirketimizin kuzey Ren Vestfalya'daki merkezinden 15'den fazla ülkede bulunan müşterilerimize hizmet verilmektedir. Dolum istasyonlarımız farklı sektör ve iş kollarında faaliyet gösteren tüm lider gaz üreticilerine dünya çapında kendisini kanıtlamış bulunmaktadır. Standart, manüel olarak işletilen dolum tesisleri ve bileşenlerinden, tam otomatik dolum hatlarına ve komple dolum tesislerine kadar, müşterilerimize kendilerine özel çözümler sağlamaktayız.

 4. SISTEM MUHENDISLIK

  Türkiye

  Kurulduğu yıldan itibaren müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Sistem Mühendislik, ısıtma hizmeti ihtiyaçlarınızı karşılamak için tam eğitimli deneyimli ekibiyle; doğalgaz keşif hizmeti, doğalgaz tesisatı, kombi satışı / montajı, doğalgaz tesisat bakımı, radyatör (doğalgaz petek) satışı / montajı, doğalgaz proje uygulaması gibi birçok konuda "uygun fiyat ile kaliteli hizmet" anlayışıyla hareket etmektedir. Doğalgaz çözümleri ve ısıtma hizmeti için güvenilir bir firma arıyorsanız sizi de mutlu müşterilerimizin arasında görmek isteriz. 20 Yılı Aşkın Deneyimle Kaliteli Hizmet ve Uygun Fiyat Sistem Mühendislik; başta İstanbul olmak üzere Türkiye'nin birçok ilinde tamamladığı projelerde edindiği deneyimle... En Uygun Fiyat Müşterilerimize aldıkları hizmeti her zaman kaliteli ve uygun fiyatlara sunmaktayız. Profesyonel Kadro Alanında ve konusunda eğitimli ve deneyimli kadromuzla hizmet sunmaktayız. Kaliteli Malzeme ve İşçilik Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için kullandığımız malzemeleri ve işçiliğimizi sürekli yenilemekteyiz.

 5. LE ROBINET FRIGORIFIQUE FRANÇAIS SAS

  Fransa

  Savoie'deki Domessin'de bulunan Robinet Frigorifique Français (RFF), soğutma için çelik ve inokstan imal edilmiş endüstriyel vanaların üretiminde uzmanlaşmıştır ve dünya çapında soğutma tesisleri için tercih edilen bir ürün yelpazesi sunmaktadır: Devre kesici vanalar, Düzenleyiciler, Geri tepme önleyici klapeler, Klapeli vanalar, Filtreler, denge ağırlıklı tahliye çıkışları, manüel veya motorlu küresel vanalar, PN25, PN65, çelik veya paslanmaz çelik, NH3, CO2 ve diğer soğutucu akışkanlar için vanalar. Doğal gaz için GDF tarafından onaylı "ANTONSANTI" marka çelik bağlantı parçaları, ayrıca "Isolet" marka aksesuar ve kitler üretmekteyiz. Talepkar bir müşteri kitlesini memnun etmek için, Robinet Frigorifique Français şirketi soğutma tesisleri için kalite ve rekabet gücü sunan modern üretim tekniklerini kullanmaktadır. Ürünlerimiz -50°C ile +150°C arasındaki sıcaklıklarda amonyak, CFC, HCFC, HFC ve diğer soğutucu akışkanlar kullanılarak soğutma tesislerinde kullanılmaktadır.

 1. GROSS- UND EINZELHANDEL LUDWIG OBEREISENBUCHNER

  Almanya

  Isıtma sektörünün yanı sıra tüketici elektroniği ve ev aletlerinin piyasada yaygın olarak bulunan tüm üreticilerinin yedek parçalarının pazarlama ve satışı konusunda uzmanız. Ancak faaliyet alanımız şu anda piyasada bulunmakta olan üreticilerin yedek parçaları ile sınırlı değil, günümüzde üretim yapmayı sürdürmeyen, GAMAT, HALLER-MEURER, KOWA ve VULKAN gibi üreticilerin de yedek parçalarını da sağlıyoruz. 2000 yılından bu yana Strache Gasapperatevertriebs GmbH şirketinin Bavyera'da pazarlama ve satışını yapıyoruz; 2001 yılından bu yana ise A.O.Smith Warmwassertechnik şirketinin tüm Almanya'da perakende yedek parça pazarlama ve satışında iş ortağıyız. Şirketimiz, kendi deposunda muhafaza ettiği cihazlar ile uzman müşterilere yönelik teslimat yapmaktadır ve A.O.Smith, DRU, Emax, Justus/Oranier, HM-Raumheizer, Strache ve Wamsler şirketlerine ait gaz cihazlarının temel ürün yelpazesine sahiptir. Pazarlama ve satış iş ortaklarımızla, hizmet alanımızdaki tüm müşterilerimizin cihaz ve yedek parça ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamaktayız. Biz çok büyük şirketin yedek parçalarını tedarik etmekteyiz.

 2. ESKA VALVE

  Türkiye

  Eska Valve; kurumsal alt yapısı ve tamamen yerli sermaye ile İstanbul Pendik’te 5.000 m² üretim merkezinde 1968'den bugüne tecrübesi, güçlü vizyonu, çağdaş bakış açısı, kaliteli sorunsuz ürünleri, otomasyonel üretim modeli, takip edilen Ar-ge çıktıları, konusunda profesyonel, deneyimli, dinamik insan gücü ve oluşturduğu güven ile endüstriyel ve evsel kullanım alanlarında kullanılan otomatik akış kontrol, güvenlik ve ayar ürünlerini üreten ve tüm dünyaya satan, Türkiye’de konusunda lider olan kuruluştur.Bugünlerini yarınlara daha güçlü taşıyan, güvenliğiniz için çalışıp dünya için üreten Eska Valve; gaz basınç regülatörleri, elle kurmalı gaz valfleri, gaz alarm cihazları, gaz filtreleri, solenoid valfler, mekanik deprem vanaları gibi çeşitli ürün aksesuarlarının üretimini ve satışını yapar.ISO 9001: 2008, OHSAH 18001, ISO 14001, CE, TSE, TSEK, TSE-HYB, ROHS, GOST, UK-SEPRO, Garanti Belgeleri, SSHYB belgeleri, patent belgeleri, tasarım tescil belgeleri, marka tescil belgelerine sahiptir.

