• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • genel bağlantı parçaları

Sonuçlar

Genel bağlantı parçaları - Ithalat/Ihracat

 1. ROTAFLEX GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ROTAFLEX GMBH, yılında kurulan ve Genel bağlantı parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mötz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. DEKAR MAKINA KALIP OTOMOTIV PLASTIK TEKSTIL SAN TIC LTD STI

  Türkiye

  Dekar Otomotiv 1981 yılından beri otomotiv sektöründe bulunan 2008 yılından beri üretim yapan ve konusunda uzmanlaşmış bir firmadır.3 ayrı kıtada 8 ülkeye ihracatı olan firmamız Türkiye'de en seçkin firmalarda bayiliği bulunmaktadır.Uzmanlığı talaşlı imalat olup plastik, metal, kauçuk, kauçuk-metal tarzı üretimleri kendi bünyesinde yaptığı kalıplarla üretmektedir.Piyasada muadili olmayan ürünlerle müşterilerine en büyük desteği veren Dekar Otomotiv ar-ge departmanıyla otomotiv piyasasına yeni bir soluk getirmektedir.Profesyonel ve genç ekibiyle sürekli eğitim felsefesini pusula olarak kullanarak her geçen gün daha da gelişmektedir.

 3. AZM RULMAN A.S.

  Türkiye

  Değerli, AZM Rulman A.Ş. Dostları, 1986 yılında kurulan AZM Rulman A.Ş; kurulduğu günden bu günlere siz değerli dostlarımıza en iyi hizmeti verme gayreti içerisinde oldu.Her geçen gün inançla, yılmadan ve azimle siz deðerli müşterilerimize, “kazandırmadan kazanma, kazandır ve kazan” prensiplerimizle birlikteliğimizi devam ettirdik ve devam ettirme kararlılığımızı sürdürmekteyiz.Sanayimize ve siz değerli dostlarımıza katkıda bulunmanın gururunu, mutluluğunu hep beraber yaşadık. AZM Rulman A.Ş. olarak kuruluşumuzdan bu güne kadar her sattığımız ürünün arkasında durduk. Bilgi ve tecrübelerimiz doğrultusunda kalitesine güvenmediğimiz malı satmadık.Ülkemize dünyanın en genç ve en son teknolojisiyle kurulan ART rulman fabrikasını ülkemize kazandırdık. Türkiye de ilk olarak rulmana 24 ay garanti verdik. Distrübütörlüğünü ve bayiliğini yaptığımız markaların seçimini yaparken herşeyden önce müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olması için, firmamız bünyesinde bulunan teknik mühendislik ekibimizle, rulman seçimi, hesaplama işlemleri, takma - sökme, yağlama, depolama ve diğer kullanım şekilleri gibi konularda rulman kullanan yetkililerin bilgilendirilmesi için seminerler ve toplantılar düzenlemekteyiz. Ülkemiz ve sanayimizin aydınlığı için, inanan ve güvenen siz değerli dostlarımızla işbirliği içerisinde, birbirimizden aldığımız tecrübe ve pozitif enerji ile birlikte kalkınmamız için inanan kişiler ile güç birliği oluşturmaktayız.“ Her zaman birlik beraberliğe doğru...”Saygılarımızla,

 4. TEKNOMET BAGLANTI ELEMANLARI LTD STI

  Türkiye

  Tekno-met Bağlantı Elemanları Ltd Şti, 2003 yılında kurulmuş bir firmadır. Hidrolik, pnömatik, su ve sıcaklık kontrol sistemleri için çeşitli bağlantı elemanları, otomatik rakorlar üretimi gerçekleştirmektedir. Firma, yaklaşık olarak 30 ülkeye ihracat gerçekleştirme olup, ana ihracat ülkeleri Avrupa Birliği'nde yer alan ülkelerdir. İtalya, İspanya, Portekiz, Rusya, Çekya, Polonya gibi ülkelere ihracat gerçekleştiren firma, 5000 m2'lik yerinde, üretim ve ihracat çalışmalarına devam etmektedir. ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi ile sertifikalandırılmış olan firma, üst düzey müşteri memnuniyetini hedefleyen, talep edilen ürünleri, istenen kalite ve fiyatlarda ürün sunmak ve dünya pazarlarında yer almak hedefindedir. Alanında uzman ve kalifiye kadrosu, en üst düzey makine ve ekipman ile firma, günden güne büyüyen ve gelişen bir organizasyondur. Bağlantı elemanları taleplerinizde, stok ürünler ya da size özel çözümler için bizlerle iletişim kurmanızı dileriz.

 5. DOGUS KALIP, METAL VE FORM SANAYI

  Türkiye

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AKPINAR REDUKTOR MOTOR MAKINA

  Türkiye

  Akpınar Redüktör olarak sektörde 2001 yılında “ En doğru ve güvenilir çözümler ile müşterilerine kaliteli dünya standartlarında çözümler sunmak” ilkesiyle faaliyete başladık , sanayinin can damarlarından olan motor ve redüktör ana başlığında değerli sanayicilerimize hizmet ve destek vermek için yola çıktık. Geçen süreler boyunca sanayinin ihtiyaç duyduğu kaliteli ve özel ürünler için üretime başladığımız süreçte her zaman teknolojisi ve katma değeri yüksek ürünlere yöneldik. Bu bağlamda 2014 yılında Türkiye’de ilk ve tek olan siviçli redüktör imalatımızla ülkemize ve sektöre katma değeri yüksek bir ürün katmış olduk. Sırasıyla sanayinin hemen her alanında kullanılan sonsuz tip redüktörler, ağır yükler için dizayn edilmiş kaldırma redüktörleri, elektromanyetik fren sistemleri kendi markamız olan AKMS Markası ile Mermer , Granit ve Ağaç İşleme Sektöründe kullanılan Köprü Kesme ve Kesme Makinaları için özel olarak imal edilmiş olan Üç Fazlı Düşük Merkezli Tam Korumalı Daire Testere takılabilen elektrik motorları ile TUBİTAK tarafından patenti alınmış enkoder ve siviçli endüstriyel kapı motorlarını üretmeyi başardık. Gelişen ve büyüyen sektörlerle birlikte sürekli büyüyen bir aile olduğumuz çalışma arkadaşlarımızla, kalitesiyle dünya standartlarında ürünler üretmek için sürekli elimizden gelenin en iyisini yapmak için çabalıyor ve çalışıyoruz. Ülkemizde ve uluslararası pazarlarda üretmiş olduğumuz ürünlerin kaliteli ve ayırt edici özelliklerde olması için üretim

 2. ALISRA

  Türkiye

 3. LEON METAL ÇELIK PASLANMAZ

  Türkiye

  Faaliyet alanımızda, sanayi ve gıda normu paslanmaz çelik mamulü her kalite(304-316) dikişli-dikişsiz boru-profil ve fittings bağlantı elemanları ile vana-pompa grubu ithalatı, kompansatör, cephe kaplamada kullanılan paslanmaz çelik ankraj ve her tür inşaat malzemeleri bulunmaktadır. Söz konusu paslanmaz malzemelerimiz Avrupa menşeili olup, malzemelerin tamamı 1. sınıf 3.1 test ve analiz sertifikalıdır.

 4. KAYNAR METAL ÇELIK BORU PROFIL VE PASLANMAZ SAN TIC LTD ŞTI

  Türkiye

  Firmamız enerji santralleri, petrol ve doğalgaz boru hatları, rafineriler, petrokimya, gemi inşa sanayi, su arıtma sektörlerinin ihtiyaç duyduğu 1/2''-24''arası Dikişli ve Dikişsiz Çelik Boru St44-St52, boru bağlantı parçaları (dirsek, tee, redüksiyon, yaka), flanş (boyunlu, düz, kör), plaka ve rulo sac, çubuk, kutu profil, vana, bağlantı elemanları ürünlerini kendi stoklarından müşterilerine tedarik etmektedir. Piyasadaki talep doğrultusunda, 304 / 304L / 316 / 316L / 316Ti / kalite malzemelerini stoklarında bulunduran firmamız, bu kalitelerin haricinde, çeşitli sektörlerde kullanılmak üzere çelikleri de yine talepleriniz üzere kısa sürede temin etmektedir.

 5. DALGIC GLOBAL IC VE DIS TICARET A.S.

  Türkiye

  Dalgıç Global İç ve Dış Ticaret A.Ş. olarak Dalgıç Raptiye markamızla 15 yıldır üretmekte olduğumuz bant raptiyesi, coco civata, menteşeli raptiye ve sac kayış raptiyesi gibi ürünlerimizi siz değerli kullanıcılarımıza sunmaktan büyük onur duyuyoruz. Her geçen gün gelişen ve çeşitlenen ürün yelpazemiz ile başta maden ocakları olmak üzere, kum ocağı, çakıl ocağı ve sac kayış kullanılan tüm tesislere parça tedariği sağlamaktayız. Bağlantı elemanları konusunda üretici ve profesyonel oluşumuz yılların tecrübesi kaynaklıdır. Bant raptiyesi (Belt fastener) üretiminde Türkiye'de sektöre yön veren firmalardan biriyiz. Dalgıç Şirketler Grubu (Dalgıç Kalıp, DLG Plast, DLG Mold, Dalgıç Makine, Dalgıç Global) bünyesinde bulunmaktayız. Güçlü ve dayanıklı olarak ürettiğimiz bağlantı ekipmanlarımıza dünyanın herhangi bir noktasında rastlayabilirsiniz. Şayet bulunduğunuz alanda Dalgıç Raptiye markamızla karşılaşmadıysanız sizinle beraber o bölgede de yer almak istediğimizi büyük bir istekle ifade edebiliriz. U-Bolt, J-Bolt, Koko Civata, Oval Jakson Cıvata, Çelik Koko, Bant Raptiyesi, Somun, Menteşeli Raptiye vb. 93 farklı ürün grubumuzla hizmetinizdeyiz.

 1. GLOBAL ENGINE PARTS EXPORT & IMPORT

  Türkiye

  GLOBAL ENGINE PARTS ISTANBUL -Türkiye ve 1980 yılında kurulmuştu. Biz bir lider ihracatçısı ve distribütör şirketi motor kısımlarında. Aynı zamanda bazı özel üretim özel müşteri gereksinimleri için motor yedek parça, ları. Biz dünyada 30'dan fazla ülkeye ihraç etmekteyiz. Bizim faaliyetleri ve ana ürün yelpazesi vardır izler. 1) Bizim ekli katalogda anlatılan birçok motor tipleri için Nural-Kolbenschmitdt-Kink-Goetze-Mondial-AE Borgo Nova-Piston-Ring-gömleği setleri kaynağı. Başta Avrupa ülkeleri bu ürünleri ihraç. 2) Biz dünya (Orta Özellikle Avrupa, Rus, Moldova, Bulgaristan, Romanya, içinde DEUTZ & KHD & PERKINS & JCB & CUMMINS & KOMATSU & CATERPILLAR & LOMBARDINI & RUGGERINI & HATZ & YANMAR & KUBOTA & IVECO & ZETA & OTOYOL & MITSUBISHI MOTOR & ISUZU MOTOR & HINO MOTOR & MERCEDES MOTOR & MAN MOTOR & CNH MOTOR & FTP & MOTOR YEDEK PARÇA birçok ülkeye dizel motorlar için motor parçaları bir çok kaynağı Doğu ve Afrika pazarları). bu motorlar için İlgili motor parçası katalogları bağlıdırlar. 3) Biz geliştirmek ve bu tür özel müşteri gereksinimleri için piston, astar, motor valf, motor yatağı, conta, yağ pompası, su pompası, con-çubuk, krank mili, rocker-kol, itme çubuğu gibi bazı özel Motor Parçaları üretmek. Biz dünyada birkaç pazar (Ağırlıklı Avrupa ve Orta Doğu pazarlarında) için bu özel parça temini. Kalite bizim için en önemli kavramdır. Biz kalite için aşağıdaki prensipleri vardır. https: //www.globalengineparts.com

 2. EMEK MAFSAL MAKINA MADENI ESYA LTD.STI.

  Türkiye

  We are looking for a distributor for our items din 71802 Ball Joint and 71805 Ball socket items which we manufacture in Istanbul Turkey. We believe in that We can supply these items to you. Our products can meet your price and quality expectations. We are the best gas spring end fitting manufacturer in Turkey. We are specialized on Din 71802 Ball Joint and Din 71805 Ball Socket parts. As a manufacturer, We will appreciate for your price inquiries including estimated quantity and your sample inquiries including technical details in addition to our standart products If you are interested in our products. We are looking for your price and sample inquiries to test quality and prices of our products.

 1. DEMAK MAK END.SAN. VE DIS.TIC.LTD.STI

  Türkiye

  METAL VE DÖKÜM PARÇALARIN SIZDIRMAZLIK İŞLEMİ EVET DÜNYADA UYGULANAN SİSTEM BİZDE’DE VAR . ( EMPRENYE ) Modern Teysisimizle --Metal ve Döküm Sızdırmazlığı , Emprenye yapmaktayız - Kaliteyi Yükseltmek ve Maliyeti Düşürmek Sizin elinizde. TÜM BASINÇ UYGULANAN : OTOMOTİV VE KAMYON PARÇALARI - Makine Parçaları - Musluk - VANA -Traktör parçaları, POMPA , Kompresör , Traktör Parçaları , LPG , CNG Otomotiv Yakıt Sistemleri - CNC Tezgahtaki işmili kutusu -Redüktör , Petrol Ekipmanları - Regülator - Motosiklet Parçaları - Pnömatik - Valfler - Çelik Döküm - Zamak - ve diğer mamüller içinde geçerlidir. Vakum Tankı Ebatı : çap 1, 05 mt *1, 45 mt . + CNC İŞLEMİ YAPILIR (Yeni yerimize taşındık.)

 2. ATA FORM CNC LTD.

  Türkiye

  2001 yılından bu yana, istek ve hedefleri doğrultusunda seri üretim taleplerinde müşterilerimizin yanında olmaktayız. Genel olarak faaliyet alanımız CNC Torna ve CNC Otomat makinelerinde makine, ekipman, kalıp yedek parçaları üretimidir. Pirinç, bronz, alüminyum, paslanmaz, ıslah çelikleri, otomat çelikleri ve plastik gibi birçok malzeme hakkında edindiğimiz tecrübelerle; müşterilerimizin özel isteklerine göre hızlı ve kaliteli üretim sağlamaktayız. Seri üretim olarak bağlantı elemanları, boru rekorları, yüksük, burç, özel pim ve pernolar gibi makine elemanları, özel somun ve civatalar, mil ve aks, endüstriyel vana gövde ve kapakları, gaz sızdırmazlık parçaları, otomotiv süspansiyon milleri üretimi yapmaktayız. İstenen kalite hedeflerine; tasarımda kullanmış olduğumuz Cad-Cam programlarımız ve üretimde standartlaştırdığımız mastar ve ölçüm aletleri kontrolleriyle ulaşmaktayız. Talepleriniz doğrultusunda kalite standartlarınız ve tedarik sisteminize uyum sağlayarak, CNC Torna yedek parça talaşlı üretimlerinizde yanınızda olmak isteriz.

 3. RSA DIS TICARET A.S

  Türkiye

  Over 35 years of exprience and knowledge in producing pipe fittings materials. RSA is at the disposal of its customers with the products manufactured under the mission of as a value adding leader company in its sector.The product network supplied by includes the pipe fitting products in conformity with TS, EN, DIN, BS, and ASTM Standarts. RSA's manufacturing process is conducted under quality management as verified TSE, EN ISO 9001: 2000, OHSAS 18001: 1999 certificates.Today RSA products are being sold to many important Turkish customers and clients in more than 30 countries all over the world.With its management approach in observing due diligence to meet its customer's requirements at highest level, RSA is occupied to work on devoloping its manufacturing technology and product quailty, in line with broadening the product mix and range.

 4. AMECANIC

  Türkiye

  Çeşitli endüstri alanlarında faaliyet gösteren müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için aralıksız çalışıyoruz. Standard ürün gamımızın yanı sıra proje gerektiren özel amaçlı spesifik projeleriniz için global ve yerel partnerlerimiz ile sürekli yanınızdayız. Yerel ve global ölçekli teknoloji ve ürün tedarikçilerimizin desteği ve siz müşterilerimizin güveniyle endüstriyel çözüm ihtiyaçlarınıza yenilikçi bir bakış açısı getiriyoruz.

 5. RUMELI MAKINA SAN. VE TIC. LTD.ŞTI.

  Türkiye

  1984 Yılında İzmir’de Sanayi sektöründe talaşlı imalat parçaları üretmeye başlayan firmamız, 1996 yılından itibaren Rumeli Makina olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Otomotiv ve Tarım sektörü başta olmak üzere farklı sektörlerdeki uluslararası firmalarla iş birliği içerisinde olan firmamız, bugün 800 m2 alanda, 30 kişilik çalışan kadrosu , ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi ve %100 izlenebilirlik ile hizmet vermektedir. 30 yılı aşkın talaşlı imalat konusundaki tecrübemizi çağın gerektirdiği teknolojiyle birleştirerek, sektörün önde gelen firmalarına yan sanayi tedariğini kaliteli bir şekilde sağlamaktadır. Kaliteli bir hizmetin nitelikli işgücü ile sağlanabileceğini düşünen firmamız, şirket çalışanlarının eğitim ve gelişmelerine önem verip bu alandaki çalışmalarını sürdürmektedir.

 6. REGBAR

  Türkiye

  Regbar ailesi olarak 2010 yılından bu yana mühendislik ve uygulama alanlarında üst düzeyde birikimimiz ve uluslararası seviyede tecrübemiz bulunmaktadır. Özellikle Donatı Manşonları, Ankraj, Kaya Bulonları, Tünel ve Zemin Ekipmanları, Ard ve Öngerme Sistemleri, Fiber Donatılar, Çelik&Kafes, İksa ve Çelik Konstrüksiyon imalatları ve yapı teknolojisinde bir çok gelişmekte olan alanda, yerinde uygulama ile ulusal ve uluslararası arenada önemli projelere imza atmış bulunmaktayız. Hizmet kalitesini dünya çapına yaymayı hedefleyen Regbar ailesi olarak bu amaçla; Katar, Rusya, Libya, BAE, Makedonya, Türkmenistan, Gürcistan, Suudi Arabistan ve Irak gibi birçok ülkede çalışma imkanı yakalamış bulunmaktayız. Regbar, sektör deneyimli isimlerin yönetiminde, dinamik çalışanları, teknolojik gelişmelere paralel sürekli yenilenen ve büyüyen makina parkuru ile Türkiye’den Dünya’ya yayılan önemli bir marka değeri olmayı hedeflemiştir. Regbar olarak kalite ve kurumsal kimlik önemsediğimiz konuların başında gelmekte olup alanında ulusal ve uluslararası bir çok patent ve sertifikaya sahibiz. Özellikle ankraj detay çalışmalarımızı www.ankraj.com.tr adresinden takip edebilirsiniz.

 7. HAKAN YUKSEL OTOMOTIV LTD.STI.

  Türkiye

  Pimci was established in 2017. Across the manufacturing of fasteners of agricultural and agricultural machinery. It produces pins for the domestic and foreign market. Our products; agricultural machines spare parts, fittings, connection equipments, bolts, chained pins, trailer pins, shaft pins, R pins, etc... We are able to produce each kind of metal parts and equipments. Just send us your designs and dimensions.

 8. MONTERO FYE

  İspanya

  Üretici ve dağıtıcı: contalı mühürleme, yaygın grafit contaları için plakalar, PTFE ve tabletler. Yüksek sıcaklıkta özel tekstil, vanalar ve pompalar için paketlenmiş contalar.

 1. MEX ROCK DRILL SPARE PARTS MANUFACTURER

  Türkiye

 2. EMIR MAKINA SANAYI TICARET

  Türkiye

 3. FIROW PROPSHAFTS LTD

  Birleşik Krallık

  FIROW PROPSHAFTS LTD, yılında kurulan ve Genel bağlantı parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kardan milleri, pervane milleri, kardan milli aktarma sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Holmes Chapel, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. WELTE CARDAN-SERVICE GMBH

  Almanya

  WELTE CARDAN-SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Genel bağlantı parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. POMIER JOINTS

  Portekiz

  POMIER JOINTS, yılında kurulan ve Genel bağlantı parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. conta üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Braga, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 6. HYDRO-COS SNC

  İtalya

  HYDRO-COS SNC, yılında kurulan ve Genel bağlantı parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. su kanalları için ayırma contaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castellaneta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. AMADOR RIVAS

  İspanya

  AMADOR RIVAS, yılında kurulan ve Genel bağlantı parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir. metal bağlama parçaları, endüstriyel contalar, metaloplastik contalar, Su püskürtmeli kesme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, VIGO - PONTEVEDRA, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. SUNGHUN

  Güney Kore

  SUNGHUN, yılında kurulan ve Elektrik ve telefon kablo ve telleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genel bağlantı parçaları, Genel bağlantı parçaları, mil, contalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Incheon, Güney Kore 'de bulunmaktadır.

 9. ARCANSAS SRL

  İtalya

  ARCANSAS SRL, yılında kurulan ve Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir. Genel bağlantı parçaları, genleşme contası, Genel bağlantı parçaları, geri dönüşümlük kağıt, köşe muhafazaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Piagge (Pu), İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. GTS TRASMISSIONI

  İtalya

  GTS TRASMISSIONI, yılında kurulan ve Genel bağlantı parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal bağlantılar, esnek contalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cologno Monzese, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz