• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • gemi i̇nşa yapımı

Sonuçlar

Gemi i̇nşa yapımı - Ithalat/Ihracat

 1. FORKLIFT ENERGIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  FORKLIFT ENERGIE, 2016'dan beri endüstri için yerleşik ve sabit enerji tedarikinde uzmandır. Şirket, Morbihan'da (56) Brittany'de bulunuyor ve ülkenin tamamına hizmet veriyor. FORKLIFT ENERGIE yaptığı işin kalitesi, performansı, dinamizmi, yetkinliği, hizmeti ve ekibinin titizliğiyle rakiplerinden ayrılmaktadır. Yıllar içinde edindiğimiz tecrübe ve uzmanlığımız bizi tercih edilen bir şirket haline getirmiştir. FORKLIFT ENERGIE elleçleme sektöründe uzmanlaşmıştır: - İthalat, - Tavsiye ve dağıtım, - Satış ve kiralama, - Montaj ve rejenerasyon, - Devreye alma ve sorun giderme. Şirket, lojistik, otomotiv, havacılık ve denizcilik sektörlerindeki üreticilerin kurşun pillerle donatılmış ekipmanlarını lityum teknolojisine göre tasarlamalarına, değiştirmelerine veya modernize etmelerine yardımcı olmak için kuruldu. Şirket, doğru akım alanındaki bilgi birikimini ve mobiliteye yönelik uygulamalarını Lojistik, Sanayi veya Denizcilik sektörlerindeki şirketlere sunmaktadır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. SEC SHIP'S EQUIPMENT CENTRE BREMEN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  SEC bugün piyasadaki konteyner bağlama ekipmanının lider üreticisi olarak kabul edilmektedir. Şirket içinde yaptığımız tasarım ve mühendislik ekipmanları ile birlikte üretim ve hizmetler konusundaki eşsiz anlayışımız sayesinde geldiğimiz lider konum, SEC'i tersane ve yük sahipleri için ilk sıradaki birinci sınıf iş ortağı haline getirmiştir. Gemi inşaat projelerinizi planlarken SEC iş ortağınız olabilir. En emniyetli ve en etkin çözümü bulabilmek amacıyla, armatörlere yardım edebilmek için, donanım teslimatına ek olarak, çeşitli hizmetler de sunulabilir. İster tersaneler, isterse de armatörler tarafından talepte bulunulsun, SEC başlangıçtan itibaren kavramlar ve anahtar teslimi çözümler geliştirebilir. SEC'in düşünce tarzı, gemiyi kargonun etrafında tasarlamak şeklindedir. Şirketler, iş ortakları ve hissedarlardan oluşan SEC ağı, tüm dünyadaki müşterilerimizin en iyi hizmeti almasını garanti eder.

 3. ODISSEIA TEORICA LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  ODISSEIA TEORICA LDA, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Gemi İnşa/Yapımı, Gemiler - İnşa, Metal iskelet, tersane, deniz araçları onarımı, gemi marangozluk işleri, fabrika gemiler, Gemi Onarımları, gemi inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Setubal, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. ERGO.EUROPE

  Belçika

  ERGO.EUROPE, yılında kurulan ve Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Gemi İnşa/Yapımı, kaynak işleri, Gemi - yapım, Gemi İnşa/Yapımı, ikamet binaları altyapıları inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seraing, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. MRC MARINE ELECTRONICS A.S

  Türkiye

  MRC MARINE ELECTRONICS A.S, yılında kurulan ve Gemi elektronik donanımı sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Gemi - yapım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DAMEN SHIPYARDS GORINCHEM

  Hollanda

  DAMEN SHIPYARDS GORINCHEM, yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gemi inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gorinchem, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. EUROSHIP SERVICE

  Latviya

  EUROSHIP SERVICE, yılında kurulan ve Gemiler - Onarım ve bakım sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Gemi İnşa/Yapımı, Çelik ve metallere kaynak yapılması, Gemi İnşa/Yapımı, gemi inşaatı, Çelik ve metallere kaynak yapılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riga, Latviya 'de bulunmaktadır.