 1. AQUATECHNIK GROUP SPA

  İtalya

  Aquatechnik, sivil ve sanayi kurumların sıhhi, ısıtma, havalandırma ve sıkıştırılmış hava tesisleri için sistemler üretir ve dağıtır. Enjeksiyonla profil çekme ve kalıplama teknikleri. Hidrolik tesisler ve ısıtma tesisleri için borular ve rakorlar.

 2. ERCE ENERJI

  Türkiye

  ERCE ENERJİ olarak firmamız altyapı, doğalgaz ve imalat sektöründeki deneyimli kadrosu ile birçok taahhütte görev almış ve projeleri basarıyla tamamlamıştır. Uzman kadrosu ve deneyimli personeli ile Türkiye’nin çeşitli bölgelerindeki Organize Sanayi Bölgeleri, fabrika dönüşümleri, basınç düşürme ve ölçüm istasyonları, ekipman imalatlarını yapan şirketimiz Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’ndan yetki sertifikasına sahiptir.

 3. AK GRUP TESISAT MAL SAN IC VE DIS TIC LTD STI

  Türkiye

  1994 - 2002 yılları arası Doğalgaz mühendislik firması olarak , edindiği bilgi birikimi, yetişmiş personeli ile 2002 temmuz ayında doğalgaz malzemelerin satışını yapmak üzere AK GRUP firması kuruldu. Bu tarihten itibaren tamamen satışa yönelen firmamız sektörün bir çok ürününde öncülük yapmıştır. Katotix, Beze, Eco, Asens, Techpan gibi markalarımızla sektöründe bir çok ürünü kendi tescilli markası altında satan tek firmayız.

 4. DEPERI SRL

  İtalya

  DEPERI SRL, yılında kurulan ve SMALL METAL PARTS sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gaz tesisatları, metal torna aletleri, pirinç rakorlar, Gaz tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lumezzane, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. EM-TECHNIK ITALIA SRL

  İtalya

  EM-TECHNIK ITALIA SRL, yılında kurulan ve Gaz tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su tesisatı bağlantıları, hızlı rakorlar, sıkma bağlantılı rakorlar, Su tesisatı bağlantıları, endüstriyel uygulamalar için rakor ve supaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vimercate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. WEGAS ARMATUREN GMBH

  İsviçre

  WEGAS ARMATUREN GMBH, yılında kurulan ve Gaz tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Klingnau, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 7. RAFAEL MÁRQUEZ MORO Y CIA, S.A.

  İspanya

  RAFAEL MÁRQUEZ MORO Y CIA, S.A., yılında kurulan ve İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökümü yapılmış bakır, bronz ve pirinç, Gaz tesisatları, sıcak demir dövme, Dökümü yapılmış bakır, bronz ve pirinç, demir dışı metal ve alaşımlarının işlenmesi, Gaz tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant Feliu De Llobregat, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. SOL KOHLENSÄURE GMBH & CO. KG

  Almanya

  SOL KOHLENSÄURE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Gaz tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Burgbrohl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. KRAISS & FRIZ E.K.

  Almanya

  KRAISS & FRIZ E.K., yılında kurulan ve Gaz tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FLÜSSIGGAS - VERTRIEB WELKENBACH

  Almanya

  FLÜSSIGGAS - VERTRIEB WELKENBACH, yılında kurulan ve Gaz tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wölfersheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KONTAKT LLC

  Ukrayna

  KONTAKT LLC, yılında kurulan ve Gaz tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gaz basınç regülatörleri, Yüksek basınçlı regülatör, Kontratlı CNC imalat ve makine üretimi, Kontrol vanaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Druzhkivka, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. BANIDES & DEBEAURAIN

  Fransa

  BANIDES & DEBEAURAIN, yılında kurulan ve Gaz tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Le Tréport, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. BONDEC

  Belçika

  BONDEC, yılında kurulan ve Dahili ısıtma - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Merkezi ısıtma - Sistemler, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, gaz tesisatı, Merkezi ısıtma - Sistemler, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, havalandırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antwerpen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. PETTINAROLI

  Fransa

  PETTINAROLI, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gaz tesisatları, boru tesisatçılığı, Gaz tesisatları, Valflar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carmaux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. VELAN SAS

  Fransa

  VELAN SAS, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gaz tesisatları, boru tesisatçılığı, inşaat endüstrisi için tesisat parçaları, Laboratuvar vanaları, Gaz tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lyon Cedex 07, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. FOURNITURE ROBINETTERIE INDUSTRIELLE

  Fransa

  FOURNITURE ROBINETTERIE INDUSTRIELLE, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Gaz tesisatları, Gaz tesisatları, manometreler, su filtreleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bourg-De-Peage, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. TECHNIGROUP

  Yunanistan

  TECHNIGROUP, yılında kurulan ve Gaz tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. hidrolik malzemeleri, sıhhi tesisat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vyronas, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 10. ATM JACEK SZYMKOWIAK

  Polanya

  ATM JACEK SZYMKOWIAK, yılında kurulan ve Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Gaz tesisatları, termoteknik için hizmetler, Gaz tesisatları, ısıtma tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paczkowo, Polanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Gaz tesisatları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

852 Şirketler