• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • gaz ve petrol işleme

Sonuçlar

Gaz ve petrol işleme - Ithalat/Ihracat

 1. THERMOTEC PRODUKTIONSGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Thermotec GmbH cihaz ve makine mühendisliği alanında faaliyet gösteren bir üretim şirketidir. Özellikle ısı geri kazanım alanında yoğun çalışmalarda bulunmaktadır. Geliştirme ve üretimimizin ağırlık merkezi iki gaz akışı arasındaki ısı değişiminde kullanılan plaka tipi ısı eşanjörleridir. Bir başka ağırlık merkezimiz, 3 yollu hava klapelerinin üretimidir. Bu ana alanlara ek olarak, geliştirdiğimiz, tasarladığımız ve ürettiğimiz bir dizi başka ürün de mevcuttur. Üretim neredeyse tamamen PASLANMAZ, YÜKSEK NİTELİKLİ ÇELİK, tercihan 1.4301, 1.4306, 1.4541, 1.4571, ama gereğinde başka çelik kaliteleri de kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Kısmen CNC kumandası ile donatılmış makineler salonları, PC çalışma alanları, CAD çizim odaları ve ISO 9001'e göre tasarlanmış bir pratik kalite güvence bölümünün yer aldığı 1740 m² büyüklüğündeki üretim alanımızla rekabette daima bir baş öndeyiz.

 2. ACRITUDO SYSTEMS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ACRITUDO SYSTEMS GMBH, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Iserlohn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. AUTOGLAS REIFENBERGER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AUTOGLAS REIFENBERGER GMBH, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wiesbaden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ROTOTEAM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ROTOTEAM GMBH, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. plakalı ısı eşanjörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Welgesheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. AYSAR MAKINA

  Türkiye

  Aysar Makina farklı sektörlerde kullanılan fren balatalarının özel gereksinimlere karşılık vermesi zorunluluğundan yola çıkarak kurulmuştur. Endüstrinin çeşitli dallarında müşteri ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlar ve problem çözücü partner firma olarak hizmet verir. Deneyim ve araştırmaların neticesinde ürettiği yüksek kalite standartlaşmış ürünlerin dışında; doğrudan müşterinin özel ihtiyaçlarına göre ürünler geliştirir. ( our "D2C - Designed to Customer" approach completes our portfolio and provides couplings specifically tailored for customer’s individual requirements). Müşterilerinin üretim süreçlerine kattığı değeri sürekli geliştirerek, iki tarafın da kazanç sağladığı uzun vadeli iş birlikleri hedeflemektedir. Akademi, sektör ve paydaşları ile sürekli iletişim halinde olarak pazardaki ihtiyaçları ve gelişmeleri yakından takip eder. Aysar Makina kendini işine adamış, kendine ve işine saygı duyan profesyonellerden meydana gelmiştir. Yaşamın merkezindeki yaratıcı aktivitenin emek olduğuna inanır. Müşterileriyle emeğe saygı çerçevesinde, kendini karşı tarafın yerine koyarak işlerini yürütür. Aysar Makina farklı ihtiyaçlar için maliyet avantajlı özel veya seri üretim imkanı sunar.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ÜRET MAKINA ISI TESISAT SAN.TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  Üret Brülör Türkiye sanayisinde 1979 yılında öz sermaye ile kurulmuş ve Türk mühendislik yapısıyla varlık göstermektedir. Doğalgaz Brülörü, Hafif, Orta Yağ, Ağır Yağ Brülörleri, Çift Yakıtlı Brülörler, Kurutma Brülörleri, Gaz Yakıcılar, Toz Kömür yakıcıları, Proses yakıcılar ve Özel Yakıcılar ile havalandırma ve özel amaçlı fanlar ürün gamıdır. 12 – 7500 kW kapasitesindeki Üret Brülörlerinin uzun ömürlü monoblok ve sağlam yapıları, yüksek verimli çalışmaları sayesinde pek çok sektörde talebi ve gereksinimi karşılayacak yeterliliktedir. Endüstriyel brülör imalatında yüksek yanma teknolojilerine ulaşma, çevreyi koruma politikası çerçevesinde düşük emisyon değerlerini artırma çalışmaları; makine üreticileri, üniversiteler ve sanayi tesislerindeki partner işbirlikçiler ile sürdürülmektedir. Üret Brülör; Türkiye’deki en yaygın, etkili ve ulaşılabilir brülör servis ağına sahiptir.

 2. ANALYSE INSTRUMENTATION & SERVICE

  Cezayir

  ANALYSE INSTRUMENTATION & SERVICE, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Ölçüm - aygıtlar ve cihazlar, Ölçüm - aygıtlar ve cihazlar, duman analiz cihazları, gaz analiz cihazları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bordj-Bouariridj, Cezayir 'de bulunmaktadır.

 3. BOTHMANN + VOGLER GMBH

  Almanya

  BOTHMANN + VOGLER GMBH, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. CALE DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  CALE DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Estorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DENNERLEIN LÜFTUNGSBAU GMBH

  Almanya

  DENNERLEIN LÜFTUNGSBAU GMBH, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gräfenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ECOFINCONCEPT GMBH

  Almanya

  ECOFINCONCEPT GMBH, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Gaz ve petrol işleme, Su - Üretim ve Dağıtımı, Sıhhi su tesisatı, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Gaz ve petrol işleme, Su - Üretim ve Dağıtımı, Sıhhi su tesisatı, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hückelhoven, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ROOST OLIE

  Hollanda

  ROOST OLIE, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Petrol & Gaz alımı, Polyester depolama tankları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nederweert, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. QINGDAO HONGBO PETROLEUM MACHINERY CO., LTD.

  Amerika Birleşik Devletleri

  QINGDAO HONGBO PETROLEUM MACHINERY CO., LTD., yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Qingdao, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 2. HOOYBERGHS

  Belçika

  HOOYBERGHS, yılında kurulan ve Enerji ve hammaddeler sanayiine hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Gaz ve petrol işleme, Su - Üretim ve Dağıtımı, Gaz ve petrol işleme, Su - Üretim ve Dağıtımı, ısıtma için servis, havalandırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Turnhout, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. TUBEX

  Belçika

  TUBEX, yılında kurulan ve Enerji ve hammaddeler sanayiine hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Su - Üretim ve Dağıtımı, Gaz ve petrol işleme, Su - Üretim ve Dağıtımı, Gaz ve petrol işleme, ısıtma, sıhhi tesisat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Machelen (Bt.), Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. MOBIL IN TIME GMBH

  Avusturya

  MOBIL IN TIME GMBH, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Su - Üretim ve Dağıtımı, Sıhhi su tesisatı, Hijyenik-sıhhi hidrolik sistemler, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Su - Üretim ve Dağıtımı, Sıhhi su tesisatı, Hijyenik-sıhhi hidrolik sistemler, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wals-Siezenheim, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. AIRKAN

  Belçika

  AIRKAN, yılında kurulan ve Enerji ve hammaddeler sanayiine hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Su - Üretim ve Dağıtımı, Gaz ve petrol işleme, Su - Üretim ve Dağıtımı, Gaz ve petrol işleme, hava boru hattı yerleştirme, hava arıtımı için filtre kapaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leupegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. ZOLLFRANK SOLAR- UND HAUSTECHNIK GMBH

  Almanya

  ZOLLFRANK SOLAR- UND HAUSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Enerji ve hammaddeler sanayiine hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su - Üretim ve Dağıtımı, Gaz ve petrol işleme, Su - Üretim ve Dağıtımı, Gaz ve petrol işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Veitsbronn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ZUBER KUNSTSTOFF- INDUSTRIEMONTAGE GMBH

  Almanya

  ZUBER KUNSTSTOFF- INDUSTRIEMONTAGE GMBH, yılında kurulan ve Enerji ve hammaddeler sanayiine hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Su - Üretim ve Dağıtımı, Gaz ve petrol işleme, Su - Üretim ve Dağıtımı, Gaz ve petrol işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Röthenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ZORKO GMBH

  Almanya

  ZORKO GMBH, yılında kurulan ve Enerji ve hammaddeler sanayiine hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su - Üretim ve Dağıtımı, Gaz ve petrol işleme, Su - Üretim ve Dağıtımı, Gaz ve petrol işleme, termik sağlık araçları, Yenilenebilir enerjiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pforzheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. TETHYS OIL SUPPLIES & SERVICES

  Malta

  TETHYS OIL SUPPLIES & SERVICES, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Kuyubaşı ekipmanı, petrol, kömür ve doğal gaz endüstrisi için tesisat ve aletler, petrol lojistiği alanında uzman şirket sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valletta, Malta 'de bulunmaktadır.

 2. DIENSTLEISTER FÜR CHEMIE- UND MEDIZINTECHNIK BY INGENIEURBÜRO SEIFERT UG

  Almanya

  DIENSTLEISTER FÜR CHEMIE- UND MEDIZINTECHNIK BY INGENIEURBÜRO SEIFERT UG, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Oberhaching, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. VENTAFLEX GMBH & CO. KG

  Almanya

  VENTAFLEX GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Altenberge, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. INNO SERVICE TEAM GMBH

  Almanya

  INNO SERVICE TEAM GMBH, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MESSDIENST FOCHLER GMBH

  Almanya

  MESSDIENST FOCHLER GMBH, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Gütersloh, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. SOLER ET PALAU

  Belçika

  SOLER ET PALAU, yılında kurulan ve Enerji ve hammaddeler sanayiine hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Su - Üretim ve Dağıtımı, Gaz ve petrol işleme, Su - Üretim ve Dağıtımı, Gaz ve petrol işleme, vantilatörler, havalandırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilvoorde, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. RESPUR INTERNATIONAL

  Fransa

  RESPUR INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. güvenlik malzemeleri, ekipmanları ve sistemleri, sarfiyat ölçen sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vauréal, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. DRIESMANS

  Belçika

  DRIESMANS, yılında kurulan ve Enerji ve hammaddeler sanayiine hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Gaz ve petrol işleme, Su - Üretim ve Dağıtımı, Gaz ve petrol işleme, Su - Üretim ve Dağıtımı, sağlık hizmetleri, ev kuzineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kessel-Lo, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. SCHEFERLING RWA SYSTEME GMBH

  Almanya

  SCHEFERLING RWA SYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Su - Üretim ve Dağıtımı, Sıhhi su tesisatı, Yangınla mücadele - Ekipman ve sistemler, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Su - Üretim ve Dağıtımı, Sıhhi su tesisatı, Yangınla mücadele - Ekipman ve sistemler, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuried, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. GREEN-ECOPOWER GMBH

  Almanya

  GREEN-ECOPOWER GMBH, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Su - Üretim ve Dağıtımı, Cıvata ve somun, Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Su - Üretim ve Dağıtımı, Cıvata ve somun, Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Balingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Gaz ve petrol işleme - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

32.901 Şirketler