 3. ALTMAR GROUP

  Türkiye

  ALTMAR Group, being founded in 2014, has been established by enterprenurship of professionals with high expertise and know-how in their own fields.Having its power driven from a 30 year expertise and know how of in house dedicated professionals aiming to make ALTMAR an international trade mark, ALTMAR Group has ongoing serious investments on various branches such as food, logistics, shipping, shipbuilding, heavy industry solutions and professional services in the idedntity of legal, technical, finance and management advisors. ALTMAR GmBh has been recently establihed in Graz, Austria, enabling the group to reach the high visions on International Trade.HAKKIMIZDAALTMAR Grup kendi alanlarında yüksek deneyim ve know-how sahibi üst düzey profesyonel geçmişe sahip girişimciler tarafından 2014 yılında kurulmuştur.Gücünü 30 yıllık tecrübeye sahip ve girişimlerini bir dünya markası haline getirmeyi ilke edinmiş profesyonel yönetim kadrosundan alan ALTMAR Grup , gıda, lojistik, denizcilik, gemi

 4. SONAR DENIZCILIK MALZEMERI TIC. VE SAN. LTD. STI.

  Türkiye

  SONAR DENIZCILIK MALZEMERI TIC. VE SAN. LTD. STI., yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Gemi elektronik donanımı, balıkçı gemileri, Gemi elektronik donanımı, gemiler için radar, gemi düzenlemesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. BOZKURT GEMI

  Türkiye

  BOZKURT GEMI, yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. NAUTIC-LAND BOOTSZUBEHÖR UND WASSERSPORT

  İsviçre

  NAUTIC-LAND BOOTSZUBEHÖR UND WASSERSPORT, yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Gemiler - Cihazlar ve ekipmanlar, Gemi elektronik donanımı, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Motorlu tekneler, Gemiler - Cihazlar ve ekipmanlar, Gemi elektronik donanımı, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Motorlu tekneler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Urtenen-Schönbühl, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. SEDEF GEMI INSAATI A S

  Türkiye

  SEDEF GEMI INSAATI A S, yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. VAN HULLE SHIPSUPPLIERS IMPORTERS - EXPORTERS

  Belçika

  VAN HULLE SHIPSUPPLIERS IMPORTERS - EXPORTERS, yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. sahil ve gemi malzemeleri, denizcilik sektörü malları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antwerpen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. MX BADAPTERING APS

  Danimarka

 3. TORGEM GEMI INSAAT SANAYI VE TICARET A S

  Türkiye

 4. NLB SA

  İsviçre

  NLB SA, yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Gemiler - İnşa, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Deniz / gemi levazımı, Gemiler - İnşa, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Deniz / gemi levazımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Les Brenets, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. MATRONIK SCHIFFSELEKTRIK UND SCHIFFSELEKTRONIK GMBH

  Almanya

  MATRONIK SCHIFFSELEKTRIK UND SCHIFFSELEKTRONIK GMBH, yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gemiler - Onarım ve bakım, Gemiler - Cihazlar ve ekipmanlar, Gemi elektronik donanımı, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Gemiler - Onarım ve bakım, Gemiler - Cihazlar ve ekipmanlar, Gemi elektronik donanımı, Deniz sporları ve eğlence gemileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rheurdt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. FRANCISCO CARDAMA S.A.

  İspanya

  FRANCISCO CARDAMA S.A., yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. deniz araçları onarımı, katmanlı cam, gemi ve tekne hangarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vigo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. YACHT- UND SCHIFFSTECHNIK GMBH

  Almanya

  YACHT- UND SCHIFFSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gemiler - İnşa, Gemiler - Onarım ve bakım, Gemiler - Cihazlar ve ekipmanlar, Gemi elektronik donanımı, Gemiler - İnşa, Gemiler - Onarım ve bakım, Gemiler - Cihazlar ve ekipmanlar, Gemi elektronik donanımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kröslin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. FAABORG VAERFT A/S

  Danimarka

  FAABORG VAERFT A/S, yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir. Gemiler - İnşa, gemi inşaatı, tenezzüh tekneciliği, Gemiler - İnşa sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Faaborg, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 1. GELIBOLU GEMI INSAAT SANAYI VE TICARET A S

  Türkiye

  GELIBOLU GEMI INSAAT SANAYI VE TICARET A S, yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. CARPINTERIA NAVAL NIETO SL

  İspanya

  Gemi doğramaları. Kalite onaylı panelleri, tavanları ve kapılarıyla "Anahtar teslimi gemi dekorasyonları". Çam ağacı ve tali ağacından köprü üstü dekorasyonu. Balıkçılık parklarının, soğutma tünellerinin, mahzenlerin ve derin donduruculu depoların yalıtım ve düzenlemeleri. Klima hava kanalları yalıtım işleri.

 3. CEKSAN GEMI INSA CELIK KONSTRUKSIYON SANAYI VE TICARET A S

  Türkiye

  CEKSAN GEMI INSA CELIK KONSTRUKSIYON SANAYI VE TICARET A S, yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. MACHINEFABRIEK EN SCHEEPSREPARATIEBEDRIJF VAN WIJK B.V.

  Hollanda

  MACHINEFABRIEK EN SCHEEPSREPARATIEBEDRIJF VAN WIJK B.V., yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gemiler - İnşa, Deniz / gemi levazımı, Gemiler - İnşa, Deniz / gemi levazımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Werkendam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. BASARAN GEMI ONARIM MUHENDISLIKLIMITED SIRKETI

  Türkiye

  BASARAN GEMI ONARIM MUHENDISLIKLIMITED SIRKETI, yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gemiler - Onarım ve bakım, Gemiler - Onarım ve bakım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. CEREN MECHINE

  Türkiye

  CEREN DENİZCİLİK Ceren denizcilik olarak mekanik atölyemizde her türlü teknik servis tasarım ve tamir işleri profosyonel ekip ve ekipmanlardan yararlanılarak size en doğru ve en ekonomik olan hizmeti sunmanın mutluluğu içerisinde olmayı amaç ediniyoruz. CEREN DENİZCİLİK MARKETİNG MANAGER MECHANİCAL ENGİNEER ZEKERİYA KABA zekeriyakaba@gmail.com

 7. FAHRGASTSCHIFF-VERMITTLUNG WERNER HÖNER

  Almanya

  FAHRGASTSCHIFF-VERMITTLUNG WERNER HÖNER, yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz / gemi levazımı, Deniz taşımacılığı şirketleri-yollar, Denizcilik acenteleri, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz / gemi levazımı, Deniz taşımacılığı şirketleri-yollar, Denizcilik acenteleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heiligenhafen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. YACHTWERFT GLÜCKSTADT

  Almanya

  YACHTWERFT GLÜCKSTADT, yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Gemiler - Cihazlar ve ekipmanlar, Gemi elektronik donanımı, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Motorlu tekneler, Gemiler - Cihazlar ve ekipmanlar, Gemi elektronik donanımı, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Motorlu tekneler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Glückstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. HIDRODINAMIK GEMI SAN. TIC. A.S.

  Türkiye

  HIDRODINAMIK GEMI SAN. TIC. A.S., yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gemiler - Onarım ve bakım, Gemiler - Onarım ve bakım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 10. GEMIYAP GEMI GERECLERI YAPIMI DONATIM BAKIM VE ONARIM A S

  Türkiye

  GEMIYAP GEMI GERECLERI YAPIMI DONATIM BAKIM VE ONARIM A S, yılında kurulan ve Deniz sporları ve eğlence gemileri sektöründe faaliyet gösteren bir. Gemiler - Cihazlar ve ekipmanlar, Gemi teçhizatları, Gemiler - Cihazlar ve ekipmanlar, Gemi teçhizatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